О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 4 декабря 2015 года № 363. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2015 года № 6040
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 281 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5282, опубликовано 22 января 2015 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2083654,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 510886,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4189,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11499,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1557080,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2094862,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9434,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 17838,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8404,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20642,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20642,0 тысячи тенге.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        М. Гизбрехт
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
________________ С. Хабалкина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_________________ Г. Айсенова
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 декабря 2015 года № 363
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 281
Районный бюджет Мендыкаринского
района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 363 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 6040 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 281 "Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5282 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2083654,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 510886,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4189,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11499,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1557080,1 мың теңге;
2) шығындар – 2094862,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9434,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 17838,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8404,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20642,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20642,0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 14 - қосымшалары осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            М. Гизбрехт
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың
2015 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 363 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 281 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2015 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер