Об определении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Павлодарской области
Решение акима Павлодарской области от 6 мая 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 июня 2015 года № 4522
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Павлодарской области РЕШИЛ:
1. Определить прилагаемый порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Павлодарской области.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства, торговли и туризма Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима области Турганова Д.Н.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
Приложение
к решению акима
Павлодарской области
от 6 мая 2015 года № 2
Порядок реализации продукции в стеклянной таре
в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных
культурно-массовых мероприятий в Павлодарской области
Организаторы, проводящие спортивно-массовые, зрелищные культурно-массовые мероприятия, во взаимодействии с управлением культуры, архивов и документации Павлодарской области, управлением физической культуры и спорта Павлодарской области, Департаментом по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей и органами внутренних дел в соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам деятельности органов внутренних дел" от 23 апреля 2014 года № 200-V реализуют следующие мероприятия:
1. Управление физической культуры и спорта Павлодарской области разрабатывает критерии отнесения мероприятия к категории спортивно-массового мероприятия и размещает данную информацию на официальном сайте управления.

Павлодар облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібін белгілеу туралы
Павлодар облысы әкімінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 маусымда № 4522 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Павлодар облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық, мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізетін орындарында шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібі белгіленсін.
2. "Павлодар облысының кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы шешім аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсiн.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
Павлодар облысы әкімінің
2015 жылғы 6 мамырдағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Павлодар облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық
мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізетін орындарында
шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібі
Спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізетін ұйымдастырушылар Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасымен, Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасымен, Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментімен және ішкі істер органдарымен өзара іс-қимыл жасай отырып, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2014 жылғы 23 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ішкі істер органдарының қызметі мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 200-V Заңдарына сәйкес келесі іс-шараларды іске асырады:
1. Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасы спорттық-бұқаралық іс-шаралар санатына жататын іс-шаралар критерийлерін әзірлейді және осы ақпаратты басқарманың ресми сайтында орналастырады.

2. Управление культуры, архивов и документации Павлодарской области разрабатывает критерии отнесения мероприятия к категории зрелищного культурно-массового мероприятия и размещает данную информацию на официальном сайте управления.
3.Организаторы, проводящие спортивно-массовые, зрелищные культурно-массовые мероприятия:
разрабатывают Положение о проведении мероприятия, где определяют отнесение мероприятия к категории спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий;
согласовывают с управлением физической культуры и спорта Павлодарской области территорию проведения спортивно-массовых мероприятий;
согласовывают с управлением культуры, архивов и документации Павлодарской области территорию проведения зрелищных культурно-массовых мероприятий.
4. На территории проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий реализация продукции в стеклянной таре не допускается.
5. Организация напитков на розлив осуществляется при соблюдении норм в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения, контролируемых Департаментом по защите прав потребителей Павлодарской области Агентства Республики Казахстан по защите прав потребителей.
6. В целях обеспечения безопасности граждан в период проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий рекомендовать органам внутренних дел ограничить пронос напитков в стеклянной таре на территорию проведения мероприятия.

2. Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шаралар санатына жататын іс-шаралар критерийлерін әзірлейді және осы ақпаратты басқарманың ресми сайтында орналастырады.
3. Спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізетін ұйымдастырушылар:
спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шаралардың санаттарына жататын іс-шараларды белгілейтін Іс-шараларды өткізу туралы ережені әзірлейді;
Павлодар облысының дене тәрбиесі және спорт басқармасымен спорттық бұқаралық іс-шараларды өткізу аумағын келісімдейді;
Павлодар облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасымен ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізу аумағын келісімдейді.
4. Спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізетін аумақта шыны адыстағы өнімдерді сатуға жол берілмейді.
5. Сусындарды құюды ұйымдастыру Қазақстан Республикасы Тұтынушылардың құқықтарын қорғау агенттігінің Павлодар облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаменті бақылайтын халықтың санитарлық эпидемиологиялық әл-ауқаты саласындағы нормаларды сақтаған кезде жүзеге асырылады.
6. Азаматтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында спорттық-бұқаралық, ойын-сауықтық мәдени-бұқаралық іс-шараларды өткізу кезеңінде ішкі істер органдарына іс-шараларды өткізу аумағына шыны ыдыстағы сусындарды өткізуге шек қою ұсынылсын.