О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Павлодара
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 460/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 января 2016 года № 4913. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26 марта 2019 года № 363/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 26.03.2019 № 363/50 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовую ставку земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Павлодара.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянные комиссии городского маслихата по градостроительству и экологии и по соблюдению законности и прав граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности секретаря
городского маслихата И. Теренченко

Павлодар қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемесінің жоғарылауы туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 460/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қаңтарда № 4913 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы № 363/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 26.03.2019 № 363/50 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 386-бабының 5-тармағына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемесі 10 (он) есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың қала құрылысы және экология мен азаматтардың құқықтары мен заңдылықтарын сақтау жөніндегі тұрақты комиссияларына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға колданылады.
Сессия төрағасы, қалалық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы И. Теренченко