О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 9 сентября 2015 года № 344/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 сентября 2015 года № 4720
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХLІІІ сессия, V созыв) от 25 августа 2015 года № 379/43 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХХVІІ сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХХIV сессия, V созыв) от 25 декабря 2014 года № 299/34 "О бюджете города Экибастуза на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4268, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Отарқа", 22 января 2015 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 766 610" заменить цифрами "13 833 889";
цифры "3 167 877" заменить цифрами "3 235 156";
в подпункте 2) цифры "14 473 694" заменить цифрами "14 534 530";
в подпункте 3):
цифры "1 355 286" заменить цифрами "1 230 658";
цифры "1 357 343" заменить цифрами "1 232 715";
в подпункте 4):
цифры "119 582" заменить цифрами "126 025";
цифры "134 433" заменить цифрами " 140 876";
в подпункте 5) цифры "- 2 181 952" заменить цифрами "-2 057 324";
в подпункте 6) цифры "2 181 952" заменить цифрами "2 057 324";
приложения 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б.К. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная ХLI сессия,
V созыв) от 9 сентября 2015 года

Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XXХIV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 299/34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 344/41 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 4720 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLІІІ сессиясы) 2015 жылғы 25 тамыздағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХХXVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 379/43 шешіміне сәйкес, бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XХХІV сессия) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4268 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 299/34 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармағында:
1) тармақшасында:
"13 766 610" деген сандар "13 833 889" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 167 877" деген сандар "3 235 156" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "14 473 694" деген сандар "14 534 530" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 355 286" деген сандар "1 230 658" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 357 343" деген сандар "1 232 715" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"119 582" деген сандар "126 025" деген сандармен ауыстырылсын;
"134 433" деген сандар "140 876" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "- 2 181 952" деген сандар "-2 057 324" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында " 2 181 952" деген сандар "2 057 324" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б.Қ. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
9 қыркүйектегі
(V шақырылған кезектен тыс
XLI сессия)

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Байетский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Бәйет ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

76 204
- на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
348 673
- на содержание штатной численности по регистрации актов гражданского состояния
2 771
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса

76 204
- мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
348 673
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
2 771
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға