О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 19 ноября 2015 года № 283-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 7 декабря 2015 года № 3382. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 308-V
Сноска. Утратило силу решением Исатайского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 308-V.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 3092, опубликованно 19 февраля 2015 года в газете "Нарын таны) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 897 432" заменить цифрами "4 297 434";
цифры "1 296 367" заменить цифрами "1 327 864";
цифры "3 440" заменить цифрами "5 748";
цифры "6 261" заменить цифрами "10 486";
цифры "2 591 364" заменить цифрами "2 953 336";
в подпункте 2):
цифры "3 910 997" заменить цифрами "4 310 999";
подпункт 3) изложить в следующей редакций:
"чистое бюджетное кредитование – 37 361 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 595 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 234 тысяч тенге;"
в подпункте 5):
цифры "-56 115" заменить цифрами "-50 926";
подпункт 6) изложить в следующей редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
50 926 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 7 234 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13 565 тысяч тенге;"
в пункте 2:
строку "по социальному налогу – 52 %" изложить в следующей редакций:
"по социальному налогу – 60%."
в пункте 5:
цифры "43 378" заменить цифрами "38 378";
в пункте 9:
цифры "9 600" заменить цифрами "8 016";
цифры "3 369" заменить цифрами "3 089";
цифры "849 500" заменить цифрами "1 146 071";

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы № 283-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 3382 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 308-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 308-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 228-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3092 санымен тіркелген, "Нарын таңы" газетіне 2015 жылғы 19 ақпанда жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3 897 432" деген сандар "4 297 434" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 296 367" деген сандар "1 327 864" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 440" деген сандар "5 748" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 261" деген сандар "10 486" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 591 364" деген сандар "2 953 336" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"3 910 997" деген сандар "4 310 999" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
таза бюджеттік несиелендіру – 37 361 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк несиелер – 44 595 мың теңге;
бюджеттiк несиелерді өтеу – 7 234 мың теңге;
5) тармақшасында:
"-56 115" деген сандар "-50 926" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 926 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 234 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 565 мың теңге.
2-тармақта:
"Әлеуметтік салық – 52%" деген жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Әлеуметтік салық – 60%."
5-тармақта:
"43 378" деген сандар "38 378" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"9 600" деген сандар "8 016" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 369" деген сандар "3 089" деген сандармен ауыстырылсын;
"849 500" деген сандар "1 146 071" деген сандармен ауыстырылсын;

строки "2 000 – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарной убой;" исключить.
в пункте 10:
цифры "138 400" заменить цифрами "218 340";
цифры "6 000" заменить цифрами "300";
дополнить пунктом 17 следующего содержания:
Произведенные кассовые расходы по администратору бюджетных программу 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)" в сумме 109 915 644 тенге 32 тиын перенести на администратор бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)".
Приложение1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, развитию предпринимательства, аграрных вопросов и экологии (С. Кабделов).
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
XXXIII сессии районного маслихата
А. Ахметжанова
Секретарь районного маслихата Ж. Кадимов
Приложение 1 к решению районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 283-V
Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 228-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауылшаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 2 000 мың теңге." деген жолдар алынып тасталсын;
10-тармақта:
"138 400" деген сандар "218 340" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 000" деген сандар "300" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 17 тармақпен толықтырылсын:
бюджеттік бағдарлама әкімшісі 451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бойынша жұмсалған 109 915 644 теңге 32 тиын кассалық шығындары 801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісіне ауыстырылсын.
2. Аталған шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (С. Қабделов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихаттың кезектен
тыс XXXIII cессияның төрайымы              А. Ахметжанова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ж. Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 19 қарашадағы
№ 283-V шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 228-V шешіміне 1-қосымша
Исатай ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер