О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 26 декабря 2014 года № 299 "О районном бюджете Федоровского района на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 29 мая 2015 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2015 года № 5652
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 декабря 2014 года № 299 «О районном бюджете Федоровского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5280, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете «Федоровские новости») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2015 - 2017 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3293283,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 732955,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11358,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2615,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2546355,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3304839,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30064,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 45864,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15800,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -41621,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 41621,1 тысяча тенге.»;
дополнить указанное решение пунктом 2-3 следующего содержания:
«2-3. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения в сумме 13253,0 тысячи тенге.»;
дополнить указанное решение приложением 7 согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        Р. Байменов
Секретарь
районного маслихата                        Б. Бекенов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Федоровского района»
______________ В. Гринак
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 "Федоров ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2015 жылғы 29 мамырдағы № 330 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 5652 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 299 «Федоров ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5280 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда «Федоровские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Федоров ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3293283,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 732955,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11358,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2615,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2546355,3 мың теңге;
2) шығындар – 3304839,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30064,5 мың тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 45864,5 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15800,0 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -41621,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41621,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешім мынадай мазмұнындағы 2-3-тармағымен толықтырылсын:
«2-3. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансфеттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі 13253,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.»;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 7-қосымшасымен толықтырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Байменов
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Б. Бекенов
КЕЛІСІЛДІ:
«Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________ В. Гринак
Мәслихаттың