Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 9 декабря 2015 года № 44/358-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 5 января 2016 года № 3510. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13 сентября 2019 года № 42/437-VI
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского областного маслихата от 13.09.2019 № 42/437-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 2) статьи 14 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 9/76-V "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда Южно-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 января 2013 года за № 2206, опубликовано 19 января 2013 года в газете "Южный Казахстан").

Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 44/358-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қаңтарда № 3510 болып тіркелді. Күші жойылды - Түркістан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 42/437-VI шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облыстық мәслихатының 13.09.2019 № 42/437-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 506-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 14-бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 9/76-V "Оңтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік орман қоры учаскелеріндегі орман пайдаланудың төлемақы ставкаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылы 11 қаңтарда 2206-нөмірмен тіркелген, 2013 жылы 19 қаңтарда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

до 10 километров-1,30; 60,1-до 80 километров–0,55;
10,1-до 25 километров-1,20; 80,1 до100 километров–0,40;
25,1- до 40 километров -1,00; более 100 километров -0,30.
40,1- до 60 километров - 0,75;

10 километрге дейін-1,30; 60,1-80 километрге дейін – 0,55;
10,1-25 километрге дейін-1,20; 80,1-100 километрге дейін– 0,40;
25,1- 40 километрге дейін-1,00; 100-километрден астам-0,30.
40,1-60 километрге дейін - 0,75;