О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2015 года № ХХХVI-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 января 2016 года № 3437. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2017 года № X-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2017 № X-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев постановление районного акимата от 18 декабря 2015 года № 254 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 164 522 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1 041 496 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 987 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 280 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 086 148 тысяч тенге;
2) затраты – 5 154 978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 645 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 178 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 533 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 50 712 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 50 712 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 28 634 тысяч тенге;
погашение займов – 7 533 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 611 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26.04.2016 № ІІ-3; от 14.12.2016 № 11.07.2016 № IV-4; 03.11.2016 № VI-1; от 14.12.2016 № VIII-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%
по социальному налогу – 100%.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенным решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11.07.2016 № IV-4 (вводится в действие с 01.01.2016).

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № ХХХVI-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 3437 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 наурыздағы № Х-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 28.03.2017 № Х-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 254 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2016 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 164 522 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 041 496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 008 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 280 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 825 538 мың теңге;
2) шығындар – 4 894 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 645 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 38 178 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 533 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50 712 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50 712 мың теңге, оның ішінде;
қарыздар түсімі – 28 634 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 533 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 29 611 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 26.04.2016 № ІІ-3; 11.07.2016 № IV-4; 03.11.2016 № VI-1; 14.12.2016 № VIII-2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2016 жылға келесідей көлемде белгіленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
әлеуметтік салық бойынша - 100%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 11.07.2016 № IV-4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Установить на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме - 1 724 555 тысяч тенге.
4. Установить с 1 января 2016 года оплату труда гражданским служащим по новой модели системы оплаты труда, а также выплату им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 10 процентов.
5. Специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служающих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены следующие расходы:
1) 26 197 тысяч тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
2) 10 101 тысяча тенге - на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
3) 5 466 тысяч тенге - на проведение спортивных мероприятий;
4) 32 000 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
5) 5 964 тысяч тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребҰнка (детей), оставшегося без попечения родителей;
6) 35 510 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) 17 761 тысяч тенге - на реализацию мер по содействию экономического развития регионов в рамках "Программы развитие регионов до 2020 года";
8) 8 426 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в сфере молодежной политики;
9) 2 688 тысяч тенге - на обеспечение охраны объектов (акиматов) исключенных из перечня объектов Республики Казахстана подлежащих государственной охране.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 03.11.2016 № VI-1; от 14.12.2016 № VIII-2 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского и областного бюджетов в следующей сумме:
1) 28 634 тысяч тенге - кредиты местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
2) 744 096 тысяч тенге - для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;

3. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 2016 жылға – 1 724 555 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделi бойынша еңбекақы төлеу, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн 10 пайыз мөлшерiнде ай сайынғы үстемеақы төлеу белгiленсiн.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын ставкаларымен азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлермен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақы мен тарифтік мөшерлемелер белгіленсін.
6. 2016 жылға аудандық бюджетте келесідей шығындар көзделгені ескерілсін:
1) жергілікті атқарушы органдардың штат санын өсіруге – 26 197 мың теңге;
2) мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру үшін - 10 101 мың теңге;
3) спорттық шаралар өткізу үшін – 5 466 мың теңге;
4) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға – 32 000 мың теңге;
5) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршысына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 5 964 мың теңге;
6) эпизоотияға қарсы iс-шараларды жүргiзуге – 35 510 мың теңге;
7) "Өңірлерді дамытудың - 2020 жылға дейінгі бағдарламасы" шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға - 17 761 мың теңге;
8) жастар саясаты шеңберіндегі шараларды жүзеге асыруға – 8 426 мың теңге;
9) Қазақстан Республикасы бойынша мемлекеттік күзетуге жататын нысандар тізімінен алынып тасталған объектілердің (әкімшіліктердің) күзетін қамтамасыз етуге – 2 688 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 14.12.2016 № VIII-2 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттерден келесідей сомада ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға несиелер – 28 634 мың теңге;
2) жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 744 096 мың теңге;

3) 126 586 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) 6 395 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы;
5) 47 352 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
6) 1 443 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
7) 9 263 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
8) 23 578 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием детей из малообеспеченных семей в общеобразовательных школах;
9) 155 775 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
10) 26 607 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
11) 10 325 тысяч тенге - на оказание социальной помощи малообеспеченным категориям граждан;
12) 475 тысяч тенге - на единовременную материальную помощь участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС;
13) 3 923 тысяч тенге - на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020";
14) 47 925 тысяч тенге - на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
15) на обеспечение экономической стабильности – 47 194 тысяч тенге;
16) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов – 40 846 тысяч тенге;
17) на обслуживание системы электронного обучения "e-learning" – 1 971 тысяч тенге;
18) на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства – 1 456 тысяч тенге;
19) на содержание детско-юношеских спортивных школ – 34 219 тысяч тенге.
20) на разработку или корректировку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования – 1 191 тысяч тенге;
21) на укрепление материально-технической базы объектов культуры – 30 800 тысяч тенге;
22) на расходы по текущему содержанию автомобильных дорог – 3 646 тысяч тенге;
23) на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности – 3 750 тысяч тенге;
24) на текущее содержание учреждений образования – 11 000 тысяч тенге;
25) на текущее содержание бюджетных организаций – 270 965 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26.04.2016 № ІІ-3; от 11.07.2016 № IV-4; 03.11.2016 № VI-1; от 14.12.2016 № VIII-2 (вводится в действие с 01.01.2016).

3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 126 586 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға – 6 395 мың теңге;
5) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға – 47 352 мың теңге;
6) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 1 443 мың теңге;
7) агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 9 263 мың теңге;
8) жалпы білім беру мектептерінде аз қамтылған отбасылардың оқушы балаларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге – 23 578 мың теңге;
9) білім беру мекемелерін материалдық-техникалық жарақтандыру – 155 775 мың теңге;
10) білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу – 26 607 мың теңге;
11) аз қамтылған азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 10 325 мың теңге;
12) Чернобыль АЭС-сындағы апаттың салдарын жоюға қатысушыларға біржолғы материалдық көмек беруге – 475 мың теңге;
13) "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 3 923 мың теңге;
14) бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге - 47 925 мың теңге;
15) экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 47 194 мың теңге;
16) жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 40 846 мың теңге;
17) "e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 1 971 мың теңге;
18) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 1 456 мың теңге;
19) балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 34 219 мың теңге;
20) білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттаманы жасақтау немесе түзетуге – 1 191 мың теңге;
21) мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 30 800 мың теңге;
22) автокөлік жолдарын ағымдағы ұстау шығындарына – 3 646 мың теңге;
23) ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына – 3 750 мың теңге;
24) білім беру мекемелерінің ағымдағы ұстау – 11 000 мың теңге;
25) бюджеттік мекемелерді ағымдағы ұстау шығындарына – 270 965 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 26.04.2016 № ІІ-3; 11.07.2016 № IV-4; 03.11.2016 № VI-1; 14.12.2016 № VIII-2 шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующей сумме:
1) 170 256 тысяч тенге - на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья, коммунального жилищного фонда;
2) 299 308 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
3) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 200 000 тысяч тенге;
4) исключен;
5) на развитие транспортной инфраструктуры – 13 000 тысяч тенге;

8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей сомада облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 170 256 мың теңге;
2) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 299 308 мың теңге;
3) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 200 000 мың теңге;
4) алынып тасталды
5) көлік инфрақұрылымын дамытуға – 13 000 мың теңге;

6) на развитие объектов сельского хозяйства – 27 248 тысяч тенге;
7) на строительство инженерной инфраструктуры – 1 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 26.04.2016 № ІІ-3; от 11.07.2016 № IV-4; 03.11.2016 № VI-1 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 19 545 тысяч тенге.

6) ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 27 248мың теңге;
7) инженерлік инфрақұрылым құрылысына – 1 000 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 26.04.2016 № ІІ-3; 11.07.2016 № IV-4; 03.11.2016 № шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2016 жылға жергілікті атқарушы органының резерві 19 545 мың теңге сомасында бекітілсін.

10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 4.
11. Утвердить объемы финансирования через аппараты акимов сельских округов согласно приложению 5.
12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитию предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).

10. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Ауылдық округтер әкімдері аппаратты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалуын аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.

335734
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
374
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1000
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1000
464
Отдел образования района (города областного значения)
1542936
003
Общеобразовательное обучение
1433749
006
Дополнительное образование для детей
109187
464
Отдел образования района (города областного значения)
51987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16972
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17728
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8000
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
7787
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
175230
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
42200
010
Государственная адресная социальная помощь
200
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
42000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7246
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7246
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
123634
004
Программа занятости
91240
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
007
Оказание жилищной помощи
1000
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1100
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19684
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4420
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

335734
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
374
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1000
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1542936
003
Жалпы білім беру
1433749
006
Балаларға қосымша білім беру
109187
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
51987
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16972
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17728
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8000
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
7787
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
175230
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
42200
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
200
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7246
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
7246
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
123634
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
91240
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1000
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1100
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19684
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4420
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі