Об организации общественных работ в Актогайском районе на 2016 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2016 года № 4907. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 102-1 (вводится в действие со дня подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Павлодарской области от 16.05.2016 № 102-1 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций Актогайского района, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от "31" декабря 2015 года № 347
Перечень организаций Актогайского района, в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Актогайского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 110 штук;
2) посадка цветов – 90 штук;
3) благоустройство территории – 30000 квадратных метров;
4) сбор и погрузка мусора - 2500 тонн;
5) весенняя обработка деревьев – 500 штук;
6) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 400 квадратных метров;

2016 жылға арналған Ақтоғай ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 347 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4907 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 102-1 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 102-1 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн Ақтоғай ауданы ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкiмiнiң орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы
әкiмдiгiнiң 2015 жылғы
"31" желтоқсандағы № 347
қаулысына
1-қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн Ақтоғай ауданы ұйымдардың тiзбесi,
қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
1
2
3
4
5
1.
"Ақтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 110 дана;
2) гүл отырғызу – 90 дана;
3) аумақты көркейту – 30000 шаршы метр;
4) қоқыс жинау және арту – 2500 тонна;
5) ағаштарды көктемгі өңдеу – 500 дана;
6) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 400 шаршы метр;

7) ликвидация неорганизованных свалок – 300 кубических метров;
8) очистка территорий от снега и мусора – 40,0 гектар.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ауельбекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 18 штук;
2) посадка цветов – 20 штук;
3) сбор и погрузка мусора - 250 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 40 штук;
5) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 50 квадратных метров;
6) очистка территорий от снега и мусора – 5,0 гектар.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалаулинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 12 штук;
2) посадка цветов – 10 штук;
3) сбор и погрузка мусора - 100 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 25 штук;
5) очистка территорий от снега и мусора – 5,0 гектар.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жолболдинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 12 штук;
2) посадка цветов – 15 штук;
3) сбор и погрузка мусора - 90 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 30 штук;
5) очистка территорий от снега и мусора – 5,0 гектар.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 20 штук;
2) посадка цветов – 30 штук;
3) сбор и погрузка мусора - 300 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 60 штук;
5) очистка территорий от снега и мусора – 8,0 гектар;
6) благоустройство памятников и обелисков, не требующее предварительной профессиональной подготовки работника – 80 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кожамжарского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 19 штук;
2) благоустройство территорий – 12000 квадратных метров;
3) сбор и погрузка мусора - 1000 тонн;
4) весенняя обработка деревьев – 70 штук;

7) ұйымдаспаған қоқыс орнын жою – 300 текше метр;
8) аумақты қардан және қоқыстан тазалау – 40,0 гектар.
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
2.
"Әуелбек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 18 дана;
2) гүл отырғызу – 20 дана;
3) қоқыс жинау және арту – 250 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 40 дана;
5) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 50 шаршы метр;
6) аумақты қардан және қоқыстан тазалау – 5,0 гектар.
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
3.
"Жалаулы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 12 дана;
2) гүл отырғызу – 10 дана;
3) қоқыс жинау және арту – 100 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 25 дана;
5) аумақты қардан және қоқыстан тазалау – 5,0 гектар.
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
4.
"Жолболды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 12 дана;
2) гүл отырғызу – 15 дана;
3) қоқыс жинау және арту – 90 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 30 дана;
5) аумақты қардан және қоқыстан тазалау – 5,0 гектар.
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
5.
"Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 20 дана;
2) гүл отырғызу – 30 дана;
3) қоқыс жинау және арту – 300 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 60 дана;
5) аумақты қардан және қоқыстан тазалау – 8,0 гектар;
6) қызметкердің алдын ала кәсіби даярлығын талап етпейтін ескерткіштер мен обелискілерді көркейту – 80 шаршы метр.
8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн.
ең төмен жалақының мөлшері, аудандық бюджет
6.
"Қожамжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 19 дана;
2) аумақты көркейту – 12000 шаршы метр;
3) қоқыс жинау және арту – 1000 тонна;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу – 70 дана;