О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 25 декабря 2014 года № 32-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2015-2017 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 октября 2015 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 ноября 2015 года № 3455. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года N 6.2.1-22/15)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2014 года № 32-2 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3049 от 9 января 2015 года, опубликовано в районных газетах от 26 января 2015 года "Есіл өңірі", от 26 января 2015 года "Новости Приишимья") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 949 923,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 935 693,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 75 681,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90 816,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2 847 732,7 тысяча тенге;
2) затраты – 3 956 261,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 164,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 703,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 538,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 584,0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 584,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29086,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29086,4 тысячи тенге:
поступление займов – 32 703 тысяч тенге;
погашение займов – 16 538,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12921,9 тысяч тенге.";
в пункте 9:
подпункт 3) изложить в следующей редакции:

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2015-2017 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 38-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада N 3455 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 14 қаңтардағы N 6.2.1-22/15)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихаты аппаратының 14.01.2016 N 6.2.1-22/15).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 32-2 "2015-2017 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті туралы" шешіміне, (Нормативтік құқықтық ақтілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 9 қаңтарда № 3049 тіркелген, аудандық газеттер "Есіл Өңірі" 2015 жылғы 26 қаңтарда, "Новости Приишимья" 2015 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер – 3 949 923,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 935 693,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 75 681,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 90816,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 847 732,7 мың теңге;
2) шығыстар – 3 956 261,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 16 164,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 32 703,3 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 16 538,5 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – 6 584,0 мың теңге соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6584,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -29 086,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 29 086,4 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 32 703 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 538,5 мың теңге;
бюджеттік қаражат қалдықтарын пайдалану – 12 921,9 мың теңге.".
9 тармақта:
3) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:

"3) 88 387 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию канализационных сетей и очистных сооружений канализации в селе Новоишимское;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) 9 126,8 тысяч тенге – софинансирование на ремонт школы в рамках Дорожной карты занятости 2020;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) 9 605 тысяч тенге – на корректировку проектно-сметной документации на строительство центральной котельной в селе Новоишимское;";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) 29 017,9 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:

"3) 88 387 мың теңге – Новоишим ауылында канализация желілеріне және тазалау ғимараттарын жөндеуге жобалы-сметалық құжаттарды дайындау;";
4) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"4) 9 126,8 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шегінде мектеп жөндеуіне ортақтаса қаржыландыру;";
7) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"7) 9 605 мың теңге – Новоишим ауылында орталық қазандардың құрылысына жобалы-сметалық құжаттарды дайындауға;";
8) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"8) 29 017,9 мың теңге – ауылдық елді мекендерде суды көрсету және сумен жабдықтау жүйесін дамыту;";
12) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:

"12) 7 129 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XXXVIII сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
И. Гроот
Секретарь маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Б. Искакова

"12) 7 129 мың теңге – энзоотика ауруларына қарсы шараларды өткізуге.".
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатының XXXVIII сессиясы төрайымы
И. Гроот
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы ауданы мәслихатының хатшысы
Б. Ысқақова