О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата (ХLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 19 ноября 2015 года № 2/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 декабря 2015 года № 4825
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XLIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2015 года за № 4267, опубликованное в районной газете “Шамшырақ” от 17 января 2015 года № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры “1994507” заменить цифрами “1989700”;
цифры “354765” заменить цифрами “353387”;
цифры “4548” заменить цифрами “3667”;
дополнить абзацем следующего содержания:
“поступления от продажи основного капитала – 2259 тысяч тенге;”;
цифры “1635194” заменить цифрами “1630387”;
в подпункте 2) цифры “2000174” заменить цифрами “1995367”;
в подпункте 3):
цифры “81692” заменить цифрами “81474”;
цифры “92401” заменить цифрами “92183”;
в подпункте 5) цифры “-87359” заменить цифрами “-87141”;
в подпункте 6) цифры “87359” заменить цифрами “87141”;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Н. Кисамиденова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского районного
маслихата (LV (внеочередная)
сессия, V созыв) № 2/55
от 19 ноября 2015 года
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (ХLIІІ (очередная)
сессия, V созыв) № 1/43

Май аудандық мәслихатының (V сайланған XLIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/43 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 2/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда № 4825 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХLIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы “2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы” (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4267 тіркелген, аудандық “Шамшырақ” газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 3 жарияланған) № 1/43 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
“1994507” деген сандар “1989700” деген сандармен ауыстырылсын;
“354765” деген сандар “353387” деген сандармен ауыстырылсын;
“4548” деген сандар “3667” деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
“негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2259 мың теңге;”;
“1635194” деген сандар “1630387” деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында “2000174” деген сандар “1995367” деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
“81692” деген сандар “81474” деген сандармен ауыстырылсын;
“92401” деген сандар “92183” деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында “-87359” деген сандар “-87141” деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында “87359” деген сандар “87141” деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1–қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Н. Қисамиденова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған LV (кезектен тыс)
сессиясы) 2015 жылғы
19 қарашадағы № 2/55 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XLIІІ (кезекті)