О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 10 апреля 2015 года № 2/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 05 мая 2015 года № 4458
В соответствии пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Лебяжинского районного маслихата (XXXX (очередная) сессия V созыва) от 26 декабря 2014 года № 1/40 "О бюджете Лебяжинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270, опубликованное 24 января 2015 года в районной газете "Аққу үні" - "Вести Акку" № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2639245" заменить цифрами "2448549";
цифры "2320907" заменить цифрами "2130211";
в подпункте 2) цифры "2639245" заменить цифрами "2468603";
в подпункте 5) цифры "- 64946" заменить цифрами "- 85000";
в подпункте 6) цифры "64946" заменить цифрами "85000";
пункт 1 указанного решения дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год согласно приложению 6;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Б. Осумханова
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
К. Тлеуғабыл
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XXXXII (очередная)
сессия V созыва)

Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 2/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 мамырда № 4458 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXX (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы" № 1/40 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4270 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы аудандық "Аққу үні" - "Вести Аққу" газетінің № 3 басылымында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"2639245" сандары "2448549" сандарымен ауыстырылсын;
"2320907" сандары "2130211" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2639245" сандары "2468603" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-64946" сандары "-85000" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "64946" сандары "85000" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы 4-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"4-1) 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін;";
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 6 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Б. Осумханова
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы Қ. Тлеуғабыл
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XXXXII
(кезекті) сессиясы)