Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент
Решение акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 марта 2015 года № 3062. Утратило силу решением акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент от 14.11.2018 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Шымкент согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Д. Сатыбалды
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской городской
избирательной комиссии
Е. Бектурганов
"25" февраля 2015 года
Приложение к решению
акима города № 7
от 25 февраля 2015 года
Избирательные участки на территории города Шымкент
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 02.10.2015 № 1; от 24.11.2015 № 5; от 08.02.2016 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 1
Центр - Средняя школа № 38, 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, 25, 26.
Избирательный участок № 2
Центр - Детский сад № 106 "Ердаулет", 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64.
Избирательный участок № 3
Центр – Шымкентская городская клиническая поликлиника № 6, микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Диханкол №№ 37-100, улица Манас №№ 37-110, улица Б.Дауылбаева №№ 37-84, улица С.Юсупова №№ 37-110, улица С.Байсбаева №№ 37-110, улица Баршын №№ 1-66, улица братьев Тажибаевых №№ 35-110, улица Б.Ескараева №№ 35-105, улица А.Ерназарова №№ 35-95, улица К.Сыздыкова №№ 37-110, улица С.Сеитова №№ 1-104, улица Сагынбаева №№ 37-128, улица А.Шеримкулова №№ 39-110, улица А.Абдраманова №№ 39-110, улица А.Урпекова №№ 27-110, улица Арайтан №№ 37-110, улица Ойсыл баба №№ 25-96, улица Барак хана №№ 19-80, улица Керей хана №№ 1-70, улица Сардара №№ 1-45.
Избирательный участок № 4
Центр - Средняя школа № 41, 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79.
Избирательный участок № 5
Центр – Кафе "Гульбахор", проспект Жибек-жолы, № 115а.

Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 наурызда № 3062 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмiнiң 14.11.2018 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабы 1-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д.Сатыбалды
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Бектұрғанов
"25" ақпан 2015 жыл
Қала әкімінің 2015 жылғы
25 ақпандағы № 7 шешіміне
қосымша
Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 02.10.2015 № 1; 24.11.2015 № 5; 08.02.2016 № 1 шешімдермен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
№ 1 сайлау учаскесі
Орталығы - № 38 орта мектеп, 18 шағынауданы, нөмірсіз.
18 шағынауданы №№ 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26.
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы – № 106 "Ердәулет" балабақшасы, 18 шағынауданы, нөмірсіз.
18 шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы – № 6 Шымкент қалалық клиникалық емхана, "Самал-3" шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағынауданы: Диханкөл көшесі №№ 37-100, Манас көшесі №№ 37-110, Б.Дауылбаев көшесі №№ 37-84, С.Юсупов көшесі №№ 37-110, С.Байысбаев көшесі №№ 37-110, Баршын көшесі №№ 1-66, ағайынды Тәжібаевтар көшесі №№ 35-110, Б.Есқараев көшесі №№ 35-105, А.Ерназаров көшесі №№ 35-95, Қ.Сыздықов көшесі №№ 37-110, С.Сейітов көшесі №№ 1-104, Сағынбаев көшесі №№ 37-128, А.Шерімқұлов көшесі №№ 39-110, Ә.Әбдіраманов көшесі №№ 39-110, А.Үрпеков көшесі №№ 27-110, Арайтаң көшесі №№ 37-110, Ойсыл баба көшесі №№ 25-96, Барақ хан көшесі №№ 19-80, Керей хан көшесі №№ 1-70, Сардар көшесі №№ 1-45.
4 сайлау учаскесі
Орталығы - № 41 орта мектеп, 18 шағынауданы, нөмірсіз.
18 шағынауданы №№ 41, 42, 43, 44, 45, 48, 49, 54, 60, 61, 63, 63а, 65, 67, 76, 78, 79.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы – "Гульбахор" кафесі, Жібек жолы даңғылы, № 115а.

Проспект Жибек жолы нечетная сторона №№ 67-125, микрорайон "Улагат": дома улицы Айдын, улицы Баянды, улицы Едил, улицы Улар, улицы Алаш, улицы Д.Сарсенбаева, улицы Алтын кум, улицы Балбулак, улицы Майбулак, улицы Аксарай, улицы Зангар, улицы Нур, улицы Тамаша, улицы Тулпар, улицы Е.Спатаева до канала.
Избирательный участок № 6
Центр - Средняя школа № 36, улица Елшибек батыра, № 108.
Улица А. Алимбетова нечетная сторона №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, улица Орынбай акына частные дома нечетная сторона №№ 73-91, улица Ж. Аймаутова четная сторона №№ 148-158, улица А. Алимбетова частные дома четная сторона №№ 144-206, нечетная сторона №№ 167-231, улица Н. Турекулова нечетная сторона №№ 155/1-211/1 и многоэтажный дом № 193, улица М. Сапарбаева четная сторона №№ 114-144, №№ 148-166, нечетная сторона №№ 167-183, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 105-109, улица Ы. Алтынсарина нечетная сторона №№ 29-41, четная сторона №№ 34а-40, проезд Оман арык нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-18, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 71-93, улица Казанкап акына №№ 73, 77а, улица Мадели кожа четная сторона №№ 204-216, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 29-85, четная сторона №№ 32-92, все частные дома по проезду Улугбека.
Избирательный участок № 7
Центр – Дополнительный корпус средней школы № 85, микрорайон "Мирас", проспект Жибек жолы, без номера.
В участок входит микрорайон "Шапагат" полностью, улица Достык №№ 1-26, проспект Жибек жолы четная сторона №№ 80-136, улица Х.Пазикова четная сторона, микрорайон "Мирас": дома улицы Арна, улицы Жана жол, улицы Гулистан, улицы Мартобе, улицы Ушкын, улицы Лашын, улицы Алгабас, улицы Жупарлы, улицы Жемисти, улицы Мамыр, улицы Маусым, улицы Ата Зан, улицы Ажарлы, улицы Дербес, улицы Маятас, улицы Балды су, улицы Тулпар и по левой стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Х.Пазикова.
Избирательный участок № 8
Центр - Детская музыкальная школа № 3, улица Желтоксан, без номера.
Улица М. Сматлаева четная сторона №№ 88-122, улица Н. Турекулова четная сторона №№ 172-252 и многоэтажные дома №№ 204, 216, 216а, 218, 220, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 85-103, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 69-93, четная сторона №№ 78-96 и многоэтажные дома №№ 77, 79, 89, 91, 93, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 49-67, четная сторона №№ 60-74, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 53-69, четная сторона №№ 60-72, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 55-67, четная сторона №№ 84-96 и многоэтажный дом № 67, улица Ак су четная сторона №№ 68-94, нечетная сторона №№ 97-107, улица К. Айтжанова четная сторона №№ 74-144, нечетная сторона №№ 77-153, улица Л.Толстого №№ 153-236, улица Д. Менделеева нечетная сторона №№ 33-113, четная сторона №№ 32-122, улица Желтоксан четная сторона №№ 152-260, нечетная сторона №№ 163-251, улица Н. Гастелло нечетная сторона №№ 3-109, четная сторона №№ 4-102, улица Ф. Шопена нечетная сторона №№ 1-13, четная сторона №№ 2-10, улица А. Жилкишиева нечетная сторона №№ 105-193.
Избирательный участок № 9
Центр - Детский сад № 71 им. К.Казиева, микрорайон "Север", без номера.

Жібек жолы даңғылы тақ жағы №№67-125, "Ұлағат" шағынауданы: Айдын көшесі, Баянды көшесі, Еділ көшесі, Ұлар көшесі, Алаш көшесі, Д.Сәрсенбаев көшесі, Алтын құм көшесі, Балбұлақ көшесі, Майбұлақ көшесі, Ақсарай көшесі, Заңғар көшесі, Нұр көшесі, Тамаша көшесі, Тұлпар көшесі, Е.Спатаев көшесі каналға дейінгі үйлер.
№ 6 сайлау учаскесі
Орталығы - № 36 орта мектеп, Елшібек батыр көшесі, № 108.
А.Әлімбетов көшесі тақ жағы №№ 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, Орынбай ақын көшесі тақ жағы №№ 73-91 жеке үйлері, Ж.Аймауытов көшесі жұп жағы №№ 148-158, А.Әлімбетов көшесі жеке үйлер жұп жағы №№ 144-206, тақ жағы №№ 167-231, Н.Төреқұлов көшесі тақ жағы №№ 155/1-211/1 және № 193 көпқабатты үй, М.Сапарбаев көшесі жұп жағы №№ 114-144, №№ 148-166, тақ жағы №№ 167-183, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 105-109, Ы.Алтынсарин көшесі тақ жағы №№ 29-41, жұп жағы №№ 34а-40, Оман арық өткелі тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-18, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 71-93, Қазанқап ақын көшесі №№ 73, 77а, Мәделі қожа көшесі жұп жағы №№ 204-216, Мектеп өткелі тақ жағы №№ 29-85, жұп жағы №№ 32-92, Ұлықбек өткеліндегі барлық жеке үйлері.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 орта мектептің қосымша корпусы, "Мирас" шағынауданы, Жібек-жолы даңғылы, нөмірсіз.
Учаскеге "Шапағат" шағынауданы толығымен, Достық көшесі №№ 1-26, Жібек жолы даңғылы жұп жағы №№ 80-136, Х.Пазиков көшесі жұп жағы, "Мирас" шағынауданындағы Арна көшесі, Жаңа жол көшесі, Гүлістан көшесі, Мәртөбе көшесі, Ұшқын көшесі, Лашын көшесі, Алғабас көшесі, Жұпарлы көшесі, Жемісті көшесі, Мамыр көшесі, Маусым көшесі, Ата Заң көшесі, Ажарлы көшесі, Дербес көшесі, Маятас көшесі, Балды су көшесі, Тұлпар көшесінің үйлері және Ұ.Арғынбеков көшесінің сол жағын бойлай Х.Пазиков көшесіне дейінгі үйлері кіреді.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы – № 3 балалар саз мектебі, Желтоқсан көшесі, нөмірсіз.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 88-122, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 172-252 және №№ 204, 216, 216а, 218, 220 көпқабатты үйлер, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 85-103, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 69-93, жұп жағы №№ 78-96 және №№ 77, 79, 89, 91, 93 көпқабатты үйлер, Қазанқап ақын көшесі тақ жағы №№ 49-67, жұп жағы №№ 60-74, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 53-69, жұп жағы №№ 60-72, Орынбай ақын көшесі тақ жағы №№ 55-67, жұп жағы №№ 84-96 және № 67 көпқабатты үй, Ақ су көшесі жұп жағы №№ 68-94, тақ жағы №№ 97-107, Қ.Айтжанов көшесі жұп жағы №№ 74-144, тақ жағы №№ 77-153, Л.Толстой көшесі №№ 153-236, Д.Менделеев көшесі тақ жағы №№ 33-113, жұп жағы №№ 32-122, Желтоқсан көшесі жұп жағы №№ 152-260, тақ жағы №№ 163-251, Н.Гастелло көшесі тақ жағы №№ 3-109, жұп жағы №№ 4-102, Ф.Шопен көшесі тақ жағы №№ 1-13, жұп жағы №№ 2-10, Ә.Жылқышиев көшесі тақ жағы №№ 105-193.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы - № 71 Қ.Қазиев атындағы балабақша, "Теріскей" шағынауданы, нөмірсіз.

Микрорайон "Север" №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 и начиная от многоэтажного дома № 62 микрорайона "Север" частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова и по четной стороне улицы Ж.Шаяхметова до перекрестка улицы О.Жанибекова.
Избирательный участок № 10
Центр - Средняя школа № 46, микрорайон "Север", № 6.
Микрорайон "Север" №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 11
Центр - Средняя школа № 24, 15 микрорайон, без номера.
15 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, проспект Жибек жолы №№ 1, 2, 3, 43, улица С.Жандосова № 14.
Избирательный участок № 12
Центр - Средняя школа № 39, 16 микрорайон, без номера.
16 микрорайон №№ 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
Избирательный участок № 13
Центр - Средняя школа № 28, микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 1, 1а, 2, 3, 14, 15, 16, 27, 28, 32, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 55, 63, 66, 67.
Избирательный участок № 14
Центр - Детский сад № 48 "Береке", микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 33, 37, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, а также нечетная сторона частных домов по улице Х.Пазикова, находящихся на стороне микрорайона "Восток".
Избирательный участок № 15
Центр - Средняя школа № 25, микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 35, 47, 59, 60, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.
Избирательный участок № 16
Центр – Детский сад № 73 "Айжан", 16 микрорайон, № 3а.
16 микрорайон № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 38, 39, 44.
Избирательный участок № 17
Центр - Областной дерматовендиспансер, улица С.Жандосова, без номера.
17 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16в, 21в, улица Д.Еримбетова № 2а.
Избирательный участок № 18
Центр – Детский сад № 32 "Еркин", 16 микрорайон, без номера.
17 микрорайон №№ 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 9, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18,19, 20, 21, 22, 25, улица К.Жандарбекова № 7а.
Избирательный участок № 19
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Самал-Транзит", улица Ж. Аймаутова, № 143.
Улица С. Азима №№ 150-170, улица С. Асанова №№ 134-172, улица П.Тажибаева №№ 170-190, улица М. Шолохова нечетная сторона №№ 155-187, четная сторона №№ 156-184, улица Ш. Уалиханова №№181-209, улица Перова №№ 135-163, улица Жас гвардияшылар №№ 135-157, улица Мадели кожа нечетная сторона №№ 189-211, четная сторона №№ 168-202, улица Ы. Алтынсарина №№ 1-27, улица М.Сапарбаева №№ 114-167, улица Ж. Аймаутова №№ 162-164, улица Елшибек батыра №№ 119-149, улица М. Маметовой №№ 143-188.
Избирательный участок № 20
Центр - Средняя школа № 43, улица Ш.Уалиханова, без номера.

"Теріскей" шағынауданы №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 және № 62 көпқабатты үйден бастап Х.Пазиков көшесінің тақ жағын бойлай Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, Ж.Шаяхметов көшесінің жұп жағымен Ө.Жәнібеков көшесінің қиылысына дейін орналасқан жекеменшік үйлер.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы - № 46 орта мектеп, "Теріскей" шағынауданы, № 6.
"Теріскей" шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы - № 24 орта мектеп, 15 шағынауданы, нөмірсіз.
15 шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Жібек жолы даңғылы №№ 1, 2, 3, 43, С.Жандосов көшесі № 14.
№ 12 cайлау учаскесі
Орталығы - № 39 орта мектеп, 16 шағынауданы, нөмірсіз.
16 шағынауданы №№ 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы – № 28 орта мектеп, "Күншығыс" шағынауданы, нөмірсіз.
"Күншығыс" шағынауданы №№ 1, 1а, 2, 3, 14, 15, 16, 27, 28, 32, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 55, 63, 66, 67.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы - № 48 "Береке" балабақшасы, "Күншығыс" шағынауданы, нөмірсіз.
"Күншығыс" шағынауданы №№ 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 33, 37, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 және Х.Пазиков көшесінің "Күншығыс" шағынауданы тұсындағы тақ жағындағы жекеменшік үйлер.
№ 15 сайлау учаскесі
Орталығы – № 25 орта мектеп, "Күншығыс" шағынауданы, нөмірсіз.
"Күншығыс" шағынауданы №№ 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 34, 35, 47, 59, 60, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы - № 73 "Айжан" балабақшасы, 16 шағынауданы, № 3а.
16 шағынауданы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 38, 39, 44.
№ 17 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық тері аурулар диспансері, С.Жандосов көшесі, нөмірсіз.
17 шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16в, 21в үйлері, Д.Ерімбетов көшесі № 2а.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы - № 32 "Еркін" балабақшасы, 16 шағынауданы, нөмірсіз.
17 шағынауданы №№ 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 9, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, Қ.Жандарбеков көшесі № 7а.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы – "Самал-Транзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ж.Аймауытов көшесі, № 143.
С.Әзім көшесі №№ 150-170, С.Асанов көшесі №№ 134-172, Т.Тәжібаев көшесі №№ 170-190, М.Шолохов көшесі тақ жағы №№ 155-187, жұп жағы №№ 156-184, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 181-209, Перов көшесі №№ 135-163, Жас гвардияшылар көшесі №№ 135-157, Мәделі қожа көшесі тақ жағы №№ 189-211, жұп жағы №№ 168-202, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-27, М.Сапарбаев көшесі №№ 114-167, Ж.Аймауытов көшесі №№ 162-164, Елшібек батыр көшесі №№ 119-149, М.Мәметова көшесі №№ 143-188.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы – № 43 орта мектеп, Ш.Уәлиханов көшесі, нөмірсіз.

12 микрорайон № 1, улица Ш. Уалиханова №№ 217б, 215а, 215б, 215ж, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, проспект Жибек жолы №№ 38, 26, 28а, 30, 30а, 32, 34, 36.
Избирательный участок № 21
Центр - Городская поликлиника № 5, улица Сайрамская, без номера.
Улица Ш.Уалиханова №№ 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 229, 229а, 231, 231а, 231б, 233, 233а, улица Сайрамская № 235, проспект Жибек жолы №№ 50, 54, 56.
Избирательный участок № 22
Центр - Средняя школа № 40, улица Ш. Уалиханова, № 215.
Улица Ш. Уалиханова №№ 213, 213а, 213б, 213в, 213г, 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 192, 192а, 192б, 192в, 198, улица Орынбай акына №№ 97, 97а, 97б, 95а, 95б, 99.
Избирательный участок № 23
Центр – Управление Енбекшинского районного водоканала, улица Ш.Уалиханова, № 188.
Улица Ш. Уалиханова №№ 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, улица Елшибек батыра №№ 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
Избирательный участок № 24
Центр – Медицинский центр "Эскулап", улица Сайрамская, без номера.
13 микрорайон улица Ш. Уалиханова дома №№ 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, улица Сайрамская № 165, 12 микрорайон улица Ш. Уалиханова №№ 219, 221, 223, 223а, 223б, 227а.
Избирательный участок № 25
Центр - Средняя школа № 44, улица М. Сапарбаева, без номера.
Улица А. Алимбетова нечетная сторона №№ 207-261, четная сторона №№ 208–294, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 105-161, четная сторона №№ 110-182, улица Карасу нечетная сторона №№ 73-171, улица Орынбай акына четная сторона №№ 110–190, улица И. Курчатова нечетная сторона №№ 1-25, улица Новостройка №№ 2-11, 1 поворот №№ 4-7, 2 поворот №№ 3-21, 3 поворот №№ 1-20, 4 поворот №№ 5-12, улица Н. Турекулова нечетная сторона №№ 213–349, улица Уфимцева четная сторона №№ 2-24, улица Манкентская нечетная сторона №№ 79-119, четная сторона №№ 80-120, улица Хангелди батыра №№ 3-25, улица М. Сапарбаева нечетная сторона №№ 187-211, четная сторона №№ 168-196, тупик Н. Ипмагамбетова нечетная сторона №№ 3-7, улица К. Росси нечетная сторона №№ 39-97, улица Ш.Уалиханова четная сторона №№ 242-260, улица Н. Веснина нечетная сторона №№ 1-49, четная сторона №№ 2-48, проезд М. Сапарбаева 13 домов, улица Восточная нечетная сторона №№ 11-77, улица Аксу №№ 76-113, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 89-127, четная сторона №№ 96-248, улица Кокжиек №№ 1-20, улица М. Маметовой четная сторона №№ 190-252.
Избирательный участок № 26
Центр - Областной противотуберкулезный диспансер, проспект Жибек жолы, без номера.
Областной противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 27
Центр - Клиника Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Яссави, улица С. Жандосова, без номера.
Клиника Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Яссави.
Избирательный участок № 28
Центр - Областной перинатальный центр, улица Г.Иляева, без номера.
Областной перинатальный центр.
Избирательный участок № 29
Центр - Средняя школа № 65, микрорайон "Сайрам", без номера.

12 шағынауданы № 1, Ш.Уәлиханов көшесі № № 217б, 215а, 215б, 215ж, 217г, 235, 237, 239, 241, 243, Жібек жолы даңғылы №№ 38, 26, 28а, 30, 30а, 32, 34, 36.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 қалалық емхана, Сайрам көшесі, нөмірсіз.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 229, 229а, 231, 231а, 231б, 233, 233а, Сайрам көшесі № 235, Жібек жолы даңғылы №№ 50, 54, 56.
№ 22 сайлау учаскесі
Орталығы – № 40 орта мектеп, Ш.Уәлиханов көшесі, № 215.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 213, 213а, 213б, 213в, 213г, 215в, 215е, 215д, 217, 217а, 198, 192, 192а, 192б, 192в, Орынбай ақын көшесі №№ 97, 97а, 97б, 95а, 95б, 99.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші аудандық су басқармасы, Ш.Уәлиханов көшесі, № 188.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 184, 184а, 186, 186а, 188, 188б, 190а, 190б, 190в, Елшібек батыр көшесі №№ 112, 112а, 114, 114а, 116, 116/1, 116а, 118, 118а.
№ 24 сайлау учаскесі
Орталығы – "Эскулап" медициналық орталығы, Сайрам көшесі, нөмірсіз.
13 шағынауданы, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 200, 200а, 200б, 202, 202а, 204, 204а, Сайрам көшесі № 165, 12 шағынауданы, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 219, 221, 223, 223а, 223б, 227а.
№ 25 сайлау учаскесі
Орталығы – № 44 орта мектеп, М.Сапарбаев көшесі, нөмірсіз.
А.Әлімбетов көшесі тақ жағы №№ 207-261, жұп жағы №№ 208-294, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 105-161, жұп жағы №№ 110-182, Қарасу көшесі тақ жағы №№ 73-171, Орынбай ақын көшесі жұп жағы №№ 110-190, И.Курчатов көшесі тақ жағы №№ 1-25, Жаңақұрылыс көшесі №№ 2-11, 1 бұрылыс №№ 4–7, 2 бұрылыс №№ 3-21, 3 бұрылыс №№ 1–20, 4 бұрылыс №№ 5-12, Н.Төреқұлов көшесі тақ жағы №№ 213-349, Уфимцев көшесі жұп жағы №№ 2-24, Манкент көшесі тақ жағы №№ 79-119, жұп жағы №№ 80-120, Хангелді батыр көшесі №№ 3-25, М.Сапарбаев көшесі тақ жағы №№ 187-211, жұп жағы №№ 168-196, Н.Ипмағамбетов тұйығы тақ жағы №№ 3-7, К.Росси көшесі тақ жағы №№ 39-97, Ш.Уәлиханов көшесі жұп жағы №№ 242-260, Н.Веснин көшесі тақ жағы №№ 1-49, жұп жағы №№ 2-48, М.Сапарбаев өткелінің 13 үйі, Восточная көшесі тақ жағы №№ 11-77, Ақсу көшесі №№ 76-113, Мектеп өткелі тақ жағы №№ 89-127, жұп жағы №№ 96-248, Көкжиек көшесі №№ 1-20, М.Мәметова көшесі жұп жағы №№ 190-252.
№ 26 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық туберкулезге қарсы диспансер, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
Облыстық туберкулезге қарсы диспансер.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы – Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық казақ-түрік университетінің емханасы, С.Жандосов көшесі, нөмірсіз.
Х.А.Яссауи атындағы Халықаралық казақ-түрік университетінің емханасы.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық перинаталдық орталық, Ғ.Иляев көшесі, нөмірсіз.
Облыстық перинаталдық орталық.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы – № 65 орта мектеп, "Сайрам" шағынауданы, нөмірсіз.

Микрорайон "Сайрам" №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 24, 27, 30, 32, 32а, 32б, 33, 34, улица Д. Еримбетова №№ 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а, 36, 38, 38а, микрорайон "Тараз" полностью, 73 частных дома без номеров микрорайона "Северо-Восток" от улицы С. Байтерекова до улицы У.Аргынбекова и частные дома вдоль улицы Ж. Шаяхметова до канала.
Избирательный участок № 30
Центр – Школа-лицей № 77 имени А. Аскарова, микрорайон "Самал-2",
улица К. Казиева, без номера.
В участок входят микрорайон "Наурыз" полностью, а также дома по улице Анар аже, улице К. Бектаева, улице Б. Ермекбаева, улице Еркиндик, улице Жабай-ата, улице О. Малкарова, улице К. Меирбекова, улице О. Мырзабекова, улице Б. Нурлыбекова, улице М.Сарсенбаева, улице У. Сеитова, улице С. Сулейменова, улице Сымбатты, улице Н. Тайманова, улице С.Шакирова и 1 улице без названия микрорайона "Самал-1" и микрорайона "Самал-2" в границах: от пересечения улицы К. Казиева и улицы Т.Рыскулова по четной стороне улицы К. Казиева до улицы У. Аргынбекова, по нечетной стороне улицы У. Аргынбекова до проспекта Байдибек би, по нечетной стороне проспекта Байдибек би до проспекта Д. Кунаева, вдоль проспекта Д. Кунаева до улицы Т. Рыскулова, вдоль улицы Т. Рыскулова до улицы К. Казиева.
Избирательный участок № 31
Центр – Колледж № 6, улица Н. Торекулова, № 1б.
Улица А. Алимбетова №№ 1-43, улица Балакирева №№ 1-21, улица А. Байтурсынова частные дома нечетная сторона №№ 23-67, проезд А. Байтурсынова дома без номеров, улица М. Бекманова №№ 1-25, улица С. Есенина, №№ 1-29, улица П.Кадеева №№ 1-41, улица Мадели кожа №№ 4-33, улица М. Маметовой №№ 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, проезд Пирогова, №№ 1-13, улица К. Рыскулбекова частные дома четная сторона №№ 18-46 и дома без номеров, проезд Рылеева №№ 1-21, улица М.Сапарбаева №№ 1-39, улица Н. Торекулова №№ 3, 5, 7, 7а, 9, 11, микрорайон "Спортивный" №№ 1, 2, 3, 4, 6.
Избирательный участок № 32
Центр – Центральный стадион имени Кажимухана, улица Мадели кожа, № 1.
Микрорайон "Спортивный", №№ 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24.
Избирательный участок № 33
Центр - Специализированная школа № 2 для одаренных детей, улица К. Казиева, № 7.
Улица Т. Жуманова №№ 1-39, улица Алга №№ 1-89, улица К. Аманжолова №№ 1-20, улица М. Аманкулова четная сторона №№ 2-30, улица Байдибек би №№ 3-19, улица Р. Ахметова № 1-71, улица П. Тажибаева №№ 2-114, улица Н. Сулейменова четная сторона №№ 50-66, улица К. Адилбекова №№ 1-42, улица Дегтярева №№ 3-51, улица Жуманова №№ 1-55, улица Искра №№ 61-95, улица К. Казиева нечетная сторона №№ 1-135, улица С. Кожанова №№ 60-95, улица П. Морозова №№ 4-30, улица Народовольцева нечетная сторона №№ 5-87, четная сторона №№ 36-88, улица Постышева четная сторона №№ 4-80, проезд П. Тажибаева №№ 5-49, улица Сарыагачская №№ 2-76, улица Сочинская №№ 1-32, улица Сырдаринская №№ 3-101, улица Темир казык четная сторона №№ 2-50, нечетная сторона №№ 1-19, улица Харькова №№ 4-12, улица Чинарная №№ 1-106, улица К.Эссениязова №№ 59-82, улица Юнатова №№ 1-29, проезд Курский №№ 1-55, улица С. Жандосов дома без номеров.
Избирательный участок № 34
Центр – Индивидуальный предприниматель "Амангелды", микрорайон "Самал-2", улица К. Казиева, без номера.

"Сайрам" шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 24, 27, 30, 32, 32а, 32б, 33, 34, Д.Ерімбетов көшесі №№ 28, 30а, 32, 32а, 32б, 34а, 36, 38, 38а, "Тараз" шағынауданы толығымен, "Солтүстік-Шығыс" шағынауданындағы нөмірсіз 73 жеке үйлер, С.Бәйтереков көшесінен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін және Ж.Шаяхметов көшесінің бойымен каналға дейінгі жеке үйлер.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы – № 77 А.Асқаров атындағы мектеп-лицей, "Самал-2" шағынауданы, Қ.Қазиев көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Наурыз" шағынауданы толығымен және "Самал-1" шағынауданы мен "Самал-2" шағынауданының Қ.Қазиев көшесі мен Т.Рысқұлов көшесінің қиылысынан бастап Қ.Қазиев көшесінің жұп жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің тақ жағымен Бәйдібек би даңғылына дейін, Бәйдібек би даңғылының тақ жағымен Д.Қонаев даңғылына дейін, Д.Қонаев даңғылы бойымен Т.Рысқұлов көшесіне дейін, Т.Рысқұлов көшесі бойымен Қ.Қазиев көшесіне дейін шекарасындағы: Анар әже көшесі, Қ.Бектаев көшесі, Б.Ермекбаев көшесі, Еркіндік көшесі, Жабай-ата көшесі, О.Малқаров көшесі, Қ.Мейірбеков көшесі, О.Мырзабеков көшесі, Б.Нұрлыбеков көшесі, М.Сәрсенбаев көшесі, Ө.Сеитов көшесі, С.Сүлейменов көшесі, Сымбатты көшесі, Н.Тайманов көшесі, С.Шакиров көшесі және атауы жоқ 1 көшенің үйлері кіреді.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы – № 6 колледж, Н.Төреқұлов көшесі, № 1б.
А.Әлімбетов көшесі №№ 1-43, Балакирев көшесі №№ 1-21, А.Байтұрсынов көшесі тақ жағы №№ 23-67 жеке үйлер, А.Байтұрсынов өткелі нөмірсіз үйлер, М.Бекманов көшесі №№ 1-25, С.Есенин көшесі №№ 1-29, П.Кәдеев көшесі №№ 1-41, Мәделі қожа көшесі №№ 4-33, М.Мәметова көшесі №№ 6, 10, 12а, 14, 14а, 18, 18а, 20, 22а, Пирогов өткелі №№1-13, Қ.Рысқұлбеков көшесі жұп жағы №№ 18-46 жеке үйлер және нөмірсіз үйлер, Рылеев өткелі №№ 1-21, М.Сапарбаев көшесі №№ 1-39, Н.Төреқұлов көшесі №№ 3, 5, 7, 7а, 9, 11, "Спорт" шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 6.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы – Қажымұқан атындағы орталық стадион, Мәделі қожа көшесі, № 1.
"Спорт" шағынауданы №№ 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24.
№ 33 сайлау учаскесі
Орталығы – № 2 Дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп, Қ.Қазиев көшесі, № 7.
Т.Жұманов көшесі №№ 1-39, Алға көшесі №№ 1-89, Қ.Аманжолов көшесі №№ 1-20, М.Аманқұлов көшесі жұп жағы №№ 2-30, Бәйдібек би көшесі №№ 3-19, Р.Ахметов көшесі №№ 1-71, П.Тәжібаева көшесі №№ 2-114, Н.Сүлейменов көшесі жұп жағы №№ 50-66, К.Әділбеков көшесі №№ 1-42, Дегтярев көшесі №№ 3-51, Т.Жұманов көшесі №№ 1-55, Искра көшесі №№ 61-95, Қ.Қазиев көшесі тақ жағы №№ 1-135, С.Қожанов көшесі №№ 60-95, П.Морозов көшесі №№ 4-30, Народовольцев көшесі тақ жағы №№ 5-87, жұп жағы №№ 36-88, Постышев көшесі жұп жағы №№ 4-80, П.Тәжібаева өткелі №№ 5-49, Сарыағаш көшесі №№ 2-76, Сочинская көшесі №№ 1-32, Сырдария көшесі №№ 3-101, Темірқазық көшесі жұп жағы №№ 2-50, тақ жағы №№ 1-19, Харьков көшесі №№ 4-12, Шынар көшесі №№ 1-106, Қ.Эссениязов көшесі №№ 59-82, Юнатов көшесі №№ 1-29, Курская өткелі №№ 1-55, С.Жандосов көшесіндегі нөмірсіз үйлер.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы – Жеке кәсіпкер "Амангелді", "Самал-2" шағынауданы, Қ.Қазиев көшесі, нөмірсіз.

В участок входит западная сторона микрорайона "Самал-1" и микрорайона "Самал-2" от улицы К. Казиева до улицы С. Жандосова: частные дома улицы К. Казиева, улицы Т. Рыскулова, улицы Р. Абсеитова, улицы З. Ескендирова, улицы С. Серикбаева, улицы С. Жандосова, улицы Б. Адиходжаева, улицы Т. Утегенова, улицы Кашурникова, улицы К. Халменова, улицы Кулыншак, улицы Еркобек, улицы Б. Момышулы, улицы Т. Рыскулова, тупик Манаса, улицы Манаса, улицы Мырзаева, улицы Шилменбета, улицы К. Бектаева, улицы М. Сарсенбаева, улицы Н. Тайманова, улицы С. Сулейменова, улицы Еркиндик, улицы Мейирбекова, улицы О. Малкарова, улицы С. Шакирова, улицы Жабай Токсаба батыра, улицы У. Сейитова, улицы Б. Нурлыбекова, улицы О. Мырзабекова, улицы Анар аже, улицы Б. Ермекбаева, улицы У. Аргынбекова, улицы Корикти, улицы Алтын бесик, улицы Келешек, улицы Хайруллина, улицы Т. Отарбаева, улицы Бекмурат батыра, улицы Жасыл жай, улицы К. Тыныбекова, улицы А. Бекболат батыра, улицы Айнабулак, улицы Х. Досмухамедова, улицы А. Жанбосынова, улицы Б. Каратаева, улицы А. Розыбакиева, улицы М. Тынышбаева, улицы Айкын и частные дома улицы Аламан, улицы Алтын дала, улицы Келес, улицы Урис, улицы Талас, улицы Ушкиян и 1902 дома 26 улиц без наименований микрорайона "Северо Запад".
Избирательный участок № 35
Центр – Областной Дом юношества, улица А. Байтурсынова, № 73а.
Улица А. Байтурсынова №№ 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 75а, 75в, 79, 89, 1 дом без номера, улица С. Бекбосынова №№ 1-9 и дома без номеров, улица С. Жандосова № 2, улица К. Казиева четная о№№ 2-80 и дома без номеров, улица А. Каныбекова №№ 3-11 и дома без номеров, улица К. Рыскулбекова №№ 50, 50а, 80 и дома без номеров, улица Тогызбаева №№ 2-9 и дома без номеров, улица Б. Утепова №№ 2-8 и дома без номеров, улица Утеген батыра №№ 1-4 и дома без номеров, улица К. Елшибекова дома без номеров, улица А. Байтурсынова 1 переулок дома без номеров.
Избирательный участок № 36
Центр – Ассамблея народов Казахстана, улица Желтоксан, без номера.
Проспект Б. Момышулы №№ 18, 20, 20а, улица Г. Иляева №№ 11, 13, 15, 17а, улица К. Рыскулбекова № 3а, улица Желтоксан №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
Избирательный участок № 37
Центр - Колледж транспорта, коммуникаций и новых технологий,
проспект Б. Момышулы, № 35.
Улица Н. Сулейменова нечетная сторона №№ 1-47, улица К. Байсеитовой №№ 1-32, улица Панфилова №№№ 1-32, улица Никитина №№ 1-32, улица С. Кожанова №№ 18-59, улица К. Эссениязова №№ 22-58, улица Искры №№ 27-60, улица Темир казык четная сторона №№ 52-82, нечетная сторона №№ 21-81, улица Лескова №№ 1-69, улица К. Аманжолова №№ 21-94, улица Лобачевского №№ 1-44, улица Байдибек би №№ 20-85, улица К. Әділбеков нечетная сторона №№ 43-85, улица Н. Аманкулова четная сторона №№ 32-54, нечетная сторона №№ 1-53, улица Народовольцева четная сторона №№ 4-34, улица Динамовская №№ 1-46, улица 9 января №№ 1-16, проспект Б. Момышулы четная сторона №№ 54-86, улица Утемисова №№ 3-37.
Избирательный участок № 38

Учаскеге "Самал-1" шағынауданы, "Самал-2" шағынауданы Қ.Қазиев көшесінен С.Жандосов көшесіне дейінгі батыс жағы кіреді: Қ.Қазиев көшесі, Т.Рысқұлов көшесі, Р.Әбсейітов көшесі, З.Ескендіров көшесі, С.Серікбаев көшесі, С.Жандосов көшесі, Б.Адиходжаев көшесі, Т.Өтегенов көшесі, Кашурников көшесі, Қ.Халменов көшесі, Құлыншақ көшесі, Еркөбек көшесі, Б.Момышұлы көшесі, Т.Рысқұлов көшесі, Манас тұйығы, Манас көшесі, Мырзаев көшесі, Шілменбет көшесі, Қ.Бектаев көшесі, М.Сәрсенбаев көшесі, Н.Тайманов көшесі, С.Сүлейменов көшесі, Еркіндік көшесі, Қ.Мейірбеков көшесі, О.Малқаров көшесі, С.Шакиров көшесі, Жабай Тоқсаба батыр көшесі, Ө.Сейітов көшесі, Б.Нұрлыбеков көшесі, О.Мырзабеков көшесі, Анар әже көшесі, Б.Ермекбаев көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесі, Көрікті көшесі, Алтын бесік көшесі, Келешек көшесі, Г.Хайруллина көшесі, Т.Отарбаев көшесі, Бекмұрат батыр көшесі, Жасыл жай көшесі, Қ.Тыныбеков көшесі, Ә.Бекболат батыр көшесі, Айнабұлақ көшесі, Х.Досмұхамедов көшесі, Ә.Жанбосынов көшесі, Б.Қаратаев көшесі, А.Розыбакиев көшесі, М.Тынышбаев көшесі, Айқын көшесі және "Солтүстік Батыс" шағынауданындағы Аламан көшесі, Алтын дала көшесі, Келес көшесі, Өріс көшесі, Талас көшелері, Үшқиян көшелерінің жеке үйлері және 26 атауы жоқ көшенің 1902 үйлері кіреді.
№ 35 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық жасөспірімдер үйі, А.Байтұрсынов көшесі, № 73а.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 59, 59а, 63, 65, 67, 67а, 73, 75а, 75в, 79, 89, 1 үй нөмірсіз, С.Бекбосынов көшесі №№ 1-9 және нөмірсіз үйлер, С.Жандосов көшесі № 2, Қ.Қазиев көшесі жұп жағы №№ 2-80 және нөмірсіз үйлер, Ә.Қаныбеков көшесі №№ 3-11 және нөмірсіз үйлер, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 50, 50а, 80 және нөмірсіз үйлер, Тоғызбаев көшесі №№ 2-9 және нөмірсіз үйлер, Б.Өтепов көшесі №№ 2-8 және нөмірсіз үйлер, Өтеген батыр көшесі №№ 1-4 және нөмірсіз үйлер, К.Елшібеков көшесі нөмірсіз үйлер, А.Байтұрсынов көшесі 1 бұрылысы нөмірсіз үйлер.
№ 36 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қазақстан халқы Ассамблеясы", Желтоқсан көшесі, нөмірсіз.
Б.Момышұлы даңғылы №№ 18, 20, 20а, Ғ.Іляев көшесі, №№ 11, 13, 15, 17а, Қ.Рысқұлбеков көшесі № 3а, Желтоқсан көшесі №№ 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 20а.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы – Көлік, коммуникация және жаңа технологиялар колледжі, Б.Момышұлы даңғылы, № 35.
Н.Сүлейменов көшесі тақ жағы №№ 1-47, К.Байсейітова көшесі №№ 1-32, Панфилов көшесі №№ 1-32, Никитин көшесі №№ 1-32, С.Қожанов көшесі, №№ 18-59, Қ.Эссениязов көшесі №№ 22-58, Искра көшесі №№ 27-60, Темірқазық көшесі жұп жағы №№ 52-82, тақ жағы №№ 21-81, Лесков көшесі №№ 1-69, Қ.Аманжолов көшесі №№ 21-94, Лобочевский көшесі №№ 1-44, Бәйдібек би көшесі №№ 20-80, К.Әділбеков көшесі тақ жағы №№ 43-85, Н.Аманқұлов көшесі жұп жағы №№ 32-54, тақ жағы №№ 1-53, Народовольцев көшесі жұп жағы №№ 4-34, Динамовская көшесі №№ 1-46, 9 январь көшесі №№ 1-16, Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы №№ 54-86, Өтемісов көшесі №№ 3-37.
№ 38 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 78, 4 микрорайон, улица Байтулы баба, без номера.
4 микрорайон: №№ 4, 4 а, 5, 8, 8 а, 8б, 13, 13 д, 14 а, 14 д, 14 е, 17, 17 а, 17 б, 17 в, 17 д, 17е, 19, 19 а, 21, 22, 23, 27, 28, 34, 34 а, 56 г, 62, 73, 77, 78, 79, 75, 15 а, 15 д, 89, 89 а, 39, 27, 5 а, 5 б, 5 в, 5 г, 85/1, 85 а, 85 б, 15 а, 16 в, 19 а, 20, 1/1, 1а, 1 б, 1 в, 1 г, 2, 30, 35, 38, 3 д, 40, 41, 44, 48, 72, 90/14, 91/2.
Избирательный участок № 39
Центр - Средняя школа № 3, улица Н.Сулейменова, № 2а.
3 микрорайон №№ 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23б, 39, 55, улица Б.Момышулы №№ 29, 31а, 31б, нечетная сторона №№ 55-85, улица Н.Сулейменова четная сторона № 2-34, улица Т.Бокина №№ 1-32, улица Фестивальная №№ 1-34, улица Ш.Оспанова №№ 57-94, улица С.Кожанова № 2, нечетная сторона №№ 1-17, улица К.Эссениязова №№ 1-21, улица Искра №№ 1-26, улица Темир казык №№ 83-139, улица Лескова №№ 70-120, улица К.Аманжолова нечетная сторона №№ 65-135, четная сторона №№ 96-156, улица Байдибек би №№ 81-150, улица Спасская № 3, улица Фабрициуса №№ 10-22, улица Крейсер Авроры №№ 25-36, улица Р.Зорге №№ 1-88.
Избирательный участок № 40
Центр - Университет "Мирас", улица Г.Иляева, № 3.
Проспект Б.Момышулы №№ 19, 21, 23а, 23 б, 25, улица Бейбитшилик №№ 20, 22, 24 а, улица Г.Иляева №№ 1, 5а, 7, улица Желтоксан №№ 3а, 4, 6, 8, Темирлановское шоссе №№ 1а, 7, 3 микрорайон №№ 3, 3а, 3в, 5, 6, 4, 4а, 4в, 4б.
Избирательный участок № 41
Центр – Музыкальный колледж, улица Октябрская, № 30.
Улица А.Мангельдина №№ 40, 42, 44, 46, Темирлановское шоссе №№ 28, 30, улица Октябрьская № 30.
Избирательный участок № 42
Центр – Средняя школа № 50, улица А.Мангельдина № 41.
Улица Арысская №№ 22, 51, 53, 56, улица М.Пошанова нечетная сторона №№ 29-83, четная сторона № 28, 30, 30 а, 32, Темирлановское шоссе №№ 34, 34 а, улица А.Мангельдина №№ 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, проезд Рудный №№ 2-22, улица Яблочкова №№ 1-37, улица Пролетарская нечетная сторона №№ 13-27, четная сторона №№ 14-74, улица А.Аскарова №№ 34, 34а, улица Октябрьская №№ 43-48.
Избирательный участок № 43
Центр – Средняя школа № 23, улица Н.Байтленова, без номера.
8 микрорайон №№ 14, 15, 16, улица А.Мангельдина № 34, 36, 36а, улица Н.Байтленова № 35, улица А.Аскарова №№ 24, 26, 30, 32, 32а, улица Октябрьская № 27.
Избирательный участок № 44
Центр - Средняя школа № 33, улица Д.Курманбекова, без номера.
Улица Т.Айменова №№ 1, 61, 62, 64, 65, 65а, 66, 67, 67а, 68, 71, 74, 75, 77, 81, 83, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, улица Б.Алпысбаева №№ 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 118, 121, 125, 127, улица М.Дулатова №№ 63, 65, 70, 73, 74, 75, 77, 79, 80-83, 86, 111, 111а, 114а, 115, 116, 116а, 117, 117а, 117б, 118-154, улица Бауырластар №№ 52-90, улица Ш.Калдаякова №№ 97-127, улица Т.Омаровой №№ 57-192, улица Н.Хашимжанова №№ 4-80, Темирлановское шоссе №№ 46, 46 а, 54, 3, 9, 10, 46б, улица Д.Курманбекова №№ 32, 32 а, 34 и частные дома №№ 59-115, улица Хамзы №№ 63-110, улица А.Мицкевича №№ 1-67.
Избирательный участок № 45
Центр – Акционерное общество "Казтрансгаз", Темирлановское шоссе, без номера.

Орталығы – № 78 орта мектеп, 4 шағынауданы, Байтұлы баба көшесі, нөмірсіз.
4 шағынауданы №№ 4, 4а, 5, 8, 8а, 8б, 13, 13д, 14а, 14д, 14е, 17, 17а, 17б, 17в, 17д, 17е, 19, 19а, 21, 22, 23, 27, 28, 34, 34а, 56г, 62, 89, 73, 77, 78, 79, 75, 15а, 15д, 89а, 39, 27, 5а, 5б, 5в, 5г, 85/1, 85а, 85б, 16в, 19а, 20, 1/1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 30, 35, 38, 3д, 40, 41, 44, 48, 72, 90/14, 91/2.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы – № 3 орта мектеп, Н.Сүлейменов көшесі, № 2а.
3 шағынауданы №№ 1, 2, 11, 12, 13, 18, 23, 39, 55, Б.Момышұлы даңғылы №№ 29, 31а, 31б, тақ жағы 55-85, Н.Сүлейменов көшесі жұп жағы №№ 2-34, Т.Бокин көшесі №№ 1-32, Фестивальная көшесі №№ 1-34, Ш.Оспанов көшесі №№ 57-94, С.Қожанов көшесі № 2, тақ жағы №№ 1-17, Қ.Эссениязов көшесі №№ 1-21, Искра көшесі №№ 1-26, Темірқазық көшесі №№ 83-139, Лесков көшесі №№ 70-120, Қ.Аманжолов көшесі тақ жағы №№ 65-135, жұп жағы №№ 96-156, Бәйдібек би көшесі №№ 81-150, Спасская көшесі № 3, Фабрициус көшесі №№ 10-22, Крейсер Аврора көшесі №№ 1-36, Р.Зорге көшесі №№ 1-88.
№ 40 сайлау учаскесі
Орталығы – "Мирас" университеті, Ғ.Іляев көшесі, № 3.
Б.Момышұлы даңғылы №№ 19, 21, 23а, 23б, 25, Бейбітшілік көшесі №№ 20, 22, 24а, Ғ.Іляев көшесі №№ 1, 5а, 7, Желтоқсан көшесі №№ 3а, 4, 6, 8, Темірлан тас жолы №№ 1а, 7, 3 шағынауданы №№ 3, 3а, 3в, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6.
№ 41 сайлау учаскесі
Орталығы – Саз колледжі, Октябрь көшесі, № 30.
А.Мангелдин көшесі №№ 40, 42, 44, 46, Темірлан тас жолы №№ 28, 30, Октябрь көшесі № 30.
№ 42 сайлау учаскесі
Орталығы – № 50 орта мектеп, А.Мангелдин көшесі, № 41.
Арыс көшесі №№ 22, 51, 53, 56, М.Пошанов көшесі тақ жағы №№ 29-83, жұп жағы №№ 28, 30, 30а, 32, Темірлан тас жолы №№ 34, 34а, А.Мангелдин көшесі №№ 33, 35, 37, 39, 39а, 39б, 39в, 43, Рудный өткелі №№ 2-22, Яблочков көшесі №№ 1-37, Пролетарская көшесі тақ жағы №№ 13-27, жұп жағы №№ 14-74, А.Асқаров көшесі №№ 34, 34а, Октябрь көшесі №№ 43-48.
№ 43 сайлау учаскесі
Орталығы – № 23 орта мектеп, Н.Байтіленов көшесі, нөмірсіз.
8 шағынауданы №№ 14, 15, 16, А.Мангелдин көшесі №№ 34, 36, 36а, Н.Байтіленов көшесі № 35, А.Асқаров көшесі №№ 24, 26, 30, 32, 32а, Октябрь көшесі № 27.
№ 44 сайлау учаскесі
Орталығы – № 33 орта мектеп, Д.Құрманбеков көшесі, нөмірсіз.
Т.Айменов көшесі №№ 1, 61, 62, 64, 65, 65а, 66, 67, 67а, 68, 71, 74, 75, 77, 81, 83, 86, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, Б.Алпысбаев көшесі №№ 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 115, 117, 118, 121, 125, 127, М.Дулатов көшесі №№ 63, 65, 70, 73, 74, 75, 77, 79, 80-83, 86, 111, 111а-114а, 115, 116, 116а, 117, 117а, 117б, 118-154, Бауырластар көшесі, №№ 52-90, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 97-127, Т.Омарова көшесі №№ 57-192, Н.Хашимжанов көшесі №№ 4-80, Темірлан тас жолы №№ 46, 46а, 54, 3, 9, 10, 46б, Д.Құрманбеков көшесі №№ 32, 32а, 34 және жеке №№ 59-115 үйлер, Хамза көшесі №№ 63-110, А.Мицкевич көшесі №№ 1-67.
№ 45 сайлау учаскесі
Орталығы – "КазТрансгаз" Акционерлік Қоғамы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз.

Улица Кунбатыс №№ 51-106, улица Д.Рахымбергенова №№ 46-106, улица А.Чехова №№ 108-131, улица Макталы нечетная сторона №№ 57-115, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 78-122, улица Ш.Калдаякова № 129, проезд Запотоцкого №№ 47-97, тупик Автодорожный №№ 1-17, проезд Хлопковый №№ 3-21, проезд Ю.Ишанкулова №№ 1-19.
Избирательный участок № 46
Центр – Шымкентский территориальный социально – инновационный университет, улица Д.Курманбекова, № 4.
Проспект Абая №№ 33, 33а, улица Макталы четная сторона №№ 114-126, улица Московская №№ 86-104, улица Интернациональная №№ 101-125, улица Октябрьская №№ 56-64, улица Металлистов №№ 1-20, улица Землячка № 2, улица Хантаги №№ 3-19, улица Металлургов №№ 4-22, улица Физкультурников №№ 1-13, проезд Комсомольский №№ 1-23, улица Пролетарская нечетная сторона №№ 29-45.
Избирательный участок № 47
Центр – Средняя школа № 21, проспект Абая, № 13.
Улица Макталы четная сторона №№ 60-104, улица Московская №№ 46-81, улица Интернациональная нечетная сторона №№ 53-97, 97а, четная сторона №№ 60-100, 100а, улица П.Ерназарова нечетная сторона №№ 61-85, четная сторона №№ 32-62, 62а, улица Е.Молдабаева нечетная сторона №№ 59-105, четная сторона №№ 58-94, улица Зердели нечетная сторона №№ 53-75, 75а, четная сторона №№ 42-78, улица А.Матросова нечетная сторона №№ 1, 5, 51-53, четная сторона №№ 28-44, улица Бекет батыра № 2, нечетная сторона №№ 1-13, улица Добролюбова нечетная сторона №№ 45-81, четная сторона №№ 26-66, улица Абая нечетная сторона №№ 25-29, 29 а.
Избирательный участок № 48
Центр - Средняя школа № 26, улица Зердели, без номера.
От улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 162-170, улица Интернациональная нечетная сторона №№ 1-51, улица Зердели нечетная сторона №№ 3-25, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 32-76, проезд Строительный №№ 1-43, улица Запотоцкого №№ 2-46, улица Кунбатыс №№ 1-47, улица Д.Рахимбергенова №№ 1-45, улица А.Чехова нечетная сторона №№ 47-107, четная сторона №№ 22-106, улица Макталы № 1-56, улица Московская №№ 1-46, улица П.Ерназарова нечетная сторона № 1-33, четная сторона №№ 2-16, улица 1 Мая нечетная сторона №№ 37-45, улица Ш.Калдаякова нечетная сторона №№ 77а, 83-95, улица Е.Молдабаева №№ 1-28.
Избирательный участок № 49
Центр - Средняя школа № 42, улица Б.Алпысбаева, № 109.
Улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 172-256, улица Б.Алпысбаева нечетная сторона №№ 35-93, проезд Плеханова №№ 1-33, улица Т.Омаровой №№ 1-56, улица Хамзы №№ 1-60, улица Д.Бедного №№ 1-100, улица Бауырластар №№ 1-51, улица М.Дулатова №№ 1-60, улица Т.Айменова №№ 1-60, улица Алтын сака №№ 1-60, улица Усенова №№ 1-54, улица К.Тастанбекова №№ 1-25.
Избирательный участок № 50
Центр - Общежитие художественного колледжа, улица Ю.Гагарина, № 147.

Күнбатыс көшесі №№ 51-106, Д.Рахымбергенов көшесі №№ 46-106, А.Чехов көшесі №№ 108-131, Мақталы көшесі тақ жағы №№ 57-115, Б.Алпысбаев көшесі жұп жағы №№ 78-122, Ш.Қалдаяқов көшесі № 129, Запотоцкий өткелі №№ 47-97, Автодорожный тұйығы №№ 1-17, Мақталы өткелі №№ 3-21, Ю.Ишанқұлов өткелі №№ 1-19.
№ 46 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент аймақтық әлеуметтік-инновациялық университеті,
Д.Құрманбеков көшесі, № 4.
Абай даңғылы №№ 33, 33а, Мақталы көшесі жұп жағы №№ 114-126, Мәскеу көшесі №№ 86-104, Интернационал көшесі №№ 101-125, Октябрь көшесі №№ 56-64, Металлистер көшесі №№ 1-20, Землячка көшесі № 2, Хантағы көшесі №№ 3-19, Металлургтер көшесі №№ 4-22, Физкультурниктер көшесі №№ 1-13, Комсомол өткелі №№ 1-23, Пролетарская көшесі тақ жағы №№ 29-45.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы – № 21 орта мектеп, Абай даңғылы, № 13.
Мақталы көшесі жұп жағы №№ 60-104, Мәскеу көшесі №№ 46-81, Интернационал көшесі тақ жағы №№ 53-97, 97а, жұп жағы №№ 60-100,100а, П.Ерназаров көшесі тақ жағы №№ 61-85, жұп жағы №№ 32-62, 62а, Е.Молдабаев көшесі тақ жағы №№ 59-105, жұп жағы №№ 58- 94, Зерделі көшесі тақ жағы №№ 53-75, 75а, жұп жағы №№ 42-78, А.Матросов көшесі тақ жағы №№ 1, 5, 51-53, жұп жағы №№ 28-44, Бекет батыр көшесі № 2, тақ жағы №№ 1-13, Добролюбов көшесі тақ жағы №№ 45-81, жұп жағы №№ 26-66, Абай даңғылы тақ жағы №№ 25-29, 29а.
№ 48 сайлау учаскесі
Орталығы – № 26 орта мектеп, Зерделі көшесі, нөмірсіз.
Ю.Гагарин көшесі жұп жағы №№ 162-170, Интернационал көшесі тақ жағы №№ 1-51, Зерделі көшесі тақ жағы №№ 3-25, Б.Алпысбаев көшесі жұп жағы №№ 32-76, Строительный өткелі №№ 1-43, Запотоцкий көшесі №№ 2-46, Күнбатыс көшесі №№ 1-47, Д.Рахымбергенов көшесі №№ 1-45, А.Чехов көшесі тақ жағы №№ 47-107, жұп жағы №№ 22-106, Мақталы көшесі №№ 1-56, Мәскеу көшесі №№ 1-45, П.Ерназаров көшесі тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-16, 1 Мамыр көшесі тақ жағы №№ 37-45, Ш.Қалдаяқов көшесі тақ жағы №№ 77а, 83-95, Е.Молдабаев көшесі №№ 1-28.
№ 49 сайлау учаскесі
Орталығы – № 42 орта мектеп, Б.Алпысбаев көшесі, № 109.
Ю. Гагарин көшесі жұп жағы №№ 172-256, Б.Алпысбаев көшесі тақ жағы №№ 35-93, Плеханов өткелі №№ 1-33, Т.Омарова көшесі №№ 1-56, Хамза көшесі №№ 1-60, Д.Бедный көшесі №№ 1-100, Бауырластар көшесі №№ 1-51, М.Дулатов көшесі №№ 1-60, Т.Айменов көшесі №№ 1-60, Алтын сақа көшесі №№ 1-60, Үсенов көшесі №№ 1-54, К.Тастанбеков көшесі №№ 1-25.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы – Көркемсурет колледжінің жатақханасы, Ю.Гагарин көшесі, № 147.

Микрорайон "Коргасын – 2": улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 175-257, улица Покрышкина №№ 10-62, улица Римского-Корсакова №№ 1-60, улица Кожедуба №№ 1-8, улица Мамина – Сибиряка №№ 24-78, проезд Круговой №№ 33-44, улица Б.Алпысбаева нечетная сторона №№ 1-33.
Избирательный участок № 51
Центр - Детская музыкальная школа № 2, улица Б.Майлина, № 4.
Улица С.Халметова нечетная сторона №№ 33-95, четная сторона №№ 18-68, проезд С.Халметова №№ 15-104, улица Ибрагим ата №№ 50-59, улица Аяз би №№ 1-7, улица Шаумяна нечетная сторона № 9а, 11-79, четная сторона №№ 4/1, 4/2, 6-22, улица С.Халметова нечетная сторона №№ 1-9, 71, 75, 81, четная сторона №№ 2-24, 56, 74-78, улица Б.Майлина №№ 1-7, улица Д.Нурпеисовой №№ 1-8, улица А.Чехова №№ 1-20, проезд Коргасын четная сторона №№ 24-78, улица Тургенева нечетная сторона №№ 5-103, четная сторона №№ 10-104, проезд Кентау нечетная сторона №№ 1-23, 33, 47-51, четная сторона № 6-20, 26-30, 48-56, тупик Круговой нечетная сторона № 1-33, четная сторона № 2-42, проезд Круговой №№ 2/1-2/10, улица Б.Алпысбаева четная сторона № 10-24, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 159, 165-173, улица Покрышкина №№ 1-10, улица Римского-Корсакова №№ 1-10, улица Кожедуба №№ 1-6.
Избирательный участок № 52
Центр – Учебный корпус № 2 музыкального колледжа, улица А.Мангельдина, № 38.
Темирлановское шоссе №№ 1, 21, 22, 8 микрорайон №№ 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13, 17, 17а, 18.
Избирательный участок № 53
Центр – Детский сад "Тансулу", 8 микрорайон, улица Х.Мамытова без номера.
Избирательный участок № 54
Центр – Средняя школа № 4, улица Ш.Калдаякова, № 37
Улица Ш.Калдаякова № 35, улица 1 Мая №№ 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, улица Интернациональная четная сторона №№ 34-54, проспект Абая №№ 18, 20, 21, 22, 23, 26, улица Театральная № 31, 31 а, 35, улица Добролюбова нечетная сторона №№ 19-43, четная сторона №№ 20-24, улица Чапаева четная сторона №№ 26-40, нечетная сторона №№ 27-51, улица А.Матросова четная сторона №№ 14-26, нечетная сторона №№ 15-49, улица П.Ерназарова нечетная сторона №№ 35-59, четная сторона № 18-30, улица Е.Молдабаева №№ 29-57, улица Парижской Коммуны №№ 3-23.
Избирательный участок № 55
Центр – Детский сад № 55 "Самал", микрорайон "Самал-3", без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Алтын дала №№ 1-32, улица Нурлы жол №№ 1-32, улица С.Юсупова участки №№ 4432-6555, улица Алпамыс батыра №№ 1-57, улица Изгилик №№ 1-30, улица Естемес би №№ 1-98, улица Тауекел хана участки №№ 2687-3162, улица Мугалжар участки №№ 1235-1326, улица Жаныбек хана №№ 1-48, улица Актасты №№ 1-24, улица Терискей №№ 1-70, улица Талас №№ 1-15, улица Нур Жауган №№ 1-48, улица И.Байзакова №№ 1-50, улица Кобланды батыра №№ 1-80, улица Б.Момышулы участки №№ 2017-2881;

"Қорғасын-2" шағынауданы: Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 175-257, Покрышкин көшесі №№ 10-62, Римский-Корсаков көшесі №№ 1-60, Кожедуб көшесі №№ 1-8, Мамин-Сибиряк көшесі №№ 24-78, Круговой өткелі №№ 33-44, Б.Алпысбаев көшесі тақ жағы №№ 1-33.
№ 51 сайлау учаскесі
Орталығы – № 2 балалар саз мектебі, Б.Майлин көшесі, № 4.
С.Халметов көшесі тақ жағы №№ 33-95, жұп жағы №№ 18-68, С.Халметов өткелі №№ 15-104, Ибрагим ата көшесі №№ 50-59, Аяз би көшесі №№ 1-7, Шаумян көшесі тақ жағы №№ 9а, 11-79, жұп жағы №№ 4/1, 4/2, 6-22, С.Халметов көшесі тақ жағы №№ 1-9, 71, 75, 81, жұп жағы №№ 2-24, 56, 74-78, Б.Майлин көшесі №№ 1-7, Д.Нұрпейісова көшесі №№ 1-8, А.Чехов көшесі №№ 1-20, Қорғасын өткелі жұп жағы №№ 24-78, Тургенев көшесі тақ жағы №№ 5-103, жұп жағы №№ 10-104, Кентау өткелі тақ жағы №№ 1-23, 33, 47-51, жұп жағы №№ 6-20, 26-30, 48-56, Круговой тұйығы тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-42, Круговой өткелі №№ 2/1- 2/10, Б.Алпысбаев көшесі жұп жағы №№ 10-24, Ю.Гагарин көшесі №№ 159, 165-173, Покрышкин көшесі №№ 1-10, Римский-Корсаков көшесі №№ 1-10, Кожедуб көшесі, №№ 1-6.
№ 52 сайлау учаскесі
Орталығы – Саз колледжінің № 2 оқу корпусы, А.Мангелдин көшесі, № 38.
Темірлан тас жолы №№ 1, 21, 22, 8 шағынауданы №№ 1, 1а, 1г, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 10, 11, 12, 12а, 13, 17, 17а, 18
№ 53 сайлау учаскесі
Орталығы – "Таңсұлу" балабақшасы, 8 шағынауданы, Х.Мамытов көшесі, нөмірсіз.
№ 54 сайлау учаскесі
Орталығы – № 4 орта мектеп, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 37.
Ш.Қалдаяқов көшесі № 35, 1 Мамыр көшесі №№ 14, 14б, 16, 16а, 18, 20, 20а, 22, 22а, Интернационал көшесі жұп жағы №№ 34-54, Абай даңғылы №№ 18, 20, 21, 22, 23, 26, Театр көшесі №№ 31, 31а, 35, Добролюбов көшесі тақ жағы №№ 19-43, жұп жағы №№ 20-24, Чапаев көшесі жұп жағы №№ 26-40, тақ жағы №№ 27-51, А.Матросов көшесі жұп жағы №№ 14-26, тақ жағы №№ 15-49, П.Ерназаров көшесі тақ жағы №№ 35-59, жұп жағы №№ 18-30, Е.Молдабаев көшесі №№ 29-57, Париж Коммунасы көшесі №№ 3-23.
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы - № 55 "Самал" балабақшасы, "Самал-3" шағынауданы, нөмірсіз.
"Самал-3" шағынауданы: Алтын дала көшесі №№ 1-32, Нұрлы жол көшесі №№ 1-32, С.Юсупов көшесі №№ 4432-6555 учаскелері, Алпамыс батыр көшесі №№ 1-57, Ізгілік көшесі №№ 1-30, Естемес би көшесі №№ 1-98, Тәуекел хан көшесі №№ 2687-3162 учаскелері, Мұғалжар көшесі №№ 1235-1326 учаскелері, Жәнібек хан көшесі №№ 1-48, Ақтасты көшесі №№ 1-24, Теріскей көшесі №№ 1-70, Талас көшесі №№ 1-15, Нұр Жауған көшесі №№ 1-48, И.Байзақов көшесі №№ 1-50, Қобыланды батыр көшесі №№ 1-80, Б.Момышұлы көшесі №№ 2017-2881 учаскелері;

Микрорайон "Северо-Запад": участки №№ 2835-4137.
Избирательный участок № 56
Центр – Областной театр оперы и балета, улица А.Аскарова, № 45.
Проспект Республики №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, улица А.Аскарова №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, улица Пролетарская частные дома №№ 1-12, улица Кен кешу частные дома №№ 1-35, 37, улица А.Мангельдина частные дома №№ 1-16, улица Ш.Оспанова частные дома №№ 1-23, улица Н.Байтленова частные дома №№ 1-14, улица Ф.Уркумбаева частные дома №№ 1-26, улица Енбекши частные дома №№ 1-79, улица Колхозная частные дома №№ 1-35, проезд Колхозный частные дома №№ 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19, улица Х.Мамытова частные дома №№ 1-62, проезд Х.Мамытова частные дома №№ 1, 2, 2а, улица Кавалерийская нечетная сторона частные дома №№ 41-61.
Избирательный участок № 57
Центр – Колледж № 4, улица К.Жаркинбекова, № 13.
Проспект Республики №№ 46, 48, 50, улица Н.Исмаилова №№ 20, 22, 24, 26, 125, улица Байдукова №№ 11-89, проезд Мугалимдер №№ 1-20, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 5-65, улица А.Молдагуловой №№ 29, 33, 44, 46, частные дома №№ 35-78, улица Павлова №№ 2, 4, частные дома нечетная сторона №№ 3-11, 21, улица Конституции №№ 1-62, проезд Конституции №№ 1-19, улица Навои №№ 22-86, улица Нахимова №№ 2-30, улица Карасу №№ 2-82, улица Дарвина №№ 3-16, проезд Свинцевиков №№ 1-7.
Избирательный участок № 58
Центр – Средняя школа № 29, улица Ю.Гагарина, № 22.
Улица Ю.Гагарина №№ 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Избирательный участок № 59
Центр – Южно-Казахстанский колледж искусства и дизайна имени А.Кастеева, улица Ш.Калдаякова, № 30.
Улица Бородинская №№ 1-32, улица Пржевальского №№ 1-31, улица Калинина №№ 1-31а, улица Воронежская №№ 1-29, улица Ш.Калдаякова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, улица Данабулак №№ 1-37, улица Кремлевская №№ 10, 11, проспект Республики №№ 22, 24, 26, улица Нурлы ай №№ 1-25, улица Павлова дома по четной стороне.
Избирательный участок № 60
Центр - Академия языков, улица Ю.Гагарина, № 22а.
Улица Ш.Калдаякова №№ 1 б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, проспект Республики №№ 28, 30, 34, 36, 36 а, 38, 40, 42, 44, улица Ю.Гагарина №№ 14, 16, 36, улица Кремлевская № 2а.
Избирательный участок № 61
Центр – Комплекс "2030", улица 1 Мая, № 23.
Улица 1 Мая №№ 1, 1 а, 2, 4, 6, 8, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, улица Ю.Гагарина №№ 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, улица Театральная №№ 18, 20, 22, 22а, 24, 26, улица К.Жаркынбекова №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16 а, 17, 17 а, 18, 18 а, 20, 21, 23, улица Водопьянова нечетная сторона №№ 19-27, улица Женис №№ 2-18, 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, улица Конституции №№ 2-8, 3/1, 4а, 4/4, 6, 10, улица Ш.Калдаякова №№ 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, улица Кремлевская №№ 1, 1а, 3, улица В.Маяковского №№ 17, 19, улица Абая №№ 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
Избирательный участок № 62

"Солтүстік Батыс" шағынауданы: №№ 2835-4137 учаскелері.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық опера және балет театры, А.Асқаров көшесі, № 45.
Республика даңғылы №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, А.Асқаров көшесі №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, Пролетар көшесі №№ 1-12 жекеменшік үйлер, Кен кешу көшесі №№ 1-35, 37 жекеменшік үйлер, Ә.Мангелдин көшесі №№ 1-16 жекеменшік үйлер, Ш.Оспанов көшесі №№ 1-23 жекеменшік үйлер, Н.Байтіленов көшесі №№ 1-14 жекеменшік үйлер, Ф.Үркімбаев көшесі №№ 1-26 жекеменшік үйлер, Еңбекші көшесі №№ 1-79 жекеменшік үйлер, Колхоз көшесі №№ 1-35 жекеменшік үйлер, Колхоз өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19 жекеменшік үйлер, Х.Мамытов көшесі №№ 1-62 жекеменшік үйлер, Х.Мамытов өткелі №№ 1, 2, 2а жекеменшік үйлер, Кавалерия көшесі тақ жағы №№ 41-61 жекеменшік үйлер.
№ 57 сайлау учаскесі
Орталығы – № 4 колледж, Қ.Жарқынбеков көшесі, № 13.
Республика даңғылы №№ 46, 48, 50, Н.Исмайлов көшесі №№ 20, 22, 24, 26, 125, Байдуков көшесі №№ 11-89, Мұғалімдер көшесі №№ 1-20, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 5-65, Ә.Молдағұлова көшесі №№ 29, 33, 44, 46, жеке үйлер №№ 35-78, Павлов көшесі №№ 2, 4, жеке үйлер тақ жағы №№ 3-11, 21, Конституция көшесі №№ 1-62, Конституция өткелі №№ 1-19, Навои көшесі №№ 22-86, Нахимов көшесі №№ 2-30, Қарасу көшесі №№ 2-82, Дарвин өткелі №№ 3-16, Қорғасыншылар өткелі №№ 1-7.
№ 58 сайлау учаскесі
Орталығы – № 29 орта мектеп, Ю.Гагарин көшесі, № 22.
Ю. Гагарин көшесі №№ 18, 20, 24, 26, 28, 30, 30а, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
№ 59 сайлау учаскесі
Орталығы – Ә.Қастеев атындағы Оңтүстік Қазақстан өнер және дизайн колледжі, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 30.
Бородинская көшесі №№ 1-32, Пржевальский көшесі №№ 1-31, Калинин көшесі №№ 1-31а, Воронежская көшесі №№ 1-29, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, Данабұлақ көшесі №№ 1-37, Кремль көшесі №№ 10,11, Республика даңғылы №№ 22, 24, 26, Нұрлы ай көшесі №№ 1-25, Павлов көшесі жұп жағындағы үйлер.
№ 60 сайлау учаскесі
Орталығы – Тіл академиясы, Ю.Гагарин көшесі, № 22а.
Ш. Қалдаяқов көшесі №№ 1б, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Республика даңғылы №№ 28, 30, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, Ю.Гагарин көшесі №№ 14, 16, 36, Кремль көшесі № 2а.
№ 61 сайлау учаскесі
Орталығы – "2030" кешені, 1 Мамыр көшесі, № 23.
1 Мамыр көшесі №№ 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 3, 3а, 3б, 5, 5а, 5б, 9, 11, 11а, 13, 15, 15а, 17, Ю.Гагарин көшесі №№ 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, Театр көшесі №№ 18, 20, 22, 22а, 24, 26, Қ.Жарқынбеков көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 16а, 17, 17а, 18, 18а, 20, 21, 23, Водопьянов көшесі тақ жағы №№ 19-27, Жеңіс көшесі №№ 2-18, 3, 4а, 4/1, 4/2, 16а, 18а, 19, 19/1, 22, Конституция көшесі №№ 2-8, 3/1, 4а, 4/4, 6, 10, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 19, 21, 22, 23, 23а, 24, 26, 27, 28, 29, 31, Кремль көшесі №№ 1, 1а, 3, В.Маяковский көшесі №№ 17, 19, Абай даңғылы №№ 59, 61, 63, 63а, 65, 65а, 67.
№ 62 сайлау учаскесі

Центр – Колледж № 3, улица Гагарина, № 121.
Улица Ю.Гагарина №№ 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, улица Чапаева четная сторона № 2-18, улица 1 Мая 19, 21, 29, 35, проспект Абая №№ 10,12, 12а, 14, 15, 16, улица А.Матросова №№ 2, 3, 4, 6, улица Добролюбова №№ 1-19, улица Театральная №№ 21, 23, 25.
Избирательный участок № 63
Центр - Заводоуправление Открытого акционерного общества "Механический завод", проспект Абая, № 12а.
Проспект Абая №№ 3, 5, 7, 9, улица Ю.Гагарина №№ 137, 137а, 141, 141а, 143, 143а, 145, 147, 147а, улица Коргасын №№ 1-10, улица Тургенева №№ 1-8, 10, 13, улица С.Халметов №№ 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, улица Чапаева №№ 1 а, 2б, 2 в, проезд Водопьянова №№ 1 а, 1-18.
Избирательный участок № 64
Центр – Средняя школа № 5, улица В.Маяковского, № 16.
Улица Карасу №№ 1-31, улица Женис нечетная сторона №№ 1-19, улица Театральная № 1-16, улица Водопьянова №№ 1-14, улица М.Ломоносова №№ 2-12, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 101-117, проспект Абая №№ 2, 4-8.
Избирательный участок № 65
Центр - Средняя школа № 48, микрорайон "Казыгурт", улица К.Маркса, без номера.
Улица Бадам №№ 1-66, улица Бакшалы №№ 1-54, 54а, улица Тилеулес №№ 1-16, 16а, улица Айшыкты №№ 1-10, улица Бозарык №№ 1-15, улица Гулистан №№ 1-34, улица Каракат №№ 1-28, улица Мерке №№ 1-8, улица Улгили №№ 1-9, улица Курылыс №№ 1-55, улица Ермексу №№ 1-65, улица Теспе №№ 1-69, улица Е.Спатаева №№ 1-47, улица Озенше №№ 1-11, улица Кирпичная №№ 1-13, улица Кажымукана № 1-23.
Избирательный участок № 66
Центр – Средняя школа № 86, микрорайон "Казгурт", улица Акжар, без номера.
Микрорайон "Казгурт: улица Акжар №№ 1-132, улица Баянаул №№ 1-205, улица М.Габдуллина №№ 1-104, улица М.Толебаева №№ 1-106, улица Кызыл кум №№ 1-111, улица Бакытты №№ 1-78, улица С.Муканова №№ 1-136, улица Г.Мусрепова №№ 1-120, улица Орал №№ 1-110, улица Богенбай батыра №№ 1-136, улица Биржан сала №№ 1-98, улица К.Жандарбекова №№ 1-62, улица Н.Ондасынова №№ 1-98, улица Сураншы батыра №№ 1-47, улица Ш.Айманова №№ 1-80, улица Каратас №№ 1-70, улица А.Жубанова №№ 1-56, улица К.Байсеитовой №№ 1-56, улица Жулдыз №№ 31-60.
Избирательный участок № 67
Центр – Средняя школа № 54, микрорайон "Ынтымак", улица Туркестанская, без номера.
Микрорайон "Ынтымак": улица Туркестанская №№ 1-115, улица Баян-сулу №№ 1-44, 44а, улица Карасу №№ 1-40, 40а, улица Суйинбая №№ 2-17, улица К.Бакбаева №№ 1-19, улица Козы-корпеш №№ 1-14, улица Б.Алпысбаева №№ 1-20, улица Шокбытова №№ 1-12, улица Ташкентская №№ 1-45, улица Ж.Жабаева №№ 1-20, улица Д.Назарова №№ 2-36, улица Р.Кошкарбаева №№ 1-34, улица К.Муратова №№ 1-49, улица Б.Саттарханова №№ 1-17, улица Бейбитшилик №№ 1-34, улица Ирисметова №№ 1-41, 41а и дома без номеров новостройки "Вулканизация", Первой новостройки, Второй новостройки, Третьей новостройки, Четвертой новостройки, Пятой новостройки, новостройки "Лоток", новостройки "Косдиирмен".
Избирательный участок № 68
Центр – Средняя школа № 55, микрорайон "Турлан", проезд Школьный, без номера.
В участок входят микрорайон "Турлан", микрорайон "Жана Турлан" и микрорайон "Ынтымак-2" полностью.
Избирательный участок № 69
Центр – Старое здание средней школы № 53, микрорайон "Кызылжар", улица Ю.Гагарина, без номера.

Орталығы – № 3 колледж, Ю.Гагарин көшесі, № 121.
Ю.Гагарин көшесі №№ 88, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 122, 124, Чапаев көшесі жұп жағы №№ 2-18, 1 Мамыр көшесі №№ 19, 21, 29, 35, Абай даңғылы №№ 10, 12, 12а, 14, 15, 16, А.Матросов көшесі №№ 2, 3, 4, 6, Добролюбов көшесі №№ 1-19, Театр көшесі 21, 23, 25.
№ 63 сайлау учаскесі
Орталығы – "Механикалық зауыты" Ашық акционерлік қоғамы зауытының басқармасы, Абай даңғылы, № 12 а.
Абай даңғылы №№ 3, 5, 7, 9, Ю.Гагарин көшесі №№ 137, 137а, 141, 143, 147а, 143а, 147, 141а, 145, Қорғасын көшесі №№ 1-10, Тургенев көшесі №№ 1-8, 10,13, С.Халметов көшесі №№ 2, 4, 6, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 29, 30, 31, Чапаев көшесі №№ 1а, 2б, 2в, Водопьянов өткелі № 1а, 1-18.
№ 64 сайлау учаскесі
Орталығы – № 5 орта мектеп, В.Маяковский көшесі, № 16.
Қарасу көшесі №№ 1-31, Жеңіс көшесі тақ жағы №№ 1-19, Театр көшесі №№ 1-16, Водопьянов көшесі №№1-14, М.Ломоносов көшесі №№ 2-12, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 101-117, Абай даңғылы №№ 2-8.
№ 65 сайлау учаскесі
Орталығы – № 48 орта мектеп, "Қазығұрт" шағынауданы, К.Маркс көшесі, нөмірсіз.
Бадам көшесі №№ 1-66, Бақшалы көшесі №№ 1-54,54а, Тілеулес көшесі №№ 1-16, 16а, Айшықты көшесі №№ 1-10, Бозарық көшесі №№ 1-15, Гулистан көшесі №№ 1-34, Қарақат көшесі №№ 1-28, Меркенская көшесі №№ 1-8, Үлгілі көшесі №№ 1-9, Құрылыс көшесі №№ 1-55, Ермексу көшесі №№ 1-65, Теспе көшесі №№ 1-69, Е.Спатаев көшесі №№ 1-47, Өзенше көшесі №№ 1-11, Кірпіш көшесі №№ 1-13, Қажымұқан көшесі №№ 1-23.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы - № 86 орта мектеп, "Қазығұрт" шағынауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз.
"Қазығұрт" шағынауданы: Ақжар көшесі №№ 1-132, Баянауыл көшесі №№ 1-205, М.Ғабдуллин көшесі №№ 1-104, М.Төлебаев көшесі №№ 1-106, Қызылқұм көшесі №№ 1-111, Бақытты көшесі №№ 1-78, С.Мұқанов көшесі №№ 1-136, Ғ.Мүсірепов көшесі №№ 1-120, Орал көшесі №№ 1-110, Бөгенбай батыр көшесі №№ 1-136, Біржан сал көшесі №№ 1-98, К.Жандарбеков көшесі №№ 1-62, Н.Ондасынов көшесі №№ 1-98, Сұраншы батыр көшесі №№ 1-47, Ш.Айманов көшесі №№ 1-80, Қаратас көшесі №№ 1-70, А.Жұбанов көшесі №№ 1-56, К.Байсеитова көшесі №№ 1-56, Жұлдыз көшесі №№ 31-60.
№ 67 сайлау учаскесі
Орталығы - № 54 орта мектеп, "Ынтымақ" шағынауданы, Түркістан көшесі, нөмірсіз.
"Ынтымақ" шағынауданы: Түркістан көшесі №№ 1-115, Баян-сұлу көшесі №№ 1-44, 44а, Қарасу көшесі №№ 1-40, 40а, Сүйінбай көшесі №№ 2-17, Қ.Бақбаев көшесі №№ 1-19, Қозы-көрпеш көшесі №№ 1-14, Б.Алпысбаев көшесі №№ 1-20, Шоқбытов көшесі №№ 1-12, Ташкент көшесі №№ 1-45, Ж.Жабаев көшесі №№ 1-20, Д.Назаров көшесі №№ 2-36, Р.Қошқарбаев көшесі №№ 1-34, Қ.Мұратов көшесі №№ 1-49, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-17, Бейбітшілік көшесі №№ 1-34, Ирисметов көшесі №№ 1-41, 41а және "Вулканизация" жаңақұрылысы, Бірінші жаңақұрылыс, Екінші жаңақұрылыс, Үшінші жаңақұрылыс, Төртінші жаңақұрылыс, Бесінші жаңақұрылыс, "Лоток" жаңақұрылысы, "Қосдиірмен" жаңақұрылыстардың нөмірсіз үйлері.
№ 68 сайлау учаскесі
Орталығы – № 55 орта мектеп, "Тұрлан" шағынауданы, Школьная өткелі, нөмірсіз.
Учаскеге "Тұрлан" шағынауданы, "Жаңа Тұрлан" шағынауданы және "Ынтымак-2" шағынауданы толығымен кіреді.
№ 69 сайлау учаскесі
Орталығы - № 53 орта мектебінің ескі ғимараты, "Қызылжар" шағынауданы, Ю.Гагарин көшесі, нөмірсіз.

Улица Эрмат ата №№ 1-26, улица А.Махмудова №№ 1-47, 1 тупик №№ 1-12, улица Жиделибайсын №№ 1-40, 1 тупик №№ 1-18, улица Хамзы нечетная сторона №№ 1-41, 1 тупик №№ 1-18, 2 тупик №№ 1-17, Новостройка №№ 1-25, 1 тупик №№ 1-21, улица Киикжар №№ 1-20, улица Арыстанбаб №№ 1-21, улица Шардара №№ 50-100, улица Ташболатова №№ 62-87, улица Гулистан №№ 62-125, 1 тупик №№ 1-17, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 29-69, улица Бершинтобе №№ 63-131.
Избирательный участок № 70
Центр – Новое здание средней школы № 53, микрорайон "Кызылжар", улица А.Пайзахметова, без номера.
Улица Ю.Гагарина четная сторона №№ 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, улица Жусанды №№1-25, улица Достаскан №№ 1-26, улица Каратал №№ 1-25, улица Теректи №№ 1-25, улица К.Жумабекова №№ 1-23, улица О.Толеуова №№ 1-35, улица Набиева №№ 1-35, улица Карасу №№ 1-35, улица А.Пайзахметова №№ 30-110, улица Ходжимет ата №№ 21-40, 1 тупик №№ 1-8, 10-18, 2 тупик №№ 1-5, 20-23, улица Эрмат ата №№ 27-86, улица А.Махмудова №№ 48-72, улица Кикилова 52 дома без номеров, улица Жиделибайсын нечетная сторона №№ 41-69.
Избирательный участок № 71
Центр – Средняя школа № 56, микрорайон "Хатынкопр", улица Г.Гулама, № 37.
Улица Х.А.Яссауи №№ 1-49, улица Аль-Фараби №№ 101-160, улица М.Жумабаева №№ 1-50, улица Г.Гулама №№ 1-50, улица Айбека №№ 1-38, улица Балуан Шолака №№ 1-53, улица Арал №№ 1-51, улица Молодая Гвардия №№ 1-56, улица М.Толебаева №№ 1-160, улица С.Рахимова №№ 1-48, улица К.Алимбетова №№ 1-67, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-62, улица Б.Алимбекова №№ 1-61, улица И.Жансугирова №№ 1-64, улица М.Маметовой №№ 1-59, улица Б.Майлина №№ 1-68, улица Т.Бегельдинова №№ 1-64, улица Т.Айбергенова №№ 1-61.
Избирательной участок № 72
Центр – Средняя школа № 56, микрорайон "Хатынкопр", улица Г.Гулама, № 37.
Улица Х.А.Яссауи №№ 1-49, улица Аль-Фараби №№ 101-160, улица М.Жумабаева №№ 1-50, улица Г.Гулама №№ 1-50, улица Айбека №№ 1-38, улица Балуан Шолака №№ 1-53, улица Арал №№ 1-51, улица Молодая Гвардия №№ 1-56, улица М.Толебаева №№ 1-160, улица С.Рахимова №№ 1-48, улица К.Алимбетова №№ 1-67, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-62, улица Б.Алимбекова №№ 1-61, улица И.Жансугирова №№ 1-64, улица М.Маметовой №№ 1-59, улица Б.Майлина №№ 1-68, улица Т.Бегельдинова №№ 1-64, улица Т.Айбергенова №№ 1-61.
Избирательный участок № 73
Центр - Средняя школа № 51, микрорайон "Катын-Копр", улица К.Омишулы, без номера.
Микрорайон "Катын-Копр": улица К.Сатбаева №№ 1-85, улица К.Спатаева четная сторона №№ 2-128, улица С.Садыкулова №№ 29-95, улица Е.Молдабаева №№ 44-143, улица К.Даулова №№ 52-148, улица С.Сейфуллина №№ 1-44, улица М.Алиева №№ 1-27, улица Кокарал №№ 1-47, улица Акжелек № 1-26, улица Мырзашол №№ 1-136, Темирлановское шоссе четная сторона №№ 34-60, улица Аль-Фараби №№ 35-91, улица Бейбитшилик №№ 1-115, улица Низами № 1-85, улица Темиртау №№ 1-95, улица Амангельды №№ 1-24, улица А.Кабылбекова №№ 1-27.
Избирательный участок № 74

Эрмат ата көшесі №№ 1-26, А.Махмудов көшесі №№ 1-47, 1 тұйық №№ 1-12, Жиделібайсын көшесі №№ 1-40, 1 тұйық №№ 1-18, Хамза көшесі тақ жағы №№ 1-41, 1 тұйық №№ 1-18, 2 тұйық №№ 1-17, Жаңақұрылыс №№ 1-25, 1 тұйық №№ 1-21, Киікжар көшесі №№ 1-20, Арыстанбаб көшесі №№ 1-21, Шардара көшесі №№ 50-100, Ташболатов көшесі №№ 62-87, Гүлістан көшесі №№ 62-125, 1 тұйық №№ 1-17, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 29-69, Бершінтөбе көшесі №№ 63-131.
№ 70 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 53 орта мектебінің жаңа ғимараты, "Қызылжар" шағынауданы, А.Пайзахметов көшесі, нөмірсіз.
Ю.Гагарин көшесі жұп жағы №№ 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, Жусанды көшесі №№ 1-25, Достасқан көшесі №№ 1-26, Қаратал көшесі №№ 1-25, Теректі көшесі №№ 1-25, К.Жұмабеков көшесі №№ 1-23, О.Төлеуов көшесі №№ 1-35, Нәбиев көшесі №№ 1-35, Қарасу көшесі №№ 1-35, А.Пайзахметов көшесі №№ 30-110, Ходжимет ата көшесі №№ 21-40, 1 тұйық №№ 1-8, 10-18, 2 тұйық №№ 1-5, 20-23, Эрмат ата көшесі №№ 27-86, А.Махмудов көшесі №№ 48-72, Кикилов көшесі 52 нөмірсіз үйлер, Жиделібайсын көшесі тақ жағы №№ 41-69.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы – № 61 орта мектеп, "Ақтас" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Ақтас" шағынауданы, "Ақтас-2" тұрғын алабы, "Сауыршы" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 72 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 56 орта мектеп, "Қатынкөпір" шағынауданы, Ғ.Ғұлам көшесі, № 37.
Х.А.Яссауи көшесі №№ 1-49, Әл-Фараби көшесі №№ 101-160, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-50, Ғ.Ғұлам көшесі №№ 1-50, Айбек көшесі №№ 1-38, Балуан Шолақ көшесі №№ 1-53, Арал көшесі №№ 1-51, Жас гвардия көшесі №№ 1-56, М.Төлебаев көшесі №№ 1-160, С.Рахимов көшесі №№ 1-48, К.Әлімбетов көшесі №№ 1-67, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-62, Б.Әлімбеков көшесі №№ 1-61, І.Жансүгіров көшесі №№ 1-64, М.Маметова көшесі №№ 1-59, Б.Майлин көшесі №№ 1-68, Т.Бегелдинов көшесі №№ 1-64, Т.Айбергенов көшесі №№ 1-61.
№ 73 сайлау учаскесі
Орталығы – № 51 орта мектеп, "Қатынкөпір" шағынауданы, Қ.Өмішұлы көшесі, нөмірсіз.
"Қатынкөпір" шағынауданы: Қ.Сәтбаев көшесі №№ 1-85, Е.Сыпатаев көшесі жұп жағы №№ 2-128, С.Садықұлов көшесі №№ 29-95, Е.Молдабаев көшесі №№ 44-143, Қ.Дауылов көшесі №№ 52-148, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-44, М.Әлиев көшесі, №№ 1-27, Көкарал көшесі №№ 1-47, Ақжелек көшесі №№ 1-26, Мырзашөл көшесі №№ 1-136, Темірлан тас жолы жұп жағы №№ 34-60, Әл-Фараби көшесі №№ 35-91, Бейбітшілік көшесі №№ 1-115, Низами көшесі №№ 1-85, Теміртау көшесі №№ 1-95, Амангелді көшесі №№ 1-24, А.Қабылбеков көшесі №№ 1-27.
№ 74 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 52, микрорайон "Катынкопр", улица Аль-Фараби, № 102.
Микрорайон "Катынкопр": улица Аль-Фараби четная сторона №№ 2-92, улица М.Ауезова №№ 1-62, улица Бабыра №№ 1-110, улица К.Сарсенбаева №№ 1-73, улица Б.Онтаева №№ 1-65, улица А.Шаяхметова №№ 1-53, улица А.Жангельдина №№ 1-70, улица У.Юсупова №№ 1-165, улица Т.Токтарова №№ 1-50, улица О.Хайдарова №№ 1-21, улица Уржар №№ 1-44, улица М.Макатаева №№ 1-47, улица Кажымукана №№ 1-42, улица К.Азербаева №№ 1-21, улица Ш.Калдаякова №№ 1-24, улица Сыпырган ата нечетная сторона № 1-35, улица Ф.Куралбаева №№ 1-22.
Избирательный участок № 75
Центр - Средняя школа № 58, микрорайон "Кайтпас", улица Ы.Алтынсарина, без номера.
Микрорайон "Кайтпас": улица Алматы №№ 1-35, улица Кахармана №№ 1-119, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона №№ 1-23, улица Ш.Алиева №№ 1-36, улица С.Алибекова №№ 1-87, улица С.Амирбекова №№ 1-87, улица М.Жамауова №№ 1-92, улица Жас канат №№ 1-30, улица А.Жумабекова №№ 1-60, улица Коркем №№ 1-28, улица Ш.Кошерова №№ 1-74, улица Б. Момышулы №№ 1-48, улица Наурыз №№ 1-65, улица Нурмекен №№ 1-78, улица А.Тузелбаева №№ 1-36, улица Туран №№ 1-12 и дома без номеров, улица Ш.Уалиханова №№ 1-82, улица Шымыр №№ 1-60, улица Т.Рысқулова №№ 1-25, улица Арыстанбай №№ 1-17, улица Ж.Акбаева №№ 1-23, улица Ипподром №№ 1-24, улица Атамекен №№ 1-35, Академгородок 58 домов, улица Болашак №№ 1-35, улица Сарыжайлау №№ 1-45, улица Акжелкен №№ 1-36, улица Алтай №№ 1-43, улица Медеу №№ 1-32.
Избирательный участок № 76
Центр - Средняя школа № 59, микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, № 50.
Микрорайон "Акжайык": улица Сырым батыра №№ 1-170, улица Байысбай ата №№ 1-80, улица Козыбая №№ 81-130, улица Н.Оналбаева №№ 1-80, улица Шойман ажи №№ 81-140, улица А.Едилбаева четная сторона №№ 2-116, улица Жасасын №№ 1-12, улица Бердеша №№ 1-17, улица Карьерная №№ 1-25, улица Б.Искакова №№ 1-26, улица С.Исахова №№ 1-36, улица С.Серикбаева №№ 1-18, улица Омирзакова №№ 1-18, улица Косай баба №№ 1-25, улица Р.Айдапкелова №№ 1-33, улица Карабура аулие №№ 1-34, улица А.Арипова №№ 1-26, улица Изен №№ 1-32, улица Баганалы №№ 1-12, улица Балбырауын №№ 1-15, улица Бетеге №№ 1-13, улица Аулиетас №№ 1-24, улица Молшылык №№ 1-17, улица Жусан №№ 1-45, улица Байкара №№ 1-14, улица Кыргызбая дома без номеров.
Избирательный участок № 77
Центр - Средняя школа № 57, микрорайон "Бозарык", улица Свободы, без номера.
Микрорайон "Бозарык": улица Актерек №№ 1-25, улица Узбекская №№ 1-55, улица Свободы №№ 1-55, улица Манкент №№ 1-50, улица Мельничная №№ 1-20, улица Шадиабад №№ 1-30, улица Енбек №№ 1-55, улица Уста Махамат №№ 1-55, улица Ыкылас №№ 1-40, улица Улагат №№ 1-50 и дома 5 улиц без наименований.
Избирательный участок № 78
Центр - Здание передвижной механизировонной колонны № 21, микрорайон "Катынкопр", улица Аль-Фараби, без номера.
Микрорайон "Катынкопр": Темирлановское шоссе нечетная сторона №№ 1-33, улица Едиге батыра №№ 1-22, улица Достык №№ 1-13, улица Восход №№ 1-13, улица Темирлан №№ 1-22, улица Кызыл жулдыз №№ 1-19, улица Аль-Фараби №№ 1-19, улица Передвижной механизированной колонны № 49 №№ 1, 2 и 14 частных домов без номерации, Здание передвижной механизированной колонны № 21 №№ 1-16, улица Спатаева нечетная сторона №№ 1-23, улица Садыкулова №№ 1-28, улица Е.Молдабаева №№ 2-43, улица К.Даулова №№ 1-51, улица Шымкентская №№ 1-52, улица Г.Муратбаева №№ 1-84, улица Казакбаева №№ 1-20, улицы микрорайон "Агропром": улица Ак Баян, улица Алтын тобе, улица Бакконыс, улица Дермене, улица Жанадала, улица Мурагер, улица Новостройка.
Избирательный участок № 79
Центр - Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи, улица Металлистов, № 1б.
Шымкентская городская больница скорой медицинской помощи.
Избирательный участок № 80
Центр - Дом интернат для престарелых и инвалидов, улица М.Лермонтова, № 174.
Дом-интернат для престарелых и инвалидов.
Избирательный участок № 81
Центр – Средняя школа № 60, микрорайон "Жидели", улица Амангелды, без номера.

Орталығы – № 52 орта мектеп, "Қатынкөпір" шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, № 102.
"Қатынкөпір" шағынауданы: Әл-Фараби көшесі жұп жағы №№ 2-92, М.Әуезов көшесі №№ 1-62, Бабыр көшесі №№ 1-110, Қ.Сәрсенбаев көшесі №№ 1-73, Б.Оңтаев көшесі №№ 1-65, А.Шаяхметов көшесі №№ 1-53, Ә.Жангелдин көшесі №№ 1-70, У.Юсупов көшесі №№ 1-165, Т.Тоқтаров көшесі №№ 1-50, О.Хайдаров көшесі №№ 1-21, Үржар көшесі №№ 1-44, М.Мақатаев көшесі №№ 1-47, Қажымұқан көшесі №№ 1-42, К.Әзербаев көшесі №№1-21, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 1-24, Сыпырған ата көшесі тақ жағы №№ 1-35, Ф.Құралбаев көшесі №№ 1-22.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы - № 58 орта мектеп, "Қайтпас" шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз.
"Қайтпас" шағынауданы: Алматы көшесі №№ 1-35, Қаһарман көшесі №№ 1-119, Ы.Алтынсарин көшесі тақ жағы №№ 1-23, Ш.Алиев көшесі №№ 1-36, С.Әлібеков көшесі №№ 1-87, С.Әмірбеков көшесі №№ 1-87, М.Жамауов көшесі №№ 1-92, Жас қанат көшесі №№ 1-30, А.Жұмабекова көшесі №№ 1-60, Көркем көшесі №№ 1-28, Ш.Көшеров көшесі №№ 1-74, Б.Момышұлы көшесі №№ 1-48, Наурыз көшесі №№ 1-65, Нұрмекен көшесі №№ 1-78, Ә.Түзелбаев көшесі №№ 1-36, Тұран көшесі №№ 1-12 және нөмірсіз үйлер, Ш.Уалиханов көшесі №№ 1-82, Шымыр көшесі №№ 1-60, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-25, Арыстанбай көшесі №№ 1-17, Ж.Ақбаев көшесі №№ 1-23, Ипподром көшесі №№ 1-24, Атамекен көшесі №№ 1-35, Академқалашығы 58 үй, Болашақ көшесі №№ 1-35, Сарыжайлау көшесі №№ 1-45, Ақжелкен көшесі №№ 1-36, Алтай көшесі №№ 1-43, Медеу көшесі №№ 1-32.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы - № 59 орта мектеп, "Ақжайық" шағынауданы, Сырым батыр көшесі, № 50.
"Ақжайық" шағынауданы: Сырым батыр көшесі №№ 1-170, Байысбай ата көшесі №№ 1-80, Қозыбай көшесі №№ 81-130, Н.Оңалбаев көшесі №№ 1-80, Шойман әжі көшесі №№ 81-140, Ә.Еділбаев көшесі жұп жағы №№ 2-116, Жасасын көшесі №№ 1-12, Бердеш көшесі №№ 1-17, Карьерная көшесі №№ 1-25, Б.Искаков көшесі №№ 1-26, С.Исахов көшесі №№ 1-36, С.Серікбаев көшесі №№ 1-18, Өмірзақов көшесі №№ 1-18, Қосай баба көшесі №№ 1-25, Р.Айдапкелов көшесі №№ 1-33, Қарабура әулие көшесі №№ 1-34, А.Арипов көшесі №№ 1-26, Изен көшесі №№ 1-32, Бағаналы көшесі №№ 1-12, Балбырауын көшесі №№ 1-15, Бетеге көшесі №№ 1-13, Әулиетас көшесі №№ 1-24, Молшылық көшесі №№ 1-17, Жусан көшесі №№ 1-45, Байқара көшесі №№ 1-14, Қырғызбай көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы - № 57 орта мектеп, "Бозарық" шағынауданы, Свобода көшесі, нөмірсіз.
"Бозарық" шағынауданы: Ақтерек көшесі №№ 1-25, Өзбек көшесі №№ 1-55, Свобода көшесі №№ 1-55, Манкент көшесі №№ 1-50, Мельничная көшесі №№ 1-20, Шадиабад көшесі №№ 1-30, Еңбек көшесі №№ 1-55, Уста Махамат көшесі №№ 1-55, Ықылас көшесі №№ 1-40, Ұлағат көшесі №№ 1-50 және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 78 сайлау учаскесі
Орталығы – № 21 Жылжымалы механикаландырылған калоннаның ғимараты, "Қатынкөпір" шағынауданы, Әл-Фараби көшесі, нөмірсіз.
"Қатынкөпір" шағынауданы: Темірлан тас жолы тақ жағы №№ 1-33, Едіге батыр көшесі №№ 1-22, Достық көшесі №№ 1-13, Восход көшесі №№ 1-13, Темірлан көшесі №№ 1-22, Қызыл жұлдыз көшесі №№ 1-19, Әл-Фараби көшесі №№ 1-19, № 49 Жылжымалы механикалдандырылған калоннаның ғимараты № 1 және нөмірсіз 14 жеке үй, № 21 Жылжымалы механикаландырылған калоннаның ғимараты көшесі №№ 1-16, Е.Сыпатаев көшесі тақ жағы №№ 1-23, С.Садықұлов көшесі №№ 1-28, Е.Молдабаев көшесі №№ 2-43, Қ.Дауылов көшесі №№ 1-51, Шымкент көшесі №№ 1-52, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-84, Қазақбаев көшесі №№ 1-20, Агропром шағынауданы: Ақ Баян көшесі, Алтын төбе көшесі, Баққоныс көшесі, Дермене көшесі, Жаңадала көшесі, Мұрагер көшесі, Жаңақұрылыс көшесі.
№ 79 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық жедел жәрдем ауруханасы, Металлистер көшесі, № 1б.
Шымкент қалалық жедел жәрдем ауруханасы.
№ 80 сайлау учаскесі
Орталығы – Қарттар мен мүгедектер интернат-үйі, М.Лермонтов көшесі, № 174.
Қарттар мен мүгедектер интернат-үйі.
№ 81 сайлау учаскесі
Орталығы - № 60 орта мектеп, "Жиделі" шағынауданы, Амангелді көшесі, нөмірсіз.

Микрорайон "Жидели": улица Ж.Жабаева №№ 1-16, улица Турдалиева №№ 1-27, улица У.Беркинбаева №№ 1-25, улица М.Ауезова №№ 1-21, улица К.Кыдырбаева №№ 1-8, улица А.Серикбаева №№ 1-16, улица С.Сейфуллина №№ 1-33, улица Б.Момиша №№ 1-53, улица Амангелды №№ 1-57, улица Абая №№ 1-57, улица М.Маметовой №№ 1-27, МТФ № 1-17, Первая новостройка №№ 1-20, Вторая новостройка №№ 1-19, Третья новостройка №№ 1-27, улица Бирлик №№ 1-50, улица Баксай №№ 1-30, улица Бозжусан №№ 1-20, улица Аккурай №№ 1-25, улица Темирши №№ 1-15, улица Акжулдыз №№ 1-20.
Избирательный участок № 82
Центр – Южно-Казахстанский государственный университет им.М.Ауэзова, корпус № 9, улица М.Х.Дулати, № 198.
Улица С.Азима №№ 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, проезд Вахрушева №№ 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, проезд Атамекен №№ 3, 5, 6, 7, 8, улица Верещагина №№ 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, проезд Гаршина №№ 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, улица М.Х.Дулати №№ 131-207, улица С.Жандосова №№ 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, улица Казыбек би №№ 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, улица Курмангазы №№ 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100-110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130,132,134, 136,138, 140, 170, проезд Лихачева №№ 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17,18,19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, проезд К.Маркса №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, проезд Меркурия №№ 1/20, 2/8, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, улица Молда Мұса Байзақұлы №№ 3, 4, 5, 7, 10, 16, улица Г.Орманова №№ 12, 14, 15, 18, 20, улица Д.Сарыкулова №№ 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2, улица Т.Тажибаева №№ 1/1, 1/3, 1/4, 1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31, 2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, проезд Химиков №№ 5, 6, 8, улица Ж.Шаймерденова №№ 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
Избирательный участок № 83

"Жиделі" шағынауданы: Ж.Жабаев көшесі №№ 1-16, Тұрдалиев көшесі №№ 1-27, Ұ.Беркінбаев көшесі №№ 1-25, М.Әуезов көшесі №№ 1-21, Қ.Қыдырбаев көшесі №№ 1-8, А.Серікбаев көшесі №№ 1-16, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-33, Б.Момыш көшесі №№ 1-53, Амангелді көшесі №№ 1-57, Абай көшесі №№ 1-57, М.Мәметова көшесі №№ 1-27, МТФ №№ 1-17, Бірінші жаңақұрылыс №№ 1-20, Екінші жаңақұрылыс №№ 1-19, Үшінші жаңақұрылыс №№ 1-27, Бірлік көшесі №№ 1-50, Бақсай көшесі №№ 1-30, Бозжусан көшесі №№ 1-20, Аққурай көшесі №№ 1-25, Темірші көшесі №№ 1-15, Ақжұлдыз көшесі №№ 1-20.
№ 82 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінің № 9 корпусы, М.Х.Дулати көшесі, № 198.
С.Әзім көшесі №№ 1, 2/2, 2/4, 2/6, 2/10, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 106, Вахрушев өткелі №№ 1/3, 1/5, 1/7, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, Атамекен өткелі №№ 3, 5, 6, 7, 8, Верещагин көшесі №№ 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13/2, 14/2, 15, 16, 17/1, 17/2, 20, 22, 23, 23а, 24, 26, 28, 30, 30а, Гаршин өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 16, 17, М.Х.Дулати көшесі №№ 131-207, С.Жандосов көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/9-1, 1/9-2, 1/9-3, 1/9-4, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/10, 5а, 12, 14/1, 14/2, 17, 17а, 19/2-3а, 20, 21, 21/1, 22/1, 22/2, 22/3, 23, 25, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, Қазыбек би көшесі №№ 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 195а, 197, 199, 203, Құрманғазы көшесі №№ 1, 2, 11, 21, 25, 29, 31, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100-110, 112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 170, Лихачев өткелі №№ 1, 1/3, 3, 3/2, 4/2, 6, 6/2, 6/3, 6/4, 8/1, 8/3, 9, 9а, 9/2, 10, 10/4, 12, 12/2, 12/3, 12/4, 13/4, 15а, 15б, 15/4, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, К.Маркс өткелі №№ 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 19, 20, 21, 22, Меркурий өткелі №№ 1/20, 2/8, 2/10, 2/12, 2/14, 2/16, 2/18, 2/20, 2/22, 2/24, Молда Мұса Байзақұлы көшесі №№ 3, 4, 5, 7, 10, 16, Ғ.Орманов көшесі №№ 12, 14, 15, 18, 20, Д.Сарықұлов көшесі №№ 1/3, 1/5, 2/4, 2/6, 2/8, 2/10, 2/10-1, 11, 15, 18, 20/2, 21, 22, 24, 25/4, 26, 29/3, 34, 36, 38, 40, 44/2, Т.Тәжібаев көшесі №№ 1/1, 1/3, 1/4, 1/5, 1/5-2, 1/5-4, 1/6-2, 1/7-1, 1/7-2, 1/9, 1/9-3, 1/9-4, 1/11-1, 1/11-2, 1/13, 1/15, 1/17, 1/17-1, 1/17-2, 1/19а, 1/19-1, 1/19-2, 1/19-3, 1/21, 1/23, 1/25, 1/31, 2, 2/2, 2/4, 2/4-1, 2/4-3, 2/10, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 31, Химиктер өткелі №№ 5, 6, 8, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 130, 132, 134, 136, 138, 144, 146, 150, 152, 154, 155, 156, 160, 162, 164, 166, 168, 170-227, 255.
№ 83 сайлау учаскесі

Центр – Школа-гимназия № 1 имени А.Пушкина, улица К.Рыскулбекова, № 12.
Улица А.Алимбетова №№ 45б, 45в, улица А.Байтурсынова №№ 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 58в, 60, 68а, улица Желтоксан №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 и дома без номеров, улица Мадели кожа № 48а, улица Г.Иляева №№ 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, улица А.Жилкишиева №№ 19, 21 и дома без номеров, проспект Д.Кунаева № 13, 31, 36а, 36б, 36в, 38, 38б, 63 и 6 домов без номеров, улица Курмангазы №№ 58, 74, 74а, 76, 76а, улица Н.Турекулова №№ 4, 13а, улица Ж.Шаймерденова №№ 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
Избирательный участок № 84
Центр – Шымкентский медицинский колледж, улица А.Жилкишиева, № 43.
Улица А.Алимбетова №№ 46-53, улица М.Дулати №№ 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, улица Жас гвардия №№ 1-25, улица Желтоксан №№ 21-33, 44-56, улица А.Жылкышиева №№ 16-47, улица Казыбек би №№ 47, 49, 51, проезд Кенкоше №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, проезд Короленко №№ 1-12, улица Курмангазы №№ 2-56, 70-72, 78, улица М.Маметовой №№ 1-25, улица Мадели кожа №№ 63-75, улица Перова №№ 1-22, проезд Руставели №№ 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, улица Т.Тажибаева №№ 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, улица Толстого №№ 1-13, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 8–28, нечетная сторона №№ 17-33, улица Ш.Уалиханова №№ 1–26, улица Циолковского №№ 1-43, улица Ж.Шаймерденова, четная сторона №№ 20-34, 46-128, нечетная сторона №№ 43–169, улица М.Шолохова №№ 1–14.
Избирательный участок № 85
Центр – Областная школа-интернат № 1, улица Г.Орманова, № 13а.
Проезд Аманжолова №№ 1-28, улица С.Асанова №№ 4-6, улица Бирлик №№ 1-38, улица Верещагина, нечетная сторона №№ 35-71, улица Диваева №№ 107-129, проезд Жаз №№ 1-11, улица С.Жандосова №№ 1-12, 32-59, улица Казыбек би №№ 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180, 196, 198/2, 200, улица Г.Орманова, №№ 20, 20а, 23, 45, улица Ж.Ташенева нечетная сторона №№ 145-159, четная сторона №№ 148-166, улица Т.Тажибаева №№ 33, 35, 47, 49, 51, 53, 55.
Избирательный участок № 86
Центр – Общая средняя школа № 62 имени Н.Торекулова, микрорайон "Туркестан", без номера.
В участок входят микрорайон "Туркестан" полностью, микрорайон "Отрар" (Нижний) №№ 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1.
Избирательный участок № 87
Центр – "Казахско-Турецкий лицей для мальчиков № 1", улица Ж.Адырбекова № 135.
Улица Ж.Адырбекова №№ 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165 улица С.Асанова №№ 7-84, улица С.Азима нечетная сторона №№ 39-85, четная сторона №№ 42-118, улица Верещагина четная сторона №№ 44-82, улица Диваева №№ 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, улица С.Жандосова № 66, 66-а, улица Известия №№ 1-46, улица Т.Орынбаева № 158, улица Рыскулова №№ 1, 2, 3, 4, 6, улица Ж.Ташенева №№ 123-146, улица Т.Тажибаева нечетная сторона №№ 57-151,четная сторона №№ 64-144, улица Ш.Уалиханова, частные дома нечетная сторона №№ 59-133, улица М.Шолохова №№ 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
Избирательный участок № 88
Центр - Шымкентская вспомогательная школа-интернат, улица М.Маметовой, № 95.

Орталығы – А.С.Пушкин атындағы № 1 мектеп-гимназиясы, Қ.Рысқұлбеков көшесі, № 12.
А.Әлімбетов көшесі №№ 45б, 45в, А.Байтұрсынов көшесі №№ 17а, 19, 22, 24, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 48, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 58в, 60, 68а, Желтоқсан көшесі №№ 8, 9, 13, 15, 26, 32, 38, 40, 42 және нөмірсіз үйлер, Мәделі қожа көшесі № 48а, Ғ.Іляев көшесі №№ 29, 31, 33, 35, 35а, 37, 45, 45а, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 19, 21 және нөмірсіз үйлер, Д.Қонаев даңғылы №№ 13, 31, 36а, 36б, 36в, 38, 38б, 63 және нөмірсіз 6 үй, Құрманғазы көшесі №№ 58, 74, 74а, 76, 76а, Н.Төреқұлов көшесі №№ 4, 13а, Ж.Шәймерденов көшесі №№ 17, 27, 29, 31, 31а, 33, 35, 37.
№ 84 сайлау учаскесі
Орталығы – "Шымкент медицина колледжі", Ә.Жылқышиев көшесі, № 43.
А.Әлімбетов көшесі №№ 46-53, М.Х.Дулати көшесі №№ 35-57, 63, 69, 71-109, 113-125, Жас гвардия көшесі №№ 1-25, Желтоқсан көшесі №№ 21-33, 44-56, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 16-47, Қазыбек би көшесі №№ 47, 49, 51, Кеңкөше өткелі №№ 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, Короленко өткелі №№ 1-12, Құрманғазы көшесі №№ 2-56, 70-72, 78, М.Мәметова көшесі №№ 1-25, Мәделі қожа көшесі №№ 63-75, В.Перов көшесі №№ 1-22, Ш.Руставели өткелі №№ 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 18-39, Т.Тәжібаев көшесі №№ 2, 4, 8, 10, 18, 20, 22, 24, Толстой көшесі №№ 1-13, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 8–28, тақ жағы №№ 17-33, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-26, К.Циолковский көшесі №№ 1-43, Ж.Шәймерденов көшесі жұп жағы №№ 20-34, 46-128, тақ жағы №№ 43-169, М.Шолохов көшесі №№ 1-14.
№ 85 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық № 1 мектеп-интернат, Ғ.Орманов көшесі, № 13а.
Аманжолов өткелі №№ 1-28, С.Асанов көшесі №№ 4-6, Бірлік көшесі №№ 1-38, Верещагин көшесі тақ жағы №№ 35-71, А.Диваев көшесі №№ 107-129, Жаз өткелі №№ 1-11, С.Жандосов көшесі №№ 1-12, 32-59, Қазыбек би көшесі №№ 116, 118, 120, 124/1, 126, 138, 144, 146, 148, 150, 150/1, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 178, 180, 196, 198/2, 200, Ғ.Орманов көшесі №№20, 20а, 23, 45, Ж.Тәшенев көшесінің тақ жағы №№ 145-159, жұп жағы №№ 148-166, Т.Тәжібаев көшесі №№ 33, 35, 47, 49, 51, 53, 55.
№ 86 сайлау учаскесі
Орталығы – Н.Төреқұлов атындағы № 62 жалпы орта мектеп, "Түркістан" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Түркістан" шағынауданы толығымен кіреді және "Отырар" шағынауданы (Төменгі) №№ 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/1а, 14, 15, 15/1 үйлері.
№ 87 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақ-Түрік ер балалар лицейі, Ж.Адырбеков көшесі, № 135.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 125, 133, 135, 137, 141, 145, 147, 149, 153, 155, 155а, 159, 165 С.Асанов көшесі №№ 7-84, С.Әзім көшесі тақ жағы №№ 39-85, жұп жағы №№ 42-118, Верещагин көшесі жұп жағы №№ 44-82, А.Диваев көшесі №№ 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 134, С.Жандосов көшесі №№ 66, 66а, Известия көшесі №№ 1-46, Т.Орынбаев көшесі № 158, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, Ж.Ташенев көшесі №№ 123-146, Т.Тәжібаев көшесі тақ жағы №№ 57-151, жұп жағы №№ 64-144, Ш.Уәлиханов көшесі жеке үйлер тақ жағы №№ 59-133, М.Шолохов көшесі №№ 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71а, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 116, 116а, 118, 120, 122, 124, 128.
№ 88 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қосалқы мектеп-интернаты, М.Мәметова көшесі, № 95.

Улица Ж.Адырбекова №№ 115, 117, улица С.Асанова №№ 1-3, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 36-74, нечетная сторона №№ 71-95, улица Диваева нечетная сторона №№ 41-105, четная сторона №№ 96-110, улица М.Дулати четная сторона №№ 64-134, улица Жас гвардияшылар №№ 30–105, улица Казыбек би №№ 56-135, проезд Кызыл арык №№ 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, проезд С.Лазо №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13,15, улица М.Маметовой №№ 29–136, улица Мадели кожа, нечетная сторона №№ 65–151, четная сторона №№ 50-74, проезд Мусорского №№ 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, улица Т.Орынбаева №№ 95, 99, 103, 107, 109, 111,124, 128,129, улица Перова №№ 23 – 93, улица М.Сапарбаева №№ 48-60, улица Ж.Ташенева №№ 108-112, улица Т.Тажибаева №№ 26-62, улица Н.Торекулова №№ 35-43, 49-59, проезд Уркер №№ 1, 2, 3, 4, 7, улица Ш.Уалиханова, нечетная сторона №№ 23-57, четная сторона №№ 28-100, улица Циолковского №№ 44–63, проезд Т.Шевченко №№ 1 -15, улица М.Шолохова №№ 11-46.
Избирательный участок № 89
Центр – Лицей № 9 имени О.Жолдасбекова, улица Казыбек би, № 40.
Улица Ж.Адырбекова №№ 39, 43-61, 61а, проезд Алматы № 4, улица Бекет-батыра №№ 2-33, проезд Грибоедова №№ 2 – 20, улица Диваева №№ 12, 18, 19, 23-37, улица М.Дулати №№ 32, 36-62, улица Желтоксан №№ 55, 57, 67, 71а, 82, 84, 86, 86а, 88, 92, 94, 96, 98, улица А.Жилкишиева №№ 38-52, улица Г.Иляева №№ 65-116, улица Казыбек би №№ 36, 40, 42, проезд Красина №№ 1–24, проезд Р.Люксембург №№ 1а, 2, 3, 6, 8, проезд Одесский №№ 1, 2, 5, 7, 41, 45, 47, 51, 53, 61, 65, улица Т.Орынбаева №№ 31-59, проезд Радищева №№ 3, 4, 6, 7, 8, 11, улица Ж.Ташенева №№ 28-63, проспект Тауке хана №№ 41-53, 61, 61а-65, улица Н.Торекулова №№ 22, 24, 34, 36, 37, 39, 40, 43, улица Толстого №№ 26, 28, 33а, 34, 37, 38, 40 45,46, 47,49,50, проезд Орал №№ 1, 6, 7, 8, 9.
Избирательный участок № 90
Центр – Средняя школа № 14 имени Айбека, улица Диваева, № 46.
Улица Ж.Адырбекова №№ 67, 71, 73а, 75, 77, 93, 95, 99, 109, улица Алимбетова №№ 66, 78, 80, 82, 84, 88, 89, 90,101, 103, 105, 107, 111, 113, проезд Бау-бақша №№ 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, проезд Гайдара №№ 3, 3а, 4, 4а, проезд Герцена №№ 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, проезд Демобилизованных №№ 2а, 3, 4а, 5, 6, 8, 11, 12, улица Диваева №№ 36, 38, 42а, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 92, улица Желтоксан №№ 77, 83, 83а, 85, 89, 91, 95-109, проезд Кызылординский №№ 3-10, улица Мадели кожа №№ 78-88, 92-98, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 118а, 120а, 122, 124, 126, улица Т.Орынбаева №№ 67, 71, 73, 74, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, улица Пахомова №№ 1, 8, 9, 9а, 13, 15, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39а, 43, 45, 47, 47а, 49, улица М.Сапарбаева №№ 73-79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, улица Майдантал №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 84а, проезд Соңғы №№ 1, 5, 7, 9, 13, улица Ж.Ташенева №№ 67-73, 76-82, 84-89, 91-96, 99, 101а, 101б, улица Толстого №№ 42-52, 53, 54, 58, 62, 64, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 68а, 69, 71-76, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, улица Н.Турекулова №№ 54, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 85, 88, 88/2, 89, 92, 94, 96, улица Циолковского №№ 49, 51, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-95, проезд Т.Шевченко №№ 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 56, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Избирательный участок № 91
Центр – Областной центр культуры и народного творчества, улица Т.Орынбаева, № 21а.
Улица Ж.Адырбекова №№ 3, 3а, 5-21, 29, 29а, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, проезд Балхашский №№ 1/2, 1/42, /2, 3, 4/1, 9, 11/1, 11/2, улица Диваева №№ 5, 6, улица Казыбек би №№ 6, 12, 18, 30, 32а, улица Майлы кожа №№ 1, 13, 13а, 17, 18, 20, 43, улица И.Есенберлина №№ 8, 37/4, 39а, 39/3, 45, 51, 52, 53, 53а, 61, 67, улица Т.Орынбаева №№ 3, 5, 8, 11/13, 12а, 16, 21, 30, 36, улица Ж.Ташенева №№ 8, 12, 10/18, проспект Тауке хана №№ 64, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 98, 100, улица Толе би №№ 5, 7, улица Туркестанская №№ 42, 95,103,105, улица Турысова № 56.
Избирательный участок № 92
Центр - Средняя школа № 86, микрорайон "Казыгурт", улица Акжар, без номера.

Ж.Адырбеков көшесі №№ 115, 117, С.Асанов көшесі №№ 1-3, А.Әлімбетов көшесі жұп жағы №№ 36-74, тақ жағы №№ 71-95, А.Диваев көшесі тақ жағы №№ 41-105, жұп жағы №№ 96-110, М.Х.Дулати көшесі жұп жағы №№ 64-134, Жас гвардияшылар көшесі №№ 30-105, Қазыбек би көшесі №№ 56 -135, Қызыл арық өткелі №№ 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, С.Лазо өткелі №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, М.Мәметова көшесі №№ 29-136, Мәделі қожа көшесі тақ жағы №№ 65–151, жұп жағы №№ 50-74, Мусорский өткелі №№ 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 11, Т.Орынбаев көшесі №№ 95, 99, 103, 107, 109, 111, 124, 128, 129, В.Перов көшесі №№ 23–93, М.Сапарбаев көшесі №№ 48-60, Ж.Ташенев көшесі №№ 108-112, Т.Тәжібаев көшесі №№ 26-62, Н.Төреқұлов көшесі №№ 35-43, 49-59, Үркер өткелі №№ 1, 2, 3, 4, 7, Ш.Уәлиханов көшесі тақ жағы №№ 23-57, жұп жағы №№ 28-100, К.Циолковский көшесі №№ 44–63, Т.Шевченко өткелі №№ 1-15, М.Шолохов көшесі №№ 11-46.
№ 89 сайлау учаскесі
Орталығы – О.Жолдасбеков атындағы № 9 лицей, Қазыбек би көшесі, № 40.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 39, 43-61, 61а, Алматы өткелі № 4, Бекет-батыр көшесі №№ 2-33, Грибоедов өткелі №№ 2-20, А.Диваев көшесі №№ 12, 18, 19, 23-37, М.Х.Дулати көшесі №№ 32, 36-62, Желтоқсан көшесі №№ 55, 57, 67, 71а, 82, 84, 86, 86а, 88, 92, 94, 96, 98, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 38-52, Ғ.Іляев көшесі №№ 65-116, Қазыбек би көшесі №№ 36, 40, 42, Красин өткелі №№ 1–24, Р.Люксембург өткелі №№ 1а, 2, 3, 6, 8, Одесса өткелі №№ 1, 2, 5, 7, 41, 45, 47, 51, 53, 61, 65, Т.Орынбаев көшесі №№ 31-59, Радищев өткелі №№ 3, 4, 6, 7, 8, 11, Ж.Ташенев көшесі №№ 28-63, Тәуке хан даңғылы №№ 41-53, 61, 61а-65, Н.Төреқұлов көшесі №№ 22, 24, 34, 36, 37, 39, 40, 43, Толстой көшесі №№ 26, 28, 33а, 34, 37, 38, 40, 45, 46, 47, 49, 50, Орал өткелі №№ 1, 6, 7, 8, 9.
№ 90 сайлау учаскесі
Орталығы – Айбек атындағы №14 орта мектеп, А.Диваев көшесі, № 46.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 67, 71, 73а, 75, 77, 93, 95, 99, 109, А.Әлімбетов көшесі №№ 66, 78, 80, 82, 84, 88, 89, 90, 101, 103, 105, 107, 111, 113, Бау-бакша өткелі №№ 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, Гайдар өткелі №№ 3, 3а, 4, 4а; Герцен өткелі №№ 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, Демобилизованных өткелі №№ 2а, 3, 4а, 5, 6, 8, 11, 12, А.Диваев көшесі №№ 36, 38, 42а, 44, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 76, 92, Желтоқсан көшесі №№ 77, 83, 83а, 85, 89, 91, 95-109, Кызылорда өткелі №№ 3-10, Мәделі қожа көшесі №№ 78-88, 92-98, 104, 108, 110, 112, 114, 118, 118а, 120а, 122, 124, 126, Т.Орынбаев көшесі №№ 67, 71, 73, 74, 75, 76/1, 76/2, 76/3, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, Пахомов көшесі №№ 1, 8, 9, 9а, 13, 15, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39а, 43, 45, 47, 47а, 49, М.Сапарбаев көшесі №№ 73-79, 81, 83, 87, 89, 91, 93, Майдантал көшесі №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 13, 14, 84а, Соңғы өткелі №№ 1, 5, 7, 9, 13, Ж.Ташенев көшесі №№ 67-73, 76-82, 84-89, 91-96, 99, 101а, 101б, Толстой көшесі №№ 42-52, 53, 54, 58, 62, 64, 66, 66/1, 66/2, 66/3, 68а, 69, 71-76, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 87, 89, Н.Төреқұлов көшесі №№ 54, 57, 60, 61, 62, 64, 65, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 85, 88, 88/2, 89, 92, 94, 96, К.Циолковский көшесі №№ 49, 51, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71-95, Т.Шевченко өткелі №№ 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 56, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
№ 91 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық мәдениет және халықтық шығармашылық орталығы, Т.Орынбаев көшесі, № 21а.
Ж.Адырбеков көшесі №№ 3, 3а, 5-21, 29, 29а, 31, 33, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, Балқаш өткелі №№ 1/2, 1/4, 2/2, 3, 4/1, 9, 11/1, 11/2, А.Диваев көшесі №№ 5, 6, Қазыбек би көшесі №№ 6,12,18, 30, 32а, Майлы қожа көшесі №№ 1,13,13а, 17, 18, 20,43, І.Есенберлин көшесі №№ 8, 37/4, 39а, 39/3, 45, 51, 52, 53, 53а, 61, 67, Т.Орынбаев көшесі №№ 3, 5, 8, 11/13, 12а, 16, 21, 30, 36, Ж.Ташенев көшесі №№ 8, 10, 12, 18, Тәуке хан даңғылы №№ 64, 70, 72, 74, 76, 88, 90, 92, 98, 100, Төле би көшесі №№ 5, 7, Түркістан көшесі №№ 42, 95, 103, 105, С.Тұрысов көшесі № 56.
№ 92 сайлау учаскесі
Орталығы – № 86 орта мектеп, "Қазығұрт" шағынауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз.

Микрорайон "Казыгурт": улица Талгар №№ 1-83, улица Кызыл Жар №№ 1-87, улица Шуакты №№ 1-89, улица Жана базар №№ 1-80, улица Акмешит №№ 1-76, улица Карааспан №№ 1-144, улица К.Жандарбекова №№ 63-190, улица Жастар №№ 1-36, улица Туркестанская №№ 1-85, улица С.Торайгырова №№ 1-42, улица Акан сери №№ 1-36, улица Ордабасы №№ 1-98, улица Жуманова №№ 1-10, улица Ш.Уалиханова №№ 1-40, улица Лесхозная №№ 1-37, улица Жибек жолы №№ 1-61, улица Отрар №№ 10-42.
Избирательный участок № 93
Центр – Средняя школа № 11 имени А.Навои, улица Турысова, № 17.
Улица Айтеке би, 2 переулок №№ 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Детский тупик №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, улица Ирек №№ 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, улица Кисык №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, тупик Кисык №№ 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, улица Кокандская №№ 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, улица Бостандык №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, улица Бостандык 1 тупик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, улица Бостандык, 2 тупик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, улица Бостандык 3 тупик №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, улица Бостандык 4 тупик №№ 2, 3, 4, 5, 7, 10, улица Бостандық 6 тупик №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, улица Бостандық 7 тупик №№ 1-17, улица Бостандық 8 тупик №№ 1, 2, 4, 9, 11, 12, улица Токаева №№ 14, 14б, 16, 22, тупик Токаева №№ 11, 23, улица С.Турысова №№ 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, улица Узбекская №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, улица Узбекская 1 переулок №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, улица Узбекская 2 переулок №№ 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, улица Хаят №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, улица Шымкентская №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60.
Избирательный участок № 94
Центр – Южно-Казахстанский государственный университет имени М.Ауезова, главный корпус, проспект Тауке хана, № 5.

"Қазығұрт" шағынауданы: Талғар көшесі №№ 1-83, Қызылжар көшесі №№ 1-87, Шуақты көшесі №№ 1-89, Жаңабазар көшесі №№ 1-80, Ақмешіт көшесі №№ 1-76, Қараспан көшесі №№ 1-144, Қ.Жандарбеков көшесі №№ 63-190, Жастар көшесі №№ 1-36, Түркістан көшесі №№ 1-85, С.Торайғыров көшесі №№ 1-42, Ақан сері көшесі №№ 1-36, Ордабасы көшесі №№ 1-98, Жұманов көшесі, №№ 1-10, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 1-40, Лесхоз көшесі №№ 1-37, Жібек жолы көшесі №№ 1-61, Отырар көшесі №№ 10-42.
№ 93 сайлау учаскесі
Орталығы – А.Науаи атындағы №11 орта мектеп, С.Тұрысов көшесі, № 17.
Әйтеке би көшесі 2 өткел №№ 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 15, 17, 18, Детский тұйығы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, Ирек көшесі №№ 1, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8,10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, Қисық көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, Қисық тұйығы №№ 1, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, Қоқанд көшесі №№ 2, 3, 3а, 4, 5, 6а, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, Бостандық көшесі №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12а, 13, 14, 15, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 81, 83, 85, 89, Бостандық көшесі 1 тұйық №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 14, Бостандық көшесі 2 тұйық №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 49, 51, Бостандық көшесі 3 тұйық №№ 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, Бостандық көшесі 4 тұйық №№ 2,3,4,5,7,10, Бостандық көшесі 6 тұйық №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14, Бостандық көшесі 7 өткел №№ 1-17, Бостандық көшесі 8 тұйық №№ 1, 2, 4, 9, 11, 12, Тоқаев көшесі №№ 14, 14б, 16, 22, Тоқаев тұйығы №№ 11, 23, С.Тұрысов көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 12а, 14, 16, 18, 20,22, 26, 26в, 26г, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 44, Өзбек көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 27, 29, 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, Өзбек көшесі 1 өткел №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, Өзбек көшесі 2 өткел №№ 2, 3, 3а, 3б, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, Хаят көшесі №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 33, 36, 38, 40, 42, 44, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, Шымкент көшесі №№ 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 33, 34, 36, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60.
№ 94 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті - бас ғимараты, Тәуке хан даңғылы, № 5.

Улица А.Байтурсынова №№ 15а, 15б, 17б, улица Желтоксан №№ 20, 24, улица А.Жылкышиева №№ 4, 6, 6а, улица Г.Иляева №№ 12, 17, 21, 25а, улица К.Рыскулбекова №№ 2, 4, 6, 8, проспект Тауке хана № 5.
Избирательный участок № 95
Центр – Южно – Казахстанский Государственный педагогический институт, улица А.Байтурсынова, № 13
Избирательный участок № 96
Центр – проспект Тауке хана, № 2а
Избирательный участок № 97
Центр – Гимназия № 8 имени М.Х.Дулати, улица Казыбек би, № 29.
Улица М.Х.Дулати №№ 2, 6, 8, улица И.Есенберлина №№ 9, 13, 13а, улица Г.Иляева №№ 64, 66, улица Казыбек би №№ 13, 29, улица А.Пушкина №№ 9, 13, проспект Тауке хана №№ 32, 37, 60, 62, улица Токаева №№ 10а, 12, 14, 16, 18, 23, улица Туркестанская, №№ 14, 16, 20, улица С.Турысова №№ 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, улица С.Турысова 1-тупик №№ 1, 1а, 1б, 2, 4, улица С.Турысова 4 - тупик №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, улица Узбекская №№ 40, 40а, 49, 49а.
Избирательный участок № 98
Центр – Колледж № 5, улица Туркестанская, № 2а.
Площадь Аль-Фараби №№ 1а, 3а, улица Дехканская № 2, улица Туркестанская №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/5, 2/6, 2/6а, 2/7.
Избирательный участок № 99
Центр - Учебный центр имени Б.Момышулы Министерства внутренних дел Республики Казахстан, улица Ж.Адырбекова, № 139а.
Микрорайон Отрар (Верхний): многоэтажные дома №№ 38, 40, 41, 42, 42/1, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 59, 60, частные дома №№ 18, 33, 34, 39, 50, 55, 70, 83, 100, 111, 113 и дома без номеров, улица О.Жанибекова дома без номеров.
Избирательный участок № 100
Центр – Школа-лицей № 7 имени К.Спатаева, проспект Республики, № 3
Площадь Аль-Фараби, № 2, 4, проспект Бейбитшилик, №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, проспект Б.Момышулы №№ 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, проспект Республики № 1.
Избирательный участок № 101
Центр – Семейно-врачебная амбулатория "Айқап", микрорайон "Айқап", улица Парниковая, № 35,
В участок входят микрорайон "Айқап" полностью и дома 351 квартала.
Избирательный участок № 102
Центр – Школа - гимназия № 20 имени Г.Титова, проспект Республики, № 9.
Улица А.Аскарова №№ 1, 3, 5, 7, 9, улица Т.Айбергенова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, проезд Т.Айбергенова №№ 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, площадь Аль-Фараби № 10, проспект Республики №№ 11, 13.
Избирательный участок № 103
Центр – Средняя школа № 17 имени М.Лермонтова, улица Володарского, № 15.
Улица Володарского №№ 17, 21, 23, 25, улица Ерманова № 8, проспект Кабанбай-батыра №№ 1, 5, 5-а, 7, 7-а, 9, 9а, 9б, 11а, 11б, 13, 13а, 17, улица Сапак датка №№ 19, 21, 23.
Избирательный участок № 104
Центр –Технический колледж, улица Жастар, № 2.

А.Байтұрсынов көшесі №№ 15а, 15б, 17б, Желтоқсан көшесі №№ 20, 24, Ә.Жылқышиев көшесі №№ 4, 6, 6а, Ғ.Іляев көшесі №№ 12, 17, 21, 25а, Қ.Рысқұлбеков көшесі №№ 2, 4, 6, 8, Тәуке хан даңғылы № 5.
№ 95 сайлау учаскесі
Орталығы – Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік педагогикалық институты, А.Байтұрсынов көшесі, № 13.
№ 96 сайлау учаскесі
Орталығы – Тәуке хан даңғылы, № 2а.
№ 97 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Х.Дулати атындағы № 8 гимназия, Қазыбек би көшесі, № 29.
М.Х.Дулати көшесі №№ 2, 6, 8, І.Есенберлин көшесі №№ 9, 13, 13а, Ғ.Іляев көшесі №№ 64, 66, Қазыбек би көшесі №№ 13, 29, А.С.Пушкин көшесі №№ 9, 13, Тәуке хан даңғылы №№ 32, 37, 60, 62, Тоқаев көшесі №№ 10а, 12, 14, 16, 18, 23, Түркістан көшесі №№ 14, 16, 20, С.Тұрысов көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 51а, С.Тұрысов көшесі 1 тұйық №№ 1, 1а, 1б, 2, 4, С.Тұрысов көшесі 4 тұйық №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 9, Өзбек көшесі №№ 40, 40а, 49, 49а.
№ 98 сайлау учаскесі
Орталығы – № 5 колледж, Түркістан көшесі, № 2а.
Әл-Фараби алаңы №№ 1а, 3а, Дехкан көшесі № 2, Түркістан көшесі №№ 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/4а, 2/5, 2/6, 2/6а, 2/7.
№ 99 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігінің Б.Момышұлы атындағы оқу орталығы (М.Мәметова атындағы №35 орта мектеп), Ж.Адырбеков көшесі, № 139а.
Жоғарғы Отырар шағынауданы: көпқабатты №№ 38, 40, 41, 42, 42/1, 43, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58/1, 58/2, 59, 60, жеке үйлер №№ 18, 33, 34, 39, 50, 55, 70, 83, 100, 111, 113 және нөмірсіз үйлер, Ө.Жәнібеков көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 100 сайлау учаскесі
Орталығы – Қ.Спатаев атындағы № 7 мектеп-лицей, Республика даңғылы, № 3.
Әл-Фараби алаңы №№ 2, 4, Бейбітшілік даңғылы №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 6а, 8, 8а, Б.Момышұлы даңғылы №№ 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 9а, Республика даңғылы № 1.
№ 101 сайлау учаскесі
Орталығы – "Айқап" отбасылық дәрігерлік амбулаториясы, "Айқап" шағынауданы, Парниковая көшесі, № 35.
Учаскеге "Айқап" шағынауданы толығымен және 351 орам үйлері кіреді.
№ 102 сайлау учаскесі
Орталығы – Г.Титов атындағы № 20 мектеп-гимназиясы, Республика даңғылы, № 9.
А.Асқаров көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, Т.Айбергенов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7б, 8, 10, Т.Айбергенов өткелі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, Әл-Фараби алаңы № 10, Республика даңғылы №№ 11,13.
№ 103 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Ю.Лермонтов атындағы № 17 орта мектеп, Володарский көшесі, № 15.
Володарский көшесі №№ 17, 21, 23, 25, Ж.Ерманов көшесі № 8, Қабанбай батыр даңғылы №№ 1, 5, 5а, 7, 7а, 9, 9а, 9б, 11а, 11б, 13, 13а, 17, Сапақ датқа көшесі №№ 19, 21, 23.
№ 104 сайлау учаскесі
Орталығы – Техникалық колледж, Жастар көшесі, № 2.

Улица Анарова №№ 8, 8а, 10, 10а, 10б, улица Жастык №№ 4, 6, 8, проспект Кабанбай батыра №№ 3, 2, 2а, 2б, 6, 8, 10,10а, 10б, 12,14, 16, 18, 24, 1-ая Зеленая балка №№ 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15, 16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143,145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369, 373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, улица Шыганак №№ 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, проезд Спортивный №№ 3а, 4/3, 7/3, 7/4,7/6.
Избирательный участок № 105
Центр – Средняя школа № 19 имени У.Жанибекова, улица Т.Алимкулова, № 14.
Улица Т.Алимкулова №№ 2, 4, 6, 7а, 8, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 38, улица Казахстанская правда №№ 2/2, 4/1, 4/3, 3/1, 6/1, 6/3, 6/4, 10/3, 5/1, 10/2, 7/2, 12/2, 12/3, 12/1, 11/1, 14/2, 9/2, 16/2, 13/1, 15/1, 18/1, 18/2, 13/2, 15/2, 22/4, 20/1, 22/1, 24/1, 17/2, 19/3, 19/2, 21/1, 26/2, 26/1, 23, 49/2, 46/1, 9/3, 14/1, 20/2, 17/1, 19/1, 46/2, улица Кошкар-ата №№ 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23а, 25, 27, 29, 30,31, 32, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/2, 36, 41, 41/1, 41/3, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73,74,75, 77,78,79, 79а, 80,81, 81а, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 94, 95, 96, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 109, 109а, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125, 125а, 127, 128, 129, 130,131,132, улица Таннуры №№ 90, 96, 96/2, 96/4, 98, 98а, 102, 104, 104/2, 106, 106а, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 107, 105, 110, 110а, 110б, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 113, 113/1, 113/5, 114, 114/в, 114а, 115, 115/2, 116, 116в, 117, 117а, 118, улица Толеби №№ 12, 12а, 12б.
Избирательный участок № 106
Центр – Казахстанский университет Дружбы народов, улица Толеби, № 32.
Улица Т.Алимкулова №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, проезд Т.Алимкулова №№ 23,25, улица Бекетти №№ 70, 72, 74, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 100, 110, 108, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 124, 126, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 150, 156, 158, 160, 162, 165, 169, 172, 173, 174, 178, 180, 183, 184,186, 188, 189, 192, 194, 196, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 217, 218, 220, 224, 227, 228, 230, 231, 233, 234, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 252, 256, 262, 263, 268, 269, 272, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 293, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 310, 311, 313, 317, 318, 319, 320, 324, 327, 329, 330, 333, 334, 338, 339, 345, 350, 354, 356, 357, 358, 360, 361, 365, 366, 367, 368, 369, 379, 383, 384, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 400, 404, 406, 409, 415, 421, 423, 426, 427, 428, улица Проектная № 5, улица Толеби №№ 14,16, 20, 22, 24, 30, 32а, 34.
Избирательный участок № 107

А.Анаров көшесі №№ 8, 8а, 10, 10а, 10б, Жастық көшесі №№ 4, 6, 8, Қабанбай батыр даңғылы №№ 3, 2, 2а, 2б, 6, 8, 10, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 24, 1-ші Көксай №№ 1а, 1б, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 12а, 15, 16, 19, 22а, 23, 24, 27, 29, 32, 33, 34, 37, 37а, 39, 43, 47, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 141, 141а, 141б, 143, 145, 147, 147а, 149, 149а, 151, 153, 157, 161, 304, 308, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 321, 322, 322а, 324, 326, 326а, 328, 330, 340, 365, 369, 373, 377, 377а, 387, 387а, 389, 389а, 391, 393, 407, 412а, 413, 415, 417, 419, 421, 421а, 425, 427, 428, 429, 431, 432, 434, 436, 436а, 442, 444, 444а, 471, 473, 477, 481, 481а, 483, 484, 485, 489, 493, 494, 495, 497, 499, 500, 501, 503, 505, 509, 513, 517, 519, 521, Шығанақ көшесі №№ 1, 1а, 2, 2а, 11, 13а, 15, 21, 23, 23а, 25, 25а, 27, 29, 31, 31а, 31б, 31в, 33, 33а, 34, 34а, 35а, 35б, 45, 45а, 47, 49, 51, 57, 57а, Спорт өткелі №№ 3а, 4/3, 7/3, 7/4,7/6.
№ 105 сайлау учаскесі
Орталығы – Ө.Жәнібеков атындағы № 19 орта мектеп, Т.Әлімқұлов көшесі, № 14.
Т.Әлімқұлов көшесі №№ 2, 4, 6, 7а, 8, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 34, 34а, 36, 38, Казахстанская правда көшесі №№ 2/2, 4/1, 4/3, 3/1, 6/1, 6/3, 6/4, 10/3, 5/1, 10/2, 7/2, 12/2, 12/3, 12/1, 11/1, 14/2, 9/2, 16/2, 13/1, 15/1, 18/1, 18/2, 13/2, 15/2, 22/4, 20/1, 22/1, 24/1, 17/2, 19/3, 19/2, 21/1, 26/2, 26/1, 23, 49/2, 46/1, 9/3, 14/1, 20/2, 17/1, 19/1, 46/2, Қошқарата көшесі №№ 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23а, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/2, 36, 41, 41/1, 41/3, 42, 43, 44, 44/1, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 79а, 80, 81, 81а, 82, 83, 83а, 83б, 84, 85, 86, 87, 87а, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 94, 95, 96, 98, 99, 99а,100, 101, 102, 102а, 103, 104, 105, 105а, 106, 106а, 107, 108, 109, 109а, 111, 112, 113, 114, 115, 115а, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125, 125а, 127, 128, 129, 130, 131, 132, Таңнұры көшесі №№ 90, 96, 96/2, 96/4, 98, 98а, 102, 104, 104/2, 106, 106а, 108, 108/1, 108/2, 108/3, 107, 105, 110, 110а, 110б,112, 112/1, 112/2, 112/3, 113, 113/1, 113/5, 114, 114в, 114а, 115, 115/2, 116, 116в, 117, 117а, 118, Төлеби көшесі №№ 12, 12а, 12б.
№ 106 сайлау учаскесі
Орталығы – Қазақстан халықтар Достығы университеті, Төлеби көшесі, № 32.
Т.Әлімқұлов көшесі №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 21, 23, Т.Әлімқұлов өткелі №№ 23, 25, Бекетті көшесі №№ 70, 72, 74, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 100, 110, 108, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 122, 124, 126, 132, 135, 136, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 147, 150, 156, 158, 160, 162, 165, 169, 172, 173, 174, 178, 180, 183, 184, 186, 188, 189, 192, 194, 196, 201, 205, 207, 211, 215, 216, 217, 218, 220, 224, 227, 228, 230, 231, 233, 234, 241, 242, 243, 245, 247, 249, 252, 256, 262, 263, 268, 269, 272, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 282, 283, 284, 288, 289, 293, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 310, 311, 313, 317, 318, 319, 320, 324, 327, 329, 330, 333, 334, 338, 339, 345, 350, 354, 356, 357, 358, 360, 361, 365, 366, 367, 368, 369, 379, 383, 384, 387, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 400, 404, 406, 409, 415, 421, 423, 426, 427, 428, Проектная көшесі № 5, Төлеби көшесі №№ 14, 16, 20, 22, 24, 30, 32а, 34.
№ 107 сайлау учаскесі

Центр – Средняя школа № 18 имени Ш.Уалиханова, проспект Республики, № 39б.
Улица Ю.Гагарина №№ 6, 8, улица Жангелдина №№ 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, улица А.Молдагуловой № 6а, проспект Республики №№ 35, 37, 39, 41, 41а.
Избирательный участок № 108
Центр – Школа-гимназия № 45, улица Ш.Калдаякова, № 1.
Улица Жангелдина №№ 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, улица Ш.Қалдаякова № 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5, проспект Республики №№ 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31.
Избирательный участок № 109
Центр – Школа-лицей № 15 имени Д.Менделеева, проспект Республики, без номера.
Улица Т.Айбергенова №№ 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, улица А.Жангелдина №№ 8, 8а, проспект Республики №№ 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
Избирательный участок № 110
Центр – Южно-Казахстанская Государственная фармацевтическая академия, площадь Аль-Фараби, № 1.
Площадь Аль-Фараби №№ 5а, 7, 9, улица Жангелдина №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а,13а, улица Хаят №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 21-49.
Избирательный участок № 111
Центр – Шымкентская городская комплексная специализированная детско-юношеская спортивная школа олимпийского резерва № 1, улица А.Жангелдина, № 13а.
Улица Амангелды №№ 7-72, улица Айтеке би № 9, улица Бостандық №№ 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, улица А.Жангелдина №№ 2, 2а, улица Ш.Калдаякова № 1а, микрорайон "Қарасу" №№ 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 и 1 дом без номера, тупик Кызыл аскер №№ 1–10, улица 8 Марта № 20, улица Милицейская №№ 1-42, улица Пугачева №№ 1-10, улица Хаят №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Шымкентская №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
Избирательный участок № 112
Центр – Школа-гимназия № 64 имени Ж.Аймаутова, микрорайон "Карасу", без номера.
Улица Айтеке би №№ 59, 61, 63, улица Ерназарова №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, переулок Ерназарова №№ 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, улица Казахстанская №№ 3, 4, 4а, 5, 9, 11, микрорайон "Карасу" №№ 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, улица 8 Марта №№ 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, улица Ш.Рашидова №№ 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 и 2 дома без номеров.
Избирательный участок № 113
Центр – Администрация рынка "Самал", микрорайон "Самал-1", улица Т.Рыскулова, № 162.
Проспект Б.Момышулы четная сторона №№ 68-154, улица Керимше четная сторона №№ 62-106, улица Бейбарыс султана №№ 3-86, улица Шиели №№ 1-59, улица Алмалы №№ 2-64, улица Шабдалы №№ 1-84, улица Жангакты №№ 1-95, улица А.Мересьева №№ 2-28, улица Кашурникова №№ 15-100, улица М.Жалиля №№ 1-86, улица Черкасова №№ 1-86, улица С.Юллаева №№ 4-85, улица Постышева нечетная сторона №№ 3-91, улица Шардаринская №№ 1-18, улица Железникова №№ 1-27.
Избирательный участок № 114
Центр – Центр досуга молодежи, улица Жангельдина, №17.

Орталығы – Ш.Уәлиханов атындағы № 18 орта мектеп, Республика даңғылы, № 39б.
Ю.Гагарин көшесі №№ 6, 8, Жангелдин көшесі №№ 16, 16а, 16б, 16в, 18, 20, 20а, 22, 22а, 26, 28, 30, 32, Ә.Молдағұлова көшесі № 6а, Республика даңғылы №№ 35, 37, 39, 41, 41а.
№ 108 сайлау учаскесі
Орталығы – № 45 мектеп-гимназиясы, Ш.Қалдаяқов көшесі, № 1.
Жангелдин көшесі №№ 10, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 14, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 1/1, 1/3, 1/5, 2/5, 4/5, 4а/5, Республика даңғылы №№ 21, 21а, 23, 23а, 25, 25а, 25б, 25г, 25д, 27, 29, 31.
№ 109 сайлау учаскесі
Орталығы – Д.Менделеев атындағы № 15 мектеп-лицей, Республика даңғылы, нөмірсіз.
Т.Айбергенов көшесі №№ 1а, 1б, 1г, 5а, 5б, 5в, Ә.Жангелдин көшесі №№ 8, 8а, Республика даңғылы №№ 15, 15а, 17, 17а, 19, 19а, 19б.
№ 110 сайлау учаскесі
Орталығы – Оңтүстік Қазақстан Мемлекеттік фармацевтикалық академиясы, Әл-Фараби алаңы, № 1.
Әл-Фараби алаңы №№ 5а, 7, 9, Ә.Жангелдин көшесі №№ 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 9а, 13а, Хаят көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 9а, 21-49.
№ 111 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық № 1 олимпиада резервін дайындайтын балалар мен жасөспірімдердің кешенді мамандандырылған спорт мектебі, Ә.Жангелдин көшесі, № 13а.
Амангелді көшесі №№ 7-72, Әйтеке би көшесі № 9, Бостандық көшесі №№ 52, 52а, 54, 56, 56а, 58, 58а, 62, 68, 70, 72, 74, 74а, 76, 78, 82, 82/1, Ә.Жангелдин көшесі №№ 2, 2а, Ш.Қалдаяқов көшесі № 1а, "Қарасу" шағынауданы №№ 1, 3, 3а, 4а, 4б, 12, 13, 14, 45, 46, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 82, 83, 84, 85, 106, 111 және 1 нөмірсіз үй, Қызыл әскер тұйығы №№ 1-10, 8 Наурыз көшесі № 20, Милиция көшесі №№ 1-42, Е.Пугачев көшесі №№ 1-10, Хаят көшесі №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Шымкент көшесі №№ 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39а, 41, 43, 45, 47, 49, 55.
№ 112 сайлау учаскесі
Орталығы – Ж.Аймауытов атындағы № 64 мектеп-гимназиясы, "Қарасу" шағынауданы, нөмірсіз.
Әйтеке би көшесі №№ 59, 61, 63, М.Ерназаров көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10а, М.Ерназаров өткелі №№ 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, Казахстанская көшесі №№ 3, 4, 4а, 5, 9, 11, "Қарасу" шағынауданы №№ 1а, 8, 9, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 36, 39, 40, 43, 47, 48, 65, 66, 67, 69, 70, 78, 109, 110, 8 Наурыз көшесі №№ 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 37, 37а, 39, 41, 43, 49, 51, Ш.Рашидов көшесі №№ 4-10, 13, 13а, 15, 15а, 26 және 2 нөмірсіз үй.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы – "Самал" базарының әкімшілігі, "Самал-1" шағынауданы, Т.Рысқұлов көшесі, № 162.
Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы №№ 68-154, Керімше көшесі жұп жағы №№ 62-106, Бейбарыс сұлтан көшесі №№ 3-86, Шиелі көшесі №№ 1-59, Алмалы көшесі №№ 2-64, Шабдалы көшесі №№ 1-84, Жаңғақты көшесі №№ 1-95, А.Мересьев көшесі №№ 2-28, Кашурников көшесі №№ 15-100, М.Жалил көшесі №№ 1-86, Черкасов көшесі №№ 1-86, С.Юллаев көшесі №№ 4-85, Постышев көшесі тақ жағы №№ 3-91, Шардара көшесі №№ 1-18, Железников көшесі №№ 1-27.
№ 114 сайлау учаскесі
Орталығы – Жастардың уақытын тиімді ұйымдастыру орталығы, Ә.Жангелдин көшесі, № 17.

Улица Жангелдина № 24а, улица Заводская № 7, улица А.Молдагуловой №№ 2, 4, 4а, 6, 6(вставка), 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15-а, 17, 19, 25, улица Ш.Рашидова №№ 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, проспект Республики №№ 43а, 45.
Избирательный участок № 115
Центр – Школа-интернат № 12 имени М.Тасовой, улица Сапак датка № 6.
Улица Айтеке би №№ 2, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 8в, 10, 14, 16, 18, 18а, 26, 28, 30, 24, 26а, 28а, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/10а, 30/11, 30/12, 30/13, 30/14, 30/15, 30/16, 30/17, 30/18, 30/19, 30/21, 30/22, 32, улица Володарского №№ 2, 2а, 2б, 2в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Ерманова №№ 3, 5, 7, 11а, 13, 13а, улица Сапак датка №№ 1, 2а, 3, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, проезд Сапақ датка №№ 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 13а.
Избирательный участок № 116
Центр – Средняя школа № 22 имени Коркыт-ата, улица Быковского, № 54.
Улица Артельная №№ 67, 69, 71, улица Асем №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, проезд Болимше №№ 3, 4, 5, 6, 7, 23, улица Быковского №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, улица Есил №№ 2, 3, 4, 5, 6, 6а,16, 20, 25, улица Кездеме №№ 2, 2а, 4, 6, 10, 10а, 10б, 51, 55, 57, 57/1, 59, 61, 63, 65а, 65б, 65в, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 79/1, 81, улица Оперштейна №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, улица Ондиристи № 1, улица Ш.Рашидова №№ 12, 25а, 25б, 25в, 27, проезд Рекордный №№ 1, 7, 10, проезд Ткацкий №№ 4, 6, 8, улица В.Терешковой №№ 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, проезд Орнек №№ 4, 5, 6, 16.
Избирательный участок № 117
Центр – Средняя школа № 79, улица И.Жансугурова, № 10.
Улица Анарова №№ 20, 28, 30, 32, улица Володарского №№ 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, улица И.Жансугурова №№ 2, 2/1, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, улица Жастык №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, проезд Жолшы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Застенная №№ 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 4б, 5, 6, 6а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, улица 1-ая Зеленая балка №№ 154а, 163, 165, 175, 177, 179, 179а, 181, 181а, 183, 185, 185а, 185б, 187, 189а, 199, 199а, 203, 209, 209б, 211, 211а, 215, 217, 223, 223а, 225, 227, 231, 233, 240,243г, 245, 247, 247б, 249, 249а, 249б, 249в, 251, 251а, 251б, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 283а, 285, 285а 287, 287а, 291, 293,295, 295а, 297, 303, 307а, 309, 305, 313, 324а, 325, 267, 309а, 317, 307б, 217б, 318а 321, 331, 331а, 331б, 319, 327, 329, 333, 334, 337, 339, 339а, 341, 343,345, 346, 347а, 348, 348а, 348б, 348в, 349, 350, 351, 352, 352а, 353, 354, 355, 356, 356а, 357, 358, 359, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 378, 378а, 380, 381а, 384, 384а, 390, 392, 392а, 394, 396, 400, 402, 404, 408, 410, 412, 412а, 414, 416, 416а, 418а, 422, 422а, 422б, 424, 426, 426а, проезд Машинистов №№ 3, 5,7, проезд Багдаршам №№ 3,4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, проезд Спортивный №№ 3, 3а, 5, 7,12,12а, 13, 16, 16а, городок Хлопзавода №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10,10а, 11,12, 13, 14, 15, 16, 16а.
Избирательный участок № 118
Центр – Второй учебный корпус международного гуманитарно-технического университета, улица Быковского, № 54.

Ә.Жангелдин көшесі № 24а, Зауыт көшесі № 7, Ә.Молдағұлова көшесі №№ 2, 4, 4а, 6, 6 (қосымша), 7, 8а, 9, 10, 12, 15, 15а, 17, 19, 25, Ш.Рашидов көшесі №№ 98, 100, 108, 110, 112, 114, 116, Республика даңғылы №№ 43а, 45.
№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы – М.Тасова атындағы № 12 мектеп-интернаты, Сапақ датқа көшесі, № 6.
Әйтеке би көшесі №№ 2, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 8б, 8в, 10, 14, 16, 18, 18а, 26, 28, 30, 24, 26а, 28а, 30, 30а, 30б, 30в, 30г, 30/2, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 30/10а, 30/11, 30/12, 30/13, 30/14, 30/15, 30/16, 30/17, 30/18, 30/19, 30/21, 30/22, 32, Володарский көшесі №№ 2, 2а, 2б, 2в, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Ж.Ерманов көшесі №№ 3, 5, 7, 11а, 13, 13а, Сапақ датқа көшесі №№ 1, 2а, 3, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, Сапақ датқа өткелі №№ 1, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 13а.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы – Қорқыт ата атындағы № 22 негізгі орта мектеп, Быковский көшесі, № 54.
Артель көшесі №№ 67, 69, 71, Әсем көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, Бөлімше өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 23, Быковский көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 27, 28, 30, 31, 32, 55, 59, Есіл көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 6а,16, 20, 25, Кездеме көшесі №№ 2, 2а, 4, 6, 10, 10а, 10б, 51, 55, 57, 57/1, 59, 61, 63, 65а, 65б, 65в, 69, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79, 79/1, 81, Оперштейн көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 6, 8, Өндірістік көшесі № 1, Ш.Рашидов көшесі №№ 12, 25а, 25б, 25в, 27, Рекордный өткелі №№ 1, 7, 10, Ткацкий өткелі №№ 4, 6, 8, В.Терешкова көшесі №№ 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4а, 5, 5а, 7, 8, 8а, 9а, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16, 18, 20, 25, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, Өрнек өткелі №№ 4, 5, 6, 16.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы – № 79 орта мектеп, І.Жансүгіров көшесі, № 10.
А.Анаров көшесі №№ 20, 28, 30, 32, Володарский көшесі №№ 1, 1а, 2, 4, 6, 8, 10, І.Жансүгіров көшесі №№ 2, 2/1, 4, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 6а, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, Жастық көшесі №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, Жолшы өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, Застенная көшесі №№ 1,1а, 2, 2а, 3, 4, 4б, 5, 6, 6а, 7б, 8, 8а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 1-ші Көксай №№ 154а, 163, 165, 175, 177, 179, 179а, 181, 181а, 183, 185, 185а, 185б, 187, 189а, 199, 199а, 203, 209, 209б, 211, 211а, 215, 217, 223, 223а, 225, 227, 231, 233, 240, 243г, 245, 247, 247б, 249, 249а, 249б, 249в, 251, 251а, 251б, 255, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 283а, 285, 285а 287, 287а, 291, 293, 295, 295а, 297, 303, 307а, 309, 305, 313, 324а, 325, 267, 309а, 317, 307б, 217б, 318а 321, 331, 331а, 331б, 319, 327, 329, 333, 334, 337, 339, 339а, 341, 343, 345, 346, 347а, 348, 348а, 348б, 348в, 349, 350, 351, 352, 352а, 353, 354, 355, 356, 356а, 357, 358, 359, 360, 364, 366, 368, 370, 372, 378, 378а, 380, 381а, 384, 384а, 390, 392, 392а, 394, 396, 400, 402, 404, 408, 410, 412, 412а, 414, 416, 416а, 418а, 422, 422а, 422б, 424, 426, 426а, Машинистер өткелі №№ 3, 5, 7, Бағдаршам өткелі №№ 3, 4, 4а, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, Спорт өткелі №№ 3, 3а, 5, 7, 12, 12а, 13, 16, 16а, Хлопзавод қалашығы №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 10а,11, 12, 13, 14, 15,16,16а.
№ 118 сайлау учаскесі
Орталығы – Халықаралық гуманитарлық-техникалық университетінің екінші оқу ғимараты, Быковский көшесі, № 54.

Улица Артельная №№ 59-69, улица Абдразакова №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, проезд А.Жангелдина №№ 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, микрорайон "Карасу" №№ 4, 5, 6, 7, 25/29, 26, 27, улица Ш.Рашидова №№ 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73,75.
Избирательный участок № 119
Центр – Средняя школа № 6 имени Ж.Баласагун, улица Сурикова, без номера.
Улица Акбастау №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, улица Артельная №№ 2, 4, 12, 20, 24, улица Гульбах №№ 1, 2, 8, улица Н.Ерметова №№ 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, улица Кызыл жулдыз №№ 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 12, 14, 18а, улица Можайского №№ 1, 1б, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, улица Рабочий городок №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 19, 21, улица Репина №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, улица Седова №№ 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, улица Суворова №№ 2, 4а, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23-б, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, проезд Суворова №№ 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, улица Сурикова №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 31.
Избирательный участок № 120
Центр – Региональный социально-иновационный университет, улица В.Терешковой, № 14.
Улица Акбастау №№ 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 53б, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 98а, 100, 101, 102, 104, 106, 106а, 110, 110а, 112, 114, 116, 122, 124, 124а, 126, 128, улица Артельная №№ 5, 19, 21, 27, 29, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,71, улица Богет №№ 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 10, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 53/11, 55, 55/2, 55/3, 55/5, 55/6, 55/7, 55/10, 55/12, 55а, 57, 57/1, 57/3, 57/4, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 69, проезд Богет №№ 8а, 9, 10, 20, улица Дачная №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, улица Баян батыра №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15/5, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 26, 28а, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 43/4, 44, 46, 46а, 48, 52а, 55/7, 55/8, 55/9, 56, 57, 57/9, 57/11, 58, 64, 65, 68, 99а, 115, 119, улица Н.Ерметова №№ 28, 28а, 29-46, 48-71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, улица Жагалау №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1а, 1б, 2/2, 2/4, 2а, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4/1, 4/3, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, проезд Жазык №№ 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, улица Жолшы №№ 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3/1, 3/3, проезд Ю.Ишанкулова №№ 8, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 21,22, тупик Ю.Ишанкулова №№ 2, 4, 5, 6, 7, 20, 53б, улица Ковалева №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 82, тупик Ковалевской №№ 3, 5, 13, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 20, 24а, 24б, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 42а, улица Можайского №№ 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 89, 90, 92, 94, улица Каскалдак №№ 1, 2, 2/6, 2а, 2б, 4, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, проезд Песочный №№ 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 6а, улица Седова №№ 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 59, 60, 62, 66, 66а, 71, улица Сурикова №№ 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 54, 66, проезд Тар №№ 2, 3, 7, 8а, 9, 11, 14.
Избирательный участок № 121
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Онтустик Жарык Транзит", улица Энергетиков, № 1.

Артель көшесі №№ 59-69, Әбдіразақов көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 15, 20, Ә.Жангелдин өткелі №№ 4, 6, 6а, 8, 8а, 8б, "Қарасу" шағынауданы №№ 4, 5, 6, 7, 25/29, 26, 27, Ш.Рашидов көшесі №№ 30, 32, 34, 56, 61, 63, 65, 69, 73, 75.
№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы – Ж.Баласағұн атындағы № 6 орта мектеп, И.Суриков көшесі, нөмірсіз.
Ақбастау көшесі №№ 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, Артель көшесі №№ 2, 4, 12, 20, 24, Гульбах көшесі №№ 1, 2, 8, Н.Ерметов көшесі №№ 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, Қызыл жұлдыз көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7б, 8, 12, 14, 18а, Можайский көшесі №№ 1, 1б, 2, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, Рабочий городок көшесі №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 19, 21, Репин көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Седов көшесі №№ 1, 2, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, А.Суворов көшесі №№ 2, 4а, 6, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, А.Суворов өткелі №№ 1, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, И.Суриков көшесі №№ 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 15, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 27, 31.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы – Аймақтық әлеуметтік–инновациялық университеті, В.Терешкова көшесі, № 14.
Ақбастау көшесі №№ 28, 30, 32, 34, 36, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 53б, 56, 58, 60, 62, 64, 64а, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 98а, 100, 101, 102, 104, 106, 106а, 110, 110а, 112, 114, 116, 122, 124,124а, 126, 128, Артель көшесі №№ 5, 19, 21, 27, 29, 53, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, Бөгет көшесі №№ 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 10, 17, 19, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53/1, 53/2, 53/3,53/4, 53/11, 55, 55/2, 55/3, 55/5,55/6, 55/7, 55/10, 55/12, 55а, 57, 57/1,57/3, 57/4, 57/6, 57/7, 57/8, 57/9, 57/10, 57/11, 57/12, 69, Бөгет өткелі №№ 8а, 9, 10, 20, Дачная көшесі №№ 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, Баян батыр көшесі №№ 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 12б, 13, 14, 15, 15/5, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 26, 28а, 30, 32, 34, 34а, 36, 36а, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 43/4, 44,46, 46а, 48, 52а, 55/7, 55/8, 55/9, 56, 57, 57/9, 57/11, 58, 64, 65, 68, 99а, 115, 119, Н.Ерметов көшесі №№ 28, 28а, 29-46, 48-71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, Жағалау көшесі №№ 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1а, 1б, 2/2, 2/4, 2а, 3, 3/1, 3/3, 3/4, 4/1, 4/3, 5, 5/1, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17а, 19, Жазық өткелі №№ 1/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, Жолшы көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 3/1, 3/3, Ю.Ишанқұлов өткелі №№ 8, 13, 15, 15а, 16, 18, 19, 21, 22, Ю.Ишанқұлов тұйығы №№ 2, 4, 5, 6, 7, 20, 53б, Ковалев көшесі №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 18б, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 82, Ковалевская тұйығы №№ 3, 5, 13, 15а, 15б, 16, 16а, 17, 18, 20, 24а, 24б, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 42, 42а, Можайский көшесі №№ 23, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 87, 89, 90, 92, 94, Қасқалдақ көшесі №№ 1, 2, 2/6,2а, 2б, 4, 4а, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33, Песочный өткелі №№ 1, 1а, 2, 4, 5, 6, 6а, Седов көшесі №№ 27, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 59, 60, 62, 66, 66а, 71, И.Суриков көшесі №№ 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45,47, 49, 51, 54, 66, Тар өткелі №№ 2, 3, 7, 8а, 9, 11, 14.
№ 121 сайлау учаскесі
Орталығы – "Оңтүстікжарықтранзит" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Энергетиктер көшесі, № 1.

Улица Абат №№ 2-37, улица Ш.Ашурходжаева №№ 1-29, улица Н.Сералиева №№ 1-62, улица Тобыл №№ 1-25, улица Достык №№ 60, 62, 66, 68, проезд Забадамский №№ 1-42, 44-89, улица Акжауын №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40а, 42, проезд Акжауын №№ 1-42, улица Молдир №№ 2, 2б, 3в, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, улица Оркендеу №№ 1-27, проезд Оркендеу №№ 3-24, проезд Кырман №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, проезд Редько №№ 1-23, улица Б.Саттарханова №№ 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, проезд Б.Саттарханова № 3-60 и дома без номеров, улица Талтус №№ 1-23, 46, 50, 54, 54а, 55, 56, 58, 58а, 58б, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 89, улица Славянская №№ 1- 6, улица Табысты №№ 1-20, улица Таржол №№ 2-19, улица Чайковского №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 122
Центр – Средняя школа № 13 имени Мукими, улица Чайковского, № 90.
Улица Боз-Арык №№ 13, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, улица Бесарыс №№ 79, 80, 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, улица Баян батыра №№ 64, 71, 78, 78а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 125, 127, 129, улица Достык №№ 21-54, 54а, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, улица Забадамская №№ 1-31, улица А.Макаренко №№ 1-72, проезд А.Макаренко №№ 1-39, улица Молдир №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, улица Нура №№ 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 7а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 48а, 48б, 48в, 50, 50а, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, улица Б.Саттарханова №№ 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 93а, 95, 96, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, улица Е.Спатаева №№ 1-37, улица Таганская №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, тупик Украинский №№ 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 29, улица Чайковского №№ 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 91,92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 102, 104, проезд Шыршалы №№ 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 10.
Избирательный участок № 123
Центр – Шымкентский городской противотуберкулезный диспансер, улица Жылкышиева, № 81.
Шымкентский городской противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 124
Центр - Областная офтальмологическая больница, улица Д.Курманбекова, № 2.
Областная офтальмологическая больница.
Избирательный участок № 125
Центр – Областная клиническая больница, улица Майлы-кожа, № 4.
Областная клиническая больница.
Избирательный участок № 126
Центр – Психоневрологический диспансер, Ташкентское шоссе, 3 км.
Психоневрологический диспансер.
Избирательный участок № 127
Центр – Областной онкологический диспансер, улица А.Байтурсынова, без номера.
Областной онкологический диспансер.
Избирательный участок № 128

Абат көшесі №№ 2-37, Ш.Ашурқожаев көшесі №№ 1-29, Н.Серәлиев көшесі №№ 1-62, Тобыл көшесі №№ 1-25, Достық көшесі №№ 60, 62, 66, 68, Забадам өткелі №№ 1-42, 44-89, Ақжауын көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 16, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40а, 42, Ақжауын өткелі №№ 1-42, Мөлдір көшесі №№ 2, 2б, 3в, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, Өркендеу көшесі №№ 1-27, Өркендеу өткелі №№ 3-24, Қырман өткелі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, Редько өткелі №№ 1-23, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, Б.Саттарханов өткелі №№ 3-60 және нөмірсіз үйлер, Талтүс көшесі №№ 1-23, 46, 50, 54, 54а, 55, 56, 58, 58а, 58б, 59, 60, 61, 64, 65, 67, 68, 89, Славянская көшесі №№ 1-6, Табысты көшесі №№ 1-20, Таржол көшесі №№ 2-19, Чайковский көшесі №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы – Мукими атындағы № 13 орта мектеп, П.Чайковский көшесі, № 90.
Боз-Арық көшесі №№ 13, 15, 17, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, Бесарыс көшесі №№ 79, 80, 81, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, Баян батыр көшесі №№ 64, 71, 78, 78а, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 125, 127, 129, Достық көшесі №№ 21-54, 54а, 55, 56, 57, 59, 61, 65, 67, 69, 71, 73, 73а, Забадам көшесі №№ 1-31, А.Макаренко көшесі №№ 1-72, А.Макаренко өткелі №№ 1-39, Мөлдір көшесі №№ 1, 3, 3а, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, Нұра көшесі №№ 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 22а, 23а, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 48а, 48б, 48в, 50, 50а, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 78а, Б.Саттарханов көшесі №№ 45, 47, 51, 53, 55, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72,73, 74, 77, 78, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 93а, 95, 96, 99, 100, 101,102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128, 130, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, Қ.Спатаев көшесі №№ 1-37, Таганская көшесі №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, Украинский тұйығы №№ 1, 1а, 3, 5, 7, 9, 11,13, 15, 17, 19, 23, 23а, 25, 27, 29, Чайковский көшесі №№ 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 85, 85а, 86, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 102, 104, Шыршалы өткелі №№ 2, 3, 4, 5, 7, 7а, 9, 10.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық өкпе-құрт ауруына қарсы диспансері, Ә.Жылқышиев көшесі, № 81.
Шымкент қалалық өкпе ауруына қарсы диспансері.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық офтальмологиялық ауруханасы, Д.Құрманбеков көшесі, № 2.
Облыстық офтальмологиялық ауруханасы.
№ 125 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық клиникалық ауруханасы, Майлы қожа көшесі, № 4.
Облыстық клиникалық ауруханасы.
№ 126 сайлау учаскесі
Орталығы – Жүйке неврологиялық диспансері, Ташкент тас жолы, 3 км.
Жүйке неврологиялық диспансері.
№ 127 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық онкологиялық диспансері, А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз.
Облыстық онкологиялық диспансері.
№ 128 Сайлау учаскесі

Центр – Средняя школа № 87, микрорайон "Самал-3", улица У.Аргынбекова, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Казына №№ 1-35, улица Озекти №№ 1-38, улица Атасу №№ 1-40, Алтын гасыр №№ 1-32, улица Ырысбак №№ 1-32, улица Нуршуак №№ 1-32, улица О.Малхарова №№ 1-34, улица Игилик №№ 1-32, улица Ерулик №№ 1-34, улица Егеменди ел №№ 1-34, улица Дархан №№ 1-30, улица Сарыозек №№ 1-30, улица Арайтан №№ 1-32, улица Б.Дауылбаева №№ 1-30, улица Манас №№ 1-36, улица Жасдаурен №№ 1-34, улица Б.Саттарханова №№ 1-36, улица К.Кайсенова №№ 1-32, улица Отырар №№ 1-32, улица Ештай ата №№ 1-32, улица Шорабека №№ 1-34, улица Оскенбая №№ 1-38, улица Тамшы булак №№ 1-34.
Избирательный участок № 129
Центр – "Железнодорожные госпитали медицины катастроф" Филиал Акционерного общества "Шымкентская железнодорожная больница", проспект Кабанбай батыра, без номера.
"Железнодорожные госпитали медицины катастроф" Филиал Акционерного общества "Шымкентская железнодорожная больница".
Избирательный участок № 130
Центр – Областной перинатальный центр № 2, улица Ш.Рашидова, № 29.
Областной перинатальный центр № 2.
Избирательный участок № 131
Центр - Средняя школа № 89, микрорайон "Асар", без номера.
В участок входят участки № 3, № 5, № 6 микрорайона "Асар" и микрорайон "Тұран" полностью.
Избирательный участок № 132
Центр – Войсковая часть № 6506, улица Ж.Адырбекова, № 139.
Войсковая часть № 6506.
Избирательный участок № 133
Центр – Учреждение ИЧ-167/11, микрорайон "Сауле", без номера.
Учреждение ИЧ-167/11.
Избирательный участок № 134
Центр – Школа-гимназия № 47 имени Т.Тажибаева, улица А.Байтурсынова, без номера.
Улица А.Байтурсынова №№ 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, улица С.Жандосова №№ 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, улица Қурмангазы №№ 7, 17, 21, 23, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 144, 148, 150, 229, 233, 235 и дома без номеров, улица Шаймерденова №№ 139-219, 223-227, 231, 233, 237, 241, 243, 247.
Избирательный участок № 135
Центр – Специальное лечебно - профилактическое учреждение, Ташкентское шоссе, 3 км.
Специальное лечебно-профилактическое учреждение.
Избирательный участок № 136
Центр - Южно-Казахстанский гуманитарный институт имени М.Сапарбаева, улица Мадели кожа, № 137.
Улица С.Азима нечетная сторона №№ 87-113, четная сторона №№ 120-148, улица Акпан батыра №№ 94-175, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 102-158, проезд Бахчевой №№ 1-26, проезд Дружбы народов нечетная сторона №№ 35-47, четная сторона №№ 40-52, улица Т.Тажибаева нечетная сторона №№ 141-165, четная сторона №№ 146-176, улица А.Верещагина нечетная сторона №№ 75-101, четная сторона №№ 88-110, улица С.Жандосова №№ 61-71, а также двухэтажные дома №№ 63, 65, 67, 69, проезд Защитный нечетная сторона №№ 3-17, четная сторона №№ 2-26, проезд А.Биримжанова нечетная сторона №№ 43-57, четная сторона №№ 50-62, улица С.Асанова №№ 88-104, улица А.Сасбукаева №№ 94-147 и дома барачного типа №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г, улица Ш.Уалиханова №№ 102-185, улица Плодовая №№ 6, 8, улица М.Шолохова нечетная сторона №№ 117-149а, четная сторона №№ 130-164, проспект Жибек жолы частные дома №№ 93, 106, 107, 108, 112, улица Перова №№ 80-119, улица М.Маметовой №№ 103-143, улица Молодая гвардия №№ 106-135, улица К.Циолковского №№ 90-125, улица Мадели кожа №№ 128-166, улица М.Сапарбаева нечетная сторона №№ 93-143.
Избирательный участок № 137
Центр - Колледж "Парасат", улица Акпан батыра, № 108.
Улица Акпан батыра №№ 30-92, проезд А.Сасбукаева №№ 4-9, улица А.Сасбукаева №№ 45-93, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 94-132, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 88-100, улица Н.Турекулова №№ 99-120, улица Л.Толстого №№ 91-110, проезд Герцена №№ 18-44, улица Д.Менделеева №№ 1-22, улица Балдырган №№ 1-98, проезд К.Айтжанова №№ 8-39, проезд Жауказын №№ 8-18, улица А.Алимбетова №№ 104-129, проспект Жибек жолы № 2.
Избирательный участок № 138
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентское дорожно - ремонтное хозяйство", улица О.Жолдасбекова, № 63.

Орталығы - № 87 орта мектеп, "Самал-3" шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағынауданы: Қазына көшесі №№ 1-35, Өзекті көшесі №№ 1-38, Атасу көшесі №№ 1-40, Алтын ғасыр көшесі №№ 1-32, Ырысбақ көшесі №№ 1-32, Нұршуақ көшесі №№ 1-32, О.Малхаров көшесі №№ 1-34, Игілік көшесі №№ 1-32, Ерулік көшесі №№ 1-34, Егеменді көшесі №№ 1-34, Дархан көшесі №№ 1-30, Сарыөзек көшесі №№ 1-30, Арайтаң көшесі №№ 1-32, Б.Дауылбаев көшесі №№ 1-30, Манас көшесі №№ 1-36, Жасдәурен көшесі №№ 1-34, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-36, Қ.Қайсенов көшесі №№ 1-32, Отырар көшесі №№ 1-32, Ештай ата көшесі №№ 1-32, Шорабек көшесі №№ 1-34, Өскенбай көшесі №№ 1-38, Тамшы бұлақ көшесі №№ 1-34.
№ 129 сайлау учаскесі
Орталығы – "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік коғамының филиалы Шымкент темір жол ауруханасы, Қабанбай батыр даңғылы, нөмірсіз.
"Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік коғамының филиалы Шымкент темір жол ауруханасы.
№ 130 сайлау учаскесі
Орталығы – № 2 облыстық перинаталдық орталық, Ш.Рашидов көшесі, № 29.
№ 2 облыстық перинаталдық орталық.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы - № 89 орта мектеп, "Асар" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Асар" шағынауданы № 3, № 5, № 6 учаскелері және "Тұран" шағынауданы толығымен кіреді.
№ 132 сайлау учаскесі
Орталығы – 6506 әскери бөлімі, Ж.Адырбеков көшесі, № 139.
6506 әскери бөлімі.
№ 133 сайлау учаскесі
Орталығы – ИЧ-167/11 мекемесі, "Сәуле" шағынауданы, нөмірсіз.
ИЧ-167/11 мекемесі.
№ 134 сайлау учаскесі
Орталығы – Т.Тәжібаев атындағы № 47 мектеп-гимназия, А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз.
А.Байтұрсынов көшесі №№ 68, 70, 76, 84, 86, 86а, 87, 88, 89, 90, 90а, 92, 94, С.Жандосов көшесі №№ 3, 6а, 7, 12, 15, 18, 22, 25, 27, Құрманғазы көшесі №№ 7, 17, 21, 23, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 144, 148, 150, 229, 233, 235, Ж.Шаймерденов көшесі №№ 139-219, 223-227, 231, 233, 237, 241, 243, 247.
№ 135 сайлау учаскесі
Орталығы – Арнайы алдын-ала емдеу мекемесі, Ташкент тас жолы, 3 км.
Арнайы алдын-ала емдеу мекемесі.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Сапарбаев атындағы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық институты, Мәделі қожа көшесі, № 137.
С.Әзім көшесі тақ жағы №№ 87-113, жұп жағы №№ 120-148, Ақпан батыр көшесі №№ 94-175, Ж.Адырбеков көшесі жұп жағы №№ 102-158, Бахчевой өткелі №№ 1-26, Халықтар Достығы өткелі тақ жағы №№ 35-47, жұп жағы №№ 40-52, Т.Тәжібаев көшесі тақ жағы №№ 141-165, жұп жағы №№ 146-176, А.Верещагин көшесі тақ жағы №№ 75-101, жұп жағы №№ 88-110, С.Жандосов көшесі №№ 61-71 және №№ 63, 65, 67, 69 екі қабатты үйлер, Защитный өткелі тақ жағы №№ 3-17, жұп жағы №№ 2-26, А.Бірімжанов өткелі тақ жағы №№ 43-57, жұп жағы №№ 50-62, С.Асанов көшесі №№ 88-104, Ә.Сасбұқаев көшесі №№ 94-147 және №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г жаппа үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 102-185, Плодовая көшесі №№ 6, 8, М.Шолохов көшесі тақ жағы №№ 117-149а, жұп жағы №№ 130-164, Жібек жолы даңғылы №№ 93, 106, 107, 108, 112 жекеменшік үйлер, Перов көшесі №№ 80-119, М.Мәметова көшесі №№ 103-143, Жас гвардияшылар көшесі №№ 106-135, К.Циолковский көшесі №№ 90-125, Мәделі қожа көшесі №№ 128-166, М.Сапарбаев көшесі тақ жағы №№ 93-143.
№ 137 сайлау учаскесі
Орталығы – "Парасат" колледжі, Акпан-батыр көшесі, № 108.
Ақпан батыр көшесі №№ 30-92, Ә.Сасбұқаев өткелі №№ 4-9, Ә.Сасбұқаев көшесі №№ 45-93, М.Сапарбаев көшесі жұп жағы №№ 94-132, Ж.Адырбеков көшесі жұп жағы №№ 88-100, Н.Төреқұлов көшесі №№ 99-120, Л.Толстой көшесі №№ 91-120, Герцен өткелі №№ 18-44, Д.Менделеев көшесі №№ 1-22, Балдырған көшесі №№ 1-98, Қ.Айтжанов өткелі №№ 8-39, Жауқазын өткелі №№ 8-18, А.Әлімбетов көшесі №№ 104-129, Жібек жолы даңғылы № 2.
№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы – "Шымкент жол құрылысы шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ө.Жолдасбеков көшесі, № 63.

Улица О.Жолдасбекова нечетная сторона №№ 41-81, четная сторона №№ 40-82 и многоэтажные дома №№ 45, 47, 57, 121а, улица М.Сапарбаева четная сторона №№ 112-118, улица А.Алимбетова четная сторона №№ 114-144, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 79-121, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 87-125, проезд Ф.Шаляпина нечетная сторона №№ 1-13, четная сторона №№ 2-14, проезд Мектеп нечетная сторона №№ 1-27, четная сторона №№ 2-26, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 120-154, нечетная сторона №№ 121-155, улица Л.Толстого четная сторона №№ 132-150, нечетная сторона №№ 133-151, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 129-147, четная сторона №№ 130-148, проезд Жетиген нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-16, улица К.Айтжанова нечетная сторона №№ 45-73, четная сторона №№ 46-72, улица Теректи нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-36, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 157-189, четная сторона №№ 158-190, улица Ж.Аймаутова четная сторона №№ 74-158, нечетная сторона №№ 75-157, улица И.Мичурина нечетная сторона №№ 15-37, четная сторона №№ 16-36, проезд Д.Менделеева четная сторона №№ 16-28, нечетная сторона №№ 17б-29, проезд Тогайлы полностью.
Избирательный участок № 139
Центр - Средняя школа № 12, улица Казанкап акына, № 22.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 60-90, улица А.Жилкишиева четная сторона №№ 92-160, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 1-81а, улица В.Безделева дома барачного типа №№ 4-104, №№ 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 и многоэтажные дома №№ 4, 111, улица Орынбай акына четная сторона №№ 6-82а, нечетная сторона №№ 31-49б, тупик Орынбай ақына №№ 49/1, 49а, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 157-267, четная сторона №№ 286-308, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 39-71, четная сторона №№ 44-74, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 25-71, четная сторона №№ 54-56, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 23-57, четная сторона №№ 34-62, улица Кара су нечетная сторона №№ 3-71, четная сторона №№2-74, улица Ак су нечетная сторона №№ 3-85, четная сторона №№ 4-74, улица Манкентская нечетная сторона №№ 1-77, четная сторона №№ 4-76, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 125б-235, четная сторона №№ 142-264, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 155-239, четная сторона №№ 192-264, улица Караменде батыра нечетная сторона №№ 29-81, четная сторона №№ 40-88, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 229-247, четная сторона №№ 246-260а, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 333-357, четная сторона №№ 304/4-312, проезд И.Мичурина нечетная сторона №№ 37-63, четная сторона №№ 42-60, проезд Ф.Шопена нечетная сторона №№ 3-79а, четная сторона №№ 2-72а, улица Алаколь дома барачного типа №№ 46-50.
Избирательный участок № 140

Ө.Жолдасбеков көшесі тақ жағы №№ 41-81, жұп жағы №№ 40-82, көпқабатты №№ 45, 47, 57, 121а үйлері, М.Сапарбаев көшесі жұп жағы №№ 112-118, А.Әлімбетов көшесі жұп жағы №№ 114-144, М.Сматлаев көшесі тақ жағы №№ 79-121, Бекет батыр көшесі тақ жағы №№ 87-125, Ф.Шаляпин өткелі тақ жағы №№ 1-13, жұп жағы №№ 2-14, Мектеп өткелі тақ жағы №№ 1-27, жұп жағы №№ 2-26, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 120-154, тақ жағы №№ 121-155, Л.Толстой көшесі жұп жағы №№ 132-150, тақ жағы №№ 133-151, Желтоқсан көшесі тақ жағы №№ 129-147, жұп жағы №№ 130-148, Жетіген өткелі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-16, Қ.Айтжанов көшесі тақ жағы №№ 45-73, жұп жағы №№ 46-72, Теректі көшесі тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-36, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы №№ 157-189, жұп жағы №№ 158-190, Ж.Аймауытов көшесі жұп жағы №№ 74-158, тақ жағы №№ 75-157, И.Мичурин көшесі тақ жағы №№ 15-37, жұп жағы №№ 16-36, Д.Менделеев өткелі жұп жағы №№ 16-28, тақ жағы №№ 17б-29, Тоғайлы өткелі толығымен.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы - № 12 орта мектеп, Қазанқап ақын көшесі, № 22.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 60-90, Ә.Жылқышиев көшесі жұп жағы №№ 92-160, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 1-81а, В.Безделев көшесі №№ 4-104, №№ 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 жаппа және көп қабатты №№ 4, 111 үйлер, Орынбай ақын көшесі жұп жағы №№ 6-82а, тақ жағы №№ 31-49б, Орынбай ақын тұйығы №№ 49/1, 49а, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 157-267, жұп жағы №№ 286-308, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 39-71, жұп жағы №№ 44-74, Қазанқап ақын көшесі тақ жағы №№ 25-71, жұп жағы №№ 54-56, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 23-57, жұп жағы №№ 34-62, Қарасу көшесі тақ жағы №№ 3-71, жұп жағы №№ 2-74, Ақсу көшесі тақ жағы №№ 3-85, жұп жағы №№ 4-74, Манкент көшесі тақ жағы №№ 1-77, жұп жағы №№ 4-76, Бекет батыр көшесі тақ жағы №№ 125б-235, жұп жағы №№ 142-264, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы №№ 155-239, жұп жағы №№ 192-264, Қараменде батыр көшесі тақ жағы №№ 29-81, жұп жағы №№ 40-88, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 229-247, жұп жағы №№ 246-260а, Түркістан көшесі тақ жағы №№ 333-357, жұп жағы №№ 304/4-312, И.Мичурин өткелі тақ жағы №№ 37-63, жұп жағы №№ 42-60, Ф.Шопен өткелі тақ жағы №№ 3-79а, жұп жағы №№ 2-72а, Алакөл көшесі №№ 46-50 жаппа үйлер.
№ 140 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 10, улица Майлы кожа, № 61.
Улица Ж.Адырбекова по левому берегу канала Янги-Чек до улица О.Жолдасбекова №№ 17-39, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 67-117, четная сторона №№ 106-110, улица А.Сасбукаева №№ 1-41, 32, 32а, 38, 40, 42, улица Туркестанская №№ 115-151, улица Ж.Адырбекова №№ 20-28, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 5-119, четная сторона №№ 118-156, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 39-49, 71-85, четная сторона №№ 46-98, проезд Жасыбай батыра №№ 1-8, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 51-63, четная сторона №№ 56-82, улица М.Достоевского №№ 1-10, проезд Глинки №№ 1-11, проезд Бетховена №№ 1-7, улица Акпан батыра четная сторона №№ 12-20, нечетная сторона №№ 23-83.
Избирательный участок № 141
Центр – Шымкентский городской роддом № 2, улица Ж.Алдиярова, № 60.
Улица Бекет батыра четная сторона №№ 108-142, улица М.Сматлаева №№ 39-75, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 121-155, четная сторона №№ 180-286, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 9-31, улица Туркестанская №№ 209-331, улица О.Жолдасбекова №№ 2-28, улица Караменде батыра №№ 1-30, проезд Челюскинцев №№ 16-72, улица Майлы кожа №№ 127–244, улица Ф.Достоевского №№ 45-146, улица Ж.Аймаутова №№ 43-73, улица Елшибек батыра №№ 32-42, улица Жанкожа батыра №№ 11-25.
Избирательный участок № 142
Центр – Индивидуальный предприниматель "Кадыров", улица Ю.Гагарина, без номера.
Улица Талас кайыны №№ 28-127, 2 тупик №№ 1-8, улица Ташболатова №№ 1-61, 1 тупик №№ 1-10, 2 тупик №№ 1-18, 3 тупик №№ 1-10, улица Бершинтобе №№ 1-62, 1 тупик №№ 1-18, 2 тупик №№ 1-8, улица Гулистан №№ 1-61, 1 тупик №№ 1-20, 2 тупик №№ 1-10, улица Буркитти №№ 1-42, улица А.Султанова №№ 1-66, улица Косдиирмен №№ 1-71, 1 тупик №№ 1-9, улица Абдраимова №№ 1-26, улица Ж.Кентаева №№ 1-51, улица Маралды №№ 1-39, Новостройка №№ 1-39, улица Ю.Гагарина №№ 1-28, 1 тупик №№ 1-6, 2 тупик №№ 1-8, улица Шардара №№ 1-49, улица Жиделибайсын четная сторона №№ 42-68 и дома без номеров, улица А.Пайзахметова №№ 1-29, улица Ходжимет ата №№ 1-20, улица Хамзы четная сторона №№ 2-42 и №№ 43-70, а также дома без номеров улицы Жетисай, улицы Ниязкулова, улицы Рамазан ата, улицы Аксуат, улицы Акниет.
Избирательный участок № 143
Центр - Колледж № 2, улица Ж.Алдиярова, № 38.
Улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 8-16 улица Ж.Аймаутова четная сторона №№ 16-40, улица Акназар хана нечетная сторона №№ 7-19, улица Акпан батыра №№ 1-13, улица Ж.Алдиярова нечетная сторона №№ 1-77, четная сторона №№ 38-58, улица В.Безделева нечетная сторона №№ 3-19, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 17-35, проезд Жидели №№ 3-24, улица О.Жолдасбекова №№ 1-15, проезд Уштобе №№ 1-16, улица И.Крылова нечетная сторона №№ 3-19, четная сторона №№ 2-30, улица Майлы Кожа нечетная сторона №№ 67-141, четная сторона №№ 82-148, 148а, улица М.Салтыкова-Щедрина №№ 1-62, проспект Тауке хана четная сторона №№ 128-170, улица А.Сасбукаева четная сторона №№ 2-22, улица Ж.Сулейменова нечетная сторона №№ 3-19, четная сторона №№ 4-16, улица Туркестанская четная сторона №№ 54-210, нечетная сторона №№ 153-207, улица Тяжева №№ 3-22, улица Ж.Нурымова нечетная сторона №№ 1-109, четная сторона №№ 2-42, улица К.Аблязимова нечетная сторона № 7-23, четная сторона №№ 2-28, улица М.Достоевского четная сторона №№ 8-54, нечетная сторона №№ 9-51, улица Челюскинцев нечетная сторона № 1-13/2, четная сторона №№ 2-10, улица Колшик №№ 3-12, дома №№ 2, 4, 6, 8 и 12 частных домов без номеров на территории колледжа № 2.
Избирательный участок № 144
Центр - Алматинский колледж экономики и статистики, улица Ж.Алдиярова, № 10.

Орталығы – № 10 орта мектеп, Майлы қожа көшесі, № 61.
Ж.Адырбеков көшесінің батысынан Янги-Чек каналының сол жағалауымен Ө.Жолдасбеков көшесі №№ 17-39, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 67-117, жұп жағы №№ 106-110, Ә.Сасбұқаев көшесі №№ 1-41, 32, 32а, 38, 40, 42, Түркістан көшесі №№ 115-151, Ж.Адырбеков көшесі №№ 20-28, Ғ.Іляев көшесі тақ жағы №№ 5-119, жұп жағы 118-156, Бекет батыр көшесі тақ жағы №№ 39-49, 71-85, жұп жағы №№ 46-98, Жасыбай батыр өткелі №№ 1-8, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 51-63, жұп жағы №№ 56-82, М.Достоевский көшесі №№ 1-10, Глинка өткелі №№ 1-11, Бетховен өткелі №№ 1-7, Ақпан батыр көшесі жұп жағы №№ 12-20, тақ жағы №№ 23-83.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық № 2 перзентханасы, Ж.Алдияров көшесі, № 60.
Бекет батыр көшесі жұп жағы №№ 108-142, М.Сматлаев көшесі №№ 39-75, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 121-155, жұп жағы №№ 180-286, Орынбай ақын көшесі тақ жағы №№ 9-31, Түркістан көшесі №№ 209-331, Ө.Жолдасбеков көшесі №№ 2-28, Қараменде батыр көшесі №№ 1-30, Челюскиндер өткелі №№ 16-72, Майлы қожа көшесі №№ 127–244, Ф.Достоевский көшесі №№ 45-146, Ж.Аймауытов көшесі №№ 43-73, Елшібек батыр көшесі №№ 32-42, Жанқожа батыр көшесі №№ 11-25.
№ 142 Сайлау учаскесі
Орталығы - Жеке кәсіпкер "Қадыров", Ю.Гагарин көшесі, нөмірсіз.
Талас қайыңы көшесі №№ 28-127, 2 тұйық №№ 1-8, Ташболатов көшесі №№ 1-61, 1 тұйық №№ 1-10, 2 тұйық №№ 1-18, 3 тұйық №№ 1-10, Бершінтөбе көшесі №№ 1-62, 1 тұйық №№ 1-18, 2 тұйық №№ 1-8, Гүлістан көшесі №№ 1-61, 1 тұйық №№ 1-20, 2 тұйық №№ 1-10, Бүркітті көшесі №№ 1-42, А.Сұлтанов көшесі №№ 1-66, Қосдиірмен көшесі №№ 1-71, 1 тұйық №№ 1-9, Әбдірайымов көшесі №№ 1-26, Ж.Кентаев көшесі №№ 1-51, Маралды көшесі №№ 1-39, Жаңақұрылыс №№ 1-39, Ю.Гагарин көшесі №№ 1-28, 1 тұйық №№ 1-6, 2 тұйық №№ 1-8, Шардара көшесі №№ 1-49, Жиделібайсын көшесі жұп жағы №№ 42-68 және нөмірсіз үйлер, А.Пайзахметов көшесі №№ 1-29, Ходжимат ата көшесі №№ 1-20, Хамза көшесі жұп жағы №№ 2-42 және №№ 43-70, сонымен қатар, Жетісай көшесі, Ниязкулов көшесі, Рамазан ата көшесі, Ақсуат көшесі, Ақниет көшелерінің нөмірсіз үйлері.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 колледж, Ж.Алдияров көшесі, № 38.
Ж.Адырбеков көшесі жұп жағы №№ 8-16, Ж.Аймауытов көшесі жұп жағы №№ 16-40, Акназар хан көшесі тақ жағы №№ 7-19, Ақпан батыр көшесі №№ 1-13, Ж.Алдияров көшесі тақ жағы №№ 1-77, жұп жағы №№ 38-58, В.Безделев көшесі тақ жағы №№ 3-19, М.Сматлаев көшесі тақ жағы №№ 17-35, Жиделі өткелі №№ 3-24, Ө.Жолдасбеков көшесі тақ жағы №№ 1-15, Үштөбе өткелі №№ 1-16, И.Крылов көшесі тақ жағы №№ 3-19, жұп жағы №№ 2-30, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 67-141, жұп жағы №№ 82-148, 148а, М.Салтыков-Щедрин көшесі №№ 1-62, Тәуке хан даңғылы жұп жағы №№ 128-170, Ә.Сасбұқаев көшесі жұп жағы №№ 2-22, Ж.Сүлейменов көшесі тақ жағы №№ 3-19, жұп жағы №№ 4-16, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 54-210, тақ жағы №№ 153-207, Тяжев көшесі №№ 3-22, Ж.Нұрымов көшесі тақ жағы №№ 1-109, жұп жағы №№ 2-42, К.Аблязимов көшесі тақ жағы №№ 7-23, жұп жағы №№ 2-28, Ф.Достоевский көшесі жұп жағы №№ 8-54, тақ жағы №№ 9-51, Челюскиндер көшесі тақ жағы №№ 1-13/2, жұп жағы №№ 2-10, Көлшік көшесі №№ 3-12, № 2 колледжінің ауласында орналасқан №№ 2, 4, 6, 8 үйлер және нөмірсіз 12 жекеменшік үйлер.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы - Алматы экономика және статистика колледжі, Ж.Алдияров көшесі, № 10.

Улица Ж.Адырбекова № 2а, улица Ж.Алдиярова четная сторона №№ 2-42, улица Ж.Аймаутова многоэтажные дома №№ 1, 1а, нечетная сторона №№ 3-31, улица Акназар хана №№ 2-22, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 1-15, улица Толе би №№ 19-35, улица К.Калтаева №№ 1-34, улица Олжабай батыра №№ 1-15, улица Сарбаздар полностью.
Избирательный участок № 145
Центр - Средняя школа № 2, улица Акназар хана, без номера.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 2-28, улица Туркестанская четная сторона №№ 212-270, улица Ж.Алдиярова многоэтажные дома нечетная сторона №№ 79-115, четная сторона №№ 62, 64, 66, 66а, 68, улица В.Безделева четная сторона №№ 4-32, нечетная сторона №№ 23-69, улица Казанкап акына №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана нечетная сторона №№ 19-35, четная сторона №№ 24-48 и многоэтажные дома №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улица Елшибек батыра №№ 6, 8, 10, 12, улица Олжабай батыра нечетная сторона №№ 17-53, четная сторона №№ 18-46, улица К.Калтаева нечетная сторона №№ 23-135, 23а-135а, четная сторона №№ 36-184, 36б-184а, улица Койкелди батыра нечетная сторона №№ 27-133, четная сторона №№ 36-182, проезд Жидели четная сторона №№ 18-40, нечетная сторона №№ 19-45, улица Алаколь нечетная сторона №№ 1-25, четная сторона №№ 2-20.
Избирательный участок № 146
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманат", улица Ж.Алдиярова, № 76.
Улица Казанкап акына многоэтажные дома №№ 2/1, 2/2, 2/4, улица Ж.Алдиярова №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, улица Жанкожа батыра №№ 1/2, 1/3, 1/4, улица Туркестанская четная сторона частные дома №№ 278-302, улица В.Безделева четная сторона №№ 36-74, нечетная сторона №№ 71-93, улица Алаколь четная сторона №№ 22-44, нечетная сторона №№ 27-37, улица Стадионная многоэтажные дома №№ 2, 4, 5, 6 и 6 частных домов без номеров, улица Сайрамская многоэтажные дома №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, улица Орынбай акына многоэтажные дома №№ 1а, 2, 2а, частные дома №№ 63-66, улица Акназар хана многоэтажные дома №№ 47, 51.
Избирательный участок № 147
Центр - Средняя школа № 37, улица К.Цеткин, № 93.
Дома почтового ящика "Государственного учреждения ИЧ-167/2 Комитета уголовно-исполнительной системы по Южно-Казахстанской области" №№ 2-11, улица Капал батыра №№ 79-259, улица С.Колбаева №№ 40-84, улица Жас казах №№ 86-124, улица К.Цеткина №№ 81-214, улица С.Аширова полностью, проезд Железнодорожный №№ 1-50, улица Жастар полностью и микрорайон "Шанырак" полностью.
Избирательный участок № 148
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын дан", улица Цурюпы, № 1.

Ж.Адырбеков көшесі № 2а, Ж.Алдияров көшесі жұп жағы №№ 2-42, Ж.Аймауытов көшесі №№ 1, 1а көпқабатты үйлер және тақ жағы №№ 3-31, Ақназар хан көшесі №№ 2-22, М.Сматлаев көшесі тақ жағы №№ 1-15, Төле би көшесі №№ 19-35, Қ.Қалтаев көшесі №№ 1-34, Олжабай батыр көшесі №№ 1-15, Сарбаздар көшесі толығымен.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Ақназар хан көшесі, нөмірсіз.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 2-28, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 212-270, Ж.Алдияров көшесі тақ жағы №№ 79-115, жұп жағы №№ 62, 64, 66, 66а, 68, В.Безделев көшесі жұп жағы №№ 4-32, тақ жағы №№ 23-69, Қазанқап ақын көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесі тақ жағы №№ 19-35, жұп жағы №№ 24-48 және №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесі №№ 6, 8, 10, 12, Олжабай батыр көшесі тақ жағы №№ 17-53, жұп жағы №№ 18-46, Қ.Қалтаев көшесі тақ жағы №№ 23-135, 23а-135а, жұп жағы №№ 36-184, 36б-184а, Қойкелді батыр көшесі тақ жағы №№ 27-133, жұп жағы №№ 36-182, Жиделі өткелі жұп жағы №№ 18-40, тақ жағы №№ 19-45, Алакөл көшесі тақ жағы №№ 1-25, жұп жағы №№ 2-20.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы – "Аманат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ж.Алдияров көшесі, № 76.
Қазанқап ақын көшесі №№ 2/1, 2/2, 2/4 көпқабатты үйлер, Ж.Алдияров көшесі №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, Жанқожа батыр көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 278-302 жекеменшік үйлер, В.Безделев көшесі жұп жағы №№ 36-74, тақ жағы №№ 71-93, Алакөл көшесі жұп жағы №№ 22-44, тақ жағы №№ 27-37, Стадион көшесі №№ 2, 4, 5, 6 көпқабатты үйлер және нөмірсіз 6 жекеменшік үйлер, Сайрам көшесі №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесі №№ 1а, 2, 2а көпқабатты үйлер және №№ 63-66 жекеменшік үйлер, Ақназар хан көшесі №№ 47, 51 көпқабатты үйлер.
№ 147 сайлау учаскесі
Орталығы – № 37 орта мектеп, К.Цеткин көшесі, № 93.
Қылмыстық атқару жүйесі комитетінің Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша Департаментінің ИЧ-167/2 пошта жәшігіне қарасты №№ 2-11 үйлер, Қапал батыр көшесі №№ 79-259, С.Көлбаев көшесі №№ 40-84, Жас қазақ көшесі №№ 86-124, К.Цеткин көшесі №№ 81-214, С.Әшіров көшесі толығымен, Темір жол өткелі №№ 1-50, Жастар көшесі толығымен және "Шаңырақ" шағынауданы толығымен.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы - "Алтын дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Цурюпа көшесі, № 1.

Улица Капал батыра нечетная сторона №№ 1-55, улица С.Колбаева нечетная сторона №№ 1-65, четная сторона №№ 2-54, проезд С.Колбаева полностью, улица Жас казах нечетная сторона №№ 1-91, четная сторона №№ 2-88, улица К.Цеткин №№ 1-80, дома района Мелькомбината полностью, улица Койкелди батыра полностью.
Избирательный участок № 149
Центр - Средняя школа № 83, дачный массив "Кайнар-булак", без номера.
Производственные кооперативы: "Шымкентсут" 102 дома, "Кристалл" 371 дом, "Мелиоратор-2" 156 домов, "Денсаулык" 157 домов, "СТ Мехколонна-49" 95 домов, "Дзержинец" 143 дома, "Металлург" 798 домов, "ХБК" /Текстильщик/ 190 домов, "Достык" 131 дом, "Енбек" 107 домов, "ЧАРЗ" 89 домов, "Мичурин" 61 дом, "Автомобилист" 190 домов.
Избирательный участок № 150
Центр - Средняя школа № 31, улица Транспортная, без номера.
3-я Зеленая балка №№ 12-344, включая 26 домов с номерацией буквами "А" и "Б", улица Ж.Нурлыбаева нечетная сторона №№ 1-13, четная сторона №№ 2-20 и улица 2-я Зеленая балка №№ 1-250, 320-341 и все дома улицы Транспортная.
Избирательный участок № 151
Центр - Шымкентская дистанция электроснабжения, улица М.Озтурик, без номера.
2-я Зеленая балка №№ 251-739, дома проездов Козжетпес и МПС.
Избирательный участок № 152
Центр - Начальная школа № 63, улица К.Сарымолдаева, без номера.
Проезд К.Сарымолдаева №№ 1а, 1б, 2, 3, 4, 33, 34, частные дома №№ 28-36, проезд Мусабек батыра №№ 10/2, 10/3, 10/4, улица Сыганак №№ 1-32, улица М.Озтурик нечетная сторона №№ 1-135, улица К.Сарымолдаева №№ 1-70.
Избирательный участок № 153
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт", Каратюбинское шоссе, без номера.
Улица Капал батыра четная сторона №№ 16-46, Каратюбинское шоссе №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 и одноэтажные дома №№ 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44, проезд Енлик гул 98 домов без номеров, а также новые дома, расположенные вдоль дороги, проходящей перед бывшим "Мясокомбинатом" до теплотрассы, далее от теплотрассы до конца ограждения товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт".
Избирательный участок № 154
Центр - Локомотивное депо, улица Баян батыра, № 10.
Улица И.Тайманулы №№ 2-78, улица Баян батыра №№ 1-99а, улица Ташкентская №№ 1-18, улица М. Лермонтова №№ 1-18, улица Г.Алибекова №№ 1-19, улица С.Датулы №№ 1-18, улица В.Гусева №№ 1-18, улица Камысты №№ 1-20, улица А.Маметова №№ 1-30.
Избирательный участок № 155
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "ЮгСтройСервис Н", улица Сыганак, № 47.
Улица М.Озтурик №№ 8-52, улица М.Ауезова №№ 2-42, улица И.Тайманулы №№ 1-73, улица Каркара №№ 19-66, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 11-61, четная сторона №№ 20-66, улица М.Лермонтова №№ 19-71, улица Г.Алибекова нечетная сторона №№ 21-69, четная сторона №№ 20-64, улица В.Гусева №№ 20-71, улица Камысты №№ 21-69, улица Куйбышева №№ 18-72, улица Кума №№ 23-64, улица А.Маметова №№ 31-75, улица П.Жукова №№ 1-25.
Избирательный участок № 156
Центр - Средняя школа № 34, улица М.Ауезова, без номера.

Қапал батыр көшесі тақ жағы №№ 1-55, С.Көлбаев көшесі тақ жағы №№ 1-65, жұп жағы №№ 2-54, С.Көлбаев өткелі толығымен, Жас қазақ көшесі тақ жағы №№ 1-91, жұп жағы №№ 2-88, К.Цеткин көшесі №№ 1-80, Диірмен комбинаты аумағындағы нөмірсіз үйлер толығымен, Қойкелді батыр көшесі толығымен.
№ 149 сайлау учаскесі
Орталығы – № 83 орта мектеп, "Қайнарбұлақ" саяжайы, нөмірсіз.
Өндірістік кооперативтері: "Шымкентсүт" 102 үй, "Кристалл" 371 үй, "Мелиоратор-2" 156 үй, "Денсаулық" 157 үй, "СТ Мехколонна 49" 95 үй, "Дзержинец" 143 үй, "Металлург" 798 үй, "ХБК" (Текстильщик) 190 үй, "Достық" 131 үй, "Еңбек" 107 үй, "ЧАРЗ" 89 үй, "Мичурин" 61 үй, "Автомобилист" 190 үй.
№ 150 сайлау учаскесі
Орталығы – № 31орта мектеп, Транспортный көшесі, нөмірсіз.
3-ші Көксай көшесі №№ 12-344, оған қоса "А" және "Б" әріптермен нөмірленген 26 үй, Ж.Нұрлыбаев көшесі №№ 1-13 тақ жағы, №№ 2-20 жұп жағы, 2-ші Көксай көшесі №№ 1-250, 320-341 және Транспортный көшесінің барлық үйлері.
№ 151 cайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент электрмен жабдықтау дистанциясы, М.Өзтүрік көшесі, нөмірсіз.
2-ші Көксай көшесіндегі №№ 251-739 үйлер және Көзжетпес, МПС өткелдеріндегі үйлер.
№ 152 сайлау учаскесі
Орталығы – № 63 негізгі мектеп, Қ.Сарымолдаев көшесі, нөмірсіз.
Қ.Сарымолдаев өткелі №№ 1а, 1б, 2, 3, 4, 33, 34, жеке үйлер №№ 28-36, Мұсабек батыр өткелі №№ 10/2, 10/3, 10/4, Сығанақ көшесі №№ 1-32, М.Өзтүрік көшесі тақ жағы №№ 1-135, Қ.Сарымолдаев көшесі №№ 1-70.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы - "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қаратөбе тас жолы, нөмірсіз.
Қапал батыр көшесі жұп жағы №№ 16-46, Қаратөбе тас жолы №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 және бір қабатты №№ 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44 үйлер, Еңлік гүл өткелі 98 нөмірсіз үйлер және бұрынғы "Ет комбинатының" алдынан түскен жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбырынан "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің артқы қоршауына дейін орналасқан жаңа нөмірсіз үйлер.
№ 154 сайлау учаскесі
Орталығы – Локомотив депосы, Баян батыр көшесі, № 10.
И.Тайманұлы көшесі №№ 2-78, Баян батыр көшесі №№ 1-99а, Ташкент көшесі №№ 1-18, М.Лермонтов көшесі №№ 1-18, Ғ.Әлібеков көшесі №№ 1-19, С.Датұлы көшесі №№ 1-18, В.Гусев көшесі №№ 1-18, Қамысты көшесі №№ 1-20, А.Маметов көшесі №№ 1-30.
№ 155 сайлау учаскесі
Орталығы - "ЮгСтройСервис Н" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Сығанақ көшесі, № 47.
М.Өзтүрік көшесі №№ 8-52, М.Әуезов көшесі №№ 2-42, И.Тайманұлы көшесі №№ 1-73, Қарқара көшесі №№ 19-66, Ташкент көшесі тақ жағы №№ 11-61, жұп жағы №№ 20-66, М.Лермонтов көшесі №№ 19-71, Ғ.Әлібеков көшесі тақ жағы №№ 21-69, жұп жағы №№ 20-64, В.Гусев көшесі №№ 20-71, Қамысты көшесі №№ 21-69, В.Куйбышев көшесі №№ 18-72, Қума көшесі №№ 23-64, А.Маметов көшесі №№ 31-75, П.Жуков көшесі №№ 1-25.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы - № 34 орта мектеп, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз.

Улица М.Озтурик №№ 54-160, улица Талдыкурган четная сторона №№ 2-30, улица М.Ауэзова №№ 1-33, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 63-179, четная сторона №№ 68-148, улица М.Лермонтова №№ 73-171, улица Г.Алибекова нечетная сторона №№ 71-157, четная сторона №№ 64-128, улица С.Датулы №№ 65-123, улица В.Гусева №№ 73-138, улица Камысты нечетная сторона №№ 79-149, четная сторона №№ 68-162, улица В.Куйбышева №№ 73-93, улица Темир жол № 67-115, проезд Темир жол №№ 1-10, улица Айбатты №№ 1-65.
Избирательный участок № 157
Центр – Детский сад № 30 "Алпамыс", улица Саяжол, без номера.
Улица Б.Садыкулы нечетная сторона №№ 3-17, улица П.Осипенко №№ 1-56, улица М.Озтурик четная сторона №№ 126-182, проезд Эдельвейс №№ 1-29, улица В.Гусева четная сторона №№ 140-164, нечетная сторона №№ 135-157 и дома барачного типа №№ 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, улица Г.Алибекова четная сторона №№ 130-150, улица М.Лермонтова нечетная сторона №№ 175-269, четная сторона №№ 176-212, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, № 147- 217, четная сторона №№ 150-222, улица Саяжол №№ 1-131б.
Избирательный участок № 158
Центр - Средняя школа № 68, микрорайон "Азат", улица Акканат, № 33а.
Микрорайон "Азат": улица Акжол №№ 1-117, улица Акбастау №№ 1-288, улица Акбидай №№ 1-110, улица Акниет №№ 1-128, улица Акдала №№ 1-70, улица Акканат №№ 1-90, улица Ынтымак №№ 1-63, улица Е.Спатаева №№ 1-227, улица С.Рахимова полностью.
Избирательный участок № 159
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Автонур максимум", улица Момынова, № 12.
Улица А.Оразбаева №№ 1-120, улица З.Космодемьянской №№ 1-58, улица Гулдер №№ 1-15, улица А.Третьякова №№ 1-26, улица Бесагаш №№ 1-32, улица Ыргыз №№ 1-26, улица Ардагер №№ 1-20, улица Мейрим №№ 1-29, улица Мереке №№ 1-12, улица С.Ерубаева №№ 1-20, улица М.Толебаева №№ 1-87, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 294-376, улица Карбышева нечетная сторона №№ 17-77, четная сторона №№ 28-48, улица М.Калмырзаева нечетная сторона № 65а и дома без номеров, четная сторона № 2 и дома без номеров, улица Тастак четная сторона №№ 52-138, улица Тастак – 2 полностью, улица М. Мельникайте №№ 1-57, улица Петровского нечетная сторона №№ 45-59, четная сторона №№ 34-52, улица Писарева №№ 30-58, улица В.Курнатовского четная сторона начиная от дома № 26 и до конца, нечетная сторона начиная от дома № 27 и до конца, улица Федосеева №№ 1-40, улица М.Кутузова нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-36, улица Арыкты нечетная сторона №№ 1-33, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 285-335, улица Н.Гастелло № 162 и дома без номеров.
Избирательный участок № 160

М.Өзтүрік көшесі №№ 54-160, Талдықорған көшесі жұп жағы №№ 2-30, М.Әуезов көшесі №№ 1-33, Ташкент көшесі тақ жағы №№ 63-179, жұп жағы №№ 68-148, М.Лермонтов көшесі №№ 73-171, Ғ.Әлібеков көшесі тақ жағы №№ 71-157, жұп жағы №№ 64-128, С.Датұлы көшесі №№ 65-123, В.Гусев көшесі №№ 73-138, Қамысты көшесі тақ жағы №№ 79-149, жұп жағы №№ 68-162, В.Куйбышев көшесі №№ 73-93, Темір жол көшесі № 67-115, Темір жол өткелі №№ 1-10, Айбатты көшесі №№ 1-65.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы - № 30 "Алпамыс" балабақшасы, Саяжол көшесі, нөмірсіз.
Б.Садықұлы көшесі тақ жағы №№ 3-17, П.Осипенко көшесі №№ 1-56, М.Өзтүрік көшесі жұп жағы №№ 126-182, Эдельвейс өткелі №№ 1-29, В.Гусев көшесі жұп жағы №№ 140-164, тақ жағы №№ 135-157 және №№ 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4 жаппа үйлері, Ғ.Әлібеков көшесі жұп жағы №№ 130-150, М.Лермонтов көшесі тақ жағы №№ 175-269, жұп жағы №№ 176-212, Ташкент көшесі тақ жағы №№ 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, №№ 147 – 217, жұп жағы №№ 150-222, Саяжол көшесі №№ 1-131б.
№ 158 сайлау учаскесі
Орталығы - № 68 орта мектеп, "Азат" шағынауданы, Аққанат көшесі, № 33а.
"Азат" шағынауданы: Ақжол көшесі №№ 1-117, Ақбастау көшесі №№ 1-288, Ақбидай көшесі №№ 1-110, Ақниет көшесі №№ 1-128, Ақдала көшесі №№ 1-70, Аққанат көшесі №№ 1-90, Ынтымақ көшесі №№ 1-63, Е.Спатаев көшесі №№ 1-227.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы - "Автонұр максимум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Момынов көшесі, № 12.
А.Оразбаев көшесі №№ 1-120, З.Космодемьянская көшесі №№ 1-58, Гүлдер көшесі №№ 1-15, А.Третьяков көшесі №№ 1-26, Бесағаш көшесі №№ 1-32, Ырғыз көшесі №№ 1-26, Ардагер көшесі №№ 1-20, Мейірім көшесі №№ 1-29, Мереке көшесі №№ 1-12, С.Ерубаев көшесі №№ 1-20, М.Төлебаев көшесі №№ 1-87, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 294-376, Карбышев көшесі тақ жағы №№ 17-77, жұп жағы №№ 28-48, М.Қалмырзаев көшесі тақ жағы № 65а және нөмірсіз үйлер, жұп жағы № 2 және нөмірсіз үйлер, Тастақ көшесі жұп жағы №№ 52-138, 2-Тастақ көшесі толығымен, М.Мельникайте көшесі №№ 1-57, Петровский көшесі тақ жағы №№ 45-59, жұп жағы №№ 34-52, Писарев көшесі №№ 30-58, В.Курнатовский көшесі жұп жағы № 26 үйден бастап және тақ жағы № 27 үйден бастап аяғына дейін, Федосеев көшесі №№ 1-40, М.Кутузов көшесінің тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-36, Арықты көшесі тақ жағы №№ 1-33, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 285-335, Н.Гастелло көшесі № 162 және нөмірсіз үйлер.
№ 160 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 30, улица А.Пшеничных, № 32.
Улица Н.Турекулова четная сторона №№ 260-290, улица Тастак №№ 1-42, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 148-172, нечетная сторона №№ 155-179, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 243-279, четная сторона №№ 246-282, улица Д.Менделеева нечетная сторона №№ 145-165, четная сторона №№ 146-172, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 257-311, четная сторона начиная от дома № 266 до конца, улица Н. Гастелло нечетная сторона №№ 113-165, четная сторона №№ 114-160, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 73-263, четная сторона №№ 74-200, улица Г.Муратбаева №№ 1-16, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 247-385, четная сторона №№ 268-324, улица Бекет батыра №№ 250-261, улица О.Даулова нечетная сторона №№ 3-15, четная сторона №№ 8-14, проезд Т.Рыскулова нечетная сторона №№ 1-23, четная сторона №№ 4-22, улица С.Рахманинова №№ 1-22, проезд М.Калмырзаева нечетная сторона №№ 1-65, проезд Восточный №№ 3-8, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 275-289, четная сторона №№ 320-340, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 257-365, четная сторона №№ 276-278а, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 357-367, 367а, четная сторона №№ 316-320/3, проезд Туркестанский №№ 1-10/2, улица М.Багысбаева нечетная сторона №№ 1-67, четная сторона №№ 2-74, улица К.Росси нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-16, улица Кызыл су нечетная сторона №№ 1а-63, четная сторона №№ 2-50, улица Шалгынды №№ 1-31, улица А.Пшеничных нечетная сторона №№ 1-67а, четная сторона №№ 2-62б, улица М.Данова нечетная сторона №№ 1а-51, четная сторона №№ 2-42, улица Петровского нечетная сторона №№ 1-35а, улица Б.Каралдина нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-30, улица Карбышева нечетная сторона №№ 1-11, четная сторона №№ 2-8, улица Сайрамская четная сторона №№ 2/1-108, улица Писарева №№ 1-29, улица В.Курнатовского №№ 1-25.
Избирательный участок № 161
Центр - Областной центр гипербарической оксигинации имени Т. Орынбаева, улица Ж.Алдиярова, № 60а.
Областной центр гипербарической оксигинации.
Избирательный участок № 184
Центр - Дополнительное здание общей средней школы № 110 имени З.Хусанова, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, № 318.
Жилой массив "Сайрам": нечетная сторона улицы Ибрагим ата №№ 225-387, улица Тектурмас-1 №№ 1-200, улица Н.Юлдашева №№ 1-21, улица Н.Юлдашева 1 тупик №№ 2-58, улица Муслим тобе 1 переулок №№ 1-18, 2 переулок №№ 1-18, 3 переулок №№ 1-18, 4 переулок №№ 1-20, 5 переулок №№ 1-22, 6 переулок №№ 1-15, 7 переулок №№ 1-10, улица Аль-Фараби №№ 98-175, улица Аль-Фараби 1 переулок №№ 187-189, 2 переулок №№ 1-16.
Избирательный участок № 185

Орталығы - № 30 орта мектеп, А.Пшеничных көшесі, № 32.
Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 260-290, Тастақ көшесі №№ 1-42, Қ.Айтжанов көшесі жұп жағы №№ 148-172, тақ жағы №№ 155-179, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 243-279, жұп жағы №№ 246-282, Д.Менделеев көшесі тақ жағы №№ 145-165, жұп жағы №№ 146-172, Желтоқсан көшесі тақ жағы №№ 257-311, жұп жағы № 266 үйден бастап аяғына дейін, Н.Гастелло көшесі тақ жағы №№ 113-165, жұп жағы №№ 114-160, Ә.Жылқышиев көшесі тақ жағы №№ 73-263, жұп жағы №№ 74-200, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-16, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы №№ 247-385, жұп жағы №№ 268-324, Бекет батыр көшесі №№ 250-261, О.Даулов көшесі тақ жағы №№ 3-15, жұп жағы №№ 8-14, Т.Рысқұлов өткелі тақ жағы №№ 1-23, жұп жағы №№ 4-22, С.Рахманинов көшесі №№ 1-22, М.Қалмырзаев көшесі тақ жағы №№ 1-65, Восточный өткелі №№ 3-8, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 275-289, жұп жағы №№ 320-340, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 257-365, жұп жағы №№ 276-278а, Түркістан көшесі тақ жағы №№ 357-367, 367а, жұп жағы №№ 316-320/3, Түркістан өткелі №№ 1- 10/2, М.Бағысбаев көшесі тақ жағы №№ 1-67, жұп жағы №№ 2-74, К.Росси көшесі тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-16, Қызыл су көшесі тақ жағы №№ 1а-63, жұп жағы №№ 2-50, Шалғынды көшесі №№ 1-31, А.Пшеничных көшесі тақ жағы №№ 1-67а, жұп жағы №№ 2-62б, М.Данов көшесі тақ жағы №№ 1а-51, жұп жағы №№ 2-42, Петровский көшесі тақ жағы №№ 1-35а, Б.Қаралдин көшесі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-30, Карбышев көшесі тақ жағы №№ 1-11, жұп жағы №№ 2-8, Сайрам көшесі жұп жағы №№ 2/1-108, Писарев көшесі №№ 1-29, В.Курнатовский көшесі №№ 1-25.
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы – Т.Орынбаев атындағы облыстық жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы, Ж.Алдияров көшесі, № 60а.
Облыстық жоғары қысымды оттегімен емдеу орталығы.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы - № 110 З.Хусанов атындағы жалпы орта мектебінің қосымша ғимараты, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі тақ жағы №№ 225-387, Тектұрмас-1 көшесі №№ 1-200, Н.Юлдашев көшесі №№ 1-21, Н.Юлдашев көшесі 1 тұйық №№ 2-58, Мүслім төбе көшесі 1 өткел №№ 1-18, 2 өткел №№ 1-18, 3 өткел №№ 1-18, 4 өткел №№ 1-20, 5 өткел №№ 1-22, 6 өткел №№ 1-15, 7 өткел №№ 1-10, Әл-Фараби көшесі №№ 98-175, Әл-Фараби көшесі 1 өткел №№ 187-189, 2 өткел №№ 1-16.
№ 185 сайлау учаскесі

Центр – Общая средняя школа № 92, жилой массив "Сайрам", улица Амира Темира, № 218.
Жилой массив "Сайрам": улица Амира Темира нечетная сторона №№ 231-299, четная сторона №№ 220-234, улица Амира Темира 2 тупик №№ 1-4, 3 тупик №№ 1-5, 4 тупик №№ 1-7, 5 тупик №№ 1-6, 6 тупик №№ 1-4, улица М.Жалиля №№ 1-25, улица А.Абдуллаева №№ 1-59, улица Улыктобе №№ 1-48, улица Улыктобе 1 тупик №№ 1-8, 2 тупик №№ 1-6, 3 тупик №№ 1-5, 4 тупик №№ 1-9, улица Абая №№ 42-102, улица Х.Алимжана №№ 1-54, улица Аль-Фараби нечетная сторона №№ 1-19, улица Ы.Алтынсарина №№ 20-28, улица Исфиджаб №№ 1-14, улица Туркестан №№ 1-25, улица Бозжорга №№ 1-23, улица Ю.Нышанбаева №№ 1-42, улица Ж.Момина четная сторона №№ 2-170, улица Мангыстау №№ 1-27, улица Коксутобе №№ 1-28.
Избирательный участок № 346
Центр – Общая средняя школа № 71 имени Әл-Фараби, жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, без номера.
Жилой массив "Сайрам": улица Исмаил ата №№ 1-130, улица Исмаил ата 2 тупик №№ 1,2, 3 тупик №№ 1-3, 4 тупик №№ 1-4, 5 тупик №№ 1-5, 6 тупик №№ 1-6, 7 тупик № 7, 8 тупик №№ 1-31, 9 тупик №№ 1-9, улица Сыдыхан ата №№ 35-199, улица Ю.Сареми четная сторона №№ 10-104, улица Ю.Сареми 1 тупик №№ 1-24, улица Д.Менделеева №№ 1-40, улица Ханкопир №№ 1-40, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-20, улица Исфиджаб №№ 15-33, улица А.Науаи №№ 1-53, улица А.Науаи 1 тупик №№ 1-14, улица Ибрагим ата четная сторона №№ 2-104, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-20.
Избирательный участок № 501
Центр – Средняя школа № 118, жилой массив "Кокбулак", улица Есбол кажи би, без номера.
Жилой массив "Кокбулак": улица Есбол Кажы №№ 1-33, улица Жолгелди №№ 1-24, улица Агыбет ата №№ 1-28, улица Манлай ата №№ 1-46, улица Уркимбай ата №№ 1-30, улица Жомарт ата №№ 1-24, улица К.Оспанулы №№ 1-29.
Избирательный участок № 502
Центр – Средняя школа № 117, жилой массив "Алтынтобе".
Жилой массив "Алтынтобе": улица Ж.Оразбайулы №№ 1-25, улица Кудайберды №№ 1-28, улица Изтилеу №№ 1-28, улица Бердибай №№ 1-31, улица Дайырбек №№ 1-30, улица Нурлыбай №№ 1-15, улица Жаңакурылыс №№ 1-11, улица Отебай №№ 1-21.
Избирательный участок № 579
Центр - Жилой массив "Отемис", улица Жолдыбая, без номера.
В избирательный участок входит жилой массив "Отемис" полностью.
Избирательный участок № 580
Центр - Средняя школа № 70 имени С.Бекбосынова, жилой массив "Шапырашты", улица Б.Толебаева, № 39.
В избирательный участок входит жилой массив "Шапырашты" полностью.
Избирательный участок № 583
Центр – Средняя школа № 84, жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, без номера.
Жилой массив "Бадам": по четной стороне улицы А.Кенесарина, обе стороны улицы К.Турсынбайулы, улица Айколь начиная от домов № 23-32, улица Гажайып начиная от домов № 21-24, улица Карабастау начиная от домов № 31-34, улица О.Ермекова начиная от дома № 25, улица С.Нурашбекова начиная от домов № 35-46, дома без номеров улицы Б.Бейсикбаева, улицы Жадигер, улицы Имандылык, улицы Кажымукана, улицы Молдир булак, улицы Нуршашу, улицы Сауле полностью и дома 195 квартала, 266 квартала, 267 квартала, 275 квартала, 276 квартала.
Избирательный участок № 584
Центр – Детский сад № 36 "Еркеназ", населенный пункт "Курсай", без номера.
В участок входят жилой массив "Айколь" полностью и присоединенные из Сайрамского района дома 42 улиц без наименований населенного пункта "Курсай".
Избирательный участок № 585

Орталығы - № 92 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, № 218.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әмір Темір көшесі тақ жағы №№ 231-299, жұп жағы №№ 220-234, Әмір Темір көшесі 2 тұйық №№ 1-4, 3 тұйық №№ 1-5, 4 тұйық №№ 1-7, 5 тұйық №№ 1-6, 6 тұйық №№ 1-4, М.Жәліл көшесі №№ 1-25, А.Абдуллаев көшесі №№ 1-59, Ұлықтөбе көшесі №№ 1-48, Ұлықтөбе көшесі 1 тұйық №№ 1-8, 2 тұйық №№ 1-6, 3 тұйық №№ 1-5, 4 тұйық №№ 1-9, Абай көшесі №№ 42-102, Х.Алимжан көшесі №№ 1-54, Әл-Фараби көшесі тақ жағы №№ 1-19, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 20-28, Исфиджаб көшесі №№ 1-14, Түркістан көшесі №№ 1-25, Бозжорға көшесі №№ 1-23, Ю.Нышанбаев көшесі №№ 1-42, Ж.Момын көшесі жұп жағы №№ 2-170, Маңғыстау көшесі №№ 1-27, Көксутөбе көшесі №№ 1-28.
№ 346 сайлау учаскесі
Орталығы - № 71 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, нөмірсіз.
"Сайрам" тұрғын алабы: Исмаил ата көшесі №№ 1-130, Исмаил ата көшесі 2 тұйық №№ 1-2, 3 тұйық №№ 1-3, 4 тұйық №№ 1-4, 5 тұйық №№ 1-5, 6 тұйық №№ 1-6, 7 тұйық № 7, 8 тұйық №№ 1-31, 9 тұйық №№ 1-9, Сыдыхан ата көшесі №№ 35-199, Ю.Сареми көшесі жұп жағы №№ 10-104, Ю.Сареми көшесі 1 тұйық №№ 1-24, Д.Менделеев көшесі №№ 1-40, Ханкөпір көшесі №№ 1-40, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-20, Исфиджаб көшесі №№ 15-33, А.Науаи көшесі №№ 1-53, А.Науаи көшесі 1 тұйық №№ 1-14, Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 2-104.
№ 501 сайлау учаскесі
Орталығы - № 118 "Көкбұлақ" орта мектеп, "Көкбұлақ" тұрғын алабы, Есбол қажы би көшесі, нөмірсіз.
"Көкбұлақ" тұрғын алабы: Есбол қажы көшесі №№ 1-33, Жолгелді көшесі №№ 1-24, Ағыбет ата көшесі №№ 1-28, Маңлай ата көшесі №№ 1-46, Үркімбай ата көшесі №№ 1-30, Жомарт ата көшесі №№ 1-24, К.Оспанұлы көшесі №№ 1-29.
№ 502 сайлау учаскесі
Орталығы- № 117 орта мектеп, "Алтынтөбе" тұрғын алабы.
"Алтынтөбе" тұрғын алабы: Ж.Оразбайұлы көшесі №№ 1-25, Құдайберді көшесі №№ 1-28, Ізтілеу көшесі №№ 1-28 Бердібай көшесі №№ 1-31, Дайырбек көшесі №№ 1-30, Нұрлыбай көшесі №№ 1-15, Жаңақұрылыс көшесі №№ 1-11, Өтебай №№ 1-21.
№ 579 сайлау учаскесі
Орталығы – "Өтеміс" тұрғын алабы, Жолдыбай көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Өтеміс" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы – № 70 С.Бекбосынов атындағы орта мектеп, "Шапырашты" тұрғын алабы, Б.Төлебаев көшесі, № 39.
Учаскеге "Шапырашты" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы - № 84 орта мектеп, "Бадам" тұрғын алабы, К.Тұрсынбайұлы көшесі, нөмірсіз.
"Бадам" тұрғын алабы: Ә.Кенесарин көшесінің жұп жағындағы К.Тұрсынбайұлы көшесінің жұп жағындағы үйлер толығымен, Айкөл көшесі №№ 23-32 үйлерінен бастап, Ғажайып көшесі №№ 21-24 үйлерінен бастап, Қарабастау көшесі №№ 31-34 үйлерінен бастап, Ө.Ермеков көшесі № 25 үйден бастап, С.Нұрашбеков көшесі №№ 35-46 үйлерінен бастап, Б.Бейсікбаев көшесі, Жәдігер көшесі, Имандылық көшесі, Қажымұқан көшесі, Мөлдір бұлақ көшесі, Нұршашу көшесі, Сәуле көшесіндегі нөмірсіз үйлер толығымен және 195 орам, 266 орам, 267 орам, 275 орам, 276 орамдағы үйлер.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы – № 36 "Еркеназ" балабақшасы, Құрсай елдімекені, нөмірсіз.
Учаскеге "Айкөл" тұрғын алабы толығымен және Сайрам ауданынан қосылған "Құрсай" елді мекенінің атауы жоқ 42 көшенің үйлері кіреді.
№ 585 сайлау учаскесі

Центр – Средняя школа № 73 "Актас", жилой массив "Актас-2", Новостройка, № 78 а.
В участок входят жилой массив "Актас-2" и жилой массив "Сауыршы" полностью.
Избирательный участок № 586
Центр - Средняя школа № 78, жилой массив "Орманшы", улица А.Ыскакова, без номера.
Жилой массив "Орманшы": улица А.Ыскакова №№ 1-37, улица Толе би №№ 1-17, улица Кажымукана №№ 1-21, улица Т.Бигельдинова №№ 1-5, улица Достык №№ 1-12, улица Т.Рыскулова №№ 1-18, улица Б.Момышулы №№ 1-35, улица Шынар №№ 1-36, улица Жастар №№ 1-16.
Избирательный участок № 598
Центр – Средняя школа № 81 имени Т.Тажибаева, жилой массив "Жанаталап", улица Айдаркул, № 27.
Жилой массив "Жанаталап": улица С.Муканова №№ 1-9, улица А.Байтурсынова №№ 1-10, улица Г.Мусрепова №№ 1-8, улица И.Жансугирова №№ 1-8, улица Ж.Аймаутова №№ 1-5, улица Г.Мустафина №№ 1-7, улица К.Аманжолова №№ 1-8, улица А.Сарсенбаева №№ 1-15, улица Ж.Саина №№ 1-15, улица Б.Момышулы №№ 1-15, улица А.Тажибаева №№ 1-27, улица Г.Орманова №№ 1-10, улица Г.Каирбекова №№ 1-8, улица Ж.Молдагалиева №№ 1-8, улица Х.Ергалиева №№ 1-16, улица Т.Айбергенова №№ 1-20, улица А.Кастеева №№ 1-10, улица Л.Хамиди №№ 1-8, улица А.Иманова №№ 1-19, улица Балаозен №№ 1-9, улица Аккемер №№ 1-10, улица Нурсая, №№ 1-8, улица Жумбактас, №№ 1-8, улица Алтынказык №№ 1-5, улица Узынбулак №№ 1-8, улица А.Сарсенбаева №№ 1-15, улица Ж.Сайна №№ 1-15, улица Байконур №№ 1-15, улица Керегетас №№ 1-20, улица Келиншектау №№ 1-10, улица Айширак №№ 1-19, улица Аккуз №№ 1-9, улица Жылга №№ 1-9, улица Шилик №№ 1-15, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-19, улица Лепси №№ 1-7, улица Алкамерген №№ 1-10, улица Алтынемел №№ 1-12, улица С.Мауленова №№ 1-9, улица Нарказган №№ 1-8, улица Ш.Кудайбердиулы №№ 1-9, улица М.Маметовой №№ 1-9, улица Куракты №№ 1-13, улица Ж.Нажмидинова №№ 1-9, улица Музарт №№ 1-9, улица Жайык №№ 1-14, улица Ушконыр №№ 1-8, улица Жайдарман №№ 1-7, улица Ш.Калдаякова №№ 1-8, улица Ш.Айманова №№ 1-6, улица Куренбел №№ 1-12, улица Аблайхана №№ 1-26, улица А.Мангелдина №№ 1-23, улица Айбар №№ 1-58, улица П.Турдалиева №№ 1-52, улица К. Мамытаева №№ 1-42, улица А.Турдыкулова №№ 1-35, улица К.Жуманова №№ 1-55, улица Карамыс №№ 1-25, 1-ая улица Д.Курбанова №№ 1-17, 2-ая улица Д.Курбанова №№ 1-30, 3-я улица Д.Курбанова №№ 1-42, улица Б.Токтарбаева №№ 1-15, Новостройка-1 улица С.Жуманова №№ 1-16, Новостройка-2 улица Пазыл ата №№ 1-17, Новостройка-3 №№ 1-19, Новостройка-4 №№ 1-22, Новостройка-5 №№ 1-23, Новостройка-6 №№ 1-15, Новостройка-7 №№ 1-22, Новостройка-8 №№ 1-32, Новостройка-9 №№ 1-22, Новостройка-10 №№ 1-22, улица Тасты №№ 1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 599
Центр –Средняя школа № 82 имени К.Касымулы, жилой массив "Игилик", улица В.Терешковой без номера.
Жилой массив "Игилик": улица Т.Абдраимова №№ 1-39, улица С.Омирбайулы №№ 1-15, улица А.Майлыбайулы №№ 1-20, улица Айшуак №№ 1-20, улица Б.Искакова №№ 1-36, улица В.Терешковой №№ 1-17, улица Каргалы №№ 1-25, улица С.Сейфулина №№ 1-32, улица Ю.Гагарина №№ 1-10, улица Арыснура №№ 1-33, улица Ииркол №№ 1-39, улица М.Сыздыкулы №№ 1-90, улица Т.Аубакирова №№ 1-55, улица Кокмардан №№ 1-45, улица Жаудир №№ 1-45, улица Шымбулак №№ 1-35, улица Дачная №№ 1-29, Новостройка-1, Новостройка-2, Новостройка-3, Новостройка-4, Новостройка-5, Новостройка-6, Новостройка-7, Новостройка-8, Новостройка-9, Новостройка-10, Новостройка-11, Новостройка-12, Новостройка-13, Новостройка-14, Новостройка-15, Новостройка-16, Новостройка-17, Новостройка-18.
Избирательный участок № 600
Центр – Средняя школа № 86 имени В.Терешковой, жилой массив "Кызылжар".

Орталығы - № 73 Ақтас орта мектебі, "Ақтас-2" тұрғын алабы, Жаңақұрылыс, № 78а.
Учаскеге "Ақтас-2" тұрғын алабы және "Сауыршы" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 586 сайлау учаскесі
Орталығы - № 78 орта мектебі, "Орманшы" тұрғын алабы, Ә.Ысқақов көшесі, нөмірсіз.
"Орманшы" тұрғын алабы: Ә.Ысқақов көшесі №№ 1-37, Төле би көшесі №№ 1-17, Қажымұқан көшесі №№ 1-21, Т.Бегельдинов көшесі №№ 1-5, Достық көшесі №№ 1-12, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-18, Б.Момышұлы көшесі №№ 1-35, Шынар көшесі №№ 1-36, Жастар көшесі №№ 1-16.
№ 598 Сайлау учаскесі
Орталығы - № 81 Т.Тәжібаев атындағы орта мектебі, "Жаңаталап" тұрғын алабы, Айдарқұл көшесі, № 27.
"Жаңаталап" тұрғын алабы: С.Мұқанов көшесі №№ 1-9, А.Байтұрсынов көшесі №№ 1-10, Ғ.Мүсірепов көшесі №№ 1-8, І.Жансүгіров көшесі №№ 1-8, Ж.Аймауытов көшесі №№ 1-5, Ғ.Мұстафин көшесі №№ 1-7, Қ.Аманжолов көшесі №№ 1-8, Ә.Сәрсенбаев көшесі №№ 1-15, Ж.Саин көшесі №№ 1-15, Б.Момышұлы көшесі №№ 1-15, Ә.Тәжібаев көшесі №№ 1-27, Ғ.Орманов көшесі №№ 1-10, Ғ.Қайырбеков көшесі №№ 1-8, Ж.Молдағалиев көшесі №№ 1-8, Х.Ерғалиев көшесі №№ 1-16, Т.Айбергенов көшесі №№ 1-20 Ә.Қастеев көшесі №№ 1-10, Л.Хамиди көшесі №№ 1-8, А.Иманов көшесі №№ 1-19, Балаөзен көшесі №№ 1-9, Ақкемер көшесі №№ 1-10, Нұрсая көшесі №№ 1-8, Жұмбақтас көшесі №№ 1-8, Алтынқазық көшесі №№ 1-5, Ұзынбұлақ көшесі №№ 1-8, А.Сәрсенбаев көшесі №№ 1-15, Ж.Сайн көшесі №№ 1-15, Байқоңыр көшесі №№ 1-15, Керегетас көшесі №№ 1-20, Келіншектау көшесі №№ 1-10, Айшырақ көшесі, № 1-19, Аққұз көшесі №№ 1-9, Жылға көшесі №№1-9, Шілік көшесі №№1-15, Ы. Алтынсарин көшесі №№ 1-19, Лепсі көшесі №№ 1-7, Алқамерген көшесі №№ 1-10, Алтынемел көшесі №№ 1-12, С.Мәуленов көшесі №№ 1-9, Нарқазан көшесі №№ 1-8, Ш.Құдайбердіұлы көшесі №№ 1-9, М.Мәметова көшесі №№ 1-9, Құрақты көшесі №№ 1-13, Ж.Нажмидинов көшесі №№ 1-9, Мұзарт көшесі №№ 1-9, Жайық көшесі №№ 1-14, Үшқоңыр көшесі №№ 1-8, Жайдарман көшесі №№ 1-7, Ш.Қалдаяқов көшесі №№ 1-8, Ш. Айманов көшесі №№ 1-6, Күреңбел көшесі №№ 1-12, Абылайхан көшесі №№ 1-26, А.Мангелдин көшесі №№ 1-23, Айбар көшесі №№ 1-58, П.Тұрдалиев көшесі №№ 1-52, Қ.Мамытаев көшесі №№ 1-42, А.Тұрдықұлов көшесі №№ 1-35, Қ.Жұманов көшесі №№ 1-55, Қарамыс көшесі №№ 1-25, Д.Құрбанов 1-ші көшесі №№ 1-17, Д.Құрбанов 2-ші көшесі №№ 1-30, Д.Құрбанов 3-ші көшесі №№ 1-42, Б.Тоқтарбаев көшесі №№ 1-15, Жаңақұрылыс-1 С.Жұманов көшесі №№ 1-16, Жаңақұрылыс-2 Пазыл ата көшесі №№ 1-17, Жаңақұрылыс-3 №№ 1-19, Жаңақұрылыс-4 №№ 1-22, Жаңақұрылыс-5 №№ 1-23, Жаңақұрылыс-6 №№ 1-15, Жаңақұрылыс-7 №№ 1-22, Жаңақұрылыс-8 №№ 1-32, Жаңақұрылыс-9 №№ 1-22, Жаңақұрылыс-10 №№ 1-22, Тасты көшесі №№ 1, 2, 3, 4, 5.
№ 599 сайлау учаскесі
Орталығы - № 82 К.Қасымұлы атындағы орта мектебі, "Игілік" тұрғын алабы, В.Терешкова көшесі, нөмірсіз.
"Игілік" тұрғын алабы: Т.Абдраймов көшесі №№ 1-39, С.Өмірбайұлы №№ 1-15, А.Майлыбайұлы №№ 1-20, Айшуақ көшесі №№ 1-20 Б.Искаков көшесі №№ 1-36, В.Терешкова көшесі №№ 1-17, Қарғалы көшесі №№ 1-25, С.Сейфулин көшесі №№ 1-32 Ю.Гагарин көшесі №№ 1-10, Арыснұра көшесі №№ 1-33, Иіркөл көшесі №№ 1-39, М.Сыздықұлы көшесі №№ 1-90, Т.Аубакиров көшесі №№ 1-55, Көкмардан көшесі №№ 1-45, Жәудір көшесі №№ 1-45, Шымбұлақ көшесі №№ 1-35, Дачная көшесі №№ 1-29, Жаңақұрылыс-1 көшесі №№ 1-17, Жаңақұрылыс-2 көшесі №№ 1-21, Жаңақұрылыс-3 көшесі №№ 1-22, Жаңақұрылыс-4 көшесі №№ 1-20, Жаңақұрылыс-5 көшесі №№ 1-32, Жаңақұрылыс-6 көшесі №№ 1-36, Жаңақұрылыс-7, көшесі №№ 1-30, Жаңақұрылыс-8 көшесі №№ 1-24, Жаңақұрылыс-9 көшесі №№ 1-32, Жаңақұрылыс-10 көшесі 1-10, Жаңақұрылыс-11 көшесі №№ 1-13, Жаңақұрылыс- 12 көшесі №№ 1-13, Жаңақұрылыс-13 көшесі №№ 1-12, Жаңақұрылыс-14 көшесі №№ 1-21, Жаңақұрылыс-15 көшесі №№ 1-13, Жаңақұрылыс-16 көшесі №№ 1-15, Жаңақұрылыс-17 көшесі №№ 1-10, Жаңақұрылыс-18 көшесі №№ 1-12.
№ 600 сайлау учаскесі
Орталығы - № 86 В.Терешкова атындағы орта мектебі, "Қызылжар" тұрғын алабы.

Жилой массив "Кызылжар": улица Ж.Ахметова №№ 1-65, улица Ленина №№ 1-12, улица Комсомольская №№ 1-45, улица Мельничная №№ 1-6, улица Фабричная №№ 1-75, улица Победа №№ 1-36, улица Молодежная №№ 7-13, улица Фабричная № 14, улица Гаражная-1 №№ 1-21, улица Гаражная-2 №№ 1-27, Новостройка-1 №№ 1-32, Новостройка-2 №№ 1-44, Новостройка-3 №№ 1-27, Новостройка-4 №№ 1-35, Новостройка-5 №№ 1-42, Новостройка-6 №№ 1-38, Новостройка-7 №№ 1-47, Новостройка- 8 №№ 1-44.
Избирательный участок № 602
Центр - Средняя школа № 100, жилой массив "Бадам-1", улица Курмангазы, без номера.
Жилой массив "Бадам-1": улица М.Бердалиева №№ 1-19, улица Аксай №№ 1-22, улица Р.Турысбекова №№ 1-48, улица Курмангазы №№ 1-79, улица Жулдыз №№ 1-69, улица Достык №№ 1-49, улица Кажымукана №№ 1-54, улица Досметова №№ 50-64, Жилой массив "Бадам-2": улица Жаналык №№ 1-34, улица Орталык №№ 1-76, улица Жайлау №№ 1-45, улица Тыныштык №№ 1-32, улица Еркиндик №№ 1-52, улица Жансая №№ 1-48, улица Мейрим №№ 1-32.
Избирательный участок № 603
Центр – Средняя школа № 96, жилой массив "Каратобе", улица Б.Рамиза, № 80.
Жилой массив Каратобе: улица Капал батыра нечетная сторона №№ 1-121, четная сторона №№ 2-74, улица Курбан ата полностью, улица Б.Рамиза полностью, улица Амур ага полностью, улица Н.Толеметова полностью, улица Тойшы ата полностью, улица Гулабад полностью.
Избирательный участок № 604
Центр - Средняя школа - гимназия № 99, жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, без номера.
Жилой массив "Карабастау": улица Ж.Камбарулы нечетная сторона №№ 1-167, дома улицы Наурыз, улицы Жастар, улицы Достык, улицы Жаксылык полностью, дома Новостройки.
Избирательный участок № 605
Центр - Средняя школа № 94, жилой массив "Жулдыз", улица М.Маметовой, № 30/1.
В участок входят жилой массив "Жулдыз" и жилой массив "Жалын" полностью.
Избирательный участок № 610
Центр - Средняя школа № 106, жилой массив "Кайнарбулак", без номера.
В избирательный участок входят все дома без номеров улиц Ж.Шанина, Т.Курасбека, А.Болешова, Жанакурылыс.
Избирательный участок № 627
Центр - Средняя школа № 27, жилой массив "Мартобе", улица Жибек жолы, № 124а.
Жилой массив "Мартобе": улица Егемен №№ 1-17, улица Ертыс №№ 1-39, улица Егементау №№ 1-45, улица Коммунистическая №№ 1-35, улица А.Пушкина №№ 1-23, улица Садовая №№ 1-21, улица Л.Леонова №№ 1-154, улица С.Жукова №№ 1-109, улица Достык №№ 1-43, улица Х.Дулати №№ 1-32, улица И.Жансугурова №№ 1-39, улица Жибек жолы №№ 1-142 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 630

"Қызылжар" тұрғын алабы: Ж.Ахметов көшесі №№ 1-65, Ленин көшесі №№ 1-12, Комсомольская көшесі №№ 1-45, Мельничная көшесі №№ 1-6, Фабричная көшесі №№ 1-75, Победа көшесі №№ 1-36, Молодежная көшесі №№ 7-13, Фабричная көшесі № 14, Гаражная-1 көшесі №№ 1-21, Гаражная-2 №№ 1-27, Жаңақұрылыс-1 көшесі №№ 1-32, Жаңақұрылыс-2 көшесі №№ 1-44, Жаңақұрылыс-3 көшесі №№ 1-27, Жаңақұрылыс-4 көшесі №№ 1-35, Жаңақұрылыс-5 көшесі №№1-42, Жаңақұрылыс-6 көшесі №№ 1-38, Жаңақұрылыс-7 көшесі №№ 1-47, Жаңақұрылыс-8 көшесі №№ 1-44.
№ 602 сайлау учаскесі
Орталығы - № 100 орта мектебі, "Бадам-1" тұрғын алабы, Құрманғазы көшесі, нөмірсіз.
"Бадам-1" тұрғын алабы: Н.Бердалиев көшесі тақ жағы №№ 1-19, Ақсай көшесі №№ 1-22, Р.Тұрысбеков көшесі №№ 1-48, Құрманғазы көшесі №№ 1-79, Жұлдыз көшесі №№ 1-69, Достық көшесі № 1-49, Қажымұқан көшесі №№ 1-54, Досметов көшесі №№ 50-64. "Бадам-2" тұрғын алабы: Жаңалық көшесі №№ 1-34, Орталық көшесі №№ 1-76, Жайлау көшесі №№ 1-45, Тыныштық көшесі №№ 1-32, Еркіндік көшесі №№ 1-52, Жансая көшесі №№ 1-48, Мейірім көшесі №№ 1-32.
№ 603 сайлау учаскесі
Орталығы - № 96 орта мектебі, "Қаратөбе" тұрғын алабы, Б.Рамиз көшесі, № 80.
"Қаратөбе" тұрғын алабы: Қапал батыр көшесі тақ жағы №№ 1-121, жұп жағы №№ 2-74, Құрбан ата көшесі толығымен, Б.Рамиз көшесі толығымен, Амур аға толығымен, Н.Төлеметов көшесі толығымен, Тойшы ата көшесі толығымен, Гүлабад көшесі толығымен.
№ 604 сайлау учаскесі
Орталығы - № 99 орта мектеп - гимназиясы, "Қарабастау" тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз.
"Қарабастау" тұрғын алабы: Ж.Қамбарұлы көшесі тақ жағы №№ 1-167, Наурыз көшесі, Жастар көшесі, Достық көшесі, Жақсылық көшесінің үйлері толығымен, Жаңақұрылыстағы үйлер.
№ 605 сайлау учаскесі
Орталығы - № 94 орта мектебі, "Жұлдыз" тұрғын алабы, М.Мәметова көшесі, № 30/1.
Учаскеге "Жұлдыз" тұрғын алабы және "Жалын" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 610 сайлау учаскесі
Орталығы – № 106 орта мектебі, "Қайнарбұлақ" тұрғын алабы, нөмірсіз.
Учаскеге Ж.Шанин, Т.Құрасбек, Ә.Бөлешов, Жаңақұрылыс көшелеріндегі нөмірсіз үйлер толығымен кіреді.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы - № 27 жалпы орта мектеп, "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, № 124а.
"Мәртөбе" тұрғын алабы: Егемен көшесі №№ 1-17, Ертіс көшесі №№ 1-39, Егементау көшесі №№ 1-45, Коммунистік көшесі №№ 1-35, А.Пушкин көшесі №№ 1-23, Садовая көшесі №№ 1-21, Л.Леонов көшесі №№ 1-154, С.Жуков көшесі №№ 1-109, Достық көшесі №№ 1-43, Х.Дулати көшесі №№ 1-32, І.Жансүгіров көшесі №№ 1-39, Жібек жолы көшесі №№ 1-142 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 630 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 98, жилой массив "Базаркакпа", улица С.Жанарова, № 2.
Жилой массив "Базаркакпа": нечетные стороны улицы А.Абдалиева, улицы Дружбы, улицы С.Жанарова, улицы Заводская, улицы Набережная, улицы О.Жамалова, улицы Садовая, улицы Спортивная, улицы Ш.Шахайдарова, улицы Ю.Сареми и 7 многоэтажных домов, улица Абдулабад четная сторона №№ 2-88 и дома без номеров по левой стороне от пересечения улицы Терекзар и улицы Абдулабад.
Избирательный участок № 631
Центр - Средняя школа № 105, жилой массив "Бадам", улица Н.Ирисбекова, № 40.
В участок входит жилой массив "Бадам" полностью, жилой массив "Турдыабад": улица Н.Ризаева полностью, нечетная сторона улицы Е.Исроилова №№ 51- 139.
Избирательный участок № 632
Центр - Средняя школа № 104, жилой массив "Базаркакпа", улица Е.Юсупова, № 40.
Жилой массив "Базаркакпа": четная сторона улицы Ю.Сареми, улица Е.Исроилова, улица Тельмана, улица Далабазар, улица Е.Юсупова, улица Жастар, улица Бахт, улица Гузал;
Жилой массив "Турдыабад": улица Е.Исроилова, улица Н.Ризаева, улица Жастык-1, улица Жастык-2, улица Далабазар.
Избирательный участок № 645
Центр-Средняя школа № 114, жилой массив "Кызылсу", без номера.
В избиритальный участок входит жилой массив "Кызылсу" полностью.
Избирательный участок № 646
Центр - Средняя школа № 113 имени Аль-Фараби, жилой массив "Сайрам", улица А.Макаренко, № 3.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Навои четная сторона № 12-58, улица Амира Темира четная сторона № 166-204, улица З.Хусанова №№ 1-65, улица А.Макаренко №№ 1-22, улица Машраб №№ 1-24, улица Мынгорык №№ 1-44, улица Сыдыхан ата №№ 1-35, улица С.Сатыбалдиева четная сторона № 40-48, улица Новостройка дома без номеров, улица Махмудхан ата №№ 1-76, улица Ибрагим ата №№ 1, 3, 5.
Избирательный участок № 647
Центр - Средняя школа № 111 имени М.Маметовой, жилой массив "Сайрам", улица Амира Темира, № 72.
Жилой массив "Сайрам": улица Амира Темира №№ 1-128, улица Бабыра №№ 1-100, улица Улыкбека №№ 1-24, улица Ю.Усманова нечетная сторона №№ 1-57, улица С.Сатыбалдиева нечетная сторона №№ 41-49.
Избирательный участок № 648
Центр – Школа-гимназия № 107 имени Ю.Сареми, жилой массив "Сайрам", улица Амира Темира, № 262.
Жилой массив "Сайрам": улица Амира Темира нечетная сторона №№ 127-241, улица Улыкбека №№ 25-98, улица Жангакзар №№ 1-60, улица Кулфитдин ата №№ 1-73, улица Ш.Махмуджана №№ 1-50, улица Марьям ана №№ 1-11, улица Хавазмат ата №№ 1-50, улица Красная Пресня №№ 1-144, улица Исфиджаб №№ 34-44, улица Гулистан №№ 1-28, улица Айбека №№ 1-20, улица Ташкент №№ 1-54, улица Базарная №№ 1-25, улица Улыарык №№ 1-12.
Избирательный участок № 649

Орталығы - № 98 орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, С.Жанаров көшесі, № 2.
"Базарқақпа" тұрғын алабы: А.Абдалиев көшесі, Дружба көшесі, С.Жанаров көшесі, Зауыт көшесі, Набережная көшесі, О.Жамалов көшесі, Садовая көшесі, Спорт көшесі, Ш.Шахайдаров көшесі, Ю.Сареми көшелерінің тақ жағы және 7 көпқабатты үйлер, Абдулабад көшесі жұп жағы №№ 2-88 және Терекзар көшесінің Абдулабад көшесімен қиылысынан бастап сол жағындағы нөмірсіз үйлер.
№ 631 сайлау учаскесі
Орталығы - № 105 орта мектебі, "Бадам-1" тұрғын алабы, Н.Ирисбеков көшесі, № 40.
Учаскеге "Бадам" тұрғын алабы толығымен, "Тұрдыабад" тұрғын алабындағы Н.Ризаев көшесі толығымен, Е.Исроилов көшесінің тақ жағы №№ 51-139 үйлер кіреді.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы - № 104 орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, Е.Юсупов көшесі, № 40.
"Базарқақпа" тұрғын алабы: Ю.Сареми көшесінің жұп жағы, Е.Исроилов көшесі, Тельман көшесі, Далабазар көшесі, Е.Юсупов көшесі, Жастар көшесі, Бахт көшесі, Гузал көшесі.
"Тұрдыабад" тұрғын алабы: Е.Исроилов көшесі, Н.Ризаев көшесі, Жастық-1 көшесі, Жастық-2 көшесі, Далабазар көшелерінің үйлері.
№ 645 сайлау учаскесі
Орталығы – № 114 орта мектебі, "Қызылсу" тұрғын алабы, нөмірсіз.
Учаскеге "Қызылсу" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы - № 113 Әл-Фараби атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, А.Макаренко көшесі, № 3.
"Сайрам" тұрғын алабы: А.Навои көшесі жұп жағы №№ 12-58, Әмір Темір көшесі жұп жағы №№ 166-204, З.Хусанов көшесі №№ 1-65, А.Макаренко көшесі №№ 1-22, Машраб көшесі №№ 1-24, Мыңгөрік көшесі №№ 1-44, Сыдыхан ата көшесі №№ 1-35, С.Сатыбалдиев көшесі жұп жағы №№ 40-48, Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз үйлер, Махмудхан ата көшесі №№ 1-76, Ибрагим ата көшесі №№ 1, 3, 5.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы - № 111 М.Мәметова атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, № 72.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әмір Темір көшесі №№ 1-128, Бабыр көшесі №№ 1-100, Ұлықбек көшесі №№ 1-24, Ю.Усманов көшесі тақ жағы №№ 1-57, С.Сатыбалдиев көшесі тақ жағы №№ 41-49.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы - № 107 Ю.Сареми атындағы мектеп-гимназиясы, "Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, № 262.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әмір Темір көшесі тақ жағы №№ 127-241, Ұлықбек көшесі №№ 25-98, Жаңғақзар көшесі №№ 1-60, Құлфитдин ата көшесі №№ 1-73, Ш.Махмуджан көшесі №№ 1-50, Марьям ана көшесі №№ 1-11, Хавазмат ата көшесі №№ 1-50, Красная Пресня көшесі №№ 1-144, Исфиджаб көшесі №№ 34-44, Гүлістан көшесі №№ 1-28, Айбек көшесі №№ 1-20, Ташкент көшесі №№ 1-54, Базар көшесі №№ 1-25, Ұлыарық көшесі №№ 1-12.
№ 649 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 112 имени Б.Садыкова, жилой массив "Сайрам", улица Аль-Фараби, № 86.
Жилой массив "Сайрам": улица Аль-Фараби №№ 12-113, улица Гозахана нечетная сторона №№ 1-49, четная сторона №№ 62-92, улица Шаттык №№ 1-123, улица Б.Садыкова №№ 1-137, улица Т.Ярметова №№ 1-15 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 650
Центр - Средняя школа № 109 имени Атои, жилой массив "Сайрам", улица Ииржар, № 19.
Жилой массив "Сайрам": улица Сайрам нечетная сторона №№ 47-89, улица Амира Темира №№ 236-393, улица Гуллик №№ 2-40, улица Гуллик 1 проезд №№ 1-6, улица Ж.Юлдаша №№ 1-109, улица Мангыстау №№ 26-126, улица Ииржар №№ 1-23, улица Юсуф ата №№ 1-107, улица Шахат ата №№ 3-108, дома без номеров 9 проездов и 2 тупиков.
Избирательный участок № 651
Центр - Средняя школа № 108 имени Хамзы, жилой массив "Сайрам", улица Актам, № 9.
Жилой массив "Сайрам": улица Ибрагим ата №№ 127-223, улица Шакаландар №№ 2-52, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 1-55, четная сторона №№ 2-44, улица Актам №№ 1-114, улица Гозахана №№ 2-50, улица Хурасанбаб №№ 1-46, улица Абая №№ 2-54.
Избирательный участок № 652
Центр - Средняя школа № 110 имени З.Хусанова, жилой массив "Исфиджаб", улица Ибрагим ата, № 318.
Жилой массив "Исфиджаб": улица Ибрагим ата четная сторона №№ 222-398, улица Кошалы ата №№ 1-69, улица Кошалы ата тупик №№ 1-17, улица Уйгун №№ 1-44, улица Н.Юлдашева №№ 23-37, улица Миртемира №№ 1-33 и дома 2 проездов и 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 653
Центр - Средняя школа № 85, микрорайон "Каражол", улица Жибек жолы, без номера.
Микрорайон "Каражол": улица Жибек жолы №№ 1-78, улица Жайлы №№ 1-25, улица Акбосага №№ 1-21, улица Кара Бура Аулие №№ 1-16, улица Сак ели №№ 1-36, улица Алтын адам №№ 1-26, улица Жана курылыс №№ 1-86, улица Аргынбекова №№ 1-32, улица Дастур №№ 1-36, улица Шаназарова №№ 1-17, улица Кемекалган №№ 1-16, микрорайон "Болашак", микрорайон "Айдын", микрорайон "Абзал" полностью.
Избирательный участок № 654
Центр - Средняя школа № 116 имени Д.Нурпеисовой, жилой массив "Тассай", улица О.Адразакова, без номера.
Жилой массив "Тассай": улица Аксумбе №№ 1-196, улица Сандыктау №№ 1-52, улица Х.Оралтая №№ 1-16, улица Аль-Фараби №№ 1-24, улица Толеби №№ 1-14, улица А.Бокейхана №№ 1-72, улица Г.Шойынбаева №№ 1-34, улица Е.Болганбаева №№ 1-20, улица Ж.Суханова №№ 1-22, улица Т.Рыскулова №№ 1-24, улица Астана №№ 1-22, улица М.Пернебекулы №№ 1-11, улица Мынбулак №№ 1-62, улица Е.Досымбекулы №№ 1-79, улица Наурыз №№ 1-61, улица Желтоксан №№ 1-26, улица К.Патеева №№ 1-15, улица Гаражная №№ 1-7 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 655
Центр - Средняя школа № 103, жилой массив "Таскен", улица Ертис, без номера.
Жилой массив "Таскен": улица Жанас №№ 1-10, улица Айдын №№ 1-14, улица Арай №№ 1-13, улица Райхан №№ 1-12, улица Ж.Жумабаева №№ 1-2, улица Достык №№ 1-16, улица Наурыз №№ 1-16, улица Тоганас батыра №№ 1-21, улица Айтеке би №№ 1-18, улица Ж.Айнабекова №№ 1-25, улица К.Махана №№ 1-30, улица К.Отебаева №№ 1-76, улица Т.Ташмуханбетова №№ 1-80, улица Тугейболата №№ 1-47, улица Сары-Арка №№ 1-17, улица Шайхан ауласы №№ 1-12, улица Мектеп №№ 1-10, улица Асем №№ 1-9, улица Байшешек №№ 1-7, улица Гулистан №№ 1-5, улица Пармен №№ 54-74, улица Гулдер №№ 1-7, улица М.Маметовой №№ 1-15, улица С.Рахимова №№ 1-13, улица Рыскелди №№ 1-14, улица С.Балкыбекова №№ 64-72, улица Болашак №№ 1-20, улица Ш.Жандарбекова №№ 1-15, улица Коктем №№ 1-32, улица Женис №№ 1-20, улица Желтоксан №№ 1-15, улица Тауелсиздик №№ 1-17, улица 1-Мамыр №№ 1-17, улица Жайык №№ 1-16, улица Оркениет №№ 1-30, улица Алаш №№ 1-15, улица Арай №№ -19, улица Береке №№ 1-18, улица Байконыр №№ 1-16, улица Б.Бабашулы №№ 65-187 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 820

Орталығы - № 112 Б.Садықов атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, № 86.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әл-Фараби көшесі №№ 12-113, Ғозахан көшесі тақ жағы №№ 1-49, жүп жағы №№ 62-92, Шаттық көшесі №№ 1-123, Б.Садықов көшесі №№ 1-137, Т.Ярметов көшесі №№ 1-15 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы - № 109 Атои атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Иіржар көшесі, № 19.
"Сайрам" тұрғын алабы: Сайрам көшесі тақ жағы №№ 47-89, Әмір Темір көшесі №№ 236-393, Гүллік көшесі №№ 2-40, Гүллік көшесі 1 өткел №№ 1-6, Ж.Юлдаш көшесі №№ 1-109, Маңғыстау көшесі №№ 26-126, Иіржар көшесі №№ 1-23, Юсуф ата көшесі №№ 1-107, Шахат ата көшесі №№ 3-108, 9 өткелдің және 2 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы - № 108 Хамза атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ақтам көшесі, № 9.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі №№ 127-223, Шақаландар көшесі №№ 2-52, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 1-55, жұп жағы №№ 2-44, Актам көшесі №№ 1-114, Ғозахан көшесі №№ 2-50, Хурасанбаб көшесі №№ 1-46, Абай көшесі №№ 2-54.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы - № 110 З.Хусанов атындағы орта мектеп, "Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318.
"Исфиджаб" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 222-398, Қошалы ата көшесі №№ 1-69, Қошалы ата көшесі тұйық №№ 1-17, Уйғун көшесі №№ 1-44, Н.Юлдашев көшесі №№ 23-37, Міртемір көшесі №№ 1-33 және 2 өткел мен атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 653 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 орта мектебі, "Қаражол" шағынауданы, Жібек Жолы көшесі, нөмірсіз.
"Қаражол" шағынауданы: Жібек жолы көшесі №№ 1-78, Жайлы көшесі №№ 1- 25, Ақбосаға көшесі №№ 1-21, Қара Бура Әулие көшесі №№ 1-16, Сақ елі көшесі №№ 1-36, Алтын Адам көшесі №№ 1-26, Жаңа Құрылыс көшесі №№ 1-86, Арғынбеков көшесі №№ 1-32, Дәстүр көшесі №№ 1-36, Шаназаров көшесі №№ 1-17, Кемеқалған көшесі №№ 1-16.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы - № 116 Д.Нұрпейісова атындағы орта мектеп, "Тассай" тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз.
"Тассай" тұрғын алабы: Ақсүмбе көшесі №№ 1-196, Сандықтау көшесі №№ 1-52, Х.Оралтай көшесі №№ 1-16, Әл-Фараби көшесі №№ 1-24, Төлеби көшесі №№ 1-14, Ә.Бөкейхан көшесі №№ 1-72, Г.Шойынбаев көшесі №№ 1-34, Е.Болғанбаев көшесі №№ 1-20, Ж.Суханов көшесі №№ 1-22, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-24, Астана көшесі №№ 1-22, М.Пернебекұлы көшесі №№ 1-11, Мыңбұлақ көшесі №№ 1-62, Е.Досымбекұлы көшесі №№ 1-79, Наурыз көшесі №№ 1-61, Желтоқсан көшесі №№ 1-26, Қ.Патеев көшесі №№ 1-15, Гаражная көшесі №№ 1-7 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 655 сайлау учаскесі
Орталығы - № 103 орта мектеп, "Таскен" тұрғын алабы, Ертіс көшесі, нөмірсіз.
"Таскен" тұрғын алабы: Жанас көшесі №№ 1-10, Айдын көшесі №№ 1-14, Арай көшесі №№ 1-13, Райхан көшесі №№ 1-12, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-2, Достық көшесі №№ 1-16, Наурыз көшесі №№ 1-16, Тоғанас батыр көшесі №№ 1-21, Әйтеке би көшесі №№ 1-18, Ж.Айнабеков көшесі №№ 1-25, К.Махан көшесі №№ 1-30, К.Өтебаев көшесі №№ 1-76, Т.Ташмуханбетов көшесі №№ 1-80, Түгейболат көшесі №№ 1-47, Сарыарқа көшесі №№ 1-17, Шайхан ауласы көшесі №№ 1-12, Мектеп көшесі №№ 1-10, Әсем көшесі №№ 1-9, Бәйшешек көшесі №№ 1-7, Гүлістан көшесі №№ 1-5, Пәрмен көшесі №№ 54-74, Гүлдер көшесі №№ 1-7, М.Маметова көшесі №№ 1-15, С.Рахимов көшесі №№1-13, Рыскелді көшесі №№1-14, С.Балқыбеков көшесі №№64-72, Болашақ көшесі №№ 1-20, Ш.Жандарбеков көшесі №№ 1-15, Көктем көшесі №№ 1-32, Жеңіс көшесі №№ 1-20, Желтоқсан көшесі №№ 1-15, Тәуелсіздік көшесі №№ 1-17, 1-Мамыр көшесі №№ 1-17, Жайық көшесі №№ 1-16, Өркениет көшесі №№ 1-30, Алаш көшесі №№ 1-15, Арай көшесі №№ 1-19, Береке көшесі №№ 1-18, Байқоңыр көшесі №№ 1-16, Б.Бабашұлы көшесі №№ 65-187 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 820 сайлау учаскесі

Центр – Средняя школа № 121, жилой массив Текесу, ул.Текесу, № 57
В участок входит жилой массив "Текесу" полностью.
Избирательный участок № 830
Центр – Библиотека, жилой массив "Жыланбузган", улица Жыланбузган, № 127.
В участок входит жилой массив "Жыланбузган" полностью.
Избирательный участок № 831
Центр – Средняя школа № 119, жилой массив "Маятас", улица Б.Момышулы, без номера.
В участок входит жилой массив "Маятас" полностью.
Избирательный участок № 832
Центр – Начальная школа № 123, жилой массив "Елтай", улица Елтай, без номера.
В участок входит жилой массив "Елтай" полностью.
Избирательный участок № 833
Центр – Средняя школа № 120, жилой массив "Тогыс", улица Д. Кунаева, № 2в.
Жилой массив "Тогыс": улица М.Маметовой, улицы Шугыла, улица Шаттык, улица Туркестан, улица А.Молдагуловой, улица Акбулак полностью, улица Д.Кунаева №№ 1-56, улица Абая №№ 1-29.
Избирательный участок № 834
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайгазгеологосервис", жилой массив "Тогыс", улица Мунайбарлаушылар, без номера.
Улица Мунайбарлаушылар полностью, улица Абая №№ 30-88.
Избирательный участок № 835
Центр –Здание отдела по работе с населением территории Казгурт аппарата акима Енбекшинского района, улица Ж.Арзымбетова, № 30.
Жилой массив "Айнатас": улица Игилик, улица Ж.Арзымбетова, улица Тауелсиздик полностью, улица Д.Кунаева №№ 57-228.
Избирательный участок № 848
Центр – Средняя школа № 122 "Акжар", жилой массив "Акжар", улица Г.Муратбаева, № 5а.
Жилой массив "Акжар": улица Сулутобе №№ 1-69, улица Токбергенова №№ 1-82, улица Уштал №№ 1-18, улица Ордалы №№ 1-49, улица Г.Муратбаева №№ 1-43, улица Ак Орда №№ 1-21, улица Оркен №№ 1-17, улица Шымбаз №№ 1-11, улица 60 лет Казахстана №№ 1-23, улица Алтынкемер №№ 1-20, улица Карашанырақ №№ 1-69, улица Айыртау №№ 1-20, улица Саумакол №№ 1-8, улица Тауелсиздик №№ 1-46, улица Новостройка №№ 1-16, улица Куттыкол №№ 1-22, улица С.Сейфуллина №№ 1-17, улица Коргалжын №№ 1-11, улица Агынсай №№ 1-14, улица Наурыз №№ 1-69, улица Аксу Жабаглы №№ 1-9, улица Елбеги №№ 1-14, улица Шындыкол №№ 1-19, улица Жетикара №№ 1-16, улица Кокшекум №№ 1-11, улица Ынтымак №№ 1-31 и жилой массив "Айкол" полностью.
Избирательный участок № 932
Центр - Средняя школа № 49, микрорайон "Казыгурт", улица К.Мамешова, без номера.
Микрорайон "Казыгурт": улица Айшыкты №№ 10-98, улица А.Бекболатова №№ 1-82, улица Макталы №№ 1-97, улица Нурлы №№ 1-29, улица Арыстанбаба №№ 1-141, улица Курсай №№ 1-82, улица О.Мауленова №№ 1-15, улица Саулетши №№ 1-80, улица Бухарская №№ 1-10, улица Космекен №№ 1-124.
Избирательный участок № 934
Центр – Воинская часть № 6698, улица Б.Алпысбаева, без номера.
В участок входит воинская часть № 6698.
Избирательный участок № 935

