О внесении изменении и дополнении в постановление акимата Макатского района от 07 ноября 2013 года № 302 "Об организации общественных работ в Макатском районе"
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 13 марта 2015 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 апреля 2015 года № 3153. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 15 апреля 2016 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 15.04.2016 № 62.
Руководствуясь статьей 21 Закона Республики Казакстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 37 Закона Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казакстан", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в приложение 1 постановления районного акимата от 07 ноября 2013 года № 302 "Об организации общественных работ в Макатском районе" (далее - Постановление) (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2792, опубликовано в газете "Макат тынысы" от 21 ноября 2013 года) следующие изменения и дополнения:
1) в приложении 1 Постановления, дополнить строками "55, 56" согласно приложению к настоящему постановлению;
2) на государственном языке по всему тексту слово "поселкесі", "поселкесінің" заменить словами "кенті", "кентінің"
3) в строке 27 слова "Государственное учреждение "Макатский районный финансовый отдел Атырауской области Республики Казахстан" заменить словами "Государственное учреждение "Макатский районный отдел экономики и финансов";
4) в строке 41 слова "Государственное учреждение "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Макатскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Атырауской области" заменить словами "Республиканское государственное учреждение "Макатское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан";
5) в строке 45 слова "Государственное учереждение Налоговое управление по Макатскому району Налогового департамента по Атырауской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Макатскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан";

Мақат ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 07 қарашадағы № 302 "Мақат ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 53 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 сәуірде № 3153 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № 62 қаулысымен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабын басшылыққа алып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 07 қарашадағы № 302 "Мақат ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының (әрі қарай - Қаулы) 1-қосымшасына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2792 санымен тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінің 2013 жылғы 21 қарашада жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес "55, 56" жолдарымен толықтырылсын;
2) мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтінде "поселкесі", "поселкесінің" деген сөздер "кенті", "кентінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 27-жолдағы "Қазақстан Республикасы Атырау облысы Мақат аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі" деген сөздер "Мақат аудандық қаржы және экономика бөлімі" мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
4) 41-жолдағы "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Атырау облысы бойынша департаменті Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақат аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстарылсын;
5) 45-жолдағы "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Атырау облысы бойынша Салық департаментінің Мақат ауданы бойынша Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстарылсын;

6) в строке 53 слова "Государственное учреждение "Макатский районный отдел экономики и бюджетного планирования" заменить словами "Государственное учреждение "Макатский районный отдел предпринимательства".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Х. Тулеушова.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Умаров
"СОГЛАСОВАНО"
Директор филиала республиканского
государственного предприятия
"Центр обслуживания населения"
по Атырауской области
_____________Нуржанов А.Т.
"10" марта 2015 года
Директор республиканского
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Атырауский областной центр
санитарно-эпидемиологической
экспертизы" Комитета по защите
прав потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан.
___________Ескалиева М.С
"10" марта 2015 года
Приложение к постановлению акимата Макатского района от "13" марта 2015 года № 53
Перечень организаций и виды общественных работ
55
Филиал республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Атырауской области
Курьер, Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, делопрроизводитель
56
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Курьер

6) 53-жолдағы "Мақат аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі" деген сөздер "Мақат аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Х. Төлеуішовке жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Умаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық
мемлекеттік кәсіпорнының
Атырау облысы бойынша
филиалының директоры
_____________ А. Т. Нұржанов
"10" наурыз 2015 жыл
Қазақстан Республикасы Ұлттық
экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің "Атырау
облыстық санитариялық-
эпидемиологиялық сараптама
орталығы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы республикалық
мемлекеттік кәсіпорны директоры
____________ М.С. Ескалиева
"10" наурыз 2015 жыл
Мақат ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "13" наурыздағы № 53 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі және қоғамдық жұмыстардың түрлері
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
55
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық Мемлекеттік Кәсіпорыны Атырау облысы бойынша филиалы
Шабарман, еден жуушы, Электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші
56
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономиска министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Шабарман