О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2014 года № 32-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 марта 2015 года № 34-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 апреля 2015 года № 3196. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года N 6.2.1-22/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3049 от 9 января 2015 года, опубликовано в районных газетах от 26 января 2015 года "Есіл өңірі", от 26 января 2015 года "Новости Приишимья") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 817 625 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 895 693 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 21 771 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 66 080 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 834 081 тысяча тенге;
2) затраты – 3 829 796,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 165,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 703,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 538 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 750,0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 750,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29086,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29086,9 тысячи тенге:
поступление займов – 32 703 тысяч тенге;

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2015-2017 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 34-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 сәуірде N 3196 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 14 қаңтардағы N 6.2.1-22/15)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2015-2017 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне, (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 3049 тіркелген, аудандық "Есіл Өңірі" газетінде 2015 жылғы 26 қаңтарда, "Новости Приишимья" газетінде 2015 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер – 3 817 625 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 895 693 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 21 771 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 66 080 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 834 081 мың теңге;
2) шығыстар – 3 829 796,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16 165,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 32 703,3 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 16 538 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – 750,0 мың теңге соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 750,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -29 086,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 29 086,9 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 32 703 мың теңге;

погашение займов – 16 538 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 12921,9 тысяч тенге.";
в пункте 7:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) 46271 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) 21 179 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) 172 050 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
подпункт 9) исключить;
дополнить подпунктами 10), 11) следующего содержания:
"10) 872 тысячи тенге – на содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния;
11) 5 691 тысяча тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.";
в пункте 9:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) 183 182 тысячи тенге – на строительство средней школы в селе Буденное;";
подпункт 2) исключить;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) 10 092 тысячи тенге – софинансирование на ремонт школы в рамках Дорожной карты занятости 2020;";
подпункты 5), 6), 10), 11) исключить;
дополнить подпунктами 13), 14), 15) следующего содержания:
"13) 28 907 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников;
14) 1 875 тысяч тенге – на приобретение электронных учебников;
15) 7 459 тысяч тенге – на предоставление услуг к сети интернет.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
XXXIV сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
К. Бижанов
Секретарь маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова
Приложение к решению районного маслихата от 27 марта 2015 года № 34-3
Приложение к решению районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 32-2
Бюджет района имени Габита Мусрепова на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I. Доходы

қарыздарды өтеу – 16 538 мың теңге;
бюджеттік қаражат қалдықтарын пайдалану – 12 921,9 мың теңге.".
7 тармақта:
2 тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"2) 46 271 мың теңге – үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жоғарылату курстарынан өткен мұғалімдердің еңбек ақысын көтеру;";
7 тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"7) 21 179 мың теңге – Ұлы Отан Соғысына жетпіс жыл толуын тойлау шараларына;";
8 тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"8) 172 050 мың теңге – жергілікті бюджеттен қаржыланатын мемлекеттік мекеме жұмысшыларының жалақыларына, мемлекеттік қызметшілерге жатпайтындарға, және мемлекеттік кәсіпорындар жұмысшыларына ерекше еңбек жағдайларына айлық үстеме төлеу;";
9 тармақша алынып тасталсын;
10), 11) тармақтармен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"10) 872 мың теңге – азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауына;
11) 5 691 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың агро өнеркәсіп кешенін ұстауға.";
9 тармақта:
1) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"1) 183 182 мың теңге – Буденный ауылындағы орта мектеп құрылысына;";
2) тармақша алынып тасталсын:
4) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"4) 10 092 теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шегінде мектеп жөндеуіне ортақтаса қаржыландыру;";
5), 6), 10), 11) тармақшалары алынып тасталсын:
13), 14), 15) тармақшаларымен толықтырылсын:
"13) 28 907 мың теңге –оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге;
14) 1 875 мың теңге – электронды оқулықтарды алуға;
15) 7 459 мың теңге – интернет желі қызметін беруге.".
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XXXIV сессиясы төрағасы
Қ. Бижанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова
Аудан мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 34-3 шешіміне 1 қосымша
Аудан мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 шешіміне 1 қосымша
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2015 жылға арналған бюджеті
Категория
Сынып
Сыныпша
Атауы
Сома
(мың теңге)
I. Табыстар