О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 июля 2015 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июля 2015 года № 5765. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3379261,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1493107 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4302 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1865179,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3436822,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 77208,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 77208,6 тысяч тенге.".
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        Г. Зулхаирова
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
___________ Г. Баймухамбетова
"16" июля 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 июля 2015 года
№ 333
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 333 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 5765 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3379261,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1493107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4302 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 16673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1865179,3 мың теңге;
2) шығындар – 3436822,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -77208,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 77208,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы                         Г. Зулхаирова
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
2015 жылғы 16 шілде
Мәслихаттың
2015 жылғы 16 шілдедегі
№ 333 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың