О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата (V созыв, внеочередная XXXII сессия) от 30 апреля 2014 года № 166/32 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 13 февраля 2015 года № 244/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 марта 2015 года № 4396. Утратило силу решением Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 6 мая 2021 года № 40/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 06.05.2021 № 40/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6, подпунктом 17) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 апреля 2014 года № 166/32 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3790, опубликованное 23 мая 2014 года в районной газете "Баянтау") следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце восьмом цифры и слова "69 МРП" заменить цифрами и словами "150000 (сто пятьдесят тысяч) тенге";
в абзаце десятом цифры "14" заменить цифрами "10";
в абзаце одиннадцатом цифры "3,5" заменить цифрами "10";
в абзацах тринадцатом, пятнадцатом цифры "1,8" заменить цифрами "10";
абзац четырнадцатый и шестнадцатый исключить;
в абзаце семнадцатом цифры "1,8" заменить цифрой "5".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского райнного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальный политики.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата Т. Касен
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности акима
Павлодарской области Д. Турганов

Баянауыл аудандық мәслихатының (V сайланған кезектен тыс XXXII сессиясы) 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 166/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 244/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4396 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 мамырдағы № 40/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 06.05.2021 № 40/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағы, 27-бабы 1-тармағының 17) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Жекелеген санаттағы алушыларға мерекелік және атаулы күндерге әлеуметтік көмектің мөлшерлерін белгілеу туралы" № 166/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3790 тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырдағы "Баянтау" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
сегізінші абзацтағы "69 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде (бұдан әрі - АЕК)" деген сөздер мен сандар "150000 (бір жүз елу мың) теңге" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "14" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы "3,5" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он үшінші, он бесінші абзацтардағы "1,8" деген сандар "10" деген сандармен ауыстырылсын;
он төртінші және он алтыншы абзацтар алынып тасталынсын;
он жетінші абзацтағы "1,8" деген сандар "5" деген санымен ауыстырылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сесси төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы Т. Қасен
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Д. Тұрғанов

"3" марта 2015 года

2015 жылғы "3" наурыз