О корректировке базовых ставок земельного налога по Иртышскому району
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 12 августа 2015 года № 216-39-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 сентября 2015 года № 4709. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 8 апреля 2016 года № 5-2-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 08.04.2016 № 5-2-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить в два раза базовые ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев

Ертіс ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемесін түзету туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 тамыздағы № 216-39-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 4709 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 сәуірдегі № 5-2-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күндер өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 08.04.2016 № 5-2-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күндер өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378-бабымен белгіленген Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы салынатын жерлерге жер салығының мөлшерлемесін екі есе жоғарыласын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күндер өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев