О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2015 года № XXXIV-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 сентября 2015 года № 3299
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 8 сентября 2015 года № 191 "О внесении изменений в постановление районного акимата от 19 декабря 2014 года № 297 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3093, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 5 марта 2015 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 819 236" заменить цифрами "3 818 486";
цифры "3 014 263" заменить цифрами "2 851 927".
в подпункте 2):
цифры "3 819 236" заменить цифрами "3 818 486".
в подпункте 5):
цифры "- 59 581" заменить цифрами "- 59 831".
подпункт 6) изложить в новой редакций:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 59 831 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 41 872 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 17 959 тысяч тенге".
2) в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "41 622" заменить цифрами "41 872".
3) в пункте 5:
в подпункте 4):
цифры "1 500" заменить цифрами "750".
2. Приложения 1, 5 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О.Жаныкулов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата:
Т.Бейскали
Утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 15 сентября 2015 года № ХХХІV-3
Приложение 1
Утверждено решением
Кызылкогинского районного маслихата
от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1
Приложение 1
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
I. Доходы

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № XXXIV-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қыркүйекте № 3299 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 191 "Аудан әкімдігінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 297 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3093 тіркелген, 2015 жылы 5 наурыздағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"3 819 236" деген сандар "3 818 486" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 014 263" деген сандар "2 851 927" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"3 819 236" деген сандар "3 818 486" деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"- 59 581" деген сандар "- 59 831" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 831 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 41 872 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17 959 мың теңге".
2) 4 - тармақта:
1) тармақшада:
"41 622" деген сандар "41 872" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 5 - тармақта:
4) тармақшада:
"1 500" деген сандар "750" деген сандармен ауыстырылсын.
2. 15 - қосымшалар осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы:                          Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2015 жылғы "15" қыркүйектегі
№ ХХХІV-3 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Қызылқоға аудандық мәслихатының
2014 жылғы "25" желтоқсандағы
№ ХХІХ-1 шешімімен бекітілген
1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
І. Кірістер

44150
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
782
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
782
464
Отдел образования района (города областного значения)
1758743
003
Общеобразовательное обучение
1639691
006
Дополнительное образование для детей
119052
464
Отдел образования района (города областного значения)
78321
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19953
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
40142
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1570
012
Капитальные расходы государственного органа
2425
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7105
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7126
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1050
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1050
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
170812
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5672
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5672
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
162734
004
Программа занятости
88141
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
007
Оказание жилищной помощи
1000
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
971
010
Государственная адресная социальная помощь
570
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17812
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
37098
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6102
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

44150
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
782
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
782
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1758743
003
Жалпы білім беру
1639691
006
Балаларға қосымша білім беру
119052
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
78321
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19953
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
40142
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1570
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2425
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7105
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7126
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1050
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1050
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
170812
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5672
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5672
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
162734
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88141
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
971
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
570
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17812
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
37098
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6102
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі