О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 августа 2015 года № 421/57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 08 сентября 2015 года № 4692
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4258, опубликовано в газете "Шаһар" 23 января 2015 года № 3, 30 января 2015 года № 4, 6 февраля 2015 года № 5 и в газете "Версия" 19 января 2015 года № 2, 26 января 2015 года № 3, 2 февраля 2015 года № 4, 9 февраля 2015 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "39 699 932" заменить цифрами "39 669 695";
цифры "29 942 435" заменить цифрами "29 107 112";
цифры "204 918" заменить цифрами "209 951";
цифры "2 877 080" заменить цифрами "2 607 370";
цифры "7 775 499" заменить цифрами "7 745 262";
в подпункте 2) цифры "40 920 221" заменить цифрами "40 889 984";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии И. Теренченко
Секретарь
городского маслихата М. Желнов
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата

Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 тамыздағы № 421/57 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қыркүйекте № 4692 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4, 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 "Шаһар" газетінде және 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 2, 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 2 ақпандағы № 4, 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"39 699 932" сандары "39 669 695" сандарымен ауыстырылсын;
"29 942 435" сандары "29 107 112" сандарымен ауыстырылсын;
"204 918" сандары "209 951" сандарымен ауыстырылсын;
"2 877 080" сандары "2 607 370" сандарымен ауыстырылсын;
"7 775 499" сандары "7 745 262" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "40 920 221" сандары "40 889 984" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың
хатшысы М. Желнов
Павлодар қалалық
мәслихатының