О внесении изменений и дополнений в решение XXІХ сессии областного маслихата V созыва от 15 декабря 2014 года №337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 16 ноября 2015 года № 404-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 04 декабря 2015 года № 3373. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18 января 2016 года № 443-V
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 18.01.2016 № 443-V (вводится в действие со дня принятия).
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2015-2017 годы, областной маслихат V созыва на внеочередной XXХV сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXІХ сессии областного маслихата от 15 декабря 2014 года № 337-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3075, опубликовано 15 января 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
цифры "139 603 382" заменить цифрами "140 209 726";
цифры "59 498 133" заменить цифрами "59 112 695";
цифры "1 413 126" заменить цифрами "1 944 570";
цифры "2 610" заменить цифрами "3 741";
цифры "78 689 513" заменить цифрами "79 148 720";
цифры "143 232 879" заменить цифрами "143 794 332";
цифры "3 543 470" заменить цифрами "3 488 361";
цифры "934 510" заменить цифрами "989 619";
цифры "4 073 701" заменить цифрами "4 173 701";
цифры "4 091 701" заменить цифрами "4 191 701";
в пункте 2:
в абзаце "по социальному налогу":
строки "Курмангазинскому, Индерскому, Макатскому, Махамбетскому, Жылыойскому районам – 50%, Исатайскому району – 52% и Кзылкогинскому району – 100%;" изложить в следующей редакции:
"Курмангазинскому, Макатскому, Жылыойскому районам – 50%, Индерскому району – 68%, Исатайскому району – 60%, Махамбетскому району – 72% и Кзылкогинскому району – 100%;"
в строке "городу Атырау" цифры "57" заменить цифрами "60";
в пункте 11:

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХІХ сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы №337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 404-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда № 3373 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 443-V шешімімен
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 18.01.2016 № 443-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес және облыс әкімдігінің 2015-2017 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, V шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХХV сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХIХ сессиясының 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 337-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3075 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
"139 603 382" деген сандар "140 209 726" деген сандармен ауыстырылсын;
"59 498 133" деген сандар "59 112 695" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 413 126" деген сандар "1 944 570" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 610" деген сандар "3 741" деген сандармен ауыстырылсын;
"78 689 513" деген сандар "79 148 720" деген сандармен ауыстырылсын;
"143 232 879" деген сандар "143 794 332" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 543 470" деген сандар "3 488 361" деген сандармен ауыстырылсын;
"934 510" деген сандар "989 619" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 073 701" деген сандар "4 173 701" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 091 701" деген сандар "4 191 701" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"әлеуметтік салық бойынша" деген абзацта:
"Құрманғазы, Индер, Мақат, Махамбет, Жылыой аудандарына – 50%, Исатай ауданына - 52% және Қызылқоға ауданына - 100%;" деген жолдар келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Құрманғазы, Мақат, Жылыой аудандарына – 50%, Индер ауданына - 68%, Исатай ауданына - 60%, Махамбет ауданына - 72% және Қызылқоға ауданына - 100%;
"Атырау қаласына" деген жолда "57" деген сандар "60" сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:

38815
2
Социальная помощь
377725
256
Управление координации занятости и социальных программ области
377725
003
Социальная поддержка инвалидов
241398
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
8718
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
15777
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
110420
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1412
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
449527
256
Управление координации занятости и социальных программ области
352486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82307
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5146
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
51784
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
13356
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
49893
263
Управление внутренней политики области
39136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39136
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11460
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
11460
298
Управление государственной инспекции труда области
46445
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
46445
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5226691
1
Жилищное хозяйство
1693772
261
Управление образования области
32502
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

38815
2
Әлеуметтiк көмек
377725
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
377725
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
241398
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8718
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
15777
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110420
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1412
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
449527
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
352486
001
Жергілікті деңгейде облыстық жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82307
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5146
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51784
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
13356
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
150000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49893
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39136
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11460
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11460
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
46445
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
46445
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5226691
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1693772
261
Облыстың білім басқармасы
32502
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

6280948
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
412742
271
Управление строительства области
84462
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
84462
13
Прочие
5068564
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1056972
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1056972
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
10000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
2000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
998972
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
46000
9
Прочие
4011592
257
Управление финансов области
1939816
012
Резерв местного исполнительного органа области
314286
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1625530
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
25420
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
25420
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
141236
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
67907
003
Капитальные расходы государственного органа
18800
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
2245
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
20239
067
Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
21045
068
Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
11000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
300000
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах

6280948
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
412742
271
Облыстың құрылыс басқармасы
84462
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
84462
13
Басқалар
5068564
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1056972
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1056972
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
998972
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
46000
9
Басқалар
4011592
257
Облыстың қаржы басқармасы
1939816
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
314286
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын
жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1625530
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
25420
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
25420
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
141236
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67907
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18800
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
2245
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20239
067
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
21045
068
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
11000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
300000
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері