О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 18 августа 2014 года № 3/684 "О реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление образования города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 14 апреля 2015 года № 2/234. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 мая 2015 года за № 1161. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 8 октября 2018 года № 4/460
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 08.10.2018 № 4/460 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 18 августа 2014 года № 3/684 "О реорганизации коммунального государственного учреждения "Управление образования города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за № 1083, опубликовано 16 сентября 2014 года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы ақшамы") следующее изменение:
в Положении о коммунальном государственном учреждении "Управление образования города Алматы", утвержденном указанным постановлением:
раздел 6 исключить.
2. Управлению образования города Алматы обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Бiлiм басқармасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 18 тамыздағы № 3/684 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі N 2/234 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 мамырда N 1161 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 8 қазандағы № 4/460 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 08.10.2018 № 4/460 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Бiлiм басқармасы" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiн қайта ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 18 тамыздағы № 3/684 қаулысына (мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 1083 болып тiркелген, 2014 жылғы 16 қыркүйекте "Вечерний Алматы", "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Алматы қаласы Білім басқармасы"коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы Ережедегі:
6 бөлім алынып тасталсын.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов