О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 22 декабря 2015 года № 439/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2015 года № 4855
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 395/46 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4258, опубликовано в газете "Шаһар" 23 января 2015 года № 3, 30 января 2015 года № 4, 6 февраля 2015 года № 5 и в газете "Версия" 19 января 2015 года № 2, 26 января 2015 года № 3, 2 февраля 2015 года № 4, 9 февраля 2015 года № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "38 818 648" заменить цифрами "38 662 011";
цифры "7 736 262" заменить цифрами "7 579 625";
в подпункте 2) цифры "40 378 161" заменить цифрами "40 221 524";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 439/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 4855 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 395/46 шешіміне сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4, 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 "Шаһар" газетінде және 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 2, 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 2 ақпандағы № 4, 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"38 818 648" сандары "38 662 011" сандарымен ауыстырылсын;
"7 736 262" сандары "7 579 625" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "40 378 161" сандары "40 221 524" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.