Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 мая 2015 года № 3254. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2016 года N 21
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 08.02.2016 N 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, в которых будут проведены общественные работы, их виды и объемы согласно приложению 1.
2. Утвердить размеры оплаты труда безработных, согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" обеспечить финансирование общественных работ по программе 452-002-100 "Программа занятости. "Общественные работы" в пределах средств, предусмотренных на эти цели в местном бюджете.
4. Оплату труда общественных работников производить из расчета минимальной заработной платы, установленным Законом Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года "О республиканском бюджете на 2015–2017 годы".
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 360 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 360 человек.
6. Условия общественных работ определяются нормальной продолжительностью рабочего времени, пятидневной рабочей неделей с двумя выходными днями. Исходя из условий труда, может устанавливаться режим гибкого рабочего времени, предусмотренный условиями трудового договора.
7. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района имени Габита Мусрепова":
1) обеспечить направление безработных граждан на временные общественные работы, согласно утвержденному перечню;
2) заключить с работодателями договор на выполнение общественных работ.

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 156 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 мамырда N 3254 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 8 ақпандағы N 21 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 08.02.2016 N 21 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жұмыссыздардың еңбекақысының мөлшері бекітілсін, 2 қосымшаға сәйкес.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қоғамдық жұмыстар" жұмыспен қамту бағдарламасы" 452-002-100 бағдарламасы бойынша осы мақсаттарға жергілікті бюджетте көзделген қаражат шегінде қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қоғамдық қызметкерлердің еңбекақы төлемі "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 28 қарашадағы Заңымен белгіленген ең төменгі жалақы есебінен жүргізсін.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделген қажеттілігінің санында – 360 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің санында – 360 адам.
6. Қоғамдық жұмыстардың шарттары бес күн ұзақтығымен, екі демалыс күнімен қалыпты жұмыс аптасы белгіленеді. Еңбек жағдайларын ескере, еңбек шартымен көзделген жұмыс уақытының икемді режимі белгіленуі мүмкін.
7. "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыссыз азаматтарды уақытша қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін, бекітілген тізбеге сәйкес;
2) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстарды орындауға шарт жасасын.

8. Признать утратившим силу:
1) постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2013 года № 143 "Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2277 от 8 мая 2013 года, опубликовано 27 мая 2013 года в районной газете "Есіл Өңірі", 27 мая 2013 года в районной газете "Новости Приишимья");
2) постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2013 года № 428 "О внесении изменений в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2013 года № 143 "Об организации общественных работ в районе имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2463 от 31 декабря 2013 года, опубликовано 13 января 2014 года в районной газете "Есіл Өңірі", 13 января 2014 года в районной газете "Новости Приишимья").
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Дудов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции района
имени Габита Мусрепова
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
16 апреля 2015 года
Н. Рязанцева
Руководитель филиала
государственного учреждения
"Территориальный отдел
судебных исполнителей района
имени Габита Мусрепова
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области"
16 апреля 2015 года
Ж. Исаканова

8. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 143 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 2277 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2013 жылғы 27 мамырдағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2013 жылғы 27 мамырдағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды);
2) "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 143 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 428 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 2463 мемлекеттік тізілімінде тіркелді, 2014 жылғы 13 қаңтардағы "Есіл Өңірі" аудандық газетінде, 2014 жылғы 13 қаңтардағы "Новости Приишимья" аудандық газетінде жарияланды).
9. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
10. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан әкімі
В. Дудов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысы
Әділет департаменті
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның Әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
2015 жылғы 16 сәуір
Н. Рязанцева
"Солтүстік Қазақстан
облысының Әділет департаменті
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданының сот орындаушыл
аумақтық бөлімі" мемлекеттік
мекемесі филиалы басшысы
2015 жылғы 16 сәуір
Ж. Исаканова

Приложение 1 к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 156
Перечень организаций района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, в которых будут проведены общественные работы, их виды и объемы
№ п\п
Наименование организации
Кол-во человек
Виды общественных работ
Объемы работ
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова"
2
Оказание помощи в работе с архивными документами по линии регистрации актов гражданского состояния
Работа с архивом, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии регистрации актов гражданского состояния - 3000 дел
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 156 қаулысына 1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемі
р/с№
Ұйымдар атауы
Адам саны
Қоғамдық жұмыс түрлері
Жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстың ұзақтығы (ай)
Қаржыландыру көзі
1.
"Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
Азаматтық хал актілерін тіркеу желісі бойынша мұрағат құжаттарымен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
Мұрағатпен жұмыс, азаматтық хал актілерін тіркеу желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 3000 іс
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Очистка от снега улиц – 1200 квадратных метров, территория площади – 450 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 3200 метров, прополка сорной травы - 450 метров, обрезка деревьев - 120 штук, вырубка веток - 210 кустарников, побелка деревьев - 120 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 727 дворов
2
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 1500 метров, посадка саженцев - 30 штук, разбивка клумб - 20 клумб, побелка заборов – 120 метров. Очистка от снега на территории площади – 1200 квадратных метров, прополка сорной травы – 150 метров, обрезка деревьев - 25 штук, побелка деревьев - 30 штук, побелка, покраска, частичная штукатурка памятника в селе Старобелка
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 409 дворов
2
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территории центральной площади – 650 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село - 10000 метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников – 2 штуки, побелка деревьев - 40 штук, посадка саженцев - 25 штук, побелка столбов - 140 штук, обкашивание кюветов по улицам сел - 7750 метров, разбивка, посадка, прополка и полив клумб - 5 клумб, обрезка деревьев - 30 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 151 дворов
2
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Дружбинского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 858 дворов
2
Бюджет района имени Габита Мусрепова
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокалажарского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 1800 квадратных метров, побелка деревьев и столбов – 170 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников –2 штуки, разбивка клумб и посадка цветов -10 клумб, скашивание травы по улицам - 1000 метров, уборка центральной площади – 900 квадратных метров, очистка от снега по кюветам на въезде в село – 6500 квадратных метров
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 296 дворов
2
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Көшелерді қардан тазалау – 1200 шаршы метр, аумақтың көлемі - 450 шаршы метр, көшелерді қоқыстан жинау - 3200 метр, арам шөптерді жұлу - 450 метр, ағаштарды кесу – 120 дана, бұтақтарды кесу - 210 бұта, ағаштарды ақтау - 120 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау ішінара жөндеу
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 727 аула
2
3.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстардан тазалау - 1500 метр, көшеттерді егу - 30 дана , гүлзарларды отырғызу - 20 дана, дуалдарды әктеу - 120 метр. Көшелерді қардан тазалау – 1200 шаршы метр, арам шөптерді жұлу - 150 метр, ағаштарды кесу – 25 дана, ағаштарды әктеу - 30 дана, Старобелка ауылындағы ескерткішті әктеу, сырлау ішінара жөндеу
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 409 аула
2
4.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Возвышен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңды қоқыстан тазарту - 650 шаршы метр, ауылға кірме жолды және жол шеттерін қардан тазалау - 10000 метр, ағаштарды әктеу - 40 дана, ескерткіштерді ішінара жөндеу, әктеу, сырлау - 2 дана, ағаштарды әктеу – 40 дана, көшеттерді отырғызу – 25 дана, бағаналарды әктеу-140 дана, ауыл жолдары бойындағы шөпті шабу - 7750 метр, гүлзарды отырғызу, арамшөп жұлу және суару - 5 дана, гүлзарлар арам шөбін жұлу - 5 дана, ағаштарды кесу - 30 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 151 аула
2
5.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 858 аула
2
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
6.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Қоқыстан аланды тазалау – 1800 шаршы метр, ағаштар мен бағаналарды әктеу - 170 дана, ескерткіштерді жартылай жөндеу, әктеу, сылау - 2 дана, гүлзарды бөлу және гүл егу - 10 гүлзар, арам шөпті жұлу -1000 метр, орталық аланды қоқыстан жинау - 900 шаршы метр, ауылға кірме жолды және жол шеттерін қардан тазалау - 6500 шаршы метр
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 296 аула
2
7.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территории площади - 520 квадратных метров, обрезка деревьев - 50 штук, побелка столбов и деревьев – 70 штук, прополка и полив клумб – 10 клумб, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 3 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 198 дворов
2
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Ломоносовского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
4
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 800 квадратных метров, побелка деревьев - 40 штук, высадка цветов рассады и полив – 5 клумб, покраска, побелка заборов - 130 метров, очистка от мусора возле памятников – 3 штуки
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 924 двора
2
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Нежинского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
9
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 880 квадратных метров, прополка территорий улиц от сорной травы - 1500 метров, посадка деревьев - 20 штук, обрезка и вырубка молодой поросли – 120 деревьев, уборка от мусора возле памятника
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
6
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1600 дворов
2
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
74
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села – 15200 метров, уборка мусора по обочинам дорог - 30 километров, прополка сорной растительности по улицам, по обочинам дорог – 4800 метров. Очистка от снега на территории площади – 1500 квадратных метров, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 3 штуки, обрезка деревьев - 460 штук, вырубка веток, кустарников, побелка деревьев – 520 штук, побелка, покраска скамеек - 30 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
20
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 2500 дворов
2
3
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 233 дела
6
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Орталық аланда қоқыстан тазарту - 520 шаршы метр, ағаштары кесу – 50 дана, ағаштар мен бағаналарды әктеу - 70 дана, арам шөп жұлу, гүлзарларды отырғызу - 10 гүлзар, ескерткіштерді жартылай жөндеу, әктеу, сылау - 3 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 198 аула
2
8.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазарту – 800 шаршы метр, ағаштар әктеу - 40 дана, гүлдер, көшеттер егу, суару - 5 гүлзар, қоршауларды сырлау, әктеу - 130 метр, ескерткіштердің жанын қоқыстан тазарту - 3 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 924 аула
2
9.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Нежинка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Көшелерді қоқыстан тазарту – 880 шаршы метр, көшелерді арам шөптен тазарту - 1500 метр, ағаш отырғызу - 20 дана, жас бұтақтарды кесу 120 ағаш, ескерткіштің жанын қоқыстан тазарту
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
6
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 1600 аула
2
10.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
74
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл көшелерін қоқыстан тазалау - 15200 метр, жол жиектерін қоқыстан тазарту - 30 километр, көшелер бойынша және жол жиектерінің арам шөбін жұлу - 4800 метр. Қардан тазалау - 1500 шаршы метр аумақта, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 3 дана, ағаштарды кесу - 460 дана, бұтақтар мен бұталарды кесу, ағаштарды әктеу - 520 дана, орындықтарды әктеу, сырлау - 30 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
20
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 2500 аула
2
3
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 233 іс
6
11.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Новоселов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка территорий от мусора – 1500 квадратных метров, обрезка веток с деревьев - 25 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 штуки, высаживание саженцев по улицам сел - 40 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 667 дворов
2
12.
Государственное учреждение "Аппарат акима Рузаевского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
51
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Ежедневная уборка мусора вручную на площади, около акимата общей площадью - 2000 квадратных метров, очистка от снега по кюветам вдоль дороги при въезде в село – 6500 метров, обкос травы вдоль дороги при въезде в село – 2300 метров, обрезка деревьев – 120 штук, побелка столбов – 210 штук, погрузка мусора вручную - 9 телег, побелка, покраска, частичная штукатурка памятников – 3 штуки
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
8
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 2600 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 580 дел
6
13.
Государственное учреждение "Аппарат акима Салкынкольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка территории в центре села от снега и льда - 1200 квадратных метров, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, уборка от мусора на территории села – 5200 квадратных метров, обрезка деревьев -120 штук, разбивка клумб – 20 клумб, очистка от снега от водосточных труб – 7 труб
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 134 дворов
2
14.
Государственное учреждение "Аппарат акима Тахтабродского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
8
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора - 2200 квадратных метров, обкос сорной травы по улицам - 1300 метров, вырубка сухих кустарников и деревьев - 30 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 5 штук
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 800 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Формирование дел - 262 дела
6
15.
Государственное учреждение "Аппарат акима Червонного сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 644 дворов
2
Бюджет района имени Габита Мусрепова
16.
Государственное учреждение "Аппарат акима Чистопольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
46
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов

Көшелерді қоқыстан тазарту – 1500 шаршы метр, ағаштардың бұтақтарын кесу - 25 ағаш, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 2 дана, ауыл көшелері бойына екпе егу - 40 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 667 аула
2
12.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
51
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Алаңды, әкімдік жанын қолмен күн сайын қоқыстан тазалау – 2000 шаршы метр, ауылға кірме жолды және жол шеттерін қардан тазалау - 6500 метр, ауылға кірме жолдың бойындағы шөпті шабу – 2300 метр, ағаштарды кесу - 120 дана, бағаналарды әктеу - 210 дана, қоқысты қолмен арту - 9 арба, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 3 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
8
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 2600 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді дайындау - 580 іс
6
13.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Ауыл орталығын қармен мұздан тазалау - 1200 шаршы метр, ескерткішті әктеу, сырлау, ішінара жөндеу, ауыл көшелерін қоқыстан тазалау - 5200 шаршы метр, ағаштарды кесу - 120 дана, гүлзарды отырғызу - 20 дана, суағарларды қардан тазарту - 7 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 134 аула
2
14.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау – 2200 шаршы метр, көше бойындағы арам шөпті шабу - 1300 метр, қураған бұталармен ағаштарды кесу - 30 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 5 дана
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 800 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау - 262 іс
6
15.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Червонный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 644 аула
2
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
16.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Чистопол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
46
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету

Уборка от мусора на территории площади - 2500 квадратных метров, посадка саженцев - 250 штук, побелка столбов – 180 штук, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 5 штук. Очистка от снега вдоль улиц – 15 километров, прополка сорной травы - 2500 метров, обрезка деревьев - 160 штук, вырубка веток - 350 кустарников
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
10
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 1200 дворов
2
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей
до 18 лет
Формирование дел - 397 дел
6
2
Оказание помощи в охране здания Дома культуры
Дом культуры - 3200 квадратных метров
6
17.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора на территорий площади - 1200 квадратных метров, стрижка кустарников – 40 штук,частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, уборка и очистка от снега на остановке
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
4
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 368 дворов
2
18.
Государственное учреждение "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
6
Оказание помощи в озеленении и благоустройстве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега – 800 квадратных метров, уборка от мусора улиц - 250 метров, обрезка деревьев и вырубка кустарников – 20 деревьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятника, покраска забора -120 метров, разбивка клумб - 3 клумб, прополка сорной растительности - 300 метров
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
2
Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительного сезона
Здание акимата - 500 квадратных метров
4
2
Подворный обход для уточнения записей в похозяйственных книгах
Подворный обход - 173 дворов
2
19.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции района имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
2
Оказание помощи в работе по регистрации прав на недвижимое имущество, по регистрации юридических лиц; оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации

Орталықтағы аланды қоқыстан тазалау - 2500 шаршы метр, көшеттер егу –250 дана бағаналарды әктеу - 180 дана, ескерткіштерді әктеу, сырлау, ішінара жөндеу - 5 дана. Көшелерді қардан тазалау - 15 километр, алаң аумағындағы арам шөпті жұлу - 2500 метр, ағаштарды кесу - 160 дана, бұтақтарды кесу - 350 бұта
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
10
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 1200 аула
2
1
Жұмыспен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындауда қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді даярлау - 397 іс
6
2
Мәдениет үйі ғимаратын күзетуде көмек көрсету
Мәдениет үйі - 3200 шаршы метр
6
17.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Ауылдық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Орталық алаңды қоқыстан тазалау - 1200 шаршы метр, бұталарды қырқу - 40 дана, ескерткішті ақтау, сырлау, ішінара жөндеу, аялдаманы қардан тазалау, жинау
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
4
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 368 аула
2
18.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның "Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
1. Селолық елді мекенді көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
Аумақтарды қардан тазалау – 800 шаршы метр, көшелерді қоқыстан тазалау - 250 метр, ағаштарды кесу, бұталарды шабу - 20 ағаш, ескерткішті әктеу, сырлау, ішінара жөндеу, шарбақтарды сырлау – 120 метр, клумбалар бөлу - 3 дана, арам шөпті жұлу - 300 метр
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
2
Жылыту маусымында әкімдік ғимаратын жылытуға көмек көрсету.
Әкімдік ғимараты - 500 шаршы метр
4
2
Шаруашылық кітабы бойынша жазбаларды анықтау үшін аула бойынша аралап шығу
Үй-үйді аралау - 173 аула
2
19.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
2
Жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмысқа көмек көрсету; құжаттарды сақтауға дайындауға және өңдеуге көмек көрсету

Работа с архивом, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии прав на недвижимое имущество - 5000 дел, работа с архивом, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии регистрации юридических лиц – 500 дел, прошивка и нумерация номенклатурных дел по линии организационно-контрольной работы – 100 дел
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова
20.
Филиал государственного учреждения "Территориальный отдел судебных исполнителей района имени Габита Мусрепова Департамента юстиции Северо-Казахстанской области"
2
Оказание помощи при исполнении исполнительных документов
Работа с исполнительными документами – 1964 дела
6
Бюджет района имени Габита Мусрепова

Мұрағатпен жұмыс, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 5000 іс, мұрағатпен жұмыс, заңды тұлғаларды тіркеу желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 500 іс, ұйымдастыру-бақылау жұмысы желісі бойынша істер номенклатурасын тігу және нөмірлеу – 100 іс
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті
20.
"Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының сот орындаушыл аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің филиалы
2
Атқару құжаттарын орындауға көмек көрсету
Атқару құжаттарымен жұмыс – 1964 іс
6
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті

Приложение 2 к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2015 года № 156
Размеры оплаты труда безработных
№ п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1.
Работы связанные, с физической нагрузкой и на открытом воздухе (озеленение и благоустройство сельских населенных пунктов)
1,5 минимальных заработных плат
рабочий день-8 часов
2.
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
рабочий день-8 часов

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 156 қаулысына 2-қосымша
Жұмыссыздар еңбекақысының мөлшері
№ р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбекақы мөлшері
Жұмыс тәртібі
Бес күндік жұмыс аптасы
1.
Дене еңбегіне және ашық ауамен байланысты жұмыстар (ауылдық елді мекендерді көгалдандыру және абаттандыру)
1,5 ең төменгі еңбекақы
жұмыс күні- 8 сағат
2.
Ғимарат ішінде орындалатын және дене еңбегіне байланыссыз жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы
жұмыс күні - 8 сағат