Об образовании избирательных участков на территории Курмангазинского района
Решение акима Курмангазинского района Атырауской области от 26 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 02 марта 2015 года № 3116
Сноска. Утратило силу решением акима Курмангазинского района Атырауской области от 16.05.2016 № 19.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Курмангазинского района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Курмангазинской районной территориальной избирательной комиссией образовать на территории района избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима района Курмангазинского района" Калиева Н.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Баракатов
Согласовано:
Председатель Курмангазинской районной
территориальной избирательной комиссии
_______________А. Изжанов
"26" февраля 2015 года
Приложение к решению акима Курмангазинского района от 26 февраля 2015 года № 5
Избирательные участки, их местонахождение и границы на территории Курмангазинского района
Избирательный участок № 165
Местонахождение: село Алга, улица Кушекбаева № 14, здание государственного коммунального казенного предприятия "Морской сельский дом культуры".
Телефон 8 /71 233/ 3-31-21
Границы: село Алга, село Иманова, село Каракул, село Кокарна.
Избирательный участок № 166
Местонахождение: село Ниетбай, здание государственного учреждения "Неполная школа имени Гизата Алипова".
Телефон 8/71233/2-01-03
Границы: село Ниетбай.
Избирательный участок № 167
Местонахождение: разъезд Афанасьева, здание государственного учреждения "Начальная школа № 80 разъезда Афанасьево Курмангазинского района".
Телефон 8/71233/3-65-12
Границы: разъезд Афанасьева.
Избирательный участок № 168
Местонахождение: село Жумекен улица Омирбаева дом № 2, здание государственного коммунального казенного предприятия"Енбекшинский сельский клуб".
Телефон 8/71233/3-17-09
Границы: село Жумекен, село Даулеткерей, село Кадырка.
Избирательный участок № 169
Местонахождение: село Кошалак, здание государственного учреждения "Неполная школа Кошалак".

Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда № 3116 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімінің 16.05.2016 № 19 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Құрманғазы ауданы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құрманғазы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан аумағында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасау "Құрманғазы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Қалиевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Баракатов
Келісілді
Құрманғазы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы:
______________ А. Изжанов
"26" ақпан 2015 жыл
Құрманғазы ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешіміне қосымша
Құрманғазы ауданы аумағында сайлау учаскелері, олардың орналасқан орны және шекаралары
№ 165 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алға ауылы, Көшекбаев көшесі № 14 үй, "Морской селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/3-31-21
Шекаралары: Алға ауылы, Иманов ауылы, Қарақұл ауылы, Көкарна ауылы.
№ 166 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ниетбай ауылы, "Ғизат Алипов атындағы орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/2-01-03
Шекаралары: Ниетбай ауылы.
№ 167 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Афанасьев бекеті, "Құрманғазы ауданы Афанасьево бекетіндегі № 80 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
телефон 8/71233/3-65-12
Шекаралары: Афанасьев бекеті.
№ 168 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жұмекен ауылы, Өмірбаев көшесі № 2 үй, "Еңбекші селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/3-17-09
Шекаралары: Жұмекен ауылы, Даулеткерей ауылы, Кадырка ауылы.
№ 169 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қошалақ ауылы, "Қошалақ орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Телефон 8/71233/2-00-00
Границы: село Кошалак.
Избирательный участок № 170
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Абая дом № 44, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Абая".
Телефон 8/71233/2-13-12
Границы: улица Токатова, улица Испулаева, улица Кушекбаева, улица Курмангалиева, улица Жангелдина, улица Гилаева, улица Сатекова, улица Абая, улица Жанибекова, улица Ахметкалиева, улица Республика, улица Алжанова дома № 16-36, улица Афанасьева дома № 28-60.
Избирательный участок № 171
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Манаева дом № 1, здание государственного предприятия "Коммунальное государственное казенное предприятие"Детский сад "Мерей".
Телефон 8/71233/2-14-76
Границы: улица Нургалиева, улица Сужикова, улица Айтасова, улица Бегалиева, улица Манаева, улица Нажмеденова.
Избирательный участок № 172
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Мусаева дом № 5, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Өркен".
Телефон 8/71233/2-11-85
Границы: улица Иманова, улица Айтжанова, улица Женис, улица Мусаева, улица Жанару, улица Бекмуханбетова, улица Акан сери, улица улица Елемесова, улица Шаттык, улица Алжанова дома № 1-15, улица Афанасьева дома № 1-27.
Избирательный участок № 173
Местонахождение: село Ганюшкино улица Кыдыр-ата дом № 2, здание государственного учреждения "Ганюшкинская школа-интернат".
Телефон 8/71233/2-43-30
Границы: улица Кабдолова, улица Кыдыр ата, улица Г.Алипова.
Избирательный участок № 174
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Атырау дом № 3, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Б.Бегалиева".
Телефон 8/71233/2-42-12
Границы: улица Шайхимова, улица Желтоксан, улица Отан, улица Атырау, улица Азаттык, улица Тауелсиздик, улица Достык, улица Каримулы, улица Изжан и Камал Жанабаевы, улица Жеруйык, улица Керуен, улица Нурлы, улица Наркескен.
Избирательный участок № 175
Местонахождение: село Ганюшкино, улица Болашак дом № 72, здание государственного учреждения "Средняя школа имени М.Ауэзова".
Телефон 8/71233/2-50-77
Границы: улица Туракбаева, улица Нигыметова, улица Болашак, улица Саулет, улица Мурагер, улица Ауэзова, улица Елеубаева, улица Қурылысшы, улица Юсупова, улица Жолмуханова, улица Егеменди Казахстан, улица Жолжанова, улица Шолтырова, улица Оркениет.
Избирательный участок № 176
Местонахождение: село Орлы, улица Манаева дом № 13, здание государственного коммунального казенного предприятия "Калининский сельский дом культуры".
Телефон 8/71233/3-55-52
Границы:село Орлы, село Каспий, село Шестой.
Избирательный участок № 177
Местонахождение: село Приморье, улица Исатая дом № 28, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сельский клуб села Приморье".

Телефон 8/71233/2-00-00
Шекаралары: Қошалақ ауылы.
№ 170 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкин ауылы, Абай көшесі № 44 үй, "Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/2-13-12
Шекаралары: Тоқатов көшесі, Испулаев көшесі, Көшекбаев көшесі, Құрманғалиев көшесі, Жангелдин көшесі, Ғилаев көшесі, Сәтеков кқшесі, Абай көшесі, Жәнібекова көшесі, Ахметқалиев көшесі, Республика көшесі, Әлжанов көшесі № 16-36 үйлер, Афанасьев көшесі № 28-60 үйлер.
№ 171 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкин ауылы, Манаев көшесі № 1 үй, мемлекеттік кәсіпорын "Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны"Мерей" бала бақшасы" ғимараты.
Телефон 8/71233/2-14-76
Шекаралары: Нұрғалиев көшесі, Сужиков көшесі, Айтасов көшесі, Бегалиев көшесі, Манаев көшесі, Нәжімеденов көшесі.
№ 172 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкин ауылы, Мусаев көшесі № 5 үй, "Құрманғазы аудандық "Өркен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты, телефон 8/71233/2-11-85
Шекаралары: Иманов көшесі, Айтжанов көшесі, Жеңіс көшесі, Мусаев көшесі, Жаңару көшесі, Бекмұхамедов көшесі, Ақан сері көшесі, Елемесов көшесі, Шаттық көшесі, Әлжанов көшесі № 1-15 үйлер, Афанасьев көшесі № 1-27 үйлер.
№ 173 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қыдыр ата көшесі № 2 үй, "Ганюшкин мектеп интернаты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/2-43-30
Шекаралары: Қабдолова көшесі, Қыдыр ата көшесі, Алипов көшесі.
№ 174 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкин ауылы, Атырау көшесі № 3 үй, "Б. Бегалиев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/2-42-12
Шекаралары: Шайхимов көшесі, Желтоқсан көшесі, Отан көшесі, Атырау көшесі, Азаттық көшесі, Тәуелсіздік көшесі, Достық көшесі, Кәрімұлы көшесі, Ізжан және Камал Жанабаевтар көшесі, Жерұйық көшесі, Керуен көшесі, Нұрлы көшесі, Наркескен көшесі.
№ 175 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ганюшкин ауылы, Болашақ көшесі № 72 үй, "М.Әуезов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Телефон 8/71233/2-50-77
Шекаралары: Тұрақбаев көшесі, Ниғметов көшесі, Болашақ көшесі, Сәулет көшесі, Мұрагер көшесі, Әуезов көшесі, Елубаев көшесі, Құрылысшы көшесі, Юсупов көшесі, Жолмуханов көшесі, Егеменді Қазақстан көшесі, Жолжанов көшесі, Шолтыров көшесі, Өркениет көшесі.
№ 176 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Орлы ауылы, Манаев көшесі № 11 үй, "Калинин селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/3-55-52
Шекаралары: Орлы ауылы, Каспий ауылы, Шестой ауылы
№ 177 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Приморье ауылы, Исатай көшесі № 28 үй, "Приморье селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8/71233/3-75-40
Границы: село Приморье, село Даулет, село Кумаргали, село Шайхы.
Избирательный участок № 178
Местонахождение: село Нуржау, улица Акботина дом № 27, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры села Нуржау".
Телефон 8/71233/5-57-00
Границы: село Нуржау.
Избирательный участок № 179
Местонахождение: село Жамбыл, улица Жасканат дом № 1, здание государственного учреждения "Неполная средняя школа имени Панфилова".
Телефон 8/71233/5-56-85
Границы: село Жамбыл.
Избирательный участок № 180
Местонахождение: село Дашино, улица Рыскалиева дом № 10, зданиегосударственного учреждения "Казахская средняя школа имени И.Алтынсарина".
Телефон 8/71233/3-44-71
Границы: село Дашино, село Шагырлы, село Жасарал, село Куйген.
Избирательный участок № 181
Местонахождение: село Акколь, улица Куспанова дом № 13, здание государственного коммунального казенного предприятия "Аккольский сельский дом культуры".
Телефон 8/71233/7-15-40
Границы: улицыКуспанова, улица Кунанбаева, улица Иманова, улица Утемисова, улица Калдаякова, улица Бейбарыса, улица Молдагулова, улица Маметова, улица Сарсенбаева, улица Нажмеденова, улица Жабаева, улица Кошкарбаева, улица Макатаева, улица Сейфуллина, улица Конаева, улица Ауэзова дома № 11-15.
Избирательный участок № 182
Местонахождение: село Акколь, улица Куспанова дом № 6, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Аккольская средняя школа".
Телефон 8/71233/7-11-48
Границы: улица Сатпаева, улица Нурпейсова, улица Сагырбаева, улица Тайманова, улица Уалиханова, улица Алтынсарина, улица Алиева, улица Тельмана, улица Аркалык, улица Жангелдина, улица Кулес, улица Ауезова дома № 1-10, дома № 16-30, дом № 32, дом № 34, дом № 36, дом № 38.
Избирательный участок № 183
Местонахождение: село Кигач, улица Калдаякова дом № 8, здание государственного предприятия "Курмангазинский районный отдел культуры и развития языка государственное коммунальное казенное предприятие "Кигачский сельский клуб".
Телефон 8/71233/5-53-36
Границы: разъезд Д.Нурпейсова.
Избирательный участок № 184
Местонахождение: село Жыланды, улица Курмангазы дом № 3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дынгызылский сельский дом культуры".
Телефон 8/71233/3-95-07
Границы: село Жыланды.
Избирательный участок № 185
Местонахождение: село Алипова, улица Казыбекова дом № 26, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Ж. Нажимеденова".
Телефон 8/71233/7-32-01
Границы: село Г.Алипова.
Избирательный участок № 186
Местонахождение: село Шортанбай, улица Сарсенбаева дом № 43, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шортанбайский сельский дом культуры".

Телефон 8/71233/3-75-40
Шекаралары: Приморье ауылы, Дәулет ауылы, Құмарғали ауылы, Шайхы ауылы.
№ 178 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Нұржау ауылы, Акботин көшесі № 27 үй, "Нұржау селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/5-57-00
Шекаралары: Нұржау ауылы.
№ 179 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жамбыл ауылы, Жасқанат көшесі № 1 үй, "Панфилов атындағы орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/5-56-85
Шекаралары: Жамбыл ауылы.
№ 180 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Дәшін ауылы, Рысқалиев көшесі № 10 үй, "Ы.Алтынсарин атындағы қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/3-42-30
Шекаралары: Дәшін ауылы, Шағырлы ауылы, Жасарал ауылы, Күйген ауылы.
№ 181 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Құспанов көшесі № 13 үй, "Ақкөл селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/7-15-40
Шекаралары: Құспанов көшесі, Құнанбаев көшесі, Иманов көшесі, Өтемісов көшесі, Қалдаяқов көшесі, Бейбарыс көшесі, Молдағұлова көшесі, Мәметова көшесі, Сәрсенбаев көшесі, Нәжімеденов көшесі, Жабаев көшесі, Қошқарбаев көшесі, Мақатаев көшесі, Сейфуллин көшесі, Қонаев көшесі, Әуезов көшесі № 11-15 үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақкөл ауылы, Құспанов көшесі № 6 үй, "Жалпы білім беретін Ақкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/7-11-48
Шекаралары: Сәтбаев көшесі, Нурпейісова көшесі, Сағырбаев көшесі, Тайманов көшесі, Уәлиханов көшесі, Алтынсарин көшесі, Әлиев көшесі, Тельман көшесі, Арқалық көшесі, Жангелдин көшесі, Құлес көшесі, Әуезов көшесі №1-10 үйлер, №16-30 үйлер, №32 үй, №34 үй, №36 үй, № 38 үй.
№ 183 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қиғаш ауылы, Қалдаяқов көшесі № 8 үй, "Құрманғазы аудандық мәдениет және тілді дамыту бөлімі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "Қиғаш селолық клубы" мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/5-53-36
Шекаралары: Д.Нурпейісова разъезі.
№ 184 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жыланды ауылы, Құрманғазы көшесі № 3 үй, "Дыңғызыл селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/3-95-07
Шекаралары: Жыланды ауылы.
№ 185 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ғизат Әліпов ауылы, Қазыбеков көшесі № 26 үй, "Ж.Нәжімеденов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/7-32-01
Шекаралары: Ғизат Әліпов ауылы.
№ 186 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шортанбай ауылы, Сәрсенбаев көшесі № 43 үй, "Шортанбай селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.

Телефон 8/71233/5-52-50
Границы: село Шортанбай.
Избирательный участок № 187
Местонахождение: село Жасталап, улица Жумабаева дом № 56, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Ш.Уалиханова".
Телефон 8/71233/5-53-61
Границы: село Жасталап.
Избирательный участок № 188
Местонахождение: село Коптогай, улица Абишева дом № 2а, здание государственного учреждения "Средняя школа имени С. Муканова".
Телефон 8/71233/3-04-28
Границы: село Коптогай, село Балыкшы.
Избирательный участок № 189
Местонахождение: село Котяевка, улица Курмангазы дом № 45, здание государственного коммунального казенного предприятия "Байдинский сельский клуб".
Телефон 8/71233/6-14-84
Границы: село Котяевка.
Избирательный участок № 190
Местонахождение: село Кудряшово, улица Абая дом № 64в, здание государственного предприятия "Курмангазинский районный отдел культуры и развития языка государственное коммунальное казенное предприятие "Кудряшовский сельский клуб".
Телефон 8/71233/5-50-22
Границы: село Кудряшово.
Избирательный участок № 191
Местонахождение: село Жанаауыл, улица Тунгыш дом № 10, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Н.В.Гоголя".
Телефон 8/71233/5-50-16
Границы: село Жанаауыл.
Избирательный участок № 192
Местонахождение: село Сафоновка, улица Женис дом № 10, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сафоновский сельский дом культуры".
Телефон 8/71233/3-35-99
Границы: село Сафоновка.
Избирательный участок № 193
Местонахождение: село Бирлик, улица Окаева дом № 15а, здание государственного учреждения "Средняя школа имени С.Н.Имашева".
Телефон 8/71233/ 3-13-11
Границы: село Бирлик.
Избирательный участок № 194
Местонахождение: село Амангелди, улица Амангелди дом № 18, здание государственного учреждения "Неполная средняя школа имени А.Иманова".
Телефон 8/71233/ 3-10-46
Границы: село Амангелди.
Избирательный участок № 195
Местонахождение: село Балкудук, улица Абая дом № 25, здание государственного коммунального казенного предприятия "Балкудукский сельский клуб".
Телефон 8/71259/4-14-62
Границы: село Балкудук.
Избирательный участок № 196
Местонахождение: село Азгир, улица Курмангалиева дом № 5, здание коммунального государственного учреждения "Азгирская основная средняя школа".
Телефон 8/71259/7-50-62
Границы: село Азгир.
Избирательный участок № 197
Местонахождение: село Асан, улица Рыскулова дом № 17, здание государственного учреждения "Общеобразовательная казахская средняя школа имени Б.Момышулы".
Телефон8/71233/7-30-46
Границы: село Асан.
Избирательный участок № 198
Местонахождение: село Коныртерек, проспект Жанару дом № 3, здание государственного учреждения "Коныртерекская начальная школа".
Телефон 8/71259/7-60-44
Границы: село Коныртерек.
Избирательный участок № 199
Местонахождение: село Суюндук, улица Абая дом № 18, здание государственного коммунального казенного предприятия "Суюндукский дом культуры".

Телефон 8/71233/5-52-50
Шекаралары: Шортанбай ауылы.
№ 187 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жасталап ауылы, Жұмабаев көшесі № 56 үй, "Ш.Уалиханов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/ 5-53-61
Шекаралары: Жасталап ауылы.
№ 188 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Көптоғай ауылы, Әбішев көшесі № 2а үй, "С.Мұқанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/3-04-28
Шекаралары: Көптоғай ауылы, Балықшы ауылы.
№ 189 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Котяев ауылы, Құрманғазы көшесі № 45 үй, "Байда селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/6-14-84
Шекаралары: Котяев ауылы.
№ 190 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Кудряшов ауылы, Абай көшесі № 64в үй, "Құрманғазы ауданы мәдениет және тілді дамыту бөлімі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "Кудряшов селолық клубы" мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/5-50-22
Шекаралары: Кудряшов ауылы.
№ 191 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңаауыл ауылы, Тұңғыш көшесі № 10 үй, "Н.В. Гоголь атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/5-50-16
Шекаралары: Жаңаауыл ауылы.
№ 192 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сафон ауылы, Жеңіс көшесі № 10 үй, "Сафон селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/3-35-99
Шекаралары: Сафон ауылы.
№ 193 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірлік ауылы, Оқаев көшесі № 15а үй, "С.Н.Имашев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/3-13-11
Шекаралары: Бірлік ауылы.
№ 194 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аманкелді ауылы, Амангелді көшесі № 18 үй, "А.Иманов атындағы орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/3-10-46
Шекаралары: Аманкелді ауылы.
№ 195 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Балқұдық ауылы, Абай көшесі № 25 үй, "Балқұдық селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71259/4-14-62
Шекаралары: Балқұдық ауылы.
№ 196 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Азғыр ауылы, Құрманғалиев көшесі № 5 үй, "Азғыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71259/7-50-62
Шекаралары: Азғыр ауылы.
№ 197 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Асан ауылы, Рысқұлов көшесі № 17 үй, "Б.Момышұлы атындағы жалпы білім беретін қазақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/7-30-46
Шекаралары: Асан ауылы.
№ 198 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоңыртерек ауылы, Жаңару даңғылы № 3 үй, "Қоңыртерек бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71233/7-60-44
Шекаралары: Қоңыртерек ауылы.
№ 199 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сүйіндік ауылы, Абай көшесі, № 18 үй, "Сүйіндік селолық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорының ғимараты.

Телефон 8/71259/5-12-14
Границы: село Суюндук.
Избирательный участок № 200
Местонахождение: село Жалгызапан, улица Жангирхана дом № 26, здание государственного коммунального казенного предприятия "Лабайский сельский клуб".
Телефон 8/71233/7-40-47
Границы: село Жалгызапан.
Избирательный участок № 201
Местонахождение: село Батырбек, улица Нарындом № 11, здание государственного учреждения"Начальная школа села Батырбек".
Телефон 8/71259/5-68-32
Границы: село Батырбек.
Избирательный участок № 202
Местонахождение: село Уштаган, улица Даулеткерея дом № 2, здание государственного коммунального казенного предприятия "Уштаганский сельский клуб".
Телефон 8/71233/7-21-44
Границы: село Уштаган.
Избирательный участок № 203
Местонахождение: село Егинкудук, улица Орталык дом № 1а, здание государственногоучреждения "Неполная средняя школа имени Ш. Туржанова".
Телефон 8/71259/5-67-94
Границы: село Егинкудук.

Телефон 8/71259/ 5-12-14
Шекаралары: Сүйіндік ауылы.
№ 200 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жалғызапан ауылы, Жәңгірхан көшесі № 26 үй, "Лабай селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71259/ 7-40-47
Шекаралары: Жалғызапан ауылы.
№ 201 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Батырбек ауылы, Нарын көшесі, № 11 үй, "Батырбек ауылының бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71259/ 5-68-32
Шекаралары: Батырбек ауылы.
№ 202 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұштаған ауылы, Дәулеткерей көшесі № 2 үй, "Ұштаған селолық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ғимараты.
Телефон 8/71233/ 7-21-44
Шекаралары: Ұштаған ауылы.
№ 203 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Егінқұдық ауылы, Орталық көшесі, № 1а үй, "Ш.Тұржанов атындағы орталау мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Телефон 8/71259/5-67-94
Шекаралары: Егінқұдық ауылы.