О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015-2017 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 22 июня 2015 года № 420-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 июля 2015 года № 3248. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 500-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 500-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано 19 февраля 2015 года в районной газете "Серпер") следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 495 160" заменить цифрами "5 644 696";
цифры "4 233 531" заменить цифрами "4 383 067";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 535 373" заменить цифрами "5 684 909";
в подпункте 3) пункта 1:
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "32 367" заменить цифрами "17 502";
в строке "бюджетные кредиты" цифры "32 367" заменить цифрами "17 502";
в подпункте 5) пункта 1:
в строке "дефицит (профицит) бюджета" цифры "-72 580" заменить цифрами "-57 715";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "72 580" заменить цифрами "57 715";
в строке "поступление займов" цифры "32 367" заменить цифрами "17 502";
в пункте 9:
цифры "114 572" заменить цифрами "134 912";
цифры "11 570" заменить цифрами "11 645";
в пункте 10:
цифры "32 367" заменить цифрами "17 502";
в пункте 11:
цифры "17 225" заменить цифрами "9 721";
в пункте 12:
цифры "2 400" заменить цифрами "2 645";
цифры "480 000" заменить цифрами "479 701";
в пункт 12 внести следующие изменения:
строки "2 000 тысяч тенге - на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу" изложить в следующей редакции:
"2 000 тысяч тенге - на внедрение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов;"
строки "6 000 тысяч тенге - на организацию санитарного убоя больных животных" изложить в следующей редакции:
"6 000 тысяч тенге - на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сыръя животного происхождения;".
пункт 12 дополнить строками следующего содержания:
"7 947 тысяч тенге - на организацию летнего отдыха учащихся;

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 420-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 шілдеде № 3248 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 500-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 500-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3083 санымен тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 495 160" сандары "5 644 696" сандарымен ауыстырылсын;
"4 233 531" сандары "4 383 067" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 535 373" сандары "5 684 909" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" деген жолдағы "32 367" сандары "17 502" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" деген жолдағы "32 367" сандары "17 502" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "-72 580" сандары "-57 715" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "72 580" сандары "57 715" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жолдағы "32 367" сандары "17 502" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"114 572" сандары "134 912" сандарымен ауыстырылсын;
"11 570" сандары "11 645" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"32 367" сандары "17 502" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"17 225" сандары "9 721" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"2 400" сандары "2 645" сандарымен ауыстырылсын;
"480 000" сандары "479 701" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге - 2 000 мың теңге" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекті енгізуге – 2 000 мың теңге;"
"ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға – 6 000 мың теңге;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 6 000 мың теңге;".
12-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"оқушылардың жазғы демалысын ұйымдастыруға - 7947 мың теңге;

"8 919 тысяч тенге - на организацию молодежной практики, социально-рабочих мест и переподготовку;
30 000 тысяч тенге - на оснащение объектов культуры;
64 764 тысяч тенге - на проведение работ по подготовке к зимнему периоду";
в пункте 13:
цифры "357 435" заменить цифрами "382 484";
цифры "24 570" заменить цифрами "49 619";
в пункте 14:
цифры "25 233" заменить цифрами "6 493";
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

"жастар тәжірибесін, әлеуметтік жұмыс орнын және қайта даярлауды ұйымдастыруға - 8 919 мың теңге;
мәдениет нысандарын жабдықтауға - 30 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындалу жұмыстарын жүргізуге - 64 764 мың теңге;"
13-тармақта:
"357 435" сандары "382 484" сандарымен ауыстырылсын;
"24 570" сандары "49 619" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақта:
"25 233" сандары "6 493" сандарымен ауыстырылсын.
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Исполняющий обязанности
председателя внеочередной
ХХХІХ сессии районного
маслихата, секретарь
районного маслихата Р. Султанияев
Приложение 1 к решению районного маслихата № 420-V от 22 июня 2015 года

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХІХ сессиясының
төрағасының міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 22 маусымдағы № 420-V шешіміне 1 қосымша

Приложение 2 к решению районного маслихата № 420-V от 22 июня 2015 года
Приложение 5 к решению районного маслихата № 361-V от 26 декабря 2014 года
Объемы финансирования бюджетных программ в разрезе через аппаратов акимов сельских округов
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Кигач
Азгир
Асан
Байда
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Аудандық Мәслихаттың 2015 жылғы 22 маусымдағы № 420-V шешіміне 2 қосымша
Аудандық Мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V шешіміне 5 қосымша
Селолық (ауылдық) округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Бағдарламалардың коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақкөл
Қиғаш
Азғыр
Асан
Байда
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер