О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 декабря 2015 года № 314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 декабря 2015 года № 3416. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.01.2016 № 332 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "73 275 087" заменить цифрами "72 437 100";
цифры "67 876 077" заменить цифрами "67 815 431";
цифры "3 611 965" заменить цифрами "2 834 933";
в подпункте 2):
цифры "76 405 676" заменить цифрами "73 226 694";
в подпункте 5):

Қалалық Мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 314 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 3416 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 332 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 1 тармағына және 109–бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"73 275 087" деген сандар "72 437 100" деген сандармен ауыстырылсын;
"67 876 077" деген сандар "67 815 431" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 611 965" деген сандар "2 834 933" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"76 405 676" деген сандар "73 226 694" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:

цифры "-3 330 589" заменить цифрами "-989 594".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХІХ сессии,
секретарь городского маслихата
Б. Казиманов
Приложение к решению
городского маслихата от

"-3 330 589" деген сандар "-989 594" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
4. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХIХ сессиясының төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Б. Қазиманов