Орталығы – № 121 орта мектебі, "Текесу", тұрғын алабы, Текесу көшесі, № 57.
Учаскеге "Текесу" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 830 сайлау учаскесі
Орталығы - Кітапхана, "Жыланбұзған" тұрғын алабы, Жыланбұзған көшесі, № 127.
Учаскеге "Жыланбұзған" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 831 сайлау учаскесі
Орталығы - № 119 орта мектебі, "Маятас" тұрғын алабы, Б.Момышұлы көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Маятас" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 832 сайлау учаскесі
Орталығы - № 123 бастауыш мектебі, "Елтай" тұрғын алабы, Елтай көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Елтай" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 833 сайлау учаскесі
Орталығы - № 120 орта мектебі, "Тоғыс" тұрғын алабы, Д.Қонаев көшесі, № 2в.
"Тоғыс" тұрғын алабы: М.Мәметова, Шұғыла, Шаттық, Түркістан, Ә.Молдағұлова, Ақбұлақ көшелері толығымен, Д.Қонаев көшесі №№ 1-56, Абай көшесі №№ 1-29.
№ 834 сайлау учаскесі
Орталығы - "Мұнайгазгеологосервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Тоғыс" тұрғын алабы, Мұнайбарлаушылар көшесі, нөмірсіз.
Мұнайбарлаушылар көшесі толығымен, Абай көшесі №№ 30-88.
№ 835 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Қазығұрт аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімінің ғимараты, Ж.Арзымбетов көшесі, № 30.
Учаскеге "Айнатас" тұрғын алабы толығымен және Ж.Арзымбетов, Игілік, Тәуелсіздік көшелері толығымен кіреді, Д.Қонаев көшесі №№ 57-228.
№ 848 сайлау учаскесі
Орталығы - № 122 "Ақжар" орта мектебі, "Ақжар" тұрғын алабы, Ғ.Мұратбаев көшесі, № 5а.
"Ақжар" тұрғын алабы: Сұлутөбе көшесі №№ 1-69, Тоқбергенов көщесі №№ 1-82, Үштал көшесі №№ 1-18, Ордалы көшесі №№ 1-49, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-43, Ақ Орда көшесі №№ 1-21, Өркен көшесі №№ 1-17, Шымбаз көшесі №№ 1-11, Қазақстанның 60 жылдығы көшесі №№ 1-23, Алтынкемер көшесі №№ 1-20, Қарашаңырақ көшесі №№ 1-69, Айыртау көшесі №№ 1-20, Саумакөл көшесі №№ 1-8, Тәуелсіздік көшесі №№ 1-46, Жаңақұрылыс көшесі №№ 1-16, Құттыкөл көшесі №№ 1-22, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-17, Қорғалжын көшесі №№ 1-11, Ағынсай көшесі №№ 1-14, Наурыз көшесі №№ 1-69, Ақсу Жабағлы көшесі №№ 1-9, Елбегі көшесі №№ 1-14, Шыңдыкөл көшесі №№ 1-19, Жетіқара көшесі №№ 1-16, Көкшеқұм көшесі №№ 1-11, Ынтымақ көшесі №№ 1-31 және учаскеге "Айкөл" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 932 сайлау учаскесі
Орталығы - № 49 орта мектебі, "Қазығұрт" шағынауданы, Қ.Мәмешов көшесі, нөмірсіз.
"Қазығұрт" шағынауданы: Айшықты көшесі №№ 10-98, Ә.Бекболатов көшесі №№ 1-82, Мақталы көшесі №№ 1-97, Нұрлы көшесі №№ 1-29, Арыстанбаб көшесі №№ 1-141, Құрсай көшесі №№ 1-82, О.Мәуленов көшесі №№ 1-15, Сәулетші көшесі №№ 1-80, Бұхар көшесі №№ 1-10, Қосмекен көшесі №№ 1-124.
№ 934 сайлау учаскесі
Орталығы - № 6698 әскери бөлімшесі, Б.Алпысбаев көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге № 6698 әскери бөлімшесі кіреді.
№ 935 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 80, микрорайон "Нурсат", улица Ж.Шанина, № 31.
Микрорайон "Нурсат": №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169,170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210.
Избирательный участок № 936
Центр – Областной кардиологический центр, улица А.Байтурсынова, без номера.
Областной кардиологический центр.
Избирательный участок № 937
Центр – Основная средняя школа № 76 имени Р.Мырзашева, микрорайон "Сауле", без номера.
В участок входит нижняя сторона микрорайона "Сауле": улица Ж.Жабаева нечетная сторона полностью и дома по улице Коктобе, тупика Коктобе, улице Абылайхана, улице Абая, улице Костобе, улице Наркобыз №№ 1-14, улице Казгурт №№ 1-16, улице Кумисти, улице Тойтобе, улице Жанатас, улице Кызыл сункар, улице Ак мечеть, улице Белагаш.
Избирательный участок № 938
Центр - Вечерняя школа № 2, микрорайон "Кайтпас", улица М.Исламкулова, № 151.
Микрорайон "Кайтпас": улица Арыстанбай дома без номеров, улица Шымыр №№ 35-68, улица Т.Рыскулова №№ 30-62, улица Б.Момышулы четная сторона №№ 60-92, улица А.Жумабекова №№ 61-90, улица Амангелди №№ 120-161 и дома без номеров, улица Наурыз №№ 92-168, улица М.Жамауова №№ 94-164, улица С.Алибекова №№ 88-150, улица С.Амирбекова №№ 88-150, улица Ж.Акбаева №№ 94-140, улица Ш.Кошерова №№ 75-155, улица Алтай №№ 60-95, улица Медеу №№ 66-115, улица Сарыжайлау №№ 58-135, улица Туран №№ 65-85, улица Болашак №№ 66-95, улица Адилет №№ 66-110.
Избирательный участок № 939
Центр – Новое здание средней школы № 83, дачный массив "Кайнар-Булак", без номера.
Производственные кооперативы: "Казхиммонтаж-42" 125 домов, "Шымкентмелиорация" 171 дом, "Цементник" 289 домов, "Финансист" 66 домов, "Казавтоматика" 58 домов, "ДСК" 106 домов, "РМЗ" 63 дома, "Черемушки" 48 домов, "Механизатор" 150 домов, "Энергетик" 362 дома, "Дружба" 100 домов, "Мелиоратор" 130 домов, "Монтажник" 125 домов, "Строитель" 146 домов, "Светлячок" 28 домов, "Восход" 150 домов, "Эластик" 70 домов, "Труженник" 228 домов, "Виктория МЖК" 188 домов, "Курылыс" 396 домов, "Автопассажир" 180 домов, "Факел" 117 домов, "Связист" 154 домов, "Корданик" 160 домов, "Транспортник" 126 домов, "Прессы" 363 домов, "Дорожник" 202 домов, "Казавтомонтаж" 56 домов, "Василек" 96 домов в дачном массиве "Кайнар-Булак".
Избирательный участок № 981

Орталығы - № 80 орта мектеп, "Нұрсәт" шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, № 31.
"Нұрсәт" шағынауданы: №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169,170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210.
№ 936 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық кардиологиялық орталығы, А.Байтұрсынов көшесі, нөмірсіз.
Облыстық кардиологиялық орталығы.
№ 937 сайлау учаскесі
Орталығы - № 76 Р.Мырзашев атындағы негізгі орта мектеп, "Сәуле" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Сәуле" шағынауданының төменгі жағы кіреді: Ж.Жабаев көшесінің тақ жағы толығымен және Көктөбе көшесі, Көктөбе тұйығы, Абылайхан көшесі, Абай көшесі, Қостөбе көшесі, Нарқобыз көшесі №№ 1-14, Қазығұрт көшесі №№ 1-16, Күмісті көшесі, Тойтөбе көшесі, Жаңатас көшесі, Қызыл сұнқар көшесі, Ақ мешіт көшесі, Белағаш көшесіндегі үйлер.
№ 938 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 кешкі мектеп, "Қайтпас" шағынауданы, М.Исламқұлов көшесі, № 151.
"Қайтпас" шағынауданы: Арыстанбай көшесі нөмірсіз үйлер, Шымыр көшесі №№ 35-68, Т.Рысқұлов көшесі №№ 30-62, Б.Момышұлы көшесі жұп жағы №№ 60-92, А.Жұмабеков көшесі №№ 61-90, Амангелді көшесі №№ 120-161 және нөмірсіз үйлер, Наурыз көшесі №№ 92-168, М.Жамауов көшесі №№ 94-164, С.Әлібеков көшесі №№ 88-150, С.Әмірбеков көшесі №№ 88-150, Ж.Ақбаев көшесі №№ 94-140, Ш.Көшеров көшесі №№ 75-155, Алтай көшесі №№ 60-95, Медеу көшесі №№ 66-115, Сарыжайлау көшесі №№ 58-135, Тұран көшесі №№ 65-85, Болашақ көшесі №№ 66-95, Әділет көшесі №№ 66-110.
№ 939 сайлау учаскесі
Орталығы - № 83 орта мектеп, "Қайнар-бұлақ" саяжайы, нөмірсіз.
"Қайнар-бұлақ" саяжайындағы Өндірістік кооперативтер: "Казхиммонтаж-42" 125 үй, "Шымкентмелиорация" 171 үй, "Цементник" 289 үй, "Финансист" 66 үй, "Казавтоматика" 58 үй, "ДСК" 106 үй, "РМЗ" 63 үй, "Черемушки" 48 үй, "Механизатор" 150 үй, "Энергетик" 362 үй, "Дружба" 100 үй, "Мелиоратор-1" 130 үй, "ПК Монтажник" 125 үй, "Строитель" 146 үй, "Светлячок" 28 үй, "Восход" 150 үй, "Эластик" 70 үй, "Труженик" 228 үй, "Виктория МЖК" 188 үй, "Құрылыс" 396 үй, "Автопассажир" 180 үй, "Факел" 117 үй, "Связист" 154 үй, "Корданик" 160 үй, "Транспортник" 126 үй, "Прессы" 363 үй, "Дорожник" 202 үй, "Казавтомонтаж" 56 үй, "Василек" 96 үй.
№ 981 сайлау учаскесі

Центр – Средняя школа № 101, жилой массив "Абдулабад", улица Абдулабад, № 128.
Жилой массив "Абдулабад": улица Абдулабад №№ 93-289, улица Кенсай, улица Наурыз, улица Озган ата - 1, улица Озган ата - 2, улица Озган ата - 3, улица Озган ата - 4;
Жилой массив "Базаркакпа": улица Абдулабад №№ 1-92, дома по правой стороне от пересечения улицы Терекзар и улицы Абдулабад.
Избирательный участок № 984
Центр - Средняя школа № 102, жилой массив "Достык", без номера.
Жилой массив "Достык": улица Достык №№ 1-40, улица Н.Абдирова №№ 1-100, улица Саяжай №№ 1-80, улица Е.Бекмаханова №№ 1-50, улица Бейбитшилик №№ 1-70, улица Мадениет №№ 1-50, улица Ынтымак №№ 1-80, улица Омарташы №№ 1-30, улица Мамадаева №№ 1-30, улица М.Ауезова №№ 1-56.
Избирательный участок № 985
Центр - Средняя школа № 91, жилой массив "Сайрам", улица О.Жамалова, № 24/1.
Жилой массив "Сайрам": улица Ю.Сареми №№ 106-132, улица Х.А.Яссауи №№ 1-33, улица О.Жамалова №№ 1-32, улица Х.Хамут №№ 1-25, улица Назан ата №№ 1-22 и дома 5 улиц без наименования.
Избирательный участок № 1016
Центр – Отдел по работе с населением территории Жулдыз аппарата акима Енбекшинского района, жилой массив "Жулдыз", улица Капал батыра, № 84а.
Жилой массив "Каратобе": улица Капал батыра четная сторона начиная от дома № 76 до конца улицы, нечетная сторона начиная от дома № 123 до конца улицы, улица И.Карабаева, улица Шаттык, улица Абдукадыр ата, улица И.Панфилова, улица Р.Палуана полностью.
Избирательный участок № 1017
Центр – Южно-Казахстанский областной узбекский драматический театр, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, без номера.
Жилой массив "Сайрам": улица Ибрагим ата четная сторона №№ 124-176, 176а, нечетная сторона №№ 101-125, улица О.Тиллаходжаева №№ 1-180, улица Ю.Сареми нечетная сторона №№ 23-67, 67а, улица Абая нечетная сторона №№ 1-57, улица Жамбыла №№ 1-17, улица Аль-Фараби №№ 2-24, улица Гозал ата №№ 1-87, улица Ак-ата баба №№ 1-48.
Избирательный участок № 1018
Центр – Колледж № 10, жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, № 5.
Жилой массив "Сайрам": улица Бозжорга №№ 24-35, улица Фуркат 1 переулок №№ 1-16, 2 переулок №№ 1-28, 3 переулок №№ 1-28, 4 переулок №№ 1-47, 5 переулок №№ 1-40, 6 переулок №№ 1-40, 7 переулок №№ 1-34, 8 переулок №№ 1-34, 9 переулок №№ 1-32, 10 переулок № 1-2, улица Ж.Момина нечетная сторона №№ 1-171, улица Атои №№ 1-79, улица М.Ауезова №№ 1-78, улица Коксутобе №№ 28-41, улица Новостройка №№ 1-20, улица Мангыстау нечетная сторона №№ 29-41, улица Ю.Сареми №№ 1-5, улица Сайрамсу №№ 1-19, улица Бостан №№ 1-19.
Избирательный участок № 1019
Центр - Областная туберкулезная больница, жилой массив "Сайрам", улица Кулфуддин ата, без номера.
Областная туберкулезная больница.
Избирательный участок № 1030
Центр - Средняя школа № 69, микрорайон "Достык", без номера.
В участок входит микрорайон "Достык" полностью.
Избирательный участок № 1031
Центр – Шымкентская городская клиническая поликлиника № 6, микрорайон "Самал-3", улица Аль-Фараби, 230.
Избирательный участок № 1032
Центр – Средняя школа № 16, микрорайон "Жайлау", Темирлановское шоссе, без номера.

Орталығы - № 101 орта мектеп, "Абдулабад" тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, № 128.
"Абдулабад" тұрғын алабы: Абдулабад көшесі №№ 93-289, Кенсай көшесі, Наурыз көшесі, Озған ата - 1 көшесі, Озған ата - 2 көшесі, Озған ата - 3 көшесі, Озған ата - 4 көшесі;
"Базарқақпа" тұрғын алабы: Абдулабад көшесі №№ 1-92, Терекзар көшесінің Абдулабад көшесімен қиылысынан бастап оң жағындағы үйлер.
№ 984 сайлау учаскесі
Орталығы - № 102 орта мектеп, "Достық" тұрғын алабы, нөмірсіз.
"Достық" тұрғын алабы: Достық көшесі №№ 1-40, Н.Абдиров көшесі №№ 1-100, Саяжай көшесі №№ 1-80, Е.Бекмаханов көшесі №№ 1-50, Бейбітшілік көшесі №№ 1-70, Мәдениет көшесі №№ 1-50, Ынтымақ көшесі №№ 1-80, Омарташы көшесі №№ 1-30, Мамадаев көшесі №№ 1-30, М.Әуезов көшесі №№ 1-56.
№ 985 сайлау учаскесі
Орталығы - № 91 орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, О.Жамалов көшесі, № 24/1.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ю.Сареми көшесі №№ 106-132, Х.А.Яссауи көшесі №№ 1-33, О.Жамалов көшесі №№ 1-32, Х.Хамут көшесі №№ 1-25, Назан ата көшесі №№ 1-22 және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 1016 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Жұлдыз аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімі, "Жұлдыз" тұрғын алабы, Қапал батыр көшесі, № 84а.
"Қаратөбе" тұрғын алабы: Қапал батыр көшесі жұп жағы № 76 үйден бастап көшенің соңына дейін, тақ жағы № 123 үйден бастап көшенің соңына дейін, И.Қарабаев көшесі, Шаттық көшесі, Әбдіқадыр ата көшесі, И.Панфилов көшесі, Р.Палуан көшесі толығымен.
№ 1017 сайлау учаскесі
Орталығы - Оңтүстік Қазақстан облыстық өзбек драма театры, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, нөмірсіз.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 124-176, 176а, тақ жағы №№ 101-125, Ә.Тілләходжаев көшесі №№ 1-180, Ю.Сареми көшесі тақ жағы №№ 23-67, 67а, Абай көшесі тақ жағы №№ 1-57, Жамбыл көшесі №№ 1-17, Әл-Фараби көшесі №№ 2-24, Гөзал ата көшесі №№ 1-87, Ақ-ата баба көшесі №№ 1-48.
№ 1018 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 колледж, "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 5.
"Сайрам" тұрғын алабы: Бозжорға көшесі №№ 24-35, Фурхат көшесі 1 өткел №№ 1-16, 2 өткел №№ 1-28, 3 өткел №№ 1-28, 4 өткел №№ 1-47, 5 өткел №№ 1-40, 6 өткел №№ 1-40, 7 өткел №№ 1-34, 8 өткел №№ 1-34, 9 өткел №№ 1-32, 10 өткел № 1-2, Ж.Момын көшесі тақ жағы №№ 1-171, Атои көшесі №№ 1-79, М.Әуезов көшесі №№ 1-78, Көксутөбе көшесі №№ 28-41, Жаңақұрылыс көшесі №№ 1-20, Маңғыстау көшесі тақ жағы №№ 29-41, Ю.Сареми көшесі №№ 1-5, Сайрамсу көшесі №№ 1-19, Бостан көшесі №№ 1-19.
№ 1019 сайлау учаскесі
Орталығы Облыстық туберкулезге қарсы ауруханасы, "Сайрам" тұрғын алабы, Кулфидин көшесі, нөмірсіз.
Облыстық туберкулезге қарсы ауруханасы.
№ 1030 сайлау учаскесі
Орталығы – № 69 орта мектебі, "Достық" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Достық" шағынауданы толығымен кіреді.
№ 1031 сайлау учаскесі
Орталығы – № 6 Шымкент қалалық клиникалық емханасы, Әл-Фараби көшесі, 230.
№ 1032 сайлау учаскесі
Орталығы-№ 16 орта мектеп, "Жайлау" шағынауданы, Темірлан тас жолы, нөмірсіз.

Микрорайон "Жайлау": улица Кажымукана №№ 1-88, улица Даулеткерея №№ 1-85, улица Есиркеп батыра №№ 1-250, улица С.Ахметова №№ 1-97, улица М.Махамбетова №№ 1-48, улица М.Бигалиева №№ 1-68, улица Р.Тауасарова №№ 1-59, улица А.Тойшыбека №№ 1-55, улица О.Шыршыкбая №№ 1-48, улица А.Ерназара №№ 1-48, улица Арын кожа №№ 1-54, улица Токкожа №№ 1-57, улица А.Баккараева №№ 1-68, улица А.Абишева №№ 1-105, улица Коркыт ата №№ 1-26, улица Асылбекова №№ 42-84, улица А.Буркитбаева №№ 53-129, улица Мельдеходжаева №№ 54-147, улица А.Кастеева №№ 56-163, улица М.Байтореева №№ 36-55, улица Н.Табынбаева №№ 54-156 и частные дома производственного кооператива "Косдиирмен".
Избирательный участок № 1033
Центр - Средняя школа № 88, микрорайон "Акжайык", без номера.
Микрорайон "Акжайык": дома без номеров по улице С.Садуакасова, улице Камбар батыра, улице Естай акына, улице Уали ата, улице Ж.Досмухамедова, улице А.Бокейханова, улице Кызыл кия, улице Зенги баба, улице Сырым батыра, улице Кокшетау, улица А.Едилбаева нечетная сторона №№ 1-115 и дома без номеров, микрорайон "Карлыгаш" №№ 1-26, городок "Тулпар" полностью.
Избирательный участок № 1034
Центр - Шымкентский дендрологический парк, проспект Байдибек би, без номера.
В участок входят дома микрорайона "Самал-2" от пересечения улицы У.Аргынбекова и улицы К.Казиева по четной стороне улицы К.Казиева вдоль границы территории дендропарка до улицы К.Толеметова, по четной стороне от пересечения улицы К.Толеметова и Сырым батыра до карьера, от границы карьера в микрорайоне "Акжайык", вдоль границ ипподрома и лесного хозяйства до проспекта Байдибек би, по нечетной стороне проспекта Байдибек би до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы К.Казиева, дома улицы Акмаржан, четной стороны улицы У.Аргынбекова, улицы А.Байтурсынова, улицы Канагат, улицы Келешек, улицы Корикти, улицы Мирас, улицы Монке би, улицы Тажибай ата, улицы Салтанатты, улицы Ризалык и дома 10 номерованых улиц микрорайона "Акжайык".
Избирательный участок № 1035
Центр - Областная библиотека "Отырар", микрорайон "Нурсат", проспект Астаны, № 8.
Микрорайон "Нурсат": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 130, 132, 133, 134а, 134б, 127, 126, 125, 124, 123, 122, 121, 221, 220, 219, 218, 217, 216, 215, 214, 213, 212, 237, 236, 238, "Нурсат- 3 очередь": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 1036
Центр – Областной перинатальный центр № 4, микрорайон "Нурсат", улица Т.Назарбекова, без номера.
Областной перинатальный центр № 4.
Избирательный участок № 1037
Центр - Средняя школа № 72, микрорайон "Кайтпас", без номера.

"Жайлау" шағынауданы: Қажымұқан көшесі №№ 1-88, Дәулеткерей көшесі №№ 1-85, Есіркеп батыр көшесі №№ 1-250, С.Ахметов көшесі №№ 1-97, М.Махамбетов көшесі №№ 1-48, М.Бигалиев көшесі №№ 1-68, Р.Тауасаров көшесі №№ 1-59, А.Тойшыбек көшесі №№ 1-55, О.Шыршықбай көшесі №№ 1-48, А.Ерназар көшесі №№ 1-48, Арын қожа көшесі №№ 1-54, Е.Тоққожа көшесі №№ 1-57, А.Баққараев көшесі №№ 1-68, Ә.Әбішев көшесі №№ 1-105, Қорқыт ата көшесі №№ 1-26, Асылбеков көшесі №№ 42-84, Ә.Бүркітбаев көшесі №№ 53-129, Мелдеходжаев көшесі №№ 54-147, Ә.Қастеев көшесі №№ 56-163, М.Байтөреев көшесі №№ 36-55, Н.Табынбаев көшесі №№ 54-156 және "Қосдиірмен" өндірістік кооперативінің жеке үйлері.
№ 1033 сайлау учаскесі
Орталығы - № 88 орта мектеп, "Ақжайық" шағынауданы, нөмірсіз.
"Ақжайық" шағынауданы: С.Сәдуақасов көшесі, Қамбар батыр көшесі, Естай ақын көшесі, Уәли ата көшесі, Ж.Досмұхамедов көшесі, Ә.Бөкейханов көшесі, Қызылқия көшесі, Зеңгі баба көшесі, Сырым батыр көшелерінің нөмірсіз үйлері, Ә.Еділбаев көшесі тақ жағы №№ 1-115 және нөмірсіз үйлер, Көкшетау көшесі нөмірсіз үйлер, "Қарлығаш" шағынауданы №№ 1-26, "Тұлпар" қалашығы толығымен.
№ 1034 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент дендрологиялық саябағы, Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз.
Учаскеге Ұ.Арғынбеков көшесі мен Қ.Қазиев көшесінің қиылысынан бастап Қ.Қазиев көшесінің жұп жағымен дендросаябақ аумағының шекарасымен Қ.Төлеметов көшесіне дейін, Қ.Төлеметов және Сырым батыр көшесі қиылысының жұп жағымен карьерге дейін, "Ақжайық" шағынауданындағы карьердің шекарасымен, ипподром және орман шаруашылығы шекараларымен Бәйдібек би даңғылына дейін, Бәйдібек би даңғылының тақ жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Қ.Қазиев көшесіне дейін шекарасындағы "Самал-2" шағынауданының үйлері кіреді, Ақмаржан көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағы, А.Байтұрсынов көшесі, Қанағат көшесі, Келешек көшесі, Көрікті көшесі, Мирас көшесі, Мөңке би көшесі, Тәжібай ата көшесі, Салтанатты көшесі, Ризалық көшесі және "Ақжайық" шағынауданындағы нөмірленген 10 көшенің үйлері.
№ 1035 сайлау учаскесі
Орталығы - Облыстық "Отырар" кітапханасы, "Нұрсәт" шағынауданы, Астана даңғылы, № 8.
"Нұрсәт" шағынауданы: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 130, 132, 133, 134а, 134б, 127, 126, 125, 124, 123, 122, 121, 221, 220, 219, 218, 217, 216, 215, 214, 213, 212, 237, 236, 238, "Нұрсәт-3 кезек": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 1036 сайлау учаскесі
Орталығы – № 4 облыстық перинаталдық орталығы, "Нұрсәт" шағынауданы, Т.Назарбеков көшесі, нөмірсіз.
№ 4 облыстық перинаталдық орталығы.
№ 1037 сайлау учаскесі
Орталығы - № 72 орта мектеп, "Қайтпас" шағынауданы, нөмірсіз.

Микрорайон "Кайтпас": улица Гулдала №№ 94-144, улица Саяхат №№ 141-181, улица Аксаут №№ 85-137, улица Аксункар №№ 83-157, улица Жасталап №№ 82-113, улица Кулагер №№ 79-117, улица Т.Тайбекова №№ 150-179, улица Майтобе №№ 1-81, улица Шугыла №№ 1486-1515, микрорайон "Нуртас" полностью и дома 5 улиц без наименований.
Избирательной участок № 1038
Центр – Кафе "Жети ата", проспект Жибек жолы, без номера.
В участок входит проспект Жибек жолы нечетная сторона №№ 1-65, микрорайон "Улагат": дома улицы Кызгалдак, улицы Абзал, улицы Кызыл алма, улицы Болашак, улицы Машат, улицы Кумдан, улицы Т.Жургенова, улицы Новостройка, улицы Е.Спатаева начиная от канала вдоль железной дороги до границы Каратауского района.
Избирательный участок № 1057
Центр - Детский сад - ясли № 35 "Сауле", микрорайон "Сауле", улица Азаттык, без номера.
В участок входит верхняя сторона микрорайона "Сауле": четная сторона улицы Ж.Жабаева, улица 50-летия Победы, улица Г.Муратбаева, улица Азаттык, улица Боген, улица Казгурт начиная от дома № 17, тупик Казгурт, улица Наркобыз начиная от дома № 15, дома 8 номерованных улиц новостройки.
Избирательный участок № 1058
Центр – Обшая средняя школа № 127, улица Еламан, без номера.
Улица Капал батыра четная сторона №№ 54-118б, улица Амур ага нечетная сторона №№ 29-115, дома без номеров улицы Еламан, улицы Д.Шукурова, улицы Саяжол, вдоль Каратюбинского шоссе, обходя проходящую перед бывшим "Мясокомбинатом" улицу до теплотрассы, через теплотрассу, вдоль ограды пустующего земельного участка до улицы Д.Шукурова и вдоль улицы Д.Шукурова до улицы Капал батыра.
Избирательный участок № 1059
Центр – Врачебная амбулатория "Карабастау", жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, без номера.
Жилой массив "Карабастау": улица Ж.Камбарулы четная сторона №№ 2-138, улица Кайып ата, улица М.Жолдасова, улица Абая, улица Бойыт ата, улица К.Молдабекулы, улица Атажар, улица Шугыла полностью, дома новостройки.
Избирательный участок № 1060
Центр – Отдел по работе с населением территории Жулдыз аппарата акима Енбекшинского района, жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, № 1.
Жилой массив "Бадам": нечетная сторона части улицы А.Кенесарина, от поворота улицы Сауле до улицы К.Турсынбайулы, четная и нечетная стороны полностью части от улицы К.Турсынбайулы до жилого массива Карабастау, тупик Сауле №№ 1-5, улица Абая №№ 1-18, улица Асыл мура №№ 1-19, улица Уйымшыл №№ 1-24, улица Гажайып нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-22, 22а, улица Айколь нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-30, 30/2, улица С.Нурашбекова №№ 1-34, улица Карабастау №№ 1-30, улица О.Ермекова №№ 1-23, четная и нечетная стороны полностью части улицы К.Турсынбайулы от реки Бадам до улицы А.Кенесарина, улица Устаздар №№ 1-24, улица Парыз №№ 1-30, улица Гаухартас №№ 1-19, улица Бадам №№ 1-28, улица Улыс №№ 1-11, улица Шаттык №№ 1-8, улица А.Маликова №№ 1-76, улица Жасын №№ 1-31, улица Несибе №№ 1-15, Толағай №№ 1-7, улица Замана №№ 1-21, улица Шамшырак №№ 1-7, улица Улан №№ 1-11, улица Туран №№ 1-13, улица Онеге №№ 1-23, улица Жанару №№ 1-13, улица Сары-арка №№ 1-11, улица Учкудук №№ 1-13, улица Керемет №№ 1-5, улица Балауса №№ 1-24, улица Улытау №№ 1-13, улица Тогайлы №№ 1-7, улица Аккайын №№ 1-7, дома новостройки.
Избирательный участок № 1061
Центр - Общая средняя школа № 90, микрорайон "Асар", без номера.

"Қайтпас" шағынауданы: Гүлдала көшесі №№ 94-144, Саяхат көшесі №№ 141-181, Ақсауыт көшесі №№ 85-137, Ақсұңқар көшесі №№ 83-157, Жасталап көшесі №№ 82-113, Құлагер көшесі №№ 79-117, Т.Тайбеков көшесі №№ 150-179, Майтөбе көшесі №№ 1-81, Шұғыла көшесі №№ 1486-1515, "Нұртас" шағынауданы толығымен және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 1038 сайлау учаскесі
Орталығы – "Жеті ата" кафесі, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
Учаскеге Жібек жолы даңғылы тақ жағы №№ 1-65, "Ұлағат" шағынауданы: Қызғалдақ көшесі, Абзал көшесі, Қызыл алма көшесі, Болашақ көшесі, Машат көшесі, Құмдан көшесі, Т.Жүргенов көшесі, Жаңақұрылыс көшесі, Е.Спатаев көшесі және канал тұсынан темір жолды бойлай Қаратау ауданының шекарасына дейінгі үйлері кіреді.
№ 1057 сайлау учаскесі
Орталығы – № 35 "Сәуле" бөбекжай - балабақшасы, "Сәуле" шағынауданы, Азаттық көшесі, нөмірсіз.
Учаскеге "Сәуле" шағынауданының жоғарғы жағы кіреді: Ж.Жабаев көшесінің жұп жағы толығымен, Жеңістің 50-жылдығы көшесі, Ғ.Мұратбаев көшесі, Азаттық көшесі, Бөген көшесі, Қазығұрт көшесі № 17 үйден бастап, Қазығұрт тұйығы, Нарқобыз көшесі № 15 үйден бастап, жаңақұрылыстағы нөмірленген 8 көшенің үйлері.
№ 1058 сайлау учаскесі
Орталығы - № 127 жалпы орта мектеп, Еламан көшесі, нөмірсіз.
Қапал батыр көшесі жұп жағы №№ 54-118б, Амур аға көшесі тақ жағы №№ 29-115, Еламан көшесі, Д.Шукуров көшесі, Саяжол көшесі, Қаратөбе тас жолы бойымен бұрынғы "Ет комбинатының" алдынан өтетін жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбыры арқылы бос жатқан жер учаскесінің қоршауын бойлай Д.Шукуров көшесіне дейін және Д.Шукуров көшесінің бойымен Қапал батыр көшесі дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 1059 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қарабастау" дәрігерлік амбулаториясы, "Қарабастау" тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз.
"Қарабастау" тұрғын алабы: Ж.Қамбарұлы көшесінің жұп жағы №№ 2-138, Қайып ата көшесі, М.Жолдасов көшесі, Абай көшесі, Бойыт ата көшесі, Қ.Молдабекұлы көшесі, Атажар көшесі, Шұғыла көшесі толығымен, жаңақұрылыстағы үйлер.
№ 1060 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Жұлдыз аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімі, "Бадам" тұрғын алабы, Қ.Тұрсынбайұлы көшесі, № 1.
"Бадам" тұрғын алабы: Сәуле көшесі бұрылысынан К.Тұрсынбайұлы көшесіне дейінгі Ә.Кенесарин көшесінің тақ жағы және К.Тұрсынбайұлы көшесінен "Қарабастау" тұрғын алабына дейінгі бөлігінің жұп және тақ жағы толығымен, Сәуле тұйығы №№ 1-5, Абай көшесі №№ 1-18, Асыл мұра көшесі №№ 1-19, Ұйымшыл көшесі №№ 1-24, Ғажайып көшесі тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-22, 22а, Айкөл көшесі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-30, 30/2, С.Нұрашбеков көшесі №№ 1-34, Қарабастау көшесі №№ 1-30, Ө.Ермеков көшесі №№ 1-23, Бадам өзенінен Ә.Кенесарин көшесіне дейінгі К.Тұрсынбайұлы көшесінің жұп және тақ жағы толығымен және Ә.Кенесарин көшесінен басталатын бөлігінің тақ жағы, Ұстаздар көшесі №№ 1-24, Парыз көшесі №№ 1-30, Гаухартас көшесі №№ 1-19, Бадам көшесі №№ 1-28, Ұлыс көшесі №№ 1-11, Шаттық көшесі №№ 1-8, А.Мәліков көшесі №№ 1-76, Жасын көшесі №№ 1-31, Несібе көшесі №№ 1-15, Толағай көшесі №№ 1-7, Замана көшесі №№ 1-21, Шамшырақ көшесі №№ 1-7, Ұлан көшесі №№ 1-11, Тұран көшесі №№ 1-13, Өнеге көшесі №№ 1-23, Жаңару көшесі №№ 1-13, Сары арқа көшесі №№ 1-11, Ұшқұдық көшесі №№ 1-13, Керемет көшесі №№ 1-5, Балауса көшесі №№ 1-24, Ұлытау көшесі №№ 1-13, Тоғайлы көшесі №№ 1-7, Аққайын көшесі №№ 1-7, жаңақұрылыстағы үйлер.
№ 1061 сайлау учаскесі
Орталығы - № 90 жалпы орта мектеп, "Асар" шағынауданы, нөмірсіз.

В участок входят участки № 1, 2, 4 микрорайона "Асар" и микрорайон "Асар-2" полностью.
Избирательный участок № 1062
Центр - Филиал средней школы № 57, дачи "Бозарық-2", № 500/1.
Дачи "Бозарык-1": улица Сельхозтехники №№ 1-20, улица Спутник №№ 1-50, улица Центральная №№ 1-50, улица Вишневая №№ 1-30, улица Малиновая №№ 1-20;
Дачи "Бозарык-2": улица Ардагер №№ 1-73, улица Табигат №№ 1-112, улица Гулдер №№ 1-151, улица Жулдыз №№ 1-170, улица Аль-Беруни №№ 1-223, улица Аксарай №№ 1-253, улица Жолдас ата №№ 1-272, улица Рахат №№ 1-284;
Дачи "Бозарык-3": улица Акалтын №№ 1-65, улица Адилет №№ 1-30, улица Тянь-Шань №№ 1-24, улица Бейбитшилик №№ 1-40.
Избирательный участок № 1063
Центр – Туркестан сарайы, микрорайон "Нурсат", проспект Астаны, без номера.
Микрорайон "Кайтпас": улица М.Ахметбаева №№ 1-68, улица А.Аскарова №№ 1-117, улица А.Акынова №№ 1-103, улица Астана №№ 1-44, улица С.Байтерекова №№ 1-20, улица А.Комекбаева №№ 1-112, улица Алматы № 1, улица Гулдала №№ 1-28, улица Аксайыт №№ 1-17, улица Саяхат №№ 1-30, улица Аксункар №№ 1-34, улица Жасталап №№ 1-40, улица Қулагер №№ 1-46, улица Т.Тайбекова №№ 1-63, улица Майтобе №№ 1-55, улица Шугыла №№ 1-45;
Жилой массив "Нурсат": 49 новых многоэтажных жилых домов.
Избирательный участок № 1064
Центр - Шымкентский аграрный колледж, жилой массив "Тассай", проспект Жибек жолы, без номера.
Жилой массив "Тассай": улица Т.Жургенова №№ 1-10, улица Машат №№ 1-19, улица Кызыл алма №№ 1-35, улица К.Абдалиева №№ 1-19, улица М.Ауезова №№ 1-44, улица Жибек жолы №№ 1-24, улица М.Жумабаева №№ 1-32, улица А.Молдагулова №№ 1-28, улица Ж.Сейтбекова №№ 1-21, улица Абая №№ 1-12, улица С.Сейфуллина №№ 1-12, улица Таукехана четная сторона №№ 2-60, улица Ш.Уалиханова №№ 1-26, 26а, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-8, улица О.Есалиева №№ 1-7 и дома 11 улиц без наименований.
Избирательный участок № 1065
Центр – Основная средняя школа № 115 имени Оразбая, жилой массив "Таскен", улица С.Балкыбекова, № 76а.
Жилой массив "Таскен": улица Б.Бабашулы №№ 1-73, улица Пармен №№ 1-53, улица С.Балкыбекова №№ 1-64, улица А.Токмаганбетова №№ 1-33, улица Хорасан ата №№ 1-35, улица Азиада №№ 1-24, улица Есил №№ 1-29, улица Жас оркен №№ 1-34, улица Байтерек №№ 1-36, улица Азаттык №№ 1-22, улица Рауан №№ 1-14, улица Ынтымак №№ 1-22 и дома 3 улиц без наименований.
Избирательный участок № 1066
Центр - Общая средняя школа № 27, жилой массив "Мартобе", улица Жибек жолы, № 124а.
Жилой массив "Мартобе": улица Шаян №№ 1-39, улица Садовая №№ 1-33, улица МТФ №№ 1-28, улица Низами №№ 1-37, улица Интернациональная №№ 1-46, улица Абая №№ 1-38, улица 40-лет Победы №№ 1-48, улица Кабанбай батыра №№ 1-33, улица Жибек-жолы №№ 1-149 и дома 1 улицы без наименования.

Учаскеге "Асар" шағынауданы №№ 1, 2, 4 учаскелері және "Асар-2" шағынауданы толығымен кіреді.
№ 1062 сайлау учаскесі
Орталығы - № 57 орта мектептің филиалы, "Бозарық-2" саяжайы, № 500/1.
"Бозарық-1" саяжайы: Сельхозтехника көшесі №№ 1-20, Спутник көшесі №№ 1-50, Центральная көшесі №№ 1-50, Вишневая көшесі №№ 1-30, Малиновая көшесі №№ 1-20;
"Бозарық-2" саяжайы: Ардагер көшесі №№ 1-73, Табиғат көшесі №№ 1-112, Гүлдер көшесі №№ 1-151, Жұлдыз көшесі №№ 1-170, Әль-Беруни көшесі №№ 1-223, Ақсарай көшесі №№ 1-253, Жолдас ата көшесі №№ 1-272, Рахат көшесі №№ 1-284;
"Бозарық-3" саяжайы: Ақ алтын көшесі №№ 1-65, Әділет көшесі №№ 1-30, Тянь-Шань көшесі №№ 1-24, Бейбітшілік көшесі №№ 1-40.
№ 1063 сайлау учаскесі
Орталығы - Түркістан сарайы, "Нұрсәт" шағынауданы, Астана даңғылы, нөмірсіз.
"Қайтпас" шағынауданы: М.Ахметбаев көшесі №№ 1-68, А.Асқаров көшесі №№ 1-117, А.Ақынов көшесі №№ 1-103, Астана көшесі №№ 1-44, С.Бәйтереков көшесі №№ 1-20, Ә.Көмекбаев көшесі №№ 1-112, Алматы көшесі № 1, Гүлдала көшесі №№ 1-28, Ақсайыт көшесі №№ 1-17, Саяхат көшесі №№ 1-30, Ақсұнқар көшесі №№ 1-34, Жасталап көшесі №№ 1-40, Құлагер көшесі №№ 1-46, Т.Тайбеков көшесі №№ 1-63, Майтөбе көшесі №№ 1- 55, Шұғыла көшесі №№ 1-45;
"Нұрсәт" тұрғын алабы: 49 жаңа көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 1064 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент аграрлық колледжі, "Тассай" шағынауданы, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
"Тассай" тұрғын алабы: Т.Жүргенов көшесі №№ 1-10, Машат көшесі №№ 1-19, Қызыл алма көшесі №№ 1-35, Қ.Абдалиев көшесі №№ 1-19, М.Әуезов көшесі №№ 1-44, Жібек жолы көшесі №№ 1-24, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-32, Ә.Молдағұлова көшесі №№ 1-28, Ж.Сейтбеков көшесі №№ 1-21, Абай көшесі №№ 1-12, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-12, Таукехан көшесі жұп жағы №№ 2-60, Ш.Уалиханов көшесі №№ 1-26, 26а, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-8, О.Есалиев көшесі №№ 1-7 және атауы жоқ 11 көшенің үйлері.
№ 1065 сайлау учаскесі
Орталығы - № 115 Оразбай атындағы негізгі орта мектеп, "Таскен" тұрғын алабы, С.Балқыбеков көшесі, № 76а.
"Таскен" тұрғын алабы: Б.Бабашұлы көшесі №№ 1-73, Пармен көшесі №№ 1-53, С.Балқыбеков көшесі №№ 1-64, А.Тоқмағанбетов көшесі №№ 1-33, Хорасан ата көшесі №№ 1-35, Азиада көшесі №№ 1-24, Есіл көшесі №№ 1-29, Жас өркен көшесі №№ 1-34, Бәйтерек көшесі №№ 1-36, Азаттық көшесі №№ 1-22, Рауан көшесі №№ 1-14, Ынтымақ көшесі №№ 1-22 және атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 1066 сайлау учаскесі
Орталығы - № 27 жалпы орта мектеп, "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, № 124а.
"Мәртөбе" тұрғын алабы: Шаян көшесі №№ 1-39, Садовая көшесі №№ 1-33, МТФ көшесі №№ 1-28, Низами көшесі №№ 1-37, Интернационал көшесі №№ 1-46, Абай көшесі №№ 1-38, 40-лет Победы көшесі №№ 1-48, Қабанбай Батыр көшесі №№ 1-33, Жібек жолы көшесі №№ 1-149 және атауы жок 1 көшенің үйлері.