О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015 - 2017 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 15 сентября 2015 года № 435-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 сентября 2015 года № 3300. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13 января 2016 года № 500-V
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.01.2016 № 500-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и предложением районного акимата районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 361-V "Об утверждении районного бюджета на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано 19 февраля 2015 года в районной газете Серпер") следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 644 696" заменить цифрами "6 207 831";
цифры "1 242 233" заменить цифрами "1 244 475";
цифры "4 383 067" заменить цифрами "4 948 960";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 684 909" заменить цифрами "6 248 044";
в подпункте 3) пункта 1:
в строке чистое бюджетное кредитование" цифры "17 502" заменить цифрами "14 865";
в строке бюджетные кредиты" цифры "17 502" заменить цифрами "14 865";
в подпункте 5) пункта 1:
в строке дефицит (профицит) бюджета" цифры "-57 715" заменить цифрами "-55 078";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "57 715" заменить цифрами "55 078";
в строке поступление займов" цифры "17 502" заменить цифрами "14 865";
в пункте 9:
цифры "11 645" заменить цифрами "11 795";
в пункте 11:
цифры "9 721" заменить цифрами "7 626";
в пункте 12:
цифры "479 701" заменить цифрами "1 041 553";
цифры "6 000" заменить цифрами "9 766";
в пункте 13:

Аудандың мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 435-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қыркүйекте № 3300 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 500-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.01.2016 № 500-V шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және аудан әкімдігінің ұсынысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3083 санымен тіркелген, 2015 жылғы 19 ақпанда аудандық "Серпер" үнжариясында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 644 696" сандары "6 207 831" сандарымен ауыстырылсын;
"1 242 233" сандары "1 244 475" сандарымен ауыстырылсын;
"4 383 067" сандары "4 948 960" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 684 909" сандары "6 248 044" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"таза бюджеттік несиелендіру" деген жолдағы "17 502" сандары "14 865" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" деген жолдағы "17 502" сандары "14 865" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 5) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығы (профициті)" деген жолдағы "-57 715" сандары "-55 078" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "57 715" сандары "55 078" сандарымен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жолдағы "17 502" сандары "14 865" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"11 645" сандары "11 795" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"9 721" сандары "7 626" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
"479 701" сандары "1 041 553" сандарымен ауыстырылсын;
"6 000" сандары "9 766" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақта:

цифры "58 757" заменить цифрами "55 977";
пункт 14 исключить.
2. Приложения 1, 5, 6 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХХ сессии
районного маслихата
Р. Габдушова
Секретарь районного маслихата
Р. Султанияев

"58 757" сандары "55 977" сандарымен ауыстырылсын;
14–тармақ алынып тасталсын.
2. 1, 5, 6 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХХХХ сессиясының төрағасы
Р. Габдушова
Аудандық мәслихат хатшысы
Р.Сұлтанияев

Приложение 2 к решению районного маслихата № 435-V от 15 сентября 2015 года
Приложение 5 к решению районного маслихата № 361-V от 26 декабря 2014 года
Объемы финансирования бюджетных программ в разрезе через аппаратов акимов сельских округов
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Кигач
Азгир
Асан
Байда
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 435-V шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 361-V шешіміне 5 қосымша
Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Бағдарламалардың коды
Ауылдық (селолық) округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақкөл
Қиғаш
Азғыр
Асан
Байда
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер