Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 26 октября 2015 года № 864/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 октября 2015 года № 4770.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года “О выборах в Республике Казахстан” акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу согласно приложению.
2. Постановление акимата города Аксу от 27 февраля 2014 года № 141/1 “Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3727, опубликованное 8 марта 2014 года в газетах “Ақсу жолы” № 19 и “Новый путь” № 19) признать утратившим.силу.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Нукенов
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Аксуской
городской территориальной
избирательной комиссии С. Жакипов
26 октября 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 26 октября
2015 года № 864/10
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов

Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 864/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қазанда № 4770 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі “Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы” Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Ақсу қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп (келісім бойынша) Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
2. .Ақсу қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы “Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы” № 141/1 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3727 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 наурыздағы № 19 “Ақсу жолы” және № 19 “Новый путь” газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Нүкенов
“КЕЛІСІЛДІ”
Ақсу қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С. Жақыпов
2015 жылғы 26 қазан
Ақсу қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 864/10 қаулысына
қосымша
Кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындары

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Аксу Павлодарской области от 19.03.2024 № 212/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
1
2
город Аксу
1
улица М.О. Ауэзова 8, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
2
улица Астана 37, перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
3
улица М.О. Ауэзова 42, справа от магазина "Чайка"
4
улица М.О. Ауэзова 81, перед магазином "Нива"
5
улица М.О. Ауэзова 41, перед магазином "Достык"
6
улица Астана 12, перед торговым домом "Агидель"
7
улица Маншук Маметова 11,перед торговым домом "Камея"
8
улица Астана 21, перед коммунальным рынком "Ауыл"
9
улица 8 Марта 203, слева от магазина "Юбилейный"
сельский округ Қанаш Қамзин
10
село Алгабас, улица Советов 4А, перед зданием государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Қанаш Қамзин города Аксу"
11
село Айнаколь, улица Центральная 23А, слева от административного здания
12
село Қанаш Қамзин, улица Кабылбекова 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Қанаш Қамзин села Қанаш Қамзин" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Достыкский сельский округ
13
село Достык, улица 2 Линия 34/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
14
село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало 1, перед зданием коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник" отдела образования города Аксу, управления образовании Павлодарской области"
15
село Береке, улица Николая Бердникова 27/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Евгеньевский сельский округ
16
село Евгеньевка, улица Ю. Гагарина, перед магазином "Юбилейный"
17
село Уштерек, улица Абылайхан 21А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
1
2
Калкаманский сельский округ
18
село Калкаман, улица Ленина 20А, перед стадионом
19
село Акжол, улица Школьная 4/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Кызылжарский сельский округ
20
село Кызылжар, улица Тәуелсіздік 1, перед зданием КДЦ села Кызылжар государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
21
село Сарышыганак, улица Молодежная 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Сельский округ имени Мамаита Омарова
22

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 19.03.2024 № 212/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыcымен.
Р/с
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
Ақсу қаласы
1
М.О. Әуезов көшесі 8, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Астана көшесі 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3
М.О. Әуезов көшесі 42, "Чайка" дүкенінің оң жағында
4
М.О. Әуезов көшесі 81, "Нива" дүкенінің алдында
5
М.О. Әуезов көшесі 41, "Достық" дүкенінің алдында
6
Астана көшесі 12, "Агидель" сауда үйінің алдында
7
МәншүкМәметова көшесі 11, "Камея" сауда үйінің алдында
8
Астана көшесі 21, "Ауыл" коммуналдық базарының алдында
9
8 Марта көшесі 203, "Юбилейный" дүкенінің сол жағында
Қанаш Қамзин ауылдық округі
10
Алғабас ауылы, Советов көшесі 4А, "Ақсу қаласы Қанаш Қамзин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі 23А, әкімшілік ғимараттың сол жағында
12
Қанаш Қамзин ауылы, Қабылбеков көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Қанаш Қамзин ауылының Қанаш Қамзин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Достық ауылдық округі
13
Достық ауылы, 2 желі көшесі 34/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
14
Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы қиылыс 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
15
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі 27/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Евгеньевка ауылдық округі
16
Евгеньевка ауылы, Ю. Гагарин көшесі 1,"Юбилейный" дүкенінің алдында
17
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі 21А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
1
2
Қалқаман ауылдық округі
18
Қалақаман ауылы, Ленин көшесі 20А, стадионның алдында
19
Ақжол ауылы, Школьная көшесі 4/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қызылжар ауылдық округі
20
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
21
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
22

село Енбек, улица Ардагерлер 17/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
23
село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргынбаева 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
24

Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі 17/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
23
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24

село Курколь, улица 40 лет победы 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Донентаева села Курколь" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

Құркөл ауылы, 40 лет победы көшесі 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында