О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 19 марта 2015 года № 191-36-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 апреля 2015 года № 4415
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4264, опубликовано 24 января 2015 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 851 132" заменить цифрами "3 857 254";
цифры "3 446 662" заменить цифрами "3 452 784";
в подпункте 2) цифры "3 836 432" заменить цифрами "3 865 854";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нолю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нолю;";
в подпункте 5) цифры "-23 658" заменить цифрами "-32 258";
в подпункте 6) цифры "23 658" заменить цифрами "32 258";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(XXXVI внеочередная
сессия, V созыв)

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 191-36-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде № 4415 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толық-тырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 851 132" сандары "3 857 254" сандарымен ауыстырылсын;
"3 446 662" сандары "3 452 784" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 836 432" сандары "3 865 854" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - нөлге тең";";
5) тармақшада "-23 658" сандары "-32 258" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "23 658" сандары "32 258" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылдың 1қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXXVI
кезектен тыс сессиясы)

5 878
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 989
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 703
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
140
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
5 757
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 431
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 431
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 160
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
705
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5 566
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
913 276
1
Жилищное хозяйство
19 172
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 233
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 858
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости - 2020"
3 858
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
12 581
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 000
074
Развитие и (или) сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления программы "Дорожная карта занятости - 2020"
9 581
2
Коммунальное хозяйство
860 964
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 629
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 629
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 724
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
25 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5 024
028
Развитие коммунального хозяйства

5 878
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 989
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 703
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
140
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
5 757
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 431
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 431
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 160
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
705
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 566
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
913 276
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 172
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 233
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2 233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 858
026
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 858
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
12 581
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 000
074
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламаның екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) салу
9 581
2
Коммуналдық шаруашылық
860 964
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 629
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 629
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 724
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
25 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5 024
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту