О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 27 марта 2015 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2015 года № 3160. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 февраля 2016 года № 37-2
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29.02.2016 № 37-2 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3082, опубликовано в газете "Кен Жылой" 26 февраля 2015 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "16 022 818" заменить цифрами "15 419 630";
цифры "2 157 111" заменить цифрами "1 647 012";
в подпункте 2):
цифры "16 022 818" заменить цифрами "15 497 254";
в подпункте 5):
цифры "-2973" заменить цифрами "-80 597";
в подпункте 6):
цифры "2973" заменить цифрами "80 597";

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 27-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 3160 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 37-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 37-2 шешімімен (қол қойылған куннен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-2 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3082 санымен тіркелген, 2015 жылғы 26 ақпандағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"16 022 818" деген сандар "15 419 630" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 157 111" деген сандар "1 647 012" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"16 022 818" деген сандар "15 497 254" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-2973" деген сандар "-80 597" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"2973" деген сандар "80 597" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "77 624".
2. Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития предпринимательства (Б. Султанов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XХVІІ сессии
районного маслихата
Майлыбаев Т.
Секретарь районного маслихата Кенганов М.
Приложение 1 к решению районного маслихата от 27 марта 2015 года № 27-3
Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 26-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Уточненный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "77 624" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б. Сұлтанов).
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХXVІІ
cессиясының төрағасы
Т. Майлыбаев
Аудандық мәслихат хатшысы
М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 27 наурыздағы
№ 27-3 шешіміне 1 қосымша
"2015-2017 жылдарға арналған
аудандық бюджет туралы"
аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26-2 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

19000
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7677
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
92885
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10900
037
Строительство и реконструкция объектов образования
10900
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
178215
464
Отдел образования района (города областного значения)
1202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1202
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149382
002
Программа занятости
40687
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2750
005
Государственная адресная социальная помощь
1700
006
Оказание жилищной помощи
1300
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22382
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3600
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23312
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28678
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15988
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8985
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25597
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23607
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1190
021
Капитальные расходы государственного органа
800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2034
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2034
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1487582
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4800
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

19000
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7677
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
92885
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10900
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
10900
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
178215
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1202
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149382
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
40687
004
Ауылдық жерлерде тұратын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2750
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1700
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1300
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22382
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3600
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23312
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28678
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15988
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
8985
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25597
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23607
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1190
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2034
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2034
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
1487582
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4800
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу