О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 21 октября 2015 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2015 года № 5957
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5271, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1869488,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 450003,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2175,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9090,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1408220,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1880875,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7493,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14596,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7103,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18880,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18880,4 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению в сумме 10672,5 тысячи тенге;
содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в сумме 3088,0 тысяч тенге;
увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячного расчетного показателя в сумме 381,0 тысяча тенге;
зимнее содержание автомобильных дорог районного значения в сумме 10000,0 тысяч тенге;
приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан" в сумме 257,8 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 359 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 5957 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5271 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1869488,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 450003,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2175,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9090,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1408220,0 мың теңге;
2) шығындар – 1880875,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7493,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 14596,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7103,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18880,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18880,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге 10672,5 мың теңге сомасында;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 3088,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан бастап 10-ға дейін айлық есептік көрсеткіш ұлғайтуға 381,0 мың теңге сомасында;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын қысқы ұстауына 10000,0 мың теңге сомасында;
"Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге 257,8 мың теңге сомасында;

выплату гранта победителю конкурса "Лучшая организация среднего образования" в сумме 17091,2 тысяча тенге;
внедрение региональных пилотных проектов по оказанию социальной помощи малообеспеченным гражданам на контрактной основе в сумме 925,0 тысяч тенге;
проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных в сумме 112,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения исключить;
в пункте 5 указанного решения абзац седьмой изложить в новой редакции:
"содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1097,5 тысяч тенге;";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии
Узункольского районного маслихата          А. Нугурбекова
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
_________________ У. Наурузбаева
21 октября 2015 года
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_________________ Н. Абдрахманова
21 октября 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 октября 2015 года
№ 359
Приложение 1
к решению маслихата

"Үздік орта білім беру ұйымы" конкурсының жеңімпазына грант төлеуге 17091,2 мың теңге сомасында;
келісімшарт негізінде күнкөрісі төмен азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша өңірлік пилоттық жобаларды енгізуге 925,0 мың теңге сомасында;
жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге 112,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5–тармағында жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1097,5 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрайымы          А. Нугурбекова
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ У. Наурузбаева
2015 жылғы 21 қазан
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Н. Абдрахманова
2015 жылғы 21 қазан
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 қазандағы
№ 359 шешіміне қосымша
Мәслихаттың