Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в учреждениях образования района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 марта 2015 года № 48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 апреля 2015 года № 3208. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 16 октября 2015 года N 286

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының білім беру мекемелеріндегі 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 4 наурыздағы № 48 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде N 3208 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қазандағы N 286 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 16.10.2015 N 286 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в учреждениях образования района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложениям 1,2,3.

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 16.10.2015 N 286 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының білім беру мекемелеріндегі 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы-төлеу мөлшері 1,2,3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.