О внесении изменений и дополнений в решение XXІХ сессии областного маслихата V созыва от 15 декабря 2014 года № 337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 10 июня 2015 года № 374-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 июля 2015 года № 3244. Утратило силу решением Атырауского областного Маслихата от 18 января 2016 года № 443-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного Маслихата от 18.01.2016 № 443-V (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2015-2017 годы, областной маслихат V созыва на очередной XXХІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXІХ сессии областного маслихата от 15 декабря 2014 года № 337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3075, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "135 104 630" заменить цифрами "137 125 474";
цифры "55 795 079" заменить цифрами "57 481 518";
цифры "623 883" заменить цифрами "956 678";
цифру "0" заменить цифрами "1 610";
цифры "140 115 009" заменить цифрами "142 025 311";
цифры "3 427 480" заменить цифрами "3 555 020";
цифры "4 330 980" заменить цифрами "4 477 980";
цифры "903 500" заменить цифрами "922 960";
цифры "2 698 000" заменить цифрами "2 828 000";
цифры "2 716 000" заменить цифрами "2 846 000";
цифры "-11 135 859" заменить цифрами "-11 282 857";
цифры "11 135 859" заменить цифрами "11 282 857";
цифры "4 520 909" заменить цифрами "4 277 980";
цифры "918 605" заменить цифрами "918 607";
в пункте 2:
абзац "с 1 июля 2015 года по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау – 32%;" изложить в следующей редакции:
"по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Курмангазинскому, Индерскому, Исатайскому, Кзылкогинскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам и собственно-областному бюджету – 100%;
городу Атырау – 50%;"
в пункте 13:

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХІХ сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 374-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 шілдеде № 3244 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 443-V шешімімен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 18.01.2016 № 443-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2015-2017 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезекті ХХХІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХIХ сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3075 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"135 104 630" деген сандар "137 125 474" деген сандармен ауыстырылсын;
"55 795 079" деген сандар "57 481 518" деген сандармен ауыстырылсын;
"623 883" деген сандар "956 678" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "1 610" деген сандармен ауыстырылсын;
"140 115 009" деген сандар "142 025 311" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 427 480" деген сандар "3 555 020" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 330 980" деген сандар "4 477 980" деген сандармен ауыстырылсын;
"903 500" деген сандар "922 960" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 698 000" деген сандар "2 828 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 716 000" деген сандар "2 846 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"-11 135 859" деген сандар "-11 282 857" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 135 859" деген сандар "11 282 857" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 520 909" деген сандар "4 277 980" деген сандармен ауыстырылсын;
"918 605" деген сандар "918 607" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 2015 жылғы 1 шілдеден бастап:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына – 32%;" деген абзац келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Құрманғазы, Индер, Исатай, Қызылқоға, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына және меншікті облыстық бюджетке – 100%;
Атырау қаласына – 50%;"
13-тармақта:

цифры "59 777" заменить цифрами "34 875";
в пункте 15:
цифры "534 748" заменить цифрами "345 251";
слова "на финансирование образовательного заказа организаций физической подготовки детско-юношеского клуба" заменить словами "на содержание государственного учреждения физической подготовки детско-юношеского клуба";
цифры "13 080" заменить цифрами "13 320";
цифры "2 700" заменить цифрами "2 600";
цифры "1 940" заменить цифрами "1 800";
цифры "252 098" заменить цифрами "302 668";
цифры "13 000" заменить цифрами "10 000";
цифры "128 013" заменить цифрами "122 810";
цифры "4 441 468" заменить цифрами "4 441 169";
цифры "48 000" заменить цифрами "137 542";
цифры "12 643" заменить цифрами "11 368";
дополнить строками следующего содержания:
"20 000 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа имени Жумабая Мырзагалиева" в селе Тущыкудык Исатайского района;
26 478 тысяч тенге – на организацию молодежной практики, социально рабочих мест и на переподготовку кадров;
125 432 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
10 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт систем водоснабжения и водоотведения;
30 000 тысяч тенге – на оснащение объектов культуры;
40 487 тысяч тенге – на организацию летнего отдыха учащихся городского и районных отделов образования;"
в пункте 16:
цифры "534 188" заменить цифрами "937 437";
цифры "967 951" заменить цифрами "965 963";
в пункте 17:
цифры "1 173 912" заменить цифрами "853 912";
в пункте 18:
цифры "971 925" заменить цифрами "971 923";
дополнить пунктами 25 и 26 следующего содержания:
"25. Произведенные кассовые расходы по программе 01 1 120 001 011 "Услуги по обеспечению деятельности акима области" в сумме 781 750 тенге перенести на программу 01 1 120 013 011 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области".
26. Произведенные кассовые расходы по программе 01 1 120 001 015 "Услуги по обеспечению деятельности акима области" в сумме 18 852 771 тенге 69 тиын перенести на программу 01 1 120 013 015 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области"."
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"59 777" деген сандар "34 875" деген сандармен ауыстырылсын;
15-тармақта:
"534 748" деген сандар "345 251" деген сандармен ауыстырылсын;
"балалар-жасөсіпірімдер дене шынықтыру дайындығы клубы ұйымының білім беру тапсырысын қаржыландыруға" деген сөздер "балалар-жасөсіпірімдер дене шынықтыру даярлық клубы мемлекеттік мекемесін ұстауға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"13 080" деген сандар "13 320" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 700" деген сандар "2 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 940" деген сандар "1 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"252 098" деген сандар "302 668" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 000" деген сандар "10 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"128 013" деген сандар "122 810" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 441 468" деген сандар "4 441 169" деген сандармен ауыстырылсын;
"48 000" деген сандар "137 542" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 643" деген сандар "11 368" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Исатай ауданы Тұщықұдық ауылындағы "Жалпы білім беретін Жұмабай Мырзағалиев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесін материалдық-техникалық жарақтандыруға – 20 000 мың теңге;
жастар тәжірибесін, әлеуметтік жұмыс орнын және кадрларды қайта даярлауды ұйымдастыруға – 26 478 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық бойынша жұмыстар жүргізуге – 125 432 мың теңге;
сумен қамту және су бұру жүйелерін күрделі жөндеуге – 10 000 мың теңге;
мәдениет нысандарын жабдықтауға – 30 000 мың теңге;
қала және аудандардың білім беру бөлімдерінің оқушыларының жазғы демалысын ұйымдастыруға – 40 487 мың теңге"
16-тармақта:
"534 188" деген сандар "937 437" деген сандармен ауыстырылсын;
"967 951" деген сандар "965 963" деген сандармен ауыстырылсын;
17-тармақта:
"1 173 912" деген сандар "853 912" деген сандармен ауыстырылсын;
18-тармақта:
"971 925" деген сандар "971 923" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 25 және 26 тармақтармен толықтырылсын:
"25. 01 1 120 001 011 "Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша жұмсалған 781 750 теңге кассалық шығындары 01 1 120 013 011 "Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына жылжытылсын.
26. 01 1 120 001 015 "Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы бойынша жұмсалған 18 852 771 теңге 69 тиын кассалық шығындары 01 1 120 013 015 "Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына жылжытылсын."
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Установить на 2015 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. 2015 жылға азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар, бюджет қаражаты есебiнен белгiленсін.

8972691
253
Управление здравоохранения области
8972691
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
771508
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
145945
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7934704
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
120534
5
Другие виды медицинской помощи
562521
253
Управление здравоохранения области
562521
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
538128
029
Областные базы спецмедснабжения
24393
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2707711
253
Управление здравоохранения области
1443641
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
71139
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
155454
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
54430
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
46735
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
30272
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
465
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1085146
271
Управление строительства области
1264070
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1264070
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1743067
1
Социальное обеспечение
959251
256
Управление координации занятости и социальных программ области
736397
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
121557
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
304705
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
92971
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

8972691
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8972691
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
771508
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
145945
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7934704
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
120534
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
562521
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
562521
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
538128
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
24393
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2707711
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1443641
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71139
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
155454
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
54430
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
46735
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
30272
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
465
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1085146
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1264070
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1264070
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1743067
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
959251
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
736397
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
121557
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
304705
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
92971
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

217164
261
Управление образования области
222854
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
184496
037
Социальная реабилитация
38358
2
Социальная помощь
383880
256
Управление координации занятости и социальных программ области
383880
003
Социальная поддержка инвалидов
251398
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
8718
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
15777
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
106575
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1412
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
399936
256
Управление координации занятости и социальных программ области
302791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82307
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5146
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
51784
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
13356
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
50198
263
Управление внутренней политики области
39136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39136
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11460
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
11460
298
Управление государственной инспекции труда области
46549
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

217164
261
Облыстың білім басқармасы
222854
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
184496
037
Әлеуметтік сауықтандыру
38358
2
Әлеуметтiк көмек
383880
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
383880
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
251398
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8718
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15777
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106575
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1412
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
399936
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
302791
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82307
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5146
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51784
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
13356
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
100000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50198
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39136
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11460
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11460
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
46549
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

502529
007
Развитие теплоэнергетической системы
71250
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
78364
071
Развитие газотранспортной системы
352915
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2575637
1
Сельское хозяйство
1317568
255
Управление сельского хозяйства области
1186961
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
53995
003
Капитальные расходы государственного органа
3094
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
38400
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
92254
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23208
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
6000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
35119
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
133163
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
11836
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
705379
719
Управление ветеринарии области
130607
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
38460
003
Капитальные расходы государственного органа
612
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
45614
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
45921
2
Водное хозяйство
278427
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

502529
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
71250
011
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
78364
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
352915
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2575637
1
Ауыл шаруашылығы
1317568
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1186961
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53995
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3094
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
38400
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
92254
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
23208
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
6000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
35119
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
133163
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
11836
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
705379
719
Облыстық ветеринария басқармасы
130607
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38460
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
612
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
45614
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45921
2
Су шаруашылығы
278427
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы