О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 17 сентября 2015 года № 313-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 30 сентября 2015 года № 3304
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХІ сессии районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 035 066" заменить цифрами "3 046 244";
цифры "1 299 804" заменить цифрами "1 250 393".

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 313-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қыркүйекте № 3304 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХІ сессиясының № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3080 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"3 035 066" сандары "3 046 244" сандарымен ауыстырылсын;

2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "3 035 066" заменить цифрами "3 046 244"
2. Приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Д. Алтаева) районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности.

2) "1 299 804" сандары "1 250 393 " сандарымен ауыстырылсын.
1 тармақтың  2) тармақшасында:
"3 035 066" сандары "3 046 244" сандарымен ауыстырылсын.
2. 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Д. Алтаева) жүктелсін.