О внесении изменений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 16 октября 2015 года N 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2015 года N 1218. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Бостандыкского района от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1027, опубликованного в газетах "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50) изменения согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Искакова Р.Д.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Б. Торгаев
Приложение
к решению Акима Бостандыкского
района города Алматы
от 16 октября 2015 года № 07
Избирательные участки по Бостандыкскому району
города Алматы
Избирательный участок № 230
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 88, общеобразовательная
школа № 63, телефон 395-62-00
Границы: от улицы Утепова по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Журавлева, по улице Журавлева (северная сторона) до улицы Розыбакиева, включая дом 266 по улице Розыбакиева, по улице Розыбакиева (западная сторона) до улицы Байкадамова, по улице Байкадамова (северная сторона) до улицы Каблукова, по улице Каблукова (западная сторона) до дома 129/2, исключая по улице Каблукова дома 117А, 119А и включая дома 123, 129, 129/1, 129/3, 129А по улице Каблукова, и далее на запад до речки Большая Алматинка, по речке Большая Алматинка (восточная сторона) до улицы Утепова, включая по улице Каблукова дома с 31 по 87 и улице Утепова (северная сторона) дома 33, 35, 37, по улице Утепова (южная сторона) до улицы Радостовца.
Избирательный участок № 232
Центр: город Алматы, улица Каблукова, 133, колледж
при Казахской национальной академии искусств имени

Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 05 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 07 шешімі. Алматы қаласы әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда № 1218 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 11.04.2019 № 2 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 05 шешіміне (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1027 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылдың 29 сәуіріндегі № 49-50 санында жарияланған) қосымшаға сәйкес өзгертулер енгізілсін.
2. Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркеуден өткізсін.
3. Осы шешімді Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысы Р.Д. Искаковқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Б. Торғаев
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2015 жылғы 16 қазандағы № 07 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша
сайлау учаскелері
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 88 үй,
№ 63 жалпы білім беру мектебі,
телефон 395-62-00
Шекарасы: Өтепов көшесінен бастап Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Журавлев көшесіне дейін, Журавлев көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Розыбакиев көшесіндегі 266 үйді қоса, Розыбакиев көшесінің бойымен (батыс жағы) Байқадамов көшесіне дейін, Байқадамов көшесінің бойымен (солтүстік жағы) Каблуков көшесіне дейін, Каблуков көшесінің бойымен (батыс жағы) 129/2 үйге дейін, Каблуков көшесіндегі 117А, 119А үйлер кірмейді және 123, 129, 129/1, 129/3, 129А үйлермен қоса, және одан әрі батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінің бойымен (шығыс жағы) Өтепов көшесіне дейін, Каблуков көшесіндегі 31-ден 87-ге дейінгі үйлерді және Өтепов көшесіндегі (солтүстік жағы) 33, 35, 37 үйлерді қоса, Өтепов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Каблуков көшесі, 133 үй,
Т. Жургенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясының

Т. Жургенова, телефон 395-12-48
Границы: от улицы Ходжанова по проспекту Гагарина (западная сторона) до улицы Могилевской, по улице Могилевской (южная сторона) до улицы Розыбакиева, от пересечения угла улиц Могилевской и Розыбакиева на запад до речки Большая Алматинка, включая дома по улице Розыбакиева дом 273 и по улице Хусаинова дом 292, и исключая по улице Розыбакиева дома 288А, 288, 290, 290А, 292, 292А, 294А, 296/23 и по улице Хусаинова дома 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 200, 203, 204/32, включая дом 270 (блок 1, 2, 3, 4) по улице Каблукова, по речке Большая Алматинка на север, исключая дома 123, 129, 129/1, 129/3, 129А по улице Каблукова, до дома 129/3 по улице Каблукова, от дома 129/3 по улице Каблукова до улицы Березовского, исключая дом 119А по улице Каблукова и исключая дома по улице Тажибаева 192/30, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, по улице Березовского (южная сторона) до улицы Радостовца, исключая дома по улице Радостовца 303А, 303, 305, 307 ч/2, 307, 309, 311, 315 и по улице Кулешова дома 21, 22, 22/14, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54, по улице Радостовца (западная сторона) до улицы Ходжанова, исключая дом 17 по улице Ходжанова, по улице Ходжанова (южная сторона) до проспекта Гагарина.
Избирательный участок № 251
Центр: город Алматы, улица Маркова, 28Б, гимназия № 21,
телефон 264-47-46
Границы: от улицы Тимирязева по улице Минусинской до улицы Попова, исключая дом 23 по улице Минусинской, по улице Попова (южная сторона) до улицы Володарского, включая дом 2Б по улице Попова, по улице Володарского до проспекта аль-Фараби, по проспекту аль-Фараби (северная сторона) включая дом 65 до улицы Бальзака, по улице Бальзака (обе стороны) до улицы Тимирязева, исключая по улице Бальзака дом 2А, по улице Тимирязева (южная сторона) до улицы Минусинской, исключая по улице Тимирязева дома 30А, 32А, 32Б.
Избирательный участок № 253
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 22В, Казахский
национальный технический университет имени К. Сатпаева,
телефон 292-67-38
Границы: от улицы Байтурсынулы по улице Габдуллина (северная сторона), исключая по улице Габдуллина дом 9, до улицы Маркова, по улице Маркова (восточная сторона) до улицы Бухар жырау бульвар, исключая по улице Римского-Корсакова дом 3, по улице Бухар жырау бульвар (южная сторона) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) включая дом 138/27 до улицы Сатпаева, по улице Сатпаева (южная сторона) до проспекта Сейфуллина, исключая дом 20 по улице Сатпаева, по проспекту Сейфуллина (западная сторона) до улицы Никитина, исключая дома 1, 3 по улице Габдуллина, по улице Никитина (обе стороны) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) до улицы Габдуллина.
Избирательный участок № 255
Центр: город Алматы, улица Сатпаева, 3А, школа-гимназия № 23,
телефон 255-86-78

жанындағы колледжі, телефон 395-12-48
Шекарасы: Ходжанов көшесінен бастап Гагарин даңғылының бойымен (батыс жағы) Могилевская көшесіне дейін, Могилевская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Розыбакиев көшесіне дейін, Могилевская және Розыбакиев көшелерінің қиылысынан батысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін, Розбакиев көшесіндегі 273 және Хусаинов көшесіндегі 292 үйлермен қоса, және де Розыбакиева көшесіндегі 288А, 288, 290, 290А, 292, 292А, 294А, 296/23 және Хусаинов көшесіндегі 188/26, 189/28, 190, 191, 192, 193, 194, 195А, 195, 197Б, 198, 200, 203, 204/32 үйлер кірмейді, Каблуков көшесіндегі 270 үйді (1, 2, 3, 4 блок) қоса, Үлкен Алматы өзенінің бойымен солтүстікке қарай, Каблуков көшесіндегі 123, 129, 129/1, 129/3, 129А үйлер кірмейді, Каблуков көшесінің бойымен Березовский көшесіне дейін, Каблуков көшесіндегі 119А үй кірмейді және Тажибаев көшесіндегі 192/30, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208 үйлер кірмейді, Березовский көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Радостовец көшесіне дейін, Радостовец көшесіндегі 303А, 303, 305, 307 ч/2, 307, 309, 311, 315 үйлер және Кулешов көшесіндегі 21, 22, 22/14, 24, 26, 28, 30, 31А, 32, 33А, 33Б, 33, 34, 36, 37/18, 38/17, 39, 40/16, 54 үйлер кірмейді, Радостовец көшесінің бойымен (батыс жағы) Ходжанов көшесіне дейін, Ходжанов көшесіндегі 17 үй кірмейді, Ходжанов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Гагарин даңғылына дейін.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Марков көшесі, 28Б үй,
№ 21 гимназиясы, телефон 264-47-46
Шекарасы: Тимирязев көшесінен бастап Минусинская көшесінің бойымен, оны қоспай, Попов көшесіне дейін, Минусинская көшесіндегі 23 үйді қоспағанда, Попов көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Володарский көшесіне дейін, Попов көшесіндегі 2Б үйді қоса, Володарский көшесінің бойымен әл-Фараби даңғылына дейін, әл-Фараби даңғылының бойымен (солтүстік жағы) 65 үйді есепке алғанда Бальзак көшесіне дейін, Бальзак көшесінің бойымен (екі жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Бальзак көшесіндегі 2А үй кірмейді, Тимирязев көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Минусинская көшесіне дейін, Тимирязев көшесіндегі 30А, 32А, 32Б үйлер кірмейді.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 22В үй,
Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті,
телефон 292-67-38
Шекарасы: Байтұрсынұлы көшесінен Ғабдуллин көшесімен (солтүстік жағы), Ғабдуллин көшесі 9 үйде қоспағанда, Марков көшесіне дейін, Марков көшесімен (шығыс жағы) Бұқар жырау бульвары көшесіне дейін, Римский-Корсаков көшесі 3 үйін есепке алмағанда, Бұқар жырау бульвары көшесімен (оңтүстік жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы), Байтұрсынұлы көшесіндегі 138/27 үйді қоса есептегенде Сәтбаев көшесіне дейін, Сәтбаев көшесімен (оңтүстік жағы) Сейфуллин даңғылымна дейін, Сәтбаев көшесі 20 үйін қоспағанда, Сейфуллин даңғылымен (батыс жағы) Ғабдуллин көшесінің 1-3 үйлерін қоспағанда Никитин көшесіне дейін, Никитин көшесімен (екі жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Ғабдуллин көшесіне дейін.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Сәтбаев көшесі, 3А үй,
№ 23 мектеп-гимназиясы, телефон 255-86-78

Границы: от проспекта Абая по улице Желтоксан (западная сторона) до улицы Тимирязева, исключая дома по улице Желтоксан 177А, 177Б и по проспекту Абая дом 24, по улице Тимирязева (северо-западная сторона) до улицы Байтурсынулы, по улице Байтурсынулы (восточная сторона) исключая дом 138/27 до улицы Тютчева, по улице Тютчева (обе стороны) до проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина (восточная сторона) до проспекта Абая, включая дом 20 по улице Сатпаева, по проспекту Абая (южная сторона) до улицы Желтоксан.
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Тауелсиздик, 33,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 189", телефон 298-78-70
Границы: от проспекта Аль-Фараби по улице Витебская в южном направлении до улицы Самал, по улице Самал (обе стороны) исключая дома по улице Карасай батыра и Наурыз в восточном направлении до улицы Акиык, по улице Акиык (обе стороны) до улицы Мади, по улице Мади (обе стороны) до улицы Есеналиева, по улице Есеналиева в южном направлении до улицы Болашак (западная сторона), по улице Болашак до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица Тауелсиздик, 83
врачебная амбулатория "Алатау", телефон 298-79-31
Границы: от улицы Наурыз включая дома по улице Карасай батыра до улицы Кунаева, по улице Кунаева до улицы Самал, по улице Самал (обе стороны) до улицы Бакшалы, по улице Бакшалы (обе стороны) до улицы Мирас, по улице Мирас до улицы Утегенова (обе стороны) включая улицу Жулдыз и квартал Баганашыл-2, по улице Байтерек в северном направлении до улицы Актерек, по улице Актерек (обе стороны) в восточном направлении до улицы Мирас, по улице Мирас (обе стороны) в северном направлении до улицы Достык, по улице Достык (обе стороны) в восточном направлении до продолжения улицы Акиык, по улице Акиык (обе стороны) в северном направлении до улицы Кунаева (обе стороны), по улице Кунаева (обе стороны) в западном направлении до улицы Самал.

Шекарасы: Абай даңғылынан Желтоқсан көшесімен (батыс жағы) Тимирязев көшесіне дейін, Желтоқсан көшесіндегі 177А, 177Б үйлер және Абай даңғылы 24 үйді есепке алмағанда, Тимирязев көшесімен (солтүстік – батыс жағы) Байтұрсынұлы көшесіне дейін, Байтұрсынұлы көшесімен (шығыс жағы) Байтұрсынұлы көшесіндегі 138/27 үйді есептемегенде Тютчев көшесіне дейін, Тютчев көшесімен (екі жағы) Сейфуллин даңғылына дейін, Сейфуллин даңғылымен (шығыс жағы) Абай даңғылына дейін, Сәтбаев көшесі 20 үйді қоса алғанда, Абай даңғылымен (оңтүстік жағы) Желтоқсан көшесіне дейін.
№ 490 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы,
Тәуелсіздік көшесі, 33
"№ 189 жалпы білім беру мектебі"
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі, телефон 298-78-70
Шекарасы: әл-Фараби даңғылынан бастап Витебская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Самал көшесіне дейін, Самал көшесінің бойымен (екі жағы) Қарасай батыр көшесіндегі үйлерді және Наурыз көшесін қоса есептемегенде шығыс бағытта Ақиық көшесіне дейін, Ақиық көшесінің бойымен (екі жағы) Мәди көшесіне дейін, Мәди көшесінің бойымен (екі жағы) Есеналиев көшесіне дейін, Есеналиев көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Болашақ көшесіне дейін (батыс жағы), Болашақ көшесінің бойымен әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау ықшам ауданы,
Тәуелсіздік көшесі, 83,
"Алатау" дәрігерлік амбулаториясы, телефон 298-79-31
Шекарасы: Наурыз көшесінен бастап Қарасай батыр көшесіндегі үйлерді қоса есептегенде Қонаев көшесіне дейін, Қонаев көшесінен бастап Самал көшесінің (екі жағы) бойымен Бақшалы көшесіне дейін, Бақшалы көшесінің бойымен (екі жағы) Мирас көшесіне дейін, Мирас көшесінің бойымен Өтегенов (екі жағы) көшесіне дейін, Жұлдыз көшесі мен Бағанашыл-2 кварталын қоса, Бәйтерек көшесінің бойымен солтүстік бағытта Ақтерек көшесіне дейін, Ақтерек көшесінің бойымен (екі жағы) шығыс бағытта Мирас көшесіне дейін, Мирас көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытта Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің бойымен (екі жағы) шығыс бағытта Ақиық көшесінің жалғасына дейін, Ақиық көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытта Қонаев көшесіне (екі жағы) дейін, Қонаев көшесінің бойымен (екі жағы) батыс бағытта Самал көшесіне дейін.