Об организации общественных работ в Лебяжинском районе на 2016 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 275/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 января 2016 года № 4892. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 92/5 (вводится в действие со дня его подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 16.05.2016 № 92/5 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 2.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Жангазинов
Приложение 1
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от 24 декабря 2015 года
№ 275/12
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды,
объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2016 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баймульдинского сельского округа Лебяжинского района"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев- 200 штук;
посадка кустарников- 150 штук;
уборка территории - 5000 квадратных метров;
побелка и подрезка деревьев -2000 штук;
уборка и благоустройство памятников и обелисков, территории парка - 500 квадратных метров;
очистка от мусора въездных дорог вдоль трассы населенных пунктов Баймульдина, Теренколь и Такир Баймульдинского сельского округа - 3000 квадратных метров. 8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

Лебяжі ауданында 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 275/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 4892 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 92/5 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 92/5 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Жанғазинов
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 275/12 каулысына
1-қосымша
2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстар өтетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
№ р/с
Ұйымдардың атаулары
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемдерi және нақты шаралары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi
1.
"Лебяжі ауданының Баймолдин ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 200 дана;
бұтақтарды отырғызу - 150 дана;
аумақты жинау - 5000 шаршы метр;
ағаштарды әктеу және кесу - 2000 дана;
ескерткiштер мен обелисктердi, саябақ аумағын жинау және абаттандыру-500 шаршы метр; Баймолдин ауылдық округінің Баймолдин, Тақыр және Тереңкөл елдi мекендерінің кіреберіс трасса жолдарын қоқыстан тазалау -3000 шаршы метр.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет

2. Обеспечение сохранности зеленых насаждений
Охрана парков и зеленых насаждений - 176 часов по 8 часов 1 человек в течение одного месяца с учетом выходных.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 200 штук;
уборка территории - 6000 квадратных метров;
подрезка деревьев - 700 штук;
чистка снега - 410 кубических метров;
побелка деревьев - 1200 штук;
побелка опорных столбов -100 штук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Обеспечение сохранности зеленых насаждений
Охрана парков и зеленых насаждений - 1584 часов по 8 часов 3 человека в течение трех месяцев с учетом выходных.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылагашского сельского округа Лебяжинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 150 штук;
уборка территории- 8000 квадратных метров;
подрезка и побелка деревьев- 2000 штук;
чистка снега- 300 кубических метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев - 200 штук;
уборка территорий прилегающей автотрассы - 6000 квадратных метров;
чистка снега- 610 кубических метров;
побелка и подрезка деревьев- 1700 штук;
побелка опорных столбов- 250 штук
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.Обеспечение сохранности зеленых насаждений
Охрана парков и зеленых насаждений - 1056 часов по 8 часов 2 человека в течение трех месяцев с учетом выходных.
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Благоустройство и санитарная очистка территории села - 6000 квадратных метров;
чистка снега- 800 кубических метров;
посадка деревьев - 500 штук;
побелка и подрезка деревьев- 2000 штук;
побелка опорных столбов- 200 штук; уборка и благоустройство детских площадок - 320 квадратных метров;
уборка и благоустройство памятников и обелисков, территории парков и скверов -1500 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев- 300 штук;
уборка территории-10000 квадратных метров;
чистка снега- 800 кубических метров;
побелка и подрезка деревьев- 4000 штук; побелка опорных столбов- 120 штук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Малыбайского сельского округа Лебяжинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Очистка территории от снега- 1300 кубических метров;
посадка деревьев- 200 штук;
уборка территории от мусора -2500 квадратных метров;
побелка опорных столбов - 50 штук;
благоустройство молодежного парка села Малыбай Малыбайского сельского округа: побелка деревьев - 800 штук;
побелка бордюров дорог и изгороди- 1000 квадратных метров;
посадка
цветников- 300 квадратных метров;
уход за
цветниками и саженцами деревьев- 1000 квадратных метров;
уборка и благоустройство центрального стадиона, детской площадки- 3000 квадратных метров;
весенняя обработка деревьев- 1000 штук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакинского сельского округа Лебяжинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев- 100 штук;
уборка
территории - 4000 квадратных метров;
чистка снега- 310 кубических метров;
побелка и подрезка деревьев- 1800 штук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шарбактинского сельского округа Лебяжинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
Посадка деревьев- 200 штук;
уборка территории- 10000 квадратных метров;
чистка снега -
1250 кубических метров;
побелка и подрезка деревьев- 800 штук;
побелка опорных столбов- 150 штук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы,
районный бюджет
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района"

2. Жас көшеттерді сақтауды қамтамасыз ету
Саябақтарды және жас көшеттерді демалыс күндерiн есепке алғанда бір айдың iшiнде 1 адамға 8 сағаттан 176 сағат күзету.
2.
"Лебяжі ауданының Жамбыл ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 200 дана;
аумақты жинау -6000 шаршы метр;
ағаштарды кесу - 700 дана;
қарды тазалау - 410 текше метр;
ағаштарды әктеу - 1200 дана;
тірек бағаналарын әктеу-100 дана.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Жас көшеттерді сақтауды қамтамасыз ету
Саябақтарды және жас көшеттерді демалыс күндерiн есепке алғанда үш ай iшiнде 3 адамға 8 сағаттан 1584 сағат күзету.
3.
"Лебяжі ауданының Қызылағаш ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 150 дана;
аумақты жинау -8000 шаршы метр; ағаштарды кесу және әктеу - 2000 дана;
қарды тазалау - 300 текше метр.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
4.
"Лебяжі ауданының Қызыләскер ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 200 дана;
автотрассаға жататын аумақты жинау - 6000 шаршы метр;
қарды тазалау - 610 текше метр;
ағаштарды әктеу және кесу - 1700 дана;
тірек бағаналарын әктеу - 250 дана.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
2. Жас көшеттерді сақтауды қамтамасыз ету
Саябақтарды және жас көшеттерді демалыс күндерiн есепке алғанда үш ай iшiнде 2 адамға 8 сағаттан 1056 сағат күзету.
5.
"Лебяжі ауданының Лебяжi ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ауыл аумағын абаттандыру мен санитарлық тазалау - 6000 шаршы метр;
қарды тазалау - 800 текше метр;
ағаштарды отырғызу - 500 дана;
ағаштарды әктеу және кесу - 2000 дана;
тірек бағаналарын әктеу - 200 дана; балалар алаңын жинау және абаттандыру -320 шаршы метр; ескерткіштер мен обелисктерді, саябақтарды және алаңдарды жинау мен абаттандыру -1500 шаршы метр.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
6.
"Лебяжі ауданының Майқарағай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 300 дана;
аумақты жинау - 10000 шаршы метр; қарды тазалау - 800 текше метр;
ағаштарды әктеу және кесу - 4000 дана;
тірек бағаналарын әктеу - 120 дана.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
7.
"Лебяжі ауданының Малыбай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Аумақты қардан тазалау - 1300 текше метр;
ағаштарды отырғызу - 200 дана;
ауланы қоқыстан жинау - 2500 шаршы метр;
тірек бағаналарын әктеу - 50 дана;
Малыбай ауылдық округінің Малыбай ауылындағы жастар саябағын абаттандыру:
ағаштарды әктеу - 800 дана;
жол бордюрлерi мен қоршауларды әктеу - 1000 шаршы метр;
гүлзарларды отырғызу - 300 шаршы метр;
гүлзарлар мен ағаш бұтақтарын күту -1000 шаршы метр;
орталық стадионды, балалар алаңын жинау және абаттандыру - 3000 шаршы метр; ағаштарды көктемгi дайындаудан өткiзу - 1000 дана.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
8.
"Лебяжі ауданының Шақа ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 100 дана;
аумақты жинау - 4000 шаршы метр;
қарды тазалау - 310 текше метр;
ағаштарды әктеу және кесу - 1800 дана.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
9.
"Лебяжі ауданының Шарбақты ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу -200 дана;
аумақты жинау-10000 шаршы метр; қарды тазалау -1250 текше метр;
ағаштарды әктеу және кесу - 800 дана;
тірек бағаналарын әктеу - 150 дана.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет
10.
"Лебяжі ауданының Ямышев ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi

1. Благоустройство населенных пунктов
Посадка деревьев - 600 штук;
подрезка деревьев -1000 штук;
чистка снега - 1500 кубических метров;
уборка территории от мусора- 9000 квадратных метров;
побелка столбов - 200 штук;
очистка от мусора въездных дорог вдоль трассы населенных пунктов Кызылкогам, Тлектес и Ямышево Ямышевского сельского округа - 5000 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет

1. Елдi мекендердi абаттандыру, көгалдандыру
Ағаштарды отырғызу - 600 дана;
ағаштарды кесу - 1000 дана;
қарды тазалау- 1500 текше метр;
аумақты қоқыстан жинау - 9000 шаршы метр; бағаналарды әктеу - 200 дана;
Ямышев ауылдық округінің Қызылқоғам, Тілектес және Ямышев елдi мекендерінің
кіреберіс трасса жолдарын қоқыстан тазалау -5000 шаршы метр.
8 сағаттық жұмыс күні, 5 күндік жұмыс аптасы.
Ең төменгi жалақы мөлшерi, аудандық бюджет