О внесении изменения в решение XXXVІI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 316 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2015 год"
Решение маслихата города Алматы от 16 октября 2015 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 16 ноября 2015 года № 1226. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 11 марта 2016 года N 419
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 11.03.2016 N 419 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXVІI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 316 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2015 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1157, опубликовано 18 апреля 2015 года в газетах «Алматы Акшамы» № 48 и 18 апреля 2015 года «Вечерний Алматы» № 48-49) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности маслихата города Алматы Б. Шин и заместителя акима города Алматы Е. Аукенова (по согласованию).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XLIV сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва                       В. Булекбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
V-го созыва                       К. Казанбаев
Приложение
к решению XLIV-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва
от 16 октября 2015 года № 376
Ставки платы
за пользование водными ресурсами
поверхностных источников по городу Алматы на 2015 год
Вид специального водопользования
Бас-
сейны рек, озер, морей
Жилищно- эксплу-
тацион-ные и комму-
нальные услуги (тенге/1000 куб.м)
Промыш-
ленность включая теплоэ-
нергетику (тенге/1000 куб.м)
Сельс-
кое хозяй-
ство (тенге/1000 куб.м)
Прудовые хозяйства осуществ-
ляющие забор из водных источников (тенге/1000 куб.м)
Гидроэнер-
гетика (тенге/1000 кВт.час)
Водный транс-
порт (тенге/1000т.км)
Бас-
сейн рек и озер Бал-
хаш и Ала-
коль

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХVІІ сессиясының "2015 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 316 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 376 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 1226 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 419 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 11.03.2016 №  419 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Кодексінің 487-бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 43-1 бабына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХXХVІІ сессиясының «2015 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» 2015 жылғы 17 наурыздағы № 316 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1157 болып тіркелген, «Алматы Ақшамы» газетінің 2015 жылғы 18 сәуірдегі № 48 және «Вечерний Алматы» газетінің 2015 жылғы 18 сәуірдегі № 48-49 сандарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімнің интернет- ресурста орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының қала құрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б. Шинге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Әукеновке (келісім бойынша) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХLІV сессиясының төрағасы              В. Бөлекбаев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы                                Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XLIV сессиясының
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 376 шешіміне
қосымша
2015 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер
үсті көздерінің су ресурстарын пайдалану
үшін төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өзен-
дер, көлдер, теңіз-
дер бас-
сейні
Тұрғын- үй пайдала-
ну және комму-
налдық қызмет-
тер (теңге/1000 тек.м)
Өнеркә-
сіп жылу энерге-
тикасын қоса есепте-
генде (теңге/1000 тек.м)
Ауыл шаруашылығы (теңге/1000 тек.м)
Су көздері-
нен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашы-
лықтары (теңге/1000 тек.м)
Су энергети-
ка (теңге/1000 кВт.сағ)
Су көлігі (теңге/1000 тек.м)
Балқаш және Алакөл көлде-
рі бас-
сейні