О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (XXXIX – сессия, V - созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 22 декабря 2015 года № 2/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4863
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (XXXIX–сессия, V–созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4269, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 29 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 4, 22 января 2015 года в газете "Заря" № 3, 29 января 2015 года в газете "Заря" № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2944612" заменить цифрами "2899286";
цифры "2500277" заменить цифрами "2454951";
в подпункте 2) цифры "2953068" заменить цифрами "2907742";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово–бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии М. Абильдинов
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Приложение
к решению Качирского
районного маслихата
(L-очередная сессия, V-созыв)
от 22 декабря 2015 года № 2/50
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XXХIХ-очередная сессия,
V-созыв) от 25 декабря
2014 года № 3/39
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ на 2015 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Д О Х О Д Ы

Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XХХIХ сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 2/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4863 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XХХIХ сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4269 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 4, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Заря" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Заря" газетінің № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2944612" деген сандар "2899286" деген сандармен ауыстырылсын;
"2500277" деген сандар "2454951" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2953068" деген сандар "2907742" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы – бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Әбілдінов
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған L кезекті сессиясы)
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 2/50 шешіміне
Қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ кезекті
сессиясы) 2014 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 3/39 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ (өзгерістер)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР