О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 23 апреля 2015 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 мая 2015 года № 5619. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19 января 2016 года № 410
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 19.01.2016 № 410.
В соответствии пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить базовые ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Испергенов
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
М. Кененбаева

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесін және жер салығының бірынғай салық мөлшерлемесін он есеге жоғарылату туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 317 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 мамырда № 5619 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 410 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 19.01.2016 № 410 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабы 1-1-тармағына, 444 бабы 1-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының бірыңғай салық мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы А. Испергенов
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кененбаева