О районном бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 23 декабря 2015 года № 473-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2016 года № 3438. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24 февраля 2017 года № 127-VI
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 24.02.2017 № 127-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2016-2018 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 123 508 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 640 218 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 446 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 8 297 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6 469 547 тысяч тенге;
2) затраты - 8 151 432 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 048 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 907 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 859 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30 985 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30 985 тысяч тенге:
поступление займов - 15 907 тысяч тенге;
погашение займов - 12 846 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 27 924 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.04.2016 № 12-VI; от №13.07.2016 № 51-VI; от 02.11.2016 № 86-VI; от 14.12.2016 № 100-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить на 2016 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в бюджет района в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты - 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100%;
по социальному налогу - 97%.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI (вводится в действие с 01.01.2016).

2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қаңтарда № 3438 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 127-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 24.02.2017 № 127-VI шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 8 123 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 640 218 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 446 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 8 297 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 6 469 547 мың теңге;
2) шығындар – 8 151 432 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 3 048 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 15 907 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 12 859 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30 985 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 30 985 мың теңге;
қарыздар түсімі - 15 907 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 12 846 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 27 924 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 12-VI; 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI; 14.12.2016 № 100-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімнің жалпы сома нормативі 2016 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
әлеуметтік салық бойынша - 97%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Установить, что в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
по коду "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.
4. Отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
5. Установить на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 723 730 тысяч тенге.
6. Установить специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.04.2016 № 12-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Установить в размере 5000 тенге социальную помощь для приобретения топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1 063 872 тысяч тенге - для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам;

3. Тиісті бюджеттің кірісіне:
бірыңғай бюджеттік сыныптаудың кірістер сыныптамасының "Әлеуметтік салық" коды бойынша - бұрын Зейнетақы қорына, Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталыққа, Міндетті медициналық сақтандыру қорына, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына, Жұмыспен қамтуға жәрдемдесу қорына аударылып келген жарналар жөніндегі берешек, сондай-ақ автомобиль жолдарын пайдаланушылардың Жол қорына түсіп келген аударымдары;
"Өндірушілер көтерме саудада өткізетін, өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" коды бойынша – бұрын Жол қорына түсіп келген бензиннен алынатын алым бойынша берешек;
"Өндірушілер көтерме саудада өткізетін, өзі өндіретін дизель отыны" коды бойынша - бұрын Жол қорына түсіп келген дизель отынынан алынатын алым бойынша берешек есептелетін болып белгіленсін.
4. Жұмыс берушiлер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктiлiгi мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттiк әлеуметтiк сақтандыру қорынан төленiп келген жәрдемақы сомаларының көрсетілген қорға аударымдардың есептелген сомасынан асып түсуi нәтижесiнде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған терiс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегiнде әлеуметтiк салық төлеу есебiне жатқызылады.
5. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2016 жылға 2 723 730 мың теңге сомасында белгіленсін.
6. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 12-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету 5000 теңге мөлшерінде белгіленсін.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық еңбекақыларына ерекше жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 1 063 872 мың теңге;

85 264 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности;
Исключен;
51 900 тысяч тенге - на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
79 742 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
179 963 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8 820 тысяч тенге - на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу";
9 288 тысяч тенге - на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;
6 178 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
1 437 тысяч тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
6 866 тысяч тенге - на увеличение государственного образовательного заказа на создание цифровой образовательной инфраструктуры.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.04.2016 № 12-VI; от 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 15 907 тысяч тенге местным исполнительным органам на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
10. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
26 754 тысяч тенге - на текущее содержание учреждений образования;
64 239 тысяч тенге - на обеспечение горячим питанием учащихся из малообеспеченных семей в образовательных школах;
54 205 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение организаций образования;
46 508 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для общеобразовательных организаций образования;
3 872 тысяч тенге - на развитие сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020";
17 087 тысяч тенге - на обслуживание системы электронного обучения "e-learning";
10 992 тысяч тенге - возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
34 223 тысяч тенге - на диагностику особо опасных заболеваний животных;
21 505 тысяч тенге - на содержание детско-юношеской спортивной школы;
Исключен;
Исключен;
2 090 тысяч тенге - на единовременную материальную помощь участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС;
10 854 тысяч тенге - на подключение к сети интернет аппаратов сельских округов;

экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге - 85 264 мың теңге;
Алынып тасталды;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 51 900 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға - 79 742 мың теңге;
мектепке дейiнгi білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 179 963 мың теңге;
"Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге - 8 820 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 9 288 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға - 6 178 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға - 1 437 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер;
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға - 6 866 мың теңге көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 12-VI; 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға - 15 907 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер беру көзделгені ескерілсін.
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен төмендегідей көлемдерде:
білім беру ұйымдарының ағымдағы шығындарына - 26 754 мың теңге;
жалпы білім беру мектептерінде аз қамтылған отбасылардың оқушы балаларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге - 64 239 мың теңге;
білім беру мекемелерін материалдық-техникалық қамтамасыз етуге – 54 205 мың теңге;
білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу - 46 508 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 3 872 мың теңге;
"е-learning" электрондық оқыту жүйесінің қызмет етуіне - 17 087 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге - 10 992 мың теңге;
жануарлардың аса қауіпті ауруларының диагностикасына - 34 223 мың теңге;
балалар - жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға - 21 505 мың теңге;
Алынып тасталды;
Алынып тасталды;
Чернобыль АЭС-сындағы апаттың салдарын жоюға қатысушыларға біржолғы материалдық көмек беруге - 2 090 мың теңге;
ауылдық округ аппараттарының интернет желісін ұстауға - 10 854 мың теңге;

135 429 тысяч тенге - на капитальный ремонт автомобильных дорог;
13 294 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации для капитального ремонта объектов образования;
9 544 тысяч тенге - на организацию молодежной практики;
23 000 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасности;
3 015 тысяч тенге - на обеспечение занятости через развитие инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости 2020;
52 365 тысяч тенге - на содержание и укрепление материально-технической базы объектов культуры.
267 020 тысяч тенге – на текущее содержание бюджетных организаций;
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.04.2016 № 12-VI; от 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI; от 14.12.2016 № 100-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
11. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год из областного бюджета предусмотрены целевые трансферты развития в сумме 1 456 491 тысяч тенге, из них:
49 000 тысяч тенге - на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
113 550 тысяч тенге – для строительства трех пешеходных переходов;
801 000 тысяч тенге - на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры";
356 258 тысяч тенге - на развитие транспортной инфраструктуры;
136 683 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25.04.2016 № 12-VI; от 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
12. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2016 год в сумме 27 299 тысяч тенге.

автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге - 135 429 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін;
білім беру нысандарын күрделі жөндеу үшін жобалау-сметалық құжаттарын жасақтауға - 13 294 мың теңге;
жастар тәжірибесін ұйымдастыруға - 9 544 мың теңге;
ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету іс-шараларына - 23 000 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту арқылы жұмыспен қамтамасыз етуге – 3 015 мың теңге;
мәдениет нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайту және ұстауға - 52 365 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 12-VI; 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI; 14.12.2016 № 100-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 456 491 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға - 49 000 мың теңге;
үш жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына – 113 550 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 801 000 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымын дамытуға - 356 258 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға - 136 683 мың теңге.
Ескерту. 11-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 12-VI; 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2016 жылға жергілікті атқарушы органның резерві 27 299 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год согласно приложению 4.
14. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ через аппаратов акимов сельских округов согласно приложению 5.

Ескерту. 12-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 13.07.2016 № 51-VI; 02.11.2016 № 86-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу процесінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттің бағдарлама тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
14. Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

15. Утвердить перечень программ развития районного бюджета на 2016 год согласно приложению 6.
16. Утвердить объемы трансфертов органов местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 7.
17. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Б. Жугинисов) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель ХХХХІV сессии
районного маслихата
Б. Жугинисов
Секретарь районного маслихата Р. Султанияев

15. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. 2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Б. Жүгінісов) жүктелсін.
18. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың ХХХХІV
сессиясының төрағасы
Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Сұлтанияев

003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению районного маслихата № 473-V от 23 декабря 2015 года
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2016 № 100-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Объемы финансирования бюджетных программ в разрезе через аппаратов акимов сельских округов
Коды программ
Наименование сельских округов
Наименование бюджетных программ
Акколь
Кигач
Азгир
Асан
Байда

003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 473-V шешіміне 5 қосымша
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 14.12.2016 № 100-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтер әкімдері аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру мөлшері
Бағдарламалардың коды
Ауылдық округтердің атауы
Бюджеттік бағдарламалардың атауы
Ақкөл
Қиғаш
Азғыр
Асан
Байда