О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 20 марта 2015 года № 282-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 апреля 2015 года № 3170
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХІ сессии районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 479 871" заменить цифрами "3 024 198";
цифры "1 847 834" заменить цифрами "1 294 882".
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "3 479 871" заменить цифрами "3 024 198"
3) в подпункте 6) пункта 1:
в первом абзаце цифру "0" заменить цифрами "86 279";
в четвертом абзаце цифру "0" заменить цифрами "86 279".
4) в пункте 3 в тексте на русском языке:
слово "Социальтный" заменить словом "Социальный";
слово "класификации" заменить словом "классификации".
5) в пункте 9 в тексте на русском языке:
слово "внутрипосельковых" заменить словом "внутрипоселковых".

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 282-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3170 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХІ сессиясының № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3080 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"3 479 871" сандары "3 024 198" сандарымен ауыстырылсын;
"1 847 834" сандары "1 294 882 " сандарымен ауыстырылсын.
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"3 479 871" сандары "3 024 198" сандарымен ауыстырылсын.
1 тармақтың 6) тармақшасында:
бірінші абзацтағы "0" саны "86 279" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "0" саны "86 279" сандарымен ауыстырылсын.
2) 3 тармақта орыс тіліндегі мәтінде:
"Социальтный" деген сөз "Социальный" сөзбен ауыстырылсын;
"класификации" деген сөз "классификации" сөзбен ауыстырылсын.
3) 9 тармақта орыс тіліндегі мәтінде:
"внутрипосельковых" деген сөз "внутрипоселковых" сөзбен ауыстырылсын.

2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Д. Алтаева) районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной ХХХІІ
Сессии районного маслихата                 Т. Таскинбаев
Секретарь районного маслихата              Т. Жолмагамбетов
Приложение 1 к решению
районного маслиха от
20 марта 2015 года № 282-V
Приложение 1 к решению
районного маслихата от
24 декабря 2014 года № 265-V
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХІІ сессиясының төрағасы                       Т. Тасқынбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Жолмағамбетов
2015 жылғы 20 наурыздағы
аудандық мәслихаттың № 282-V
шешіміне 1 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
аудандық мәслихаттың № 265-V
шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сынып
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер