Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 августа 2015 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 сентября 2015 года № 3391. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года N 235
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.06.2016 N 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Северо-Казахстанской области Е. Султанов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 20 августа 2015 года
№ 310
Регламент
государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование развития семеноводства" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" (далее – Управление) на основании стандарта государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 4-2/419 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11455) приказом, (далее – Стандарт).
Прием документов для оказания государственной услуги осуществляются отделами сельского хозяйства районов и города Петропавловск (далее – Отдел) согласно приложению 1 к настоящему регламенту. Выдача результата оказания государственной услуги осуществляется Управлением. Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется согласно пункта 8 Стандарта.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 тамыздағы № 310 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте N 3391 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы N 235 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2016 N 235 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы
20 тамыздағы
№ 310 қаулысымен
бекітілген
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 4-2/419 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11455 болып тіркелген) бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негізінде "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – Басқарма) көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттар қабылдауды осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес аудандар мен Петропавл қаласының ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі - Бөлім) жүзеге асырады. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Басқарма береді. Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру Стандарттың 8-тармағына сәйкес жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.

2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги являются заявки по форме согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к Стандарту.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность их выполнения:
1) канцелярия Отдела осуществляет прием и регистрацию входящей корреспонденции с последующей передачей руководителю Отдела для определения ответственного исполнителя – 30 (тридцать) минут.
Результат – зарегистрированное заявление с входящим номером;
2) ответственный исполнитель Отдела обеспечивает публикацию объявления о начале приема заявок для участия в программе субсидирования, порядке работы Межведомственной комиссии (далее – МВК) на интернет-ресурсе акимата района и в местных средствах массовой информации с указанием сроков приема документов на получение субсидий – ежегодно до 20 мая, передает принятые документы в МВК.
Результат – опубликованное объявление о начале приема заявок для участия в программе субсидирования, порядке работы МВК на интернет-ресурсе акимата района и в местных средствах массовой информации;
3) МВК формирует перечень получателей субсидий по району (далее – Перечень по району) по форме согласно приложениям 13 и 14 к Правилам субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190) (далее – Правила), а также Реестр семеноводческих хозяйств по району (далее – Реестр по району), через которые поданы заявки сельхозтоваропроизводителей (далее – СХТП) согласно приложению 15 к Правилам и направляет их на утверждение в местный исполнительный орган района (города) - в течение 3 (трех) рабочих дней.
Результат – Перечень получателей субсидий по району и Реестр семеноводческих хозяйств по району;
4) Аким района (города) утверждает Перечень по району и Реестр по району в течение 2 (двух) рабочих дней после получения.
Результат – утвержденный Перечень по району и Реестр по району;
5) Отдел в течение 3 (трех) рабочих дней после утверждения представляет в Управление Перечень по району и Реестр по району.
Результат – принятие Управлением Перечня получателей субсидий по району и Реестра семеноводческих хозяйств по району;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме Стандартқа 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша өтінімдер болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) Бөлім кеңсесі ілгеріде жауапты орындаушыны айқындау үшін Бөлім басшысына кіріс хат-хабарды бере отыра, қабылдап, тіркеуді жүзеге асырады – 30 (отыз) минут.
Нәтижесі – тіркелген кіріс нөмірі бар өтініш;
2) Бөлімнің жауапты орындаушысы субсидияларды алуға құжаттар қабылдау мерзімін көрсете отырып, субсидиялау бағдарламасына қатысуға өтінімдер қабылдаудың басталғаны, Ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі - ВАК) жұмыс тәртібі туралы хабарландыруды аудан әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етеді – жыл сайын 20 мамырға дейін, қабылданған құжаттарды ВАК-қа береді.
Нәтижесі - аудан әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланған субсидиялау бағдарламасына қатысуға өтінімдер қабылдаудың басталғаны, ВАК-тың жұмыс тәртібі туралы хабарландыру;
3) ВАК Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларына (бұдан әрі - Қағидалар) 13 және 14-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша аудан бойынша субсидия алушылар тізбесін (бұдан әрі – Аудан бойынша тізбе), сондай-ақ Қағидаларға 15-қосымшаға сәйкес ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің (бұдан әрі - АШТӨ) өтінімдері олар арқылы берілген Аудан бойынша тұқым өсіру шаруашылықтарының тізілімін (бұдан әрі – Аудан бойынша тізілім) қалыптастырып, ауданның (қаланың) жергілікті атқарушы органына бекітуге жолдайды – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - Аудан бойынша субсидия алушылар тізбесі және Аудан бойынша тұқым өсіру шаруашылықтарының тізілімі;
4) Аудан (қала) әкімі Аудан бойынша тізбені және Аудан бойынша тізілімді алғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде бекітеді.
Нәтижесі – бекітілген Аудан бойынша тізбе және Аудан бойынша тізілім;
5) Бөлім Аудан бойынша тізбені және Аудан бойынша тізілімді бекітілгеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде Басқармаға ұсынады.
Нәтижесі – Басқарманың Аудан бойынша субсидия алушылар тізбесін және Аудан бойынша тұқым өсіру шаруашылықтарының тізілімін қабылдауы;

6) Управление в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня поступления документов:
составляет и утверждает сводные акты по объемам приобретения (использования семеноводческим хозяйством) семян первой репродукции, гибридов первого поколения по области по форме согласно приложению 16 к Правилам:
для выплаты субсидий для частичного возмещения затрат:
1) СХТП, за исключением семеноводческих хозяйств, на приобретение семян первой репродукции и гибридов первого поколения (включая семена, ввозимые из стран ближнего и дальнего зарубежья и других областей республики в соответствии с законодательством Республики Казахстан в области семеноводства);
2) семеноводческих хозяйств за использованные на посев семена первой репродукции и гибридов первого поколения собственного производства;
сводные акты по объемам реализованных элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда по области по форме согласно приложению 17 к Правилам для выплаты субсидий для частичного возмещения затрат элитно-семеноводческих хозяйств на производство элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда при условии их реализации сельхозтоваропроизводителям по удешевленной стоимости;
по утвержденным сводным актам по области и на основе установленных размеров субсидий определяет объемы субсидий, подлежащих выплате;
формирует и утверждает сводные ведомости для выплаты субсидий на частичное возмещение затрат:
на приобретенные (использованные семеноводческим хозяйством) семена первой репродукции и гибридов первого поколения по форме согласно приложению 19 к Правилам;
на производство элитных саженцев, реализованных СХТП, по форме согласно приложению 20 к Правилам (в пределах установленных для каждого элитно-семеноводческого хозяйства квот).
Результат – составленные и утвержденные:
сводные акты по объемам приобретения (использования семеноводческим хозяйством) семян первой репродукции, гибридов первого поколения по области;
сводные акты по объемам реализованных элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда по области;
сформированные и утвержденные сводные ведомости для выплаты субсидий на частичное возмещение затрат:
на приобретенные (использованные семеноводческим хозяйством) семена первой репродукции и гибридов первого поколения;
на производство элитных саженцев, реализованных СХТП.
7) Управление в течение 10 (десяти) рабочих дней после утверждения соответствующей сводной ведомости в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счет к оплате в двух экземплярах при представлении на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе "Казначейство-клиент" реестры счетов к оплате не представляются.
Результат – представление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате.

6) Басқарма құжаттар келіп түскен күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде мыналарды жасап, бекітеді:
Қағидаларға 16-қосымшаға сәйкес нысанда облыс бойынша бірінші көбейтілген, бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алу (тұқым өсіру шаруашылығының пайдалануы) көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді:
мыналардың шығындарын ішінара өтеуге субсидиялар төлеу үшін:
1) тұқым өсіру шаруашылықтарын қоспағанда, АШТӨ-нің бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын (Қазақстан Республикасының тұқым шаруашылығы саласындағы заңнамасына сәйкес жақын және алыс шетелден және республиканың басқа облыстарынан әкелінетін тұқымдарды қоса алғанда) сатып алуға;
2) тұқым өсіру шаруашылықтарының өзі өсірген бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын егіске пайдалануға;
оларды АШТӨ-ге арзандатылған құны бойынша сату шартымен элиталық тұқым өсіру шаруашылықтарының жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерін өсіру шығындарын ішінара өтеуге субсидиялар төлеу үшін Қағидаларға 17-қосымшаға сәйкес нысанда облыс бойынша жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерін сату көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді;
облыс бойынша бекітілген жиынтық актілер бойынша және субсидиялардың белгіленген мөлшерлерінің негізінде төлеуге жататын субсидиялардың көлемдерін айқындайды;
мыналарға арналған шығындарды ішінара өтеуге субсидиялар төлеу үшін жиынтық ведомостерді қалыптастырады және бекітеді:
Қағидаларға 19-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сатып алынған (тұқым өсіру шаруашылығы пайдаланған) бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарына;
Қағидаларға 20-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АШТӨ-ге өткізілген элиталық көшеттерді өсіруге (әрбір элиталық тұқым өсіру шаруашылығына белгіленген квота шегінде).
Нәтижесі – жасалған және бекітілген:
облыс бойынша бірінші көбейтілген, бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алу (тұқым өсіру шаруашылығының пайдалануы) көлемдері жөніндегі жиынтық актілер;
облыс бойынша жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерін сату көлемдері жөніндегі жиынтық актілер;
мыналарға арналған шығындарды ішінара өтеуге субсидиялар төлеу үшін қалыптастырылған және бекітілген жиынтық ведомостер:
сатып алынған (тұқым өсіру шаруашылығы пайдаланған) бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарына арналған;
АШТӨ-ге өткізілген элиталық көшеттерді өсіруге арналған;
7) Басқарма тиісті жиынтық ведомості бекіткеннен кейін 10 (он) жұмыс күні ішінде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоты қағаз тасығышта ұсынылған жағдайда оны екі данада ұсынады, ал төлем шоттарын "Қазынашылық-Клиент" ақпараттық жүйесі бойынша өткізген кезде төлем шоттарының тізілімі ұсынылмайды.
Нәтижесі - аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну.

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия Отдела;
2) ответственный исполнитель Отдела;
3) МВК;
4) Аким района (города);
5) Управление;
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия Отдела осуществляет прием и регистрацию входящей корреспонденции – 30 (тридцать) минут;
2) ответственный исполнитель Отдела обеспечивает публикацию объявления о начале приема заявок для участия в программе субсидирования, порядке работы МВК на интернет-ресурсе акимата района и в местных средствах массовой информации с указанием сроков приема документов на получение субсидий – ежегодно до 20 мая;
3) МВК формирует Перечень по району по форме согласно приложениям 13 и 14 к Правилам, а также Реестр по району, через которые поданы заявки СХТП согласно приложению 15 к Правилам и направляет их на утверждение в местный исполнительный орган района (города) - в течение 3 (трех) рабочих дней;
4) Аким района (города) утверждает Перечень по району и Реестр по району в течение 2 (двух) рабочих дней после получения;
5) Отдел в течение 3 (трех) рабочих дней после утверждения представляет в Управление Перечень по району и Реестр по району;
6) Управление в течение 10 (десяти) рабочих дней со дня поступления документов:
составляет и утверждает:
для выплаты субсидий, указанных в подпунктах 1) и 2) пункта 8 Правил – сводные акты по объемам приобретения (использования семеноводческим хозяйством) семян первой репродукции, гибридов первого поколения по области по форме согласно приложению 16 к Правилам;
для выплаты субсидий, указанных в подпункте 3) пункта 8 Правил – сводные акты по объемам реализованных элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда по области по форме согласно приложению 17 к Правилам;
по утвержденным сводным актам по области и на основе установленных размеров субсидий определяет объемы субсидий, подлежащих выплате;
формирует и утверждает сводные ведомости для выплаты субсидий на частичное возмещение затрат:
на приобретенные (использованные семеноводческим хозяйством) семена первой репродукции и гибридов первого поколения по форме согласно приложению 19 к Правилам;
на производство элитных саженцев, реализованных СХТП, по форме согласно приложению 20 к Правилам (в пределах установленных для каждого элитно-семеноводческого хозяйства квот);

3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
Бөлім кеңсесі;
Бөлімнің жауапты орындаушысы;
ВАК;
Аудан (қала) әкімі;
Басқарма.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) Бөлім кеңсесі кіріс хат-хабарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады – 30 (отыз) минут;
2) Бөлімнің жауапты орындаушысы субсидияларды алуға құжаттар қабылдау мерзімін көрсете отырып, субсидиялау бағдарламасына қатысуға өтінімдер қабылдаудың басталғаны, ВАК-тың жұмыс тәртібі туралы хабарландыруды аудан әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етеді – жыл сайын 20 мамырға дейін;
3) ВАК Қағидаларға 13 және 14-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша Аудан бойынша тізбені, сондай-ақ Қағидаларға 15-қосымшаға сәйкес АШТӨ-нің өтінімдері олар арқылы берілген Аудан бойынша тізілімді қалыптастырып, ауданның (қаланың) жергілікті атқарушы органына бекітуге жолдайды – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
4) Аудан (қала) әкімі Аудан бойынша тізбені және Аудан бойынша тізілімді алғаннан кейін 2 (екі) жұмыс күні ішінде бекітеді;
5) Бөлім Аудан бойынша тізбені және Аудан бойынша тізілімді бекітілгеннен кейін 3 (үш) жұмыс күні ішінде Басқармаға ұсынады;
6) Басқарма құжаттар келіп түскен күннен бастап 10 (он) жұмыс күні ішінде мыналарды жасап, бекітеді:
Қағидалардың 8-тармағының 1) және 2) тармақшаларында көрсетілген субсидияларды төлеу үшін – Қағидаларға 16-қосымшаға сәйкес нысанда облыс бойынша бірінші көбейтілген, бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алу (тұқым өсіру шаруашылығының пайдалануы) көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді;
Қағидалардың 8-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген субсидияларды төлеу үшін – Қағидаларға 17-қосымшаға сәйкес нысанда облыс бойынша жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерін сату көлемдері жөніндегі жиынтық актілерді;
облыс бойынша бекітілген жиынтық актілер бойынша және субсидиялардың белгіленген мөлшерлерінің негізінде төлеуге жататын субсидиялардың көлемдерін айқындайды;
мыналарға арналған шығындарды ішінара өтеуге субсидиялар төлеу үшін жиынтық ведомостерді қалыптастырады және бекітеді:
Қағидаларға 19-қосымшаға сәйкес нысан бойынша сатып алынған (тұқым өсіру шаруашылығы пайдаланған) бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарына арналған;
Қағидаларға 20-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АШТӨ-ге өткізілген элиталық көшеттерді өсіруге (әрбір элиталық тұқым өсіру шаруашылығына белгіленген квота шегінде) арналған;

7) Управление в течение 10 (десяти) рабочих дней после утверждения соответствующей сводной ведомости в соответствии с индивидуальным планом финансирования по платежам представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате и счет к оплате в двух экземплярах при представлении на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе "Казначейство-клиент" реестры счетов к оплате не представляются.
8. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Перечень
местных исполнительных органов Северо-Казахстанской области, районов,
города Петропавловска
1. Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Парковая 57 "В";
2. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Айыртауского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Даулетбая Сыздыкова 4;
3. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Акжарского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная 13;
4. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Аккайынского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная 37;
5. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Есильского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина 10;
6. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Жамбылского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы 6;
7. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района Магжана Жумабаева", адрес: Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Пионерская 2 "А";
8. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Кызылжарского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бесколь, улица Институтская 1;
9. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Мамлютского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица А. Кунанбаева 5;
10. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района имени Габита Мусрепова", адрес: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Аблай-хана 28;

7) Басқарма тиісті жиынтық ведомості бекіткеннен кейін 10 (он) жұмыс күні ішінде төлемдер бойынша жеке қаржыландыру жоспарына сәйкес аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және төлем шоты қағаз тасығышта ұсынылған жағдайда оны екі данада ұсынады, ал төлем шоттарын "Қазынашылық-Клиент" ақпараттық жүйесі бойынша өткізген кезде төлем шоттарының тізілімі ұсынылмайды.
8. "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың,
Петропавл қаласының жергілікті атқарушы органдарының тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Парк көшесі, 57 "В";
2. "Айыртау ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Сыздықов көшесі, 4;
3. "Ақжар ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 13 үй;
4. "Аққайың аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Народная көшесі, 37 үй;
5. "Есіл ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10 үй;
6. "Жамбыл ауданының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба көшесі, 6 үй;
7. "Мағжан Жұмабаев ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Пионерская көшесі, 2 "А" үй;
8. "Қызылжар аудандық ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 үй;
9. "Мамлют ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5 үй;
10. "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Абылай Хан көшесі, 28 үй;

11. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Тайыншинского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана 197;
12. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Тимирязевского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица ШоканаУалихана 1;
13. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Уалихановского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Джамбула 76;
14. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района Шал акына", адрес: Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы 35;
15. Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 23.
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Условные обозначения

11. "Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 197;
12. "Тимирязев ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 1;
13. "Уәлиханов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Жамбыл көшесі, 76 үй;
14. "Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35;
15. "Петропавл қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер: