О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 26 мая 2015 года № 398/53 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 22 декабря 2015 года № 452/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 января 2016 года № 4897. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16 сентября 2020 года № 523/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 16.09.2020 № 523/70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 26 мая 2015 года № 398/53 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4545, опубликовано в газете "Ел Акпарат" 8 июля 2015 года № 1), следующие изменения:
абзац второй подпункта 9) пункта 7 исключить;
абзацы третий, четвертый подпункта 2) пункта 8 исключить;
абзац четвертый пункта 9 изложить в следующей редакции: "для категорий, указанных в абзаце третьем подпункта 9) пункта 7 в размере 10 МРП - на основании заявления с приложением следующих документов: номер лицевого счета в банках второго уровня, сведения о доходах, справка из соответствующего медицинского учреждения (действительны в течение одного месяца);".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Теренченко
Секретарь городского маслихата М. Желнов

Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 398/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 452/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 4897 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 523/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 16.09.2020 № 523/70 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар қаласында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 398/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 шілдедегі № 1 "Ел Ақпарат" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
7-тармақтың 9) тармақшасының екінші абзацы алынып тасталсын;
8-тармақтың 2) тармақшасының үшінші, төртінші абзацтары алынып тасталсын;
9-тармақтың төртінші абзацы келесі мазмұнда жазылсын: "7-тармақтың 9) тармақшасының үшінші абзацында көрсетілген санаттар үшін 10 АЕК мөлшерінде – өтініш пен қоса берілетін келесі құжаттардың негізінде: екінші деңгейдегі банкінің жеке есеп шотының нөмірі, табыстары туралы мәліметтер, тиісті медициналық мекемеден анықтама (бір айға дейін жарамды);".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И. Теренченко
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов