О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 мая 2015 года № 35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 июня 2015 года № 3275. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 июля 2018 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 03.07.2018 № 26-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 24 мая 2013 года № 13-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2299 от 28 июня 2013 года, опубликовано в районных газетах от 15 июля 2013 года "Есіл өңірі", от 15 июля 2013 года "Новости Приишимья") следующее изменение:
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в районе имени Габита Мусрепова, утвержденных указанным решением:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХХХV сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Н. Ромашина
Cекретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Б. Искакова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области"
27 мая 2015 года
Н. Баракаев

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 35-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда N 3275 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 3 шілдедегі № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 03.07.2018 № 26-4 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2013 жылғы 24 мамырдағы № 13-2 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 28 маусымда № 2299 тіркелген, аудандық "Есіл өңірі" газетінде 2013 жылғы 15 шілдеде, "Новости Приишимья" газетінде 2013 жылғы 15 шілдеде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда тұратын аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарына) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларында:
1-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"1) жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XХXV сессиясы төрайымы
Н. Ромашина
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Б. Ысқақова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2015 жылғы 27 мамыр
Н. Барақаев