О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2015 года №36/7 "Об утверждении Правил содержания животных на территории Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года N 40/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2016 года N 3575
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативно-правовых актах", Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 июля 2015 года №36/7 "Об утверждении Правил содержания животных на территории Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3346 12 августа 2015 года, опубликовано 20 августа 2015 года в газете "Солтүстік Қазақстан" и 20 августа 2015 года в газете "Северный Казахстан") следующее изменение:
пункт 7 Правил, утвержденных вышеуказанным решением, изложить в новой редакции:
"В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 29 мая 2015 года № 7-1/496 "Об утверждении Правил осуществления транспортировки перемещаемых (перевозимых) объектов на территории Республики Казахстан", перемещаемые (перевозимые) животные, подлежащие транспортировке (перемещению) сопровождаются ветеринарными документами, выданными в соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 21 мая 2015 года № 7-1/453 "Об утверждении Правил выдачи ветеринарных документов и требований к их бланкам". Транспортировка (перемещение) перемещаемых (перевозимых) животных без ветеринарных документов не допускается".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXX сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
А. Сапаров
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов

"Солтүстік Қазақстан облысы аумағында жануарларды ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 36/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы N 40/13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда N 3575 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы аумағында жануарларды ұстау Қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 14 шілдедегі № 36/7 Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 тамыз № 3346 тіркелген, "Солтүстік Қазақстан" газетінде 2015 жылғы 20 тамыз және "Северный Казахстан" газетінде 2015 жылғы 20 тамызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидалардың 7 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының аумағында орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілерді тасымалдауды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 7-1/496 бұйрығына сәйкес тасымалдауға (орнын ауыстыруға) жататын орын ауыстыратын (тасымалданатын) жануарлар "Ветеринарлық құжаттарды беру қағидаларын және олардың бланкілеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 7-1/453 бұйрығына сәйкес ветеринариялық құжаттар арқылы сүйемелденеді. Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) жануарларды ветеринариялық құжатсыз тасымалдауға (орнын ауыстыру) жол берілмейді".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
XXXХ сессиясының төрағасы
А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Едіресов