Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 24 апреля 2015 года № 458/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2015 года № 4498. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 июля 2016 года N 824/8
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29.07.2016 N 824/8.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о государственном учреждении "Отдел образования акимата города Экибастуза".
2. Государственному учреждению "Отдел образования акимата города Экибастуза":
обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в установленном законодательством порядке;
принять иные необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк
Утверждено
постановлением акимата
города Экибастуза
от "24" апреля 2015 года
№ 458/5
Положение о государственном учреждении
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" является государственным органом, осуществляющим руководство в сфере образования в городе Экибастузе.
2. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" ведомств не имеет.
3. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
4. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.

"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 458/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 4498 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі N 824/8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 29.07.2016 N 824/8 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ереже бекітілсін.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
осы қаулының ресми жариялануын заңнамамен белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Вербняк
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "24" сәуірдегі
№ 458/5 қаулысымен
бекітілген
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесі туралы Ереже
1. Жалпы ережелер
1. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Екібастұз қаласында білім беру саласында басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттік орган болып табылады.
2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ведомстволары жоқ.
3. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі өз қызметiн Қазақстан Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметiнiң актiлерiне, өзге де нормативтiк құқықтық актiлерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттiк тiлде өз атауы бар мөрi мен мөртаңбалары, белгiленген үлгiдегi бланкiлерi, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.

5. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.
6. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
7. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
9. Местонахождение государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза": Республика Казахстан, Павлодарская область, 141206, город Экибастуз, улица Павлодарская, здание 10.
10. Полное наименование государственного учреждения:
на государственном языке: "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
на русском языке: государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза".
11. Режим работы государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" устанавливается правилами внутреннего трудового распорядка и не должен противоречить нормам трудового законодательства Республики Казахстан.
Режим работы государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" устанавливается в следующем порядке: с 9.00 часов до 18.30 часов, перерыв на обед с 13.00 до 14.30 часов при пятидневной рабочей неделе, выходные дни: суббота, воскресенье.
12. Учредителем государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" является государство в лице акимата города Экибастуза.
13. Настоящее Положение является учредительным документом государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза".
14. Финансирование деятельности государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" осуществляется из местного бюджета.
15. Государственному учреждению "Отдел образования акимата города Экибастуза" запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза".
Если государственному учреждению "Отдел образования акимата города Экибастуза" законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.

5. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседi.
6. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі егер заңнамаға сәйкес осыған уәкiлеттiк берiлген болса, мемлекеттiң атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
7. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгiленген тәртiппен "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актiлермен ресiмделетiн шешiмдер қабылдайды.
8. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылымы мен штат санының лимитi қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекiтiледi.
9. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің орналасқан жерi: Қазақстан Республикасы, Павлодар облысы, 141206, Екібастұз қаласы, Павлодарская көшесі, 10 - ғимарат.
10. Мемлекеттік мекеменің толық атауы:
мемлекеттік тілде: "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
орыс тілінде: государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза".
11. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттiк мекемесінің жұмыс тәртібі ішкі еңбек тәртібі қағидасымен белгіленеді және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасының нормаларына қайшы келмеуі тиіс.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмыс тәртібі келесі тәртіпте белгіленеді: бес күндік жұмыс аптасында сағат 9.00-ден сағат 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері: сенбі, жексенбі.
12. Мемлекет Екібастұз қаласының әкімдігі тұлғасында "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылтайшысы болып табылады.
13. Осы Ереже "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құрылтай құжаты болып табылады.
14. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қызметін қаржыландыру жергілікті бюджеттен жүзеге асырылады.
15. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне кәсіпкерлік субъектілерімен "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда осындай қызметтен алынған кірістер мемлекеттік бюджеттің кірісіне жіберіледі.

2. Миссия, цель, предмет деятельности, основные задачи, функции, права
и обязанности государственного учреждения
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
16. Миссия государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза": реализация государственной политики в сфере образования.
17. Целью государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" является проведение государственной политики, направленной на развитие образования и обеспечение конституционных прав и свобод граждан в сфере образования.
18. Предметом деятельности государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" является осуществление на городском уровне государственной политики в сфере образования.
19. Задачи:
1) обеспечение дошкольного, начального, основного среднего и общего среднего образования, включая вечернюю (сменную) форму обучения, дополнительного образования;
2) создание и укрепление материально-технической базы системы школьных, дошкольных и внешкольных организаций, развитие их инфраструктуры;
3) разработка и реализация комплекса социально-экономических задач и городских программ в сфере образования;
4) способствование развитию системы образования, обеспечение качества образовательных услуг;
5) взаимодействие с научными учреждениями города и других регионов в сфере образования;
6) создание условий для перехода на двенадцатилетнее среднее общее образование;
7) внедрение новых технологий обучения, информатизация образования;
8) сохранение и развитие сети организаций образования, совершенствование их образовательного процесса и укрепление материально-технической базы системы образования.
20. Функции:
1) обеспечение контроля за исполнением действующего законодательства в сфере образования, порядка проведения итоговой и промежуточной аттестации обучающихся всех организаций образования;
2) ведение учета детей дошкольного и школьного возраста и организация их обучения и воспитания;
3) организация и обеспечение обязательного бесплатного среднего образования граждан в государственных учебных заведениях, включая вечернюю (сменную) форму обучения и среднее образование, предоставляемое через организации интернатского типа;
4) содействие развитию непрерывной системы образования, анализ ее состояния, уровня удовлетворения образовательными потребностями населения;
5) осуществление прогнозирования тенденций изменения образовательной сети, контингента обучающихся и воспитанников, определения комплекса мер по развитию новых типов образовательных организаций;
6) обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами;

2. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің миссиясы,
мақсаты, қызметінің мәні, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
16. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің миссиясы: білім беру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру.
17. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мақсаты білім беруді дамыту және азаматтардың білім саласында конституциялық құқықтары мен бостандығын қамтамасыз ету бағытында мемлекеттік саясатты жүргізу болып табылады.
18. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі қызметінің мәні қалалық деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты жүзеге асыру болып табылады.
19. Міндеттері:
1) мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру, кешкі (ауысымдық) оқыту түрін қосқанда, қосымша білім беруді қамтамасыз ету;
2) мектеп, мектепке дейінгі және мектептен тыс ұйымдардың материалды-техникалық базасын құру және нығайту, олардың инфрақұрылымын дамыту;
3) білім беру саласындағы әлеуметтік-экономикалық міндеттер кешенін және қалалық бағдарламаларды әзірлеу және жүзеге асыру;
4) білім беру жүйесін дамытуға ықпал ету, білім беру қызметінің сапасын қамтамасыз ету;
5) қаланың және басқа да өңірлердің ғылыми мекемелерімен білім беру саласында өзара іс-қимыл жасау;
6) он екі жылдық жалпы орта білім беруге көшу үшін жағдай жасау;
7) оқытудың жаңа технологияларын енгізу, білім беруді ақпараттандыру;
8) білім беру желілерін сақтау және дамыту, олардың білім беру үрдісін жетілдіру және білім беру жүйесінің материалды-техникалық базасын нығайту.
20. Функциялары:
1) білім беру саласында қолданыстағы заңнаманың орындалуына, барлық білім беру ұйымдарындағы білім алушылардың қорытынды және аралық аттестациясын өткізу тәртібіне бақылауды қамтамасыз ету;
2) мектепке дейінгі және мектеп жасындағы балалардың есебін жүргізу және оларды оқыту мен тәрбиелеуді ұйымдастыру;
3) азаматтардың мемлекеттік оқу орындарында, кешкі (ауысымдық) оқыту түрлерін қосқанда, міндетті түрде тегін орта білім алуларын және интернат үлгісіндегі ұйымдар арқылы берілетін орта білім алуларын ұйымдастыру және қамтамасыз ету;
4) үздіксіз білім беру жүйесін дамытуға ықпал ету, халықтың білім алу қажеттілігін қанағаттандыру деңгейін, оның жағдайын талдау;
5) білім беру желілерінің өзгеріс қарқынын, білім алушылар мен тәрбиеленушілердің санын жобалап, білім беру ұйымдарының жаңа түрлерін дамыту бойынша кешенді шараларды анықтау;
6) оқулықтармен және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз ету;

7) осуществление мер по всеобучу, социальной защите, обеспечению охраны жизни и укреплению здоровья обучающихся, воспитанников и работников системы образования в соответствии с законодательством;
8) способствование совершенствованию механизма стимулирования активности педагогических и управленческих кадров в поиске и внедрении инноваций в сфере образования, организация экспериментальной апробации педагогических инициатив;
9) содействие сохранению и развитию материально-технической базы организаций образования;
10) способствование развитию дополнительного образования для детей и подростков;
11) организация и проведение в пределах своей компетенции периодического контроля за соответствием содержания учебно-воспитательного процесса требованиям государственных общеобразовательных стандартов образования в организациях образования;
12) проведение аттестации педагогических работников и присвоение им квалификационных категорий;
13) размещение на конкурсной основе государственного образовательного заказа на подготовку рабочих и специалистов в профессиональных школах, профессиональных лицеях и колледжах;
14) представление статистических отчетов в вышестоящие органы по вопросам дошкольного, среднего общего, начального образования;
15) планирование и организация переподготовки, повышение квалификации педагогических кадров и методического обеспечения;
16) разработка и реализация планов развития образования на городском уровне;
17) подготовка методических материалов, рекомендаций и проведение консультаций, семинаров для работников организаций образования и других курируемых подразделений;
18) подготовка для акима и акимата города аналитических материалов и обзоров по своей компетенции;
19) проведение государственных закупок товаров, работ и услуг в соответствии с законодательством;
20) организация приема граждан по вопросам, относящимся к компетенции государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза", рассмотрение поступающих обращений физических и юридических лиц и принятия решений по ним;
21) разработка и утверждение схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах;
22) осуществление функции государства по опеке и попечительству в целях защиты прав и интересов несовершеннолетних, в том числе детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, нуждающихся в усыновлении, установлении над ними опеки или попечительства, патроната, и детей-сирот, детей, оставшихся без попечения родителей, находящихся под опекой или попечительством, на патронате, а также воспитывающихся в организациях для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей;

7) заңнамаға сәйкес білім алушылардың, тәрбиеленушілердің және білім беру жүйесі қызметкерлерінің жалпыға міндетті оқуы, әлеуметтік қорғалуы, өмірлерін қорғау және денсаулығын нығайту бойынша шараларды жүзеге асыру;
8) педагогтар мен басқару кадрларының білім беру саласындағы жаңашылдықты енгізуі мен ізденуінде белсенділіктерін ынталандыру тетіктерін жетілдіруге ықпал ету, педагогтық бастамашылдықтың эксперименттік қабылдануын ұйымдастыру;
9) білім беру ұйымдарының материалды-техникалық базаларының сақталуына және дамуына ықпал ету;
10) балалар мен жасөспірімдердің қосымша білім алуларын дамытуға ықпал ету;
11) өз құзыреті шегінде білім беру ұйымдарында жалпы білім берудің мемлекеттік стандарттары талаптарындағы оқу-тәрбие үрдісінің сәйкестігіне мерзімдік бақылау жасауды ұйымдастыру және жүргізу;
12) педагог қызметкерлердің аттестациясын өткізу және оларға біліктілік санаттарын беру;
13) жұмысшылар мен мамандарды даярлау үшін кәсіптік мектептерде, кәсіптік лицейлер мен колледждерде конкурстық негізде мемлекеттік білім беру тапсырыстарын орналастыру;
14) жоғары тұрған органдарға мектепке дейінгі, орта, жалпы және бастауыш білім беру мәселелері бойынша статистикалық есептер тапсыру;
15) педагог кадрлардың қайта даярлануын, біліктілігін арттыруды және әдістемелік қамтамасыз етуді жоспарлау және ұйымдастыру;
16) қалалық деңгейде білім беруді дамытудың жоспарын әзірлеу және іске асыру;
17) білім беру мекемелері мен басқа да жетекшілік ететін бөлімшелердің қызметкерлері үшін әдістемелік материалдар, ұсыныстар дайындау және консультациялар мен семинарлар өткізу;
18) өз құзыреті шегінде әкім мен әкімдік үшін талдау материалдарын дайындайды және шолу жасайды;
19) заңнамаға сәйкес тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алуды өткізу;
20) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құзыретіне қатысты мәселелер бойынша азаматтарды қабылдауды ұйымдастыру, жеке және заңды тұлғалардың келіп түсетін өтініштерін қарау және олар бойынша шешімдер қабылдау;
21) шалғай елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдау схемасын және тәртібін дайындау және бекіту;
22) мемлекеттің қорғаншылық және қамқоршылық жөніндегі функциялары кәмелетке толмағандардың, оның ішінде асырап алуды, өздеріне қорғаншылықты немесе қамқоршылықты, патронатты белгілеуге мұқтаж, қорғаншылықтағы немесе қамқоршылықтағы, патронаттағы, сондай-ақ жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдарда тәрбиеленетін жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғау мақсатында жүзеге асыру;

23) обеспечение оплаты труда патронатного воспитателя путем перечисления денежных средств на его текущий счет в соответствии с законодательством;
24) назначение единовременной денежной выплаты в связи с усыновлением ребенка-сироты и (или) ребенка, оставшегося без попечения родителей в соответствии с законодательством;
25) назначение и выплата пособия опекунам или попечителям на содержание ребенка-сироты и (или) ребенка, оставшегося без попечения родителей в соответствии с законодательством;
26) исключен постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2016 № 289/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
27) оказание государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
28) осуществление иных функций в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Cноска. Пункт 20 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2016 № 289/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
21. Права и обязанности:
1) запрашивать и получать в установленном порядке информацию от государственных органов и иных организаций (по согласованию) по вопросам своей компетенции;
2) осуществлять взаимодействие с общественными и международными организациями по вопросам, отнесенным к компетенции государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
3) участвовать в разработке и реализации программ развития образования;
4) участвовать в разработке проектов нормативных правовых актов, регулирующих вопросы образования;
5) разрабатывать акты по вопросу управления подведомственными организациями, обеспечивать их реализацию;
6) определять приоритетные направления деятельности и обязательные объемы работ (услуг), финансируемых из бюджета подведомственных организаций в соответствии с законодательством;
7) определять предмет и цели деятельности подведомственных организаций;
8) согласовывать цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые подведомственными организациями в соответствии с законодательством;
9) рассматривать, согласовывать, утверждать, осуществлять контроль и анализ выполнения планов развития подведомственных организаций и отчеты по их исполнению;
10) осуществлять контроль за использованием и сохранностью имущества подведомственных организаций;
11) согласовывать изъятие или перераспределение имущества подведомственных организаций в соответствии с законодательством;
12) утверждать планы финансирования подведомственных организаций из местного бюджета;

23) заңнамаға сәйкес оның ағымды шотына ақшалай қаржы аудару жолымен патронатты тәрбиешінің еңбекақысын төлеу;
24) заңнамаға сәйкес жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды күтіп-ұстауға қорғаншы немесе қамқоршыларға жәрдемақы төлеу;
25) заңнамаға сәйкес жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды бала етіп асырап алуға байланысты, біржолғы жәрдемақы тағайындау;
26) алынып тасталды – Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 17.03.2016 № 289/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
27) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету;
28) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де функцияларды атқару.
Ескерту. 20-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 17.03.2016 № 289/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
21. Құқықтары мен міндеттері:
1) белгіленген тәртіпте мемлекеттік органдар мен басқа да ұйымдардан (келісім бойынша) өз құзыретінің мәселесі бойынша ақпарат сұратуға және алуға;
2) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің құзырына қатысты мәселелер бойынша қоғамдық және халықаралық ұйымдармен өзара іс-әрекетті іске асыруға;
3) білім беруді дамытуды әзірлеуге және іске асыруға қатысуға;
4) білім беру мәселелерін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді әзірлеуге қатысуға;
5) ведомствоға қарасты ұйымдарды басқару мәселесі бойынша актілерді әзірлеуге, олардың іске асырылуын қамтамасыз етуге;
6) заңнамаға сәйкес бюджеттен қаржыландырылатын, ведомствоға қарасты ұйымдардың қызметі мен міндетті жұмыстар (қызметтер) көлемінің басым бағыттарын анықтайды;
7) ведомствоға қарасты ұйымдардың мәні мен қызметінің мақсаттарын анықтайды;
8) заңнамаға сәйкес ведомствоға қарасты ұйымдармен өндірілетін және босатылатын тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) бағаларына келісім береді;
9) ведомствоға қарасты ұйымдарды дамыту жоспарларының орындалуын қарастырады, келіседі, бекітеді, бақылау жасайды, талдау жүргізеді және олардың орындалуы бойынша есеп береді;
10) ведомствоға қарасты ұйымдардың мүліктерін пайдалануға және сақтауға бақылау жасайды;
11) заңнамаға сәйкес ведомствоға қарасты ұйымдардың мүліктерін қайтарып алуға немесе қайта бөлуге келісім береді;
12) ведомствоға қарасты мекемелердің жергілікті бюджеттен қаржыландыру жоспарларын бекітеді;

13) предъявлять иски и выступать в судах самостоятельно и через представителя в качестве истца, ответчика, свидетелей по делам, связанных с функциями государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
14) соблюдать законодательство Республики Казахстан;
15) осуществлять иные права и обязанности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Для выполнения полномочий государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" взаимодействует с другими исполнительными органами, организациями и учреждениями города.
3. Организация деятельности государственного учреждения
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
22. Руководство государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза" осуществляется первым руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" задач и осуществление им своих функций.
23. Первый руководитель государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" назначается на должность и освобождается от должности акимом города Экибастуза.
24. Полномочия первого руководителя государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза":
1) организует и руководит работой государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
2) определяет обязанности и полномочия сотрудников государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
3) в соответствии с законодательством назначает на должности и освобождает от должностей сотрудников государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
4) в установленном законодательством порядке поощряет и налагает дисциплинарные взыскания на сотрудников государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
5) издает приказы и дает указания, обязательные для всех работников государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза";
6) представляет государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" в государственных органах, иных организациях;
7) на конкурсной основе назначает и освобождает от должности руководителей государственных организаций дошкольного воспитания и обучения, внешкольных организаций, организаций среднего образования, поощряет и налагает на них дисциплинарные наказания в соответствии с законодательством;
8) организовывает работу по противодействию коррупции и несет персональную ответственность;
9) обеспечивает ежеквартальную сверку с органами казначейства по проведению платежей государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза", в том числе на соответствующие счета получателей денег;

13) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің функцияларына қатысты істер бойынша соттарда қуынушы, жауапкер, куәгер ретінде дербес немесе өкіл арқылы талап қоюға және сөз сөйлеуге;
14) Қазақстан Республикасының заңнамасын сақтауға;
15) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де құқықтар мен міндеттерді жүзеге асыруға.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі өз өкілеттіктерін орындау үшін қаланың басқа да атқарушы органдарымен, ұйымдарымен және мекемелерімен өзара әрекет етеді.
3. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қызметiн ұйымдастыру
22. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне басшылықты "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелген мiндеттердiң орындалуына және оның функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын бiрiншi басшы жүзеге асырады.
23. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бiрiншi басшысын Екібастұз қаласының әкімі қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
24. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі бiрiншi басшысының өкiлеттiгi:
1) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің жұмысын ұйымдастырады және басшылық етеді;
2) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің міндеттері мен өкілеттігін белгілейді;
3) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерін заңнамаға сәйкес қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;
4) белгіленген заңнама тәртібінде "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерін мадақтайды және тәртіптік жаза қолданады;
5) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің барлық қызметкерлеріне қатысты бұйрықтар шығарады және нұсқаулар береді;
6) органдар мен өзге де ұйымдарда "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесін ұсынады;
7) мектепке дейінгі тәрбие мен білім беретін мемлекеттік ұйымдардың, мектептен тыс ұйымдардың, орта білім беру ұйымдарының басшыларын конкурстық негізде қызметке тағайындайды және босатады, марапаттайды және оларға заңнамаға сәйкес тәртіптік жаза қолданады;
8) сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл бағытындағы жұмысты ұйымдастырады және оларға дербес жауап береді;
9) қазынашылық органымен бірлесіп "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің төлемдерді жүргізуі бойынша, соның ішінде ақша алушылардың тиісті шоттарына тоқсан сайын салыстырып тексеру жүргізуді қамтамасыз етеді;

10) осуществляет иные полномочия в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий первого руководителя государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
25. Взаимоотношения между администрацией государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" и трудовым коллективом регулируются действующим законодательством Республики Казахстан и коллективным договором.
26. Взаимоотношения между государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза" и акиматом города Экибастуза регулируются действующим законодательством Республики Казахстан.
27. Взаимоотношения между государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза" и уполномоченным органом соответствующей отрасли регулируются действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Имущество государственного учреждения
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
28. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
29. Имущество, закрепленное за государственным учреждением "Отдел образования акимата города Экибастуза", относится к районной коммунальной собственности.
30. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение государственного учреждения
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
31. Реорганизация и упразднение государственного учреждения "Отдел образования акимата города Экибастуза" осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Перечень организаций, находящихся в ведении государственного учреждения
"Отдел образования акимата города Экибастуза"
32. Государственное учреждение "Отдел образования акимата города Экибастуза" имеет следующие организации, находящиеся в ведении:

10) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бірінші басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.
25. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің әкімшілігі мен еңбек ұжымының арасындағы өзара қатынастар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен және ұжымдық шартпен реттеледі.
26. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен Екібастұз қаласының әкімдігі арасындағы өзара қатынастар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі.
27. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі мен тиісті саласындағы уәкілетті органының арасындағы өзара қатынастар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен реттеледі.
4. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мүлкi
28. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкi болу мүмкiн.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мүлкi оған меншiк иесi берген мүлiк, сондай-ақ өз қызметi нәтижесiнде сатып алынған мүлiк (ақшалай кiрiстердi қоса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебiнен қалыптастырылады.
29. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесіне бекiтiлген мүлiк аудандық коммуналдық меншiкке жатады.
30. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі өзiне бекiтiлген мүлiктi және қаржыландыру жоспары бойынша өзiне бөлiнген қаражат есебiнен сатып алынған мүлiктi өз бетiмен иелiктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсiлмен билiк етуге құқығы жоқ.
5. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату
31. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесі
32. "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қарамағында келесі ұйымдар бар:

1) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата города Экибастуза";
2) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 4 отдела образования акимата города Экибастуза";
3) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 5 отдела образования акимата города Экибастуза";
4) Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 6 отдела образования акимата города Экибастуза";
5) Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 отдела образования акимата города Экибастуза";
6) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9 отдела образования акимата города Экибастуза";
7) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 отдела образования акимата города Экибастуза";
8) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 11 отдела образования акимата города Экибастуза";
9) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12 отдела образования акимата города Экибастуза";
10) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13 отдела образования акимата города Экибастуза";
11) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14 отдела образования акимата города Экибастуза";
12) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 16 отдела образования акимата города Экибастуза";
13) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 17 отдела образования акимата города Экибастуза";
14) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 18 отдела образования акимата города Экибастуза";
15) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21 отдела образования акимата города Экибастуза";
16) Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 22 имени С.Торайгырова отдела образования акимата города Экибастуза";
17) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 отдела образования акимата города Экибастуза";
18) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 24 инновационного типа отдела образования акимата города Экибастуза";
19) Коммунальное государственное учреждение "Казахская женская гимназия № 25 отдела образования акимата города Экибастуза";
20) Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 26 отдела образования акимата города Экибастуза";

1) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 4 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 6 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
5) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 9 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 10 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 11 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
9) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 12 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
10) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
11) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 14 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
12) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 16 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
13) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
14) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 18 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
15) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 21 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
16) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Торайғыров атындағы № 22 гимназия- мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
17) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 23 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
18) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 24 инновациялық типтегі жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
19) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 25 қазақ қыздар гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
20) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 26 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

21) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 28 имени Абая отдела образования акимата города Экибастуза";
22) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33 отдела образования акимата города Экибастуза";
23) Коммунальное государственное учреждение "Школа – гимназия № 35 отдела образования акимата города Экибастуза";
24) "Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 36 отдела образования акимата города Экибастуза";
25) Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа по футболу отдела образования акимата города Экибастуза";
26) Коммунальное государственное учреждение "Аккольская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
27) Коммунальное государственное учреждение "Атыгайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
28) Коммунальное государственное учреждение "Байетская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
29) Коммунальное государственное учреждение "Карасорская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
30) Коммунальное государственное учреждение "Карасуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
31) Коммунальное государственное учреждение "Кудайкольская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
32) Коммунальное государственное учреждение "Комсомольская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
33) Коммунальное государственное учреждение "Майкаинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
34) Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана отдела образования акимата города Экибастуза";
35) Коммунальное государственное учреждение "Олентинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
36) Коммунальное государственное учреждение "Торт-Кудукская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
37) Коммунальное государственное учреждение "Саргамысская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
38) Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
39) Коммунальное государственное учреждение "Экибастузская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";

21) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 28 Абай атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
22) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 33 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
23) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 35 мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
24) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 36 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
25) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін футбол мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
26) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ақкөл жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
27) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Атығай жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
28) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Байет жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
29) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қарасор жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
30) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қарасу жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
31) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Құдайкөл жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
32) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Комсомол жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
33) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Майқайың жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
34) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Әлкей Марғұлан атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
35) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Өлеңті жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
36) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Төрт-Құдық жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
37) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Сарықамыс жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
38) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Шідерті жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
39) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Екібастұз жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

40) Коммунальное государственное учреждение "Бозшакульская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
41) Коммунальное государственное учреждение "Шидертинская основная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
42) Коммунальное государственное учреждение "Жаксатская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
43) Коммунальное государственное учреждение "Начальная общеобразовательная школа "Курылысшы" отдела образования акимата города Экибастуза";
44) исключен постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2016 № 289/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
45) Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская музыкальная школа имени М. И. Глинки отдела образования акимата города Экибастуза";
46) Коммунальное государственное казенное предприятие "Детская художественная школа отдела образования акимата города Экибастуза";
47) Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа технического творчества" отдела образования акимата города Экибастуза";
48) Коммунальное государственное казенное предприятие "Образовательно-досуговый комплекс "Кайнар" отдела образования акимата города Экибастуза";
49) Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1 "Ромашка" отдела образования акимата города Экибастуза";
50) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 "Балдырган" отдела образования акимата города Экибастуза";
51) Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3 "Гнездышко" отдела образования акимата города Экибастуза";
52) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 "Березка" отдела образования акимата города Экибастуза";
53) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 "Жулдыз" отдела образования акимата города Экибастуза";
54) "Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6 "Золотая рыбка" отдела образования акимата города Экибастуза";
55) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 "Ботакан" отдела образования акимата города Экибастуза";
56) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 "Теремок" отдела образования акимата города Экибастуза";
57) Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9 "Радуга" отдела образования акимата города Экибастуза";
58) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 "Сказка" отдела образования акимата города Экибастуза";

40) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін Бозшакөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
41) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің жалпы білім беретін Шідерті негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
42) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Жақсат" жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
43) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Құрылысшы" жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
44) алынып тасталды – Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 17.03.2016 № 289/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен;
45) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі "М.И. Глинка атындағы балалар музыка мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
46) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Балалар көркемсурет мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
47) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Техникалық шығармашылық мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын;
48) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Қайнар" білім беру және бос уақытты қамту кешені" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
49) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 1 "Ромашка" бөбектер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
50) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 2 "Балдырған" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
51) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 3 "Гнездышко" санаториялық бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
52) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 4 "Березка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
53) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 5 "Жұлдыз" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
54) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 6 "Золотая рыбка" көптiлдiлiктi дамыту орталығы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
55) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 7 "Ботақан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
56) "Екібастұзқаласы әкімдігі білім бөлімінің № 8 "Теремок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
57) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 9 "Радуга" бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
58) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 10 "Сказка" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;

59) Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 "Арай" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза";
60) Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13 "Алтынай" отдела образования акимата города Экибастуза";
61) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14 "Малышок" отдела образования акимата города Экибастуза";
62) Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15 "Бобек" отдела образования акимата города Экибастуза";
63) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 "Балдаурен" отдела образования акимата города Экибастуза";
64) Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 "Гномик" физкультурно–оздоровительного профиля отдела образования акимата города Экибастуза";
65) "Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20 "Мерей" отдела образования акимата города Экибастуз";
66) Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 "Кішкентай данышпандар" ресурстық орталық" отдела образования акимата города Экибастуза";
67) Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 "Балбөбек" бөбектер бақшасы" отдела образования акимата города Экибастуза";
68) Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 "Балауса" мектепке дейінгі гимназия" отдела образования акимата города Экибастуза";
69) Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 "Айналайын" бөбектер бақшасы" отдела образования города Экибастуза";
70) Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 "Ақ бота" бөбектер бақшасы" отдела образования города Экибастуза.
Cноска. Пункт 32 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2016 № 289/3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

59) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 12 "Арай" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
60) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 13 "Алтынай" арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
61) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 14 "Малышок" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
62) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 15 "Бөбек" бөбектер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
63) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 16 "Балдаурен" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
64) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің денешынықтыру-сауықтыру улгісіндегі № 18 "Гномик" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
65) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің "№ 20 "Мерей" көптiлдiлiктi дамыту орталығы бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
66) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 21 "Кішкентай данышпандар" ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны;
67) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 22 "Балбөбек" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
68) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 23 "Балауса" мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
69) "Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің № 24 "Айналайын" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
70) "Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімі № 25 "Ақ бота бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Ескерту. 32-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 17.03.2016 № 289/3 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.