О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (XLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 17 сентября 2015 года № 272/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 сентября 2015 года № 4726. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.06.2017 № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XLI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4259 от 13 января 2015 года, опубликовано в газетах от 17, 24, 31 января 2015 года "Аймақ ажары" № 2, 3, 4, от 17, 24, 31 января 2015 года "Огни села" № 2, 3, 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 294 248" заменить цифрами "2 293 228";
цифры "260 107" заменить цифрами "257 887";
цифры "3 004" заменить цифрами "4 204";
в подпункте 2) цифры "2 306 681" заменить цифрами "2 305 661";
в подпункте 3) цифры "21 783" заменить цифрами "21 620";
цифры "7 947"цифрами "8 110";
в подпункте 5) цифры "-34 216" заменить цифрами "-34 053";
в подпункте 6) цифры "34 216" заменить цифрами "34 053";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии В. Ларионов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(L внеочередная сессия,
V созыв)

Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгертулер және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 272/50 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 4726 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.06.2017 № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4259 болып тіркелген, 2015 жылдың 17, 24, 31 қаңтарында № 2, 3, 4 "Аймақ ажары", 2015 жылдың 17, 24, 31 қаңтарында № 2, 3, 4 "Огни села" газеттерінде жарияланды) келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 294 248" саны "2 293 228" санымен ауыстырылсын;
"260 107" саны "257 887" санымен ауыстырылсын;
"3 004" саны "4 204" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 306 681" саны "2 305 661" санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "21 783" саны "21 620" санымен ауыстырылсын;
"7 947" саны "8 110" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-34 216" саны "-34 053" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "34 216" саны "34 053" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы В. Ларионов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының