О корректировке базовых ставок земельного налога и единого земельного налога по Тимирязевскому району
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 12 февраля 2015 года № 34/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 марта 2015 года № 3160. Утратило силу решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 21/6
Сноска. Утратило силу решением Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12.03.2018 № 21/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктами 1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11.03.2016 N 48/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить на 50 процентов базовые ставки земельного налога, установленные статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) соответственно:
1) базовые налоговые ставки на земли сельскохозяйственного назначения, предоставленные физическим лицам;
2) базовые налоговые ставки на земли населенных пунктов (за исключением придомовых земельных участков);
3) базовые налоговые ставки на земли промышленности, расположенные вне населенных пунктов.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 11.03.2016 N 48/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Повысить в десять раз базовые ставки земельного налога и единого земельного налога, установленные статьями 378, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) соответственно:
1) базовые налоговые ставки на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения;
2) ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 31 марта 2010 года № 22/4 "О корректировке базовых ставок земельного налога по Тимирязевскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-105 от 28 апреля 2010 года, опубликовано 08 мая 2010 года в районной газете "Көтерілген тың", 08 мая 2010 года в районной газете "Нива").

Тимирязев ауданы бойынша жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық меслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы № 34/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда N 3160 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 21/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 12.03.2018 № 21/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабы 5-тармағына, 387-бабы 1-тармағына, 444-бабы 1-тармағына, Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 11.03.2016 N 48/1 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 379, 381, 383 - баптарымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын, соған сәйкес:
1) жеке тұлғаларға ұсынылған, ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық салық мөлшерлемелері;
2) елді мекендердің жерлеріне (үй іргесіндегі жер учаскелерін қоспағанда) базалық салық мөлшерлемелері;
3) елді мекендердің сыртында орналасқан, өнеркәсіп жерлеріне базалық салық мөлшерлемелері.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 11.03.2016 N 48/1 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 378, 444-баптарымен белгіленген жер салығының және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын, соған сәйкес:
1) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңына сәйкес қолданылмайтын жерлерге базалық салық мөлшерлемелері;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы Қазақстан Республикасының жер заңына сәйкес қолданылмайтын жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері.
3. "Тимирязев ауданы бойынша жер салығының негізгі ставкаларын түзету туралы" аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 31 наурыздағы № 22/4 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 28 сәуірде № 13-12-105 болып тіркелген, 2010 жылы 08 мамырда "Көтерілген тың" аудандық газетінде жарияланған, 2010 жылғы 08 мамырда "Нива" аудандық газетінде жарияланған).

4. Данное решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XХXIV сессии
районного маслихата
С. Сапунов
Секретарь
районного маслихата
С. Мустафин
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов по Тимирязевскому
району Департамента
Государственных доходов
Северо-Казахстанской области
Комитета Государственных
доходов Министерства Финансов
Республики Казахстан"
12 февраля 2015 года
Д. Кансеитов

4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХІV сессиясының төрағасы
С. Сапунов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С. Мұстафин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
Департаментінің
Тимирязев ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
2015 жылғы 12 ақпан
Д. Қансейітов