О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2014 года № 32-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 июля 2015 года № 37-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 августа 2015 года № 3353. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года N 6.2.1-22/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3049 от 9 января 2015 года, опубликовано в районных газетах от 26 января 2015 года "Есіл өңірі", от 26 января 2015 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 964 592,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 935 693,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 75 636 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 816,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 862 447,0 тысяча тенге;
2) затраты – 3 970 929,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 165,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 703,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 538 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 584,0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 584,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29086,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29086,9 тысячи тенге:
поступление займов – 32 703 тысяч тенге;
погашение займов – 16 538 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12921,9 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2015-2017 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 шілдедегі № 37-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда N 3353 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 14 қаңтардағы N 6.2.1-22/15)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 14.01.2016 N 6.2.1-22/15)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2015-2017 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне, (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 3049 тіркелген, аудандық "Есіл Өңірі" газетінде 2015 жылғы 26 қаңтарда, "Новости Приишимья" газетінде 2015 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер – 3 964 592,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 935 693,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 75 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 90816,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 862 447,0 мың теңге;
2) шығыстар – 3 970 929,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16 165,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 32 703,3 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 16 538 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – 6 584,0 мың теңге соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6584,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -29 086,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 29 086,9 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 32 703 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 538 мың теңге;
бюджеттік қаражат қалдықтарын пайдалану – 12 921,9 мың теңге.".
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